Vichy Aqualia Thermal Legere 15 ml
Vichy Aqualia Thermal Legere 15 ml, nemini kaybetmiş karma ve normal ciltlere özel tasarlanmış olan bir kremdir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Capital Soleil Spf 50+ 40 ml
CAPITAL SOLEIL ÇOK YÜKSEK KORUMALI ULTRA AKIŞKAN YÜZ KREMİ KİM İÇİN? Karma/Yağlı ciltler içindir. Hassas ciltler için çok yüksek korumalı güneş kremi CAPITAL SOLEIL ÇOK YÜKSEK KORUMALI ULTRA AKIŞKAN YÜZ KREMİ KÜÇÜK BOYUTLUDUR. CİLDİNİZİ UV IŞINLARINDAN KORUR VE YÜZÜNÜZÜ NEMLENDİRİR. ETKİNLİK Güneş ışınları cildin yapısına zarar verebilir ve güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak cilt kanseri riskini arttırabilir. UVA ve UVB ışınları cilt yaşlanmasına sebep olabilmektedir. Vichy'nin güneş koruyucuları içeriğindeki Mexoryl ve mineral birleşimiyle UV ışınlarına karşı filtre görevi görür. Cildiniz güneş yanığı ve güneşe bağlı yaşlanmadan korunur. TOLERANS PARFÜMSÜZ, PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiştir. KEYİF Ultra akışkan, yağsız, parlamayan dokusu kullanımı kolaylaştırır, cildi nemlendirir ve cilde sağlıklı bir ışıltı katar. NOT : Güneşe maruz kalmadan hemen önce yüz mikro-sıvısını uygulayın. Sık sık uygulamayı yenileyin, özellikle yüzmeden, terlemeden ve kurulanmadan sonra. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Ideal Soleil Anti-Blemish Care Spf 30 50 ml Güneş Kremi
VİCHY IDEAL SOLEIL ANTI BLEMISH CARE SPF30 50 ML GÜNEŞ KREMİ  Yüksek Korumalı Güneş Yüz Bakım Kremi  Hassas ciltler için uygundur. Niacinamide, LHA ve salisilik adit ile zenginleştirilmiş kompleks, cilt kusurlarının görünümüne karşı cildi korur. Koruma; UV ışınları tarafından ciltte meydana gelebilecek cilt kusurlarının görünümüne karşı cildi korur.  9 saate kadar kadar parlamayı kontrol altına alır. Ciltteki gözenek görünümünü kusursuzlaştırır.         Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Ideal Soleil Lait Hydratant Spf 30+ 300 ml Güneş Sütü
Vichy İdeal Soleil Lait Famill SPF30 300ml Yüksek Korumalı Büyük Boy Yüz Ve Vücut Sütü SPF30 Yüksek korumalı büyük boy yüz ve vücut sütü. SPF 30 güneş koruması ve derin hücresel güneş koruması sağlar. Hassas ciltlere uygundur. Yetişkin ve çocuklar için. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia Smoothing Gel-Cream 50 ml Nemlendirici
VICHY IDEALIA GEL-CREAM 50 ML CİLT PÜRÜZSÜZLEŞTİREN VE IŞILTI VEREN BAKIM KREMİ KARMA VE YAĞLI CİLTLER BELİRTİ: Yaşlanma belirtileri,kırışıklık,mat görünüm ve eşit olmayan cilt tonu YENİLİK: Kombucha ile zenginleştirilmiş Idealıa Jel,cildi pürüzsüzleştirir ve daha canlı bir görünüm verir.Nem tutucu özelliği olan Aquakeep ile cildin daha taze bir görünüme kazanmasına yardımcı olur. ETKİNLİK: Kırışıklıkların görünümünde gözle görülür azalma sağlar.24 saat cildi nemlendirirken,parlak görünümünde azalmasına yardımcı olur.Cilt daha taze,yumuşak ve eşit renk tonu görünümüne kavuşur. HASSAS CİLT: Dermatolajik kontroller altında test edilmiştir.Hipoalerjeniktir.Yatıştırıcı vichy termal suyu içerir.Paraben içermez.Hassas ciltler için uygundur. KEYİF: Sorbe dokusuna benzer jel-krem dokusu yağsızdır ve yapışkan değildir,ciltte hızlı bir tazelik hissi uyandırır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia Yeux 15 ml
IDEALIA IDEALIA GÖZ KİM İÇİN? Cilt tipi ve tonu gözetmeksizin tüm yaş aralıklarına uygundur. Makyaja ihtiyaç duymadan tek ürünle ideal bir göz görünümüne kavuşmanızı sağlar.  IDEALIA IDEALIA GÖZ TEK HAREKETLE RENKLİ VE AYDINLATICI GÖZ KONTURU:- KOYU HALKALARI DÜZELTİR.- CİLT DOKUSUNU VE KIRIŞIKLIKLARI PÜRÜZSÜZLEŞTİRİR.- GÖLGELERİ AYDINLATIR. ETKİNLİKÇİFT ETKİLİ OPTİK VE BİYOLOJİK DÜZELTME, 3 BOYUTLU VE GENİŞ GÖRÜNÜM, UZUN SÜRELİ ETKİ.  Göz halkalarına anında etki ederek, cilt dokusu ve göz çevresinde gözle görülür parlaklık yaratır. 4 hafta sonunda göz çevresindeki çizgiler ve yorgunluk belirtileri azalır. TOLERANSHassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur. Hipoalerjenik ve paraben içermeyen formülü dermatolojik testlerden geçmiştir. Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilerek göz çevrenizi yatıştırır ve yeniler. KEYİFBir çok duyuya hitap eden doku: Zengin bileşenlere sahip Ideali Göz nemlendirerek tazelik katar. Ayrıca yağlı dokusuyla hızlı emilim sağlar. Not : Devrimci ultra-yumuşak ve esnek silikon aplikatörü cildinizin üstünde yumuşak  ve esnek, parmak temas, yumuşatma etkisi bonus olarak ciltte gibi yumuşak olacak şekilde tasarlanmıştır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Neovadiol Compensating 50 ml Kuru Cilt Gündüz Kremi
son kullanma tarihi:06/2018 LİERAC NEOVADİOL COMPENSATİNG PNM COMPLEX , yoğunluğunu, parlaklığını ve tazeliğini kaybeden kuru ciltler için üretilmiş özel bir üründür.  CİLDİNİZİN GENÇLİK SIRRI ,yaş arttıkça, cildin davranışı da değişir. Vichy, sürekli olarak her yaşta cildi dönüştürmek için cilt yaşlanmasının mekanizmalarını araştırmaktadır. KENDİ YAŞINIZ DEĞİL CİLDİNİZİN YAŞI ÖNEMLİ.. ETKİNLİK : Doku mühendisliğindeki 30 yıllık tecrübe, laboratuvar şartlarında cilt yaratmak için gerekli bazı proteinlerin varlığını ortaya çıkardı. Vichy Laboratuvarları sadece 10 günde cilt katmanlarını yeniden yapılandırabilen bir teknoloji geliştirdi. * Bu çığır açan yenilik, bazı eşsiz etken maddelerin birleşimi sayesinde gerçekleşti: büyüme uyarıcı Proteic Gf, büyüme faktörlerinin bulunduğu destek dokusunu güçlendirici Pro-Xylane.  KULLANIM ŞEKLİ : Normal, kuru ve hassas ciltler için menopoz dönemindeki bayanlara özel olarak üretilmiş gündüz kremidir. Yenileyici kompleksiyle NEOVADIOL yüz ovalini şekillendirir, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sunar. Tamamlayıcı ürün olarak, NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX PNM KREMİ , NEOVADIOLA COMPENSATING COMPLEX SERUM ile birlikte kullanabilirsiniz. SONUÇ : Yapışkan iz bırakmayan ve parlamaya sebep olmayan ferah dokusuyla yüz ovalinizi yeniden şekillendirir; pürüzsüz, parlak bir cilt sunar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Neovadiol Compensating Complex PNM 50 ml
SON KULLANMA TARİHİ: 06.2018 LİERAC NEOVADİOL COMPENSATİNG PNM COMPLEX , yoğunluğunu, parlaklığını ve tazeliğini kaybeden normal ve karma ciltler için üretilmiş özel bir üründür.  CİLDİNİZİN GENÇLİK SIRRI ,yaş arttıkça, cildin davranışı da değişir. Vichy, sürekli olarak her yaşta cildi dönüştürmek için cilt yaşlanmasının mekanizmalarını araştırmaktadır. KENDİ YAŞINIZ DEĞİL CİLDİNİZİN YAŞI ÖNEMLİ.. ETKİNLİK : Doku mühendisliğindeki 30 yıllık tecrübe, laboratuvar şartlarında cilt yaratmak için gerekli bazı proteinlerin varlığını ortaya çıkardı. Vichy Laboratuvarları sadece 10 günde cilt katmanlarını yeniden yapılandırabilen bir teknoloji geliştirdi. * Bu çığır açan yenilik, bazı eşsiz etken maddelerin birleşimi sayesinde gerçekleşti: büyüme uyarıcı Proteic Gf, büyüme faktörlerinin bulunduğu destek dokusunu güçlendirici Pro-Xylane.  KULLANIM ŞEKLİ : Normal, karma ve hassas ciltler için menopoz dönemindeki bayanlara özel olarak üretilmiş gündüz kremidir. Yenileyici kompleksiyle NEOVADIOL yüz ovalini şekillendirir, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sunar. Tamamlayıcı ürün olarak ,yenileyici NEOVADIOL COMPENSATİNG COMPLEX KREMi ,NEOVADIOL COMPENSATİNG COMPLEX SERUM ile birlikte kullanabilirsiniz.   SONUÇ : Yapışkan iz bırakmayan ve parlamaya sebep olmayan ferah dokusuyla yüz ovalinizi yeniden şekillendirir, pürüzsüz, parlak bir cilt sunar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)