Vichy Aqualia Thermal Awakening Balm 15 ml Göz Kremi
Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm - Canlandırıcı Göz Balsamı 15ml Taze ve Canlı Görünüm için Dinamik Nemlendirme * Cildi uzun süreli nemlendirir. * Göz çevresinde nemin eşit dağılmasına etki eder. * Kuruluk sebebiyle oluşan çizgilerin görünümünü azaltır. Hassas gözler için uygundur. Hipoalerjeniktir. Parfüm içermez. Belirti: Gözaltı torbaları, şişlikler ve günün sonunda oluşan koyu halka görünümünü hedefler. Göz çevresi su kaybından ve nemsizlikten en çok etkilenen bölgelerden biridir. Yenilik: Vichy' den taze ve daha canlı cilt görünümü için göz çevresindeki nemin eşit olarak dağılmasına etki eden nemlendirici ilk göz balsamıdır. Etkinlik: Formülündeki dinamik nemlendirme teknolojisi ve kafein sayesinde göz çevresinde nemin eşit olarak dağılmasına yardımcı olur. Gözlerdeki şişlikler ve koyu halka görünümünü azaltırken, daha taze ve daha canlı bir cilt görünümü sağlar. Hassas Gözler: Oftalmolojik ve dermatolojik kontroller altında test edilmiştir. Keyif: Taze ve kadifemsi doku. Uygulama: Sabah ve akşamları uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Aqualia Thermal Extra Sensitive 50 ml Hassas Cilt Nemlendirici
Vichy Aqualia Thermal Extra Sensitive 50ml Ultra Hassas Cilt Tipleri İçin Anında Rahatlık Sağlayan Cildi Yatıştırıcı Ve Nemlendirici Günlük Bakım Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Aqualia Thermal Legere 15 ml
Vichy Aqualia Thermal Legere 15 ml, nemini kaybetmiş karma ve normal ciltlere özel tasarlanmış olan bir kremdir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Aqualia Thermal Legere 50 ml (Normal/Karma Ciltler için Nemlendirici Krem)
AQUALIA THERMAL LIGHT NEMLENDİRİCİ KİM İÇİN? Hassas ve nemini kaybetmiş, normal karma ciltli kadınlar için. Uzun süreli nemlendirme sağlar. Normal/karma ciltler için Güçlendirici & Yatıştırıcı 48 Saat Nemlendirici BakımAQUALIA THERMAL LIGHT NEMLENDİRİCİ NEMİNİ KAYBETMİŞ CİLDİNİZİ 48 SAATE KADAR NEMLENDİRİR, YATIŞTIRIR VE GÜÇLENDİRİR. ETKİNLİKCilt bariyerini onarmak için, hassas ciltler yüksek nemlendirmeye ihtiyaç duyar. Aqualia Thermal, 15 yararlı mineralce zengin Vichy Termal Spa Suyu'nun gücünü yenilikçi dolgunlaştırıcı ve nemlendirici maddelerle birleştirir ve 48 saate kadar yoğun nemlendirme sağlar. Ciltteki yumuşaklık ve nemlilik hissini artıran Aquabioryl ile güçlendirilmiş formülü cildin görünümünü değiştirir. Rahatsızlık hissi olmadan nemlenen cilt günlük saldırılara karşı direnç kazanır. Daha yumuşak ve güzel görünür.4 saat sonra %26 daha fazla nemlendirme: kuru ciltli 24 kişi üzerinde korneometre testi. TOLERANSHipoalerjenik formülü hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. KEYİFHafif, konforlu, ferah ve yumuşak dokusu kullanım sırasında ve sonrasında cildi yatıştırma etkisi ile sarar.  Not :Gece ve gündüz dikkatlice temiz yüze uygulayın. Tüm yüze küçük miktarlarda krem yayın. Cildi yıpratmamak için yüz ortasından dışa doğru uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Aqualia Thermal Rich 50 ml Normal-Kuru Nemlendirici Krem
AQUALIA THERMAL RİCH NEMLENDİRİCİ KİM İÇİN? Hassas ve nemini kaybetmiş, kuru ciltli kadınlar için. Uzun süreli nemlendirme sağlar. Kuru ciltler için Güçlendirici & Yatıştırıcı 48 Saat Nemlendirici BakımAQUALIA THERMAL RİCH NEMLENDİRİCİ NEMİNİ KAYBETMİŞ CİLDİNİZİ 48 SAATE KADAR NEMLENDİRİR, YATIŞTIRIR VE GÜÇLENDİRİR. ETKİNLİKCilt bariyerini onarmak için, hassas ciltler yüksek nemlendirmeye ihtiyaç duyar. Aqualia Thermal, 15 yararlı mineralce zengin Vichy Termal Spa Suyu'nun gücünü yenilikçi dolgunlaştırıcı ve nemlendirici maddelerle birleştirir ve 48 saate kadar yoğun nemlendirme sağlar. Ciltteki yumuşaklık ve nemlilik hissini artıran Aquabioryl ile güçlendirilmiş formülü cildin görünümünü değiştirir. Rahatsızlık hissi olmadan nemlenen cilt günlük saldırılara karşı direnç kazanır. Daha yumuşak ve güzel görünür.4 saat sonra %26 daha fazla nemlendirme: kuru ciltli 24 kişi üzerinde korneometre testi. TOLERANSHipoalerjenik formülü hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. KEYİFHafif, konforlu, ferah ve yumuşak dokusu kullanım sırasında ve sonrasında cildi yatıştırma etkisi ile sarar.  Not :Gece ve gündüz dikkatlice temiz yüze uygulayın. Tüm yüze küçük miktarlarda krem yayın. Cildi yıpratmamak için yüz ortasından dışa doğru uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Baume Levres Repulpant Dudak Nemlendirici 15ml
VICHY REPLUMPING LIP BALM 15 ML NUTRIEXTRA ÖZEL DUDAK BAKIM KREMİ Geceye kadar rahat, kadifemsi, onarılmış dudaklar. Koruyucu beyaz balmumu içerir. Hassas ciltlere uygundur.Dermatolojik olarak kontrol edilmiştir. Yağsız ve yapışmayan kullanım. Makyaj için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Capital Soleil Spf 50+ 40 ml
CAPITAL SOLEIL ÇOK YÜKSEK KORUMALI ULTRA AKIŞKAN YÜZ KREMİ KİM İÇİN? Karma/Yağlı ciltler içindir. Hassas ciltler için çok yüksek korumalı güneş kremi CAPITAL SOLEIL ÇOK YÜKSEK KORUMALI ULTRA AKIŞKAN YÜZ KREMİ KÜÇÜK BOYUTLUDUR. CİLDİNİZİ UV IŞINLARINDAN KORUR VE YÜZÜNÜZÜ NEMLENDİRİR. ETKİNLİK Güneş ışınları cildin yapısına zarar verebilir ve güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak cilt kanseri riskini arttırabilir. UVA ve UVB ışınları cilt yaşlanmasına sebep olabilmektedir. Vichy'nin güneş koruyucuları içeriğindeki Mexoryl ve mineral birleşimiyle UV ışınlarına karşı filtre görevi görür. Cildiniz güneş yanığı ve güneşe bağlı yaşlanmadan korunur. TOLERANS PARFÜMSÜZ, PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiştir. KEYİF Ultra akışkan, yağsız, parlamayan dokusu kullanımı kolaylaştırır, cildi nemlendirir ve cilde sağlıklı bir ışıltı katar. NOT : Güneşe maruz kalmadan hemen önce yüz mikro-sıvısını uygulayın. Sık sık uygulamayı yenileyin, özellikle yüzmeden, terlemeden ve kurulanmadan sonra. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Cilde Işıltı Veren Çift Peeling Etkili Maske 2x6 ml
VICHY CİLDE IŞILTI VEREN ÇİFT ETKİLİ MASKE  BELİRTİLER: Mat görünümlü cilt tipleri. ÖZELLİKLER: İçeriğindeki volkanık kaynaklı kayaç türevleri sayesinde mekanik peeling etkisi,AHA ise kimyasal peeling etkisi sağlar. SONUÇ: Cildi nazikçe temizler.Cilt daha ferah ve aydınlık bir görünüme kavuşur. KULLANIM: Ürünü uyguladıktan sonra 5 dakika bekletin.Daha sonra parmak uçlarınıza nazikçe masaj yaparak yüzünüze yedirin.Uygulama sonrası suyla durulayın.Haftada 1 ya da 2 kez uygulayın.Göz çevresine uygulamaktan kaçının.Gözle temas halinde hemen durulayın. Paraben içermez.Dermatolajik kontrol aaltında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Deo Rollon Mineral 50 ml Aluminum Free
VICHY MINERAL 50 ML  EPİLASYON SONRASI ROLL-ONN Alüminyum tuzu içermez terlme sonucu oluşan ıslaklık ve kötü kokulara karşı savaşır ciltte gün boyu ferahlatıcı bir his sağlar. Alkol ve paraben içermez.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Erkek 21x6 ml
DERCOS AMINEXIL PRO ERKEK KİM İÇİN? Başlangıç ve ileri seviye saç dökülmesi sorunu yaşayan erkekler için. Üç kat etkili yoğun bakım - Saç dökülmesine karşı DERCOS AMINEXIL PRO ERKEK SAÇ DÖKÜLMESİNİ AZALTIR. ETKİNLİK 10 yıllık araştırmanın sonucu Aminexil, saç dökülmesiyle mücadele eden yenilikçi bir moleküldür. Saç kökleri etrafında esneklik ve elastikiyeti tekrar kazanmak için, folikül çevresindeki kolajenin* sertleşmesini engeller. Saç deriye daha sağlam bir şekilde bağlanır. Saç kalitesini artırmak için geliştirilen SP 94 ile çalışır: saç köküne büyüme için gerekli enerji elemanlarını sağlar, saçı güçlendirir ve kalınlaştırır.  Etkileri 2 uyarıcı ile artırılmıştır: - Mikro dolaşımı uyaran ve saç kökü büyümesinde etkili maddeleri sağlayan arginin.- Yuvarlatılmış, ergonomik, beyaz bronz uçlu, tüm cilt tipleriyle uyumlu yeni masaj başlığı. Hedefe yönelik uygulama için, doğrudan saç derisine masaj yaparak uygulanır ve mikro dolaşımı uyarıcı etki yaratır. Saç yoğunluğunu tekrar kazanır ve güçlenir. * Vücut dışında laboratuvar testleri. Tartışmasız etkinlik:- %72 saç dökülmesi* Dermatolojik kontrol altında ve hastane ortamında kanıtlanmış etkinlik. TOLERANS PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü hassas saç derisi için uygundur. KEYİF Yağsız, yapışkansızdır. Masaj aplikatörü ile uygulaması kolay ve keyiflidir. NOT :6 hafta boyunca yoğun tedavi için günde 1 doz, normal bakım için haftada 3 doz uygulayın. Uygulama başlığını dikey tutun. Aplikatör daha fazla hareket etmeyene kadar döndürün. Saç derisine masaj yaparak yedirin. Durulamadan bırakın. Erkek ve kadınlar için özel geliştirilmiş formülleri mevcuttur.DERCOS AMINEXIL PRO KADIN SAÇ DÖKÜLMESİNİ AZALTIR. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Kadın 21x6 ml
DERCOS AMINEXIL PRO KADIN KİM İÇİN? Başlangıç ve ileri seviye saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar için. Üç kat etkili yoğun bakım - Saç dökülmesine karşıDERCOS AMINEXIL PRO KADIN SAÇ DÖKÜLMESİNİ AZALTIR. ETKİNLİK 10 yıllık araştırmanın sonucu Aminexil, saç dökülmesiyle mücadele eden yenilikçi bir moleküldür. Saç kökleri etrafında esneklik ve elastikiyeti tekrar kazanmak için, folikül çevresindeki kolajenin* sertleşmesini engeller. Saç deriye daha sağlam bir şekilde bağlanır. Saç kalitesini artırmak için geliştirilen SP 94 ile çalışır: saç köküne büyüme için gerekli enerji elemanlarını sağlar, saçı güçlendirir ve kalınlaştırır. PP ve B6 vitaminleri saçı canlandırır ve güzelleştirir. Etkileri 2 uyarıcı ile artırılmıştır: - Mikro dolaşımı uyaran ve saç kökü büyümesinde etkili maddeleri sağlayan arginin. - Yuvarlatılmış, ergonomik, beyaz bronz uçlu, tüm cilt tipleriyle uyumlu yeni masaj başlığı.  Hedefe yönelik uygulama için, doğrudan saç derisine masaj yaparak uygulanır ve mikro dolaşımı uyarıcı etki yaratır. Saç yoğunluğunu tekrar kazanır ve güçlenir. * Vücut dışında laboratuvar testleri.  Tartışmasız Etkinlik - %72 saç dökülmesi*. * Dermatolojik kontrol altında ve hastane ortamında kanıtlanmış etkinlik. TOLERANS PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü hassas saç derisi için uygundur. KEYİF Yağsız, yapışkansızdır. Masaj aplikatörü ile uygulaması kolay ve keyiflidir. NOT :6 hafta boyunca yoğun tedavi için günde 1 doz, normal bakım için haftada 3 doz uygulayın. Uygulama başlığını dikey tutun. Aplikatör daha fazla hareket etmeyene kadar döndürün. Saç derisine masaj yaparak yedirin. Durulamadan bırakın. Erkek ve kadınlar için özel geliştirilmiş formülleri mevcuttur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Anti-Dandruff 390 ml Normal-Yağlı Saçlar Şampuan
DERCOS KEPEK KARŞITI BAKIM ŞAMPUANI KİM İÇİN? Kepek sorunu olan normal ve yağlı saçlar için. Kepek ve tekrarlayan kepeğe karşı çifte etki DERCOS KEPEK KARŞITI BAKIM ŞAMPUANI 6 HAFTAYA KADAR YENİ KEPEK OLUŞUMUNU AZALTMAYA YARDIMCI OLUR. GÖZLE GÖRÜNÜR KEPEĞİ %100' E KADAR GİDERMEYE YARDIMCI OLUR. ETKİNLİKMikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı Selenyum Disülfür teknolojisi ile ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltır. Kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olur. *Klinik test **Test kullanıcıları - 2 haftalık düzenli kullanımdan sonra-İtalya. TOLERANSDermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben içermez. KEYİFYeni formül ve kokusu ile keyif verir. Not : İlk kullanımda saçınıza uyguladıktan sonra 2 dakika bekletin ve durulayın. Devam eden kullanımlarda masaj yaparak uygulayın ve durulayın.-4 haftalık program-Gözlerle ve tahriş olmuş ciltle temasından kaçının. Gözlerle temas halinde bol su ile yıkayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Densi-Solution Conditioner 150ml
Vichy Dercos Densi-Solution Conditioner 150ml, incelmiş ve zayıf saçlar için saç güçlendiren ve hacim veren saç bakım kremidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Energisant Shampoo 200 ml
DERCOS SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ENERJİ VERİCİ ŞAMPUAN KİM İÇİN? Başlangıç ve ileri seviye saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler için. Saç dökülmesi ile mücadele eden aktif kozmetik molekülü Aminexil içeren tek şampuan DERCOS SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ENERJİ VERİCİ ŞAMPUAN SAÇLARIN TUTUNMASINA YARDIMCI OLUR. ETKİNLİKSaç dökülmesiyle mücadele eden etkili bir molekül olan Aminexil, 10 yıllık araştırmanın meyvesidir ve 2 patent ile korunmaktadır. Placebo karşısında etkinliği kanıtlanmıştır. Saç kökü etrafında sneklik ve elastikiyet için folikül çevresindeki kolajenin sertleşmesini engeller. Vichy Laboratuvarları saç dökülmesi tedavilerini destekleyici olarak, tek Aminexil içeren şampuan Enerji Veren Şampuan'ı geliştirdi. Saçları güçlendirir ve kökten uca kadar canlılık katar. * Vücut dışında laboratuvar testleri.Saç kökten uca kadar gençliğini geri kazanır.Daha güçlü saçlar: %89.Daha canlı saçlar: %90. TOLERANSHipoalerjenik formülü PARABENSİZDİR. Etkinliği dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. KEYİFAkışkan dokusu ile durulaması ve uygulaması kolaydır. Not : Bu şampuan sık kullanıma uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Neogenic Shampoo 400 ml
DERCOS NEOGENIC ŞAMPUAN KİM İÇİN? ERKEK VE KADINLARA UYGUNDUR.Fazla miktarda saç dökülmesi şikayeti yaşayanlar Sağlıklı bir saç için gereken 5 parametre : HACİM, YOĞUNLUK, KUVVET, DÜZENLİ, GÜR DERCOS NEOGENIC ŞAMPUAN GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE YOĞUNLAŞAN SAÇLAR ETKİNLİK Stemoksidin içeren şampuan - patentli molekül - + pro-yoğunlaştırma teknolojisi Hafif yapılı kristal bileşenler ile zenginleştirilmiş Neogenic şampuan saçınıza şekillendirirken, etkin şekilde yükleme yapılandırır. Saçta kalıntı bırakmaz. TOLERANS Paraben içermez. Hipoalerjenik formülü hassas saç derisi için de uygundur. KEYİF Köpüklü ve hafif dokusuyla durulaması kolaydır, saçınızı yumuşatır, parlaklık katar ve taranmasını kolaylaştırır. NOT :Hafif ıslak saç derinize masaj hareketleriyle uygulayın. Günlük kullanım için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Kuru Saçlar Şampuan
Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan - Kuru Saçlar 390 ml - Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan; saç derisini yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. - Saçların yeniden yapılanmasını ve hacim ve güç kazanmasını sağlamaya yardımcı olur. - Formülündeki aktif kompleks Sensirine, klinik olarak kanıtlanmış yatıştırıcı etkinlik için Gliserin ve Panthenol ile zenginleştirilmiştir. - Saç derisindeki rahatsızlığı gidermeye ve saç problemlerini ortadan kaldırmaya çalışır. - Saçları yumuşatmaya ve saç kırılmalarını azaltmasına çalışır. - Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan; saçların daha canlı ve gür çıkmasını sağlamaya yardımcı bir şampuandır. - Saçın yapısını korumaya yardımcı olarak derinlemesine bakım sağlamaya çalışır. - Saçın nemlenmesine, ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına ve saç derisinin yenilemesine destek olur. - Saçı dış etkenlere karşı korur ve saç derisinin yenilenmesine yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Dercos Ultra Soothing Shampoo Grass 390 ml (Normal/Yağlı Saçlar için Bakım Şampuan)
VICHY DERCOS ULTRA APAISANT 390 ML HASSAS SAÇ DERİSİNE ÖZEL DERCOS ULTRA YATIŞTIRICI ŞAMPUAN  NORMAL VE YAĞLI SAÇLAR İÇİN BELİRTİ: Vichy,saç derisinde aşınmaya neden olabilecek kimyasal,termal ya da mekanik gibi farklı etkenleri araştırmıştır.Bu etkenler saç derisindeki rahatsızlık hissinin sebebi olabilir,bariyer fonksiyonunda değişikliğe ya da dengesizlikle birlikte açığa çıkabilir. ETKİNLİK: Formülündeki aktif kompleks Sensirine,klinik olarak kanıtlanmış yatıştırıcı etki için Vitamin Cg ve Panthenol ile zenginleştirilmiştir.Rahatsızlık hissini ilk kullanımdan itibaren 48 saat süreyle yatıştırır.19 gün içerisinde,saç derisindeki rahatsızlık hissini %60'a kadar azaltır. KULLANIM: Islak saça masaj yaparak uygulayın.Uygulamanın ardından 1 dakika bekledikten sonra durulayın.Gözle temas halinde bol su ile durulayınız. Yüzey aktif sülfat içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Gözenek Arındırıcı Kil Maskesi 2 x 6 ml
VICHY MASQUE ARGİLE PURİFİANT PORES 2×6 ML GÖZENEK ARINDIRICI KİL MASKESİ BELİRTİLER: Tıkalı gözenekli karmadan yağlıya eğilimli cilt tipleri. ÖZELLİKLERİ: Kaolin ve betonite içeren formülü ile yağ fazlasını gidermeye yardımcı olarak,ciltte mat bir görünüm sağlar. KULLANIM: Üründen ince bir tabaka olarak yüzünüze uygulayın ve 3-5 dakika arası yüzünüzde bekletin.Uygulama sonrası suyla durulayın.Haftada 1 ya da 2 kez uygulayın.Göz çevresine uygulamaktan kaçının.Gözle temas halinde hemen durulayın. Paraben içermez. Hipoalerjeniktir. Dermatolajik kontrol altında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. SON KULLANIM TARİHİ:03/19   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Homme Anti-Irritation Shaving Gel 150ml
Vichy Homme Anti-Irritation Shaving Gel 150ml Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Homme Deo Spray 72h 150 ml
DEODORANT TERLEME KARŞITI 72 SAAT ETKİLİ DEODORANT AEROSOL KİM İÇİN? Yoğun terleme sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler için. Cilde rahatsızlık vermeyen gerçek deodorant etkisi. 72 saat terleme karşıtı aerosol deodorantDEODORANT TERLEME KARŞITI 72 SAAT ETKİLİ DEODORANT AEROSOL 72 SAATE KADAR TERLEMEYİ DÜZENLER. ETKİNLİKBu aerosolün içeriğindeki terleme karşıtı etken maddeler anında, 72 saate kadar yoğun tazelik ve güven sağlar. 72 saat terleme karşıtı etki. TOLERANSHipoalerjenik formül. Alkolsüz ve parabensizdir. KEYİFYumuşak, kuru dokusu ile çok çabuk kurur ve yapışıklık hissi vermez. Gün boyu ipeksi yumuşaklık hissi bırakır. Not :Kuru ve temiz koltuk altlarına günlük uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Ideal Soleil Anti-Blemish Care Spf 30 50 ml Güneş Kremi
VİCHY IDEAL SOLEIL ANTI BLEMISH CARE SPF30 50 ML GÜNEŞ KREMİ  Yüksek Korumalı Güneş Yüz Bakım Kremi  Hassas ciltler için uygundur. Niacinamide, LHA ve salisilik adit ile zenginleştirilmiş kompleks, cilt kusurlarının görünümüne karşı cildi korur. Koruma; UV ışınları tarafından ciltte meydana gelebilecek cilt kusurlarının görünümüne karşı cildi korur.  9 saate kadar kadar parlamayı kontrol altına alır. Ciltteki gözenek görünümünü kusursuzlaştırır.         Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Ideal Soleil Lait Hydratant Spf 30+ 300 ml Güneş Sütü
Vichy İdeal Soleil Lait Famill SPF30 300ml Yüksek Korumalı Büyük Boy Yüz Ve Vücut Sütü SPF30 Yüksek korumalı büyük boy yüz ve vücut sütü. SPF 30 güneş koruması ve derin hücresel güneş koruması sağlar. Hassas ciltlere uygundur. Yetişkin ve çocuklar için. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia 50 ml Kuru Ciltler Gündüz Kremi
VICHY IDEALIA 50 ML  Cilde Pürüzsüzlük, Işıltı ve Enerji Veren Bakım Kremi (Kuru Ciltler için) Eşit olmayan cilt tonu görünümünde, cildin doğal ışıltısını geri kazanmasında ve cilt dokusu(ince çizgiler gibi ilk yaşlanma belirtileri ve gözenekler) üzerinde uzun süreli etki gösterir. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Hassas ciltler için uygundur. Hipoalerjeniktir, paraben içermez.    Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia 50 ml Normal-Karma Ciltler Gündüz Kremi
Vichy İdealia Cream 50ml (Normal-Karma Cilt) Vichy Idealia Bakım Kremi 50mlVichy Idealia Cildi pürüzsüzleştiren ve ışıltı veren bakım kremi ( Normal/Karma ciltler)  50ml Belirtiler: Yaşlanma, stres ve yorgunluğun ilk belirtileriYenilik: Vichy daha kaliteli bir cildin sırrını açığa çıkarıyor. Çay ekstresi olan Kombucha cildi pürüzsüzleştirme yeteneğine sahiptir. Etkinlik: Gözenek görünümünde azalma, cilt renk tonu eşitsizliğinde düzelme ve kırışıklık görünümünde azalma sağlar. Cilt daha yumuşak ve esnek hissedilir. Canlı ve düzenli cilt görünümü için cildin doğal rengini canlandırırHassas ciltler için uygundur.Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Yatıştırıcı ve güçlendirici Vichy Termal suyu içerir. Paraben içermez.Keyif: Yağsız ve yapışmayan dokusuyla kolay emilim sağlar. Kullanım: Gündüzleri temizlenmiş cilde uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia Gece 50 ml
IDEALIA SKIN SLEEP - GECE BAKIM KREMİ KİM İÇİN? Her yaş, her cilt tipi ve her ten rengindeki kadınlar için. Kırışıklık karşıtı bakım kreminden çok daha fazlası, ideal cilt için üretilmiş gece bakım kremiGözenekler - Cilt renk tonu - İlk kırışıklıklar IDEALIA IDEALIA SKIN SLEEP - GECE BAKIM KREMİGÖZENEKLER - CİLT RENK TONU - İLK KIRIŞIKLIKLARDİNLENMİŞ YÜZ HATLARI, TAZE VE AYDINLIK CİLT GÖRÜNÜMÜ SAĞLAR. ETKİNLİKUykusuzluk, düşük uyku kalitesi ve düzensiz uyku alışkanlıkları cildin yenilenme sürecini etkileyebilir. Homojen olmayan, cansız cilt tonu gibi belirtiler ortaya çıkabilir.Vichy, cildin güzel bir uyku sonrasındaki gibi görünmesine yardımcı olmak için yenilikçi içeriklerini bir gece bakımında birleştirdi. Idealia Skin Sleep Gece Bakım Kremi uykunun cilt üzerindeki yenileyici etkisini destekler, daha pürüzsüz, daha aydınlık ve ideal cilt görünümü sağlar.Yapılan testlerde %16* daha pürüzsüz bir cilt, %33** daha eşit bir cilt tonu sağladığı görülmüştür.* Klinik test, 43 kadın, 28 gün**Instrumental test, 25 kadın TOLERANSHassas ciltler için uygundur. Hipoalerjeniktir. Paraben içermez. Vichy Termal Suyu içerir. KEYİFZenginleştirilmiş taze jel dokusu keyifli bir kullanım sağlar. Not :Uyku öncesinde rahatlatıcı yüz masaj hareketleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia Life Serum 30 ml
IDEALIA LIFE SERUM KİM İÇİN? Tüm cilt tipleri için Cilt kalitesinde mükemmel değişimIDEALIA LIFE SERUM YOĞUN YAŞAM TEMPOSUNUN YIPRATICI ETKİLERİNE KARŞI İLK CİLT İDEALLEŞTİRİCİ SERUM* CİLT KALİTESİNDE MÜKEMMEL DEĞİŞİM TAZELENEN CİLT DOKUSU EŞİT CİLT TONU DİNLENMİŞ GÖRÜNÜM SIKILAŞAN GÖZENEKLER ETKİNLİK 11 YILLIK ARAŞTIRMA  Aktif madde birleşimi ile yaşamın cilt kalitesi üzerindeki yıpratıcı etkilerine karşı savaşır. Zorlu yaşam koşullarına maruz kalan ciltler üzerinde klinik olarak kanıtlanmış etkinlik:  Aşırı stres, hava kirliliği, UV ışınlarına aşırı maruz kalma, dengesiz beslenme. *Vichy'den TOLERANSDermatolojik kontroller altında test edilmiştir. Hassas ciltler için Parabensiz. KEYİFUltra hafif, ultra yumuşak doku. Cildinizin ihtiyaçlarına göre tek başına ya da günlük bakım rutinine ek olarak kullanılabilir. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Not : Temiz ve kuru cilde uygulayın ve hafif hareketlerle yukarı doğru yayın. Tedavinin etkinliğini artırmak için, Vichy 2 adımda uygulama tekniğini geliştirdi. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia Smoothing Gel-Cream 50 ml Nemlendirici
VICHY IDEALIA GEL-CREAM 50 ML CİLT PÜRÜZSÜZLEŞTİREN VE IŞILTI VEREN BAKIM KREMİ KARMA VE YAĞLI CİLTLER BELİRTİ: Yaşlanma belirtileri,kırışıklık,mat görünüm ve eşit olmayan cilt tonu YENİLİK: Kombucha ile zenginleştirilmiş Idealıa Jel,cildi pürüzsüzleştirir ve daha canlı bir görünüm verir.Nem tutucu özelliği olan Aquakeep ile cildin daha taze bir görünüme kazanmasına yardımcı olur. ETKİNLİK: Kırışıklıkların görünümünde gözle görülür azalma sağlar.24 saat cildi nemlendirirken,parlak görünümünde azalmasına yardımcı olur.Cilt daha taze,yumuşak ve eşit renk tonu görünümüne kavuşur. HASSAS CİLT: Dermatolajik kontroller altında test edilmiştir.Hipoalerjeniktir.Yatıştırıcı vichy termal suyu içerir.Paraben içermez.Hassas ciltler için uygundur. KEYİF: Sorbe dokusuna benzer jel-krem dokusu yağsızdır ve yapışkan değildir,ciltte hızlı bir tazelik hissi uyandırır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idealia Yeux 15 ml
IDEALIA IDEALIA GÖZ KİM İÇİN? Cilt tipi ve tonu gözetmeksizin tüm yaş aralıklarına uygundur. Makyaja ihtiyaç duymadan tek ürünle ideal bir göz görünümüne kavuşmanızı sağlar.  IDEALIA IDEALIA GÖZ TEK HAREKETLE RENKLİ VE AYDINLATICI GÖZ KONTURU:- KOYU HALKALARI DÜZELTİR.- CİLT DOKUSUNU VE KIRIŞIKLIKLARI PÜRÜZSÜZLEŞTİRİR.- GÖLGELERİ AYDINLATIR. ETKİNLİKÇİFT ETKİLİ OPTİK VE BİYOLOJİK DÜZELTME, 3 BOYUTLU VE GENİŞ GÖRÜNÜM, UZUN SÜRELİ ETKİ.  Göz halkalarına anında etki ederek, cilt dokusu ve göz çevresinde gözle görülür parlaklık yaratır. 4 hafta sonunda göz çevresindeki çizgiler ve yorgunluk belirtileri azalır. TOLERANSHassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur. Hipoalerjenik ve paraben içermeyen formülü dermatolojik testlerden geçmiştir. Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilerek göz çevrenizi yatıştırır ve yeniler. KEYİFBir çok duyuya hitap eden doku: Zengin bileşenlere sahip Ideali Göz nemlendirerek tazelik katar. Ayrıca yağlı dokusuyla hızlı emilim sağlar. Not : Devrimci ultra-yumuşak ve esnek silikon aplikatörü cildinizin üstünde yumuşak  ve esnek, parmak temas, yumuşatma etkisi bonus olarak ciltte gibi yumuşak olacak şekilde tasarlanmıştır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Idelia Hand Nail Cream Spf 15 40 ml
Vichy Idelia Hand Naİl Cream Spf 15 40 ml Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Liftactiv 10 30 ml Sıkılaştırıcı Serum
Vichy Liftactive Serum 10 Supreme Gençlik Belirtilerini Açığa Çıkaran Serum Yenilenmiş Görünüm. Rhamnose + Hyaluronik Asit Belirti: Yaşlanmayla Beraber Cilt Kendini Daha Az Yeniler Kırışıklıklara Sıkılık Kaybına ve Soluk Bir Cilt Görünümüne Neden Olur. Etkinlik:Yaşlanma Belirtilerinin 10'u Gözle Görülür Şekilde Azalır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Liftactiv 10 Eye & Lashes 15 ml Serum
  LIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SERUM 10 GÖZ & KİRPİK KİM İÇİN? Göz bölgesinde gözle görülür bir değişim isteyen tüm kadınlar için. Azalan kırışıklıklar , anında ışıltı, daha güçlü ve yoğun kirpikler.SIKILAŞMIŞ VE AYDINLIK GÖZ ÇEVRESİ DAHA GÜÇLÜ VE YOĞUN KİRPİKLER LIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SERUM 10 GÖZ & KİRPİK DAHA BELİRGİN VE GENÇ GÖZ GÖRÜNÜMÜ İÇİN AZALAN KIRIŞIKLIKLAR, GÜÇLÜ VE YOĞUN KİRPİKLER, AYDINLIK GÖZ ÇEVRESİ. ETKİNLİKRHAMNOSE : 10 yıllık araştırma sonrasında Vichy, cildin gençlik kaynağı DERM SOURCE'un gücünü keşfetti. 50 farklı molekül ile yaptığı araştırmalardan sonra bitkisel şeker kökenli RHAMNOSE aktif maddesinin, cildin gençlik kaynağı üzerindeki etkisini ortaya çıkardı. Yapılan klinik çalışmalar, RHAMNOSE aktif maddesinin yaşlanma karşıtı bakımdaki etkinliğini kanıtlamaktadır. Bu aktif madde Göz&Kirpik Serumu'nda da yoğun olarak kullanılmaktadır. Uygulama anında ışıldayan göz çevresi. 10 dakikada azalan kırışıklık görünümü.  Gün geçtikte güçlenen ve yoğunlaşan kirpikler. 1 ayda %42 daha belirgin ve genç görünen gözler.  TOLERANSHypoalerjenik formül. Paraben içermez. Dermatolojik ve Oftalmolojik kontroller altında hassas gözlerde bile test edilmiştir. Rahatlatıcı ve yatıştırıcı Vichy Thermal suyu içerir. KEYİFHafif ve ışıltılı serum dokusu Not : GÖZLERİNİZE ÖZEL UYGULAMA TEKNİĞİ1. Adım: Bir damla serumu iki elinizin orta parmaklarına dağıtın.2. Adım: Gözlerinizi kapatın ve serumu  tüm göz  çevresine hafif dokunuşlarla yayın.3. Adım: Gözlerinizin iç bölgesinden dışa doğru, kirpikleri de dahil ederek düz hareketlerle tüm göz bölgesine narince uygulayın.4. Adım: Ürün cilt tarafından emilmeye başlandığı zaman kirpik bölgesine yoğunlaşın. İşaret parmaklarınızı kirpik köklerine yerleştirin ve kaldırma hareketiyle narince uçlara kadar hareket ettirin Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Liftactiv Eyes Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi 15 ml
Vichy Liftactiv Derm Source Yeux/Eyes 15 ML Yaşlılık Etkilerini Azaltmaya Yardımcı Göz Bakımı Kremi -  Kırışıklık Ve Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Gece Bakım Kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Liftactiv Nuit 50 ml Kırışıklık ve Sıkılık Kaybına Gece Kremi
LIFTACTIV DERM SOURCE KIRIŞIKLIK KARŞITI VE SIKILAŞTIRICI GECE BAKIMI KİM İÇİN? 40 yaş üstü tüm kadınlar için. En derin kırışıklar, sıkılık kaybı ve cilt dokusu yaşlanmasına karşı tam etki. Kalıcı kaldırıcı etki için eksiksiz gece bakımı. Kırışıklık karşıtı ve sıkılık sağlarLIFTACTIV DERM SOURCE KIRIŞIKLIK KARŞITI VE SIKILAŞTIRICI GECE BAKIMI EN DERİN KIRIŞIKLIKLARI BİLE DÜZELTİR, CİLDİNİZİ SIKILAŞTIRIR VE DOKUSUNU GELİŞTİRİR. ETKİNLİK10 yıllık araştırma sonunda, Vichy derinin yenilenmesini tamamen kontrol eden tabaka SOURCE DERMIS'in gücünü keşfetti. 50'den fazla yaşlanma karşıtı molekülü inceleyen Vichy Araştırma Grubu, bitkisel bir madde olan konsantre %5 Rhamnose'u seçti. Terleme karşıtı etkisi medikal araştırmalarda kullanılan test protokolleriyle gösterildi ve 7 patentle koruma altına alındı. Şimdi, Vichy Laboratuvarları size bilimin cildinize hediyesi Liftactiv Derm Source'u sunuyor. Liftactive Gece Kremi ile yaşlanmanın etkilerini geri döndürün ve cildinizin gençliğini geri kazanın.  * Vücut dışında laboratuvar testleri.  300 kadın üzerinde 7 klinik test. Kırışıklık karşıtı etki, uzun süreli kaldırma ve sıkılık etkisi. Cilt 4 günde tamamen dönüşüm geçirir*: gözle görülür şekilde daha pürüzsüz, daha ışıltılı ve daha sıkı. * 49 kadın üzerinde tüketici testi. TOLERANSEczacılar tarafından yatıştırıcı özellikleri ile bilinen Rhamnose yüksek toleranslı ve yapışkansızdır. Hassas ciltlere uygundur. PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. KEYİFVichy, tüm kadınlar için yağsız, yapışkansız, kayısı çekirdeği gibi besleyici bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş, konforlu, yenileyici, mat bir doku yarattı.Gece boyunca muhteşem rahatlık hissi. Not : Yüzünüze her akşam uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Liftactiv Supreme 50 ml Kuru Cilt Kırışıklık Kremi
LIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SUPREME KİM İÇİN? Kuru ciltli 40 yaş üzeri kadınlar için. En derin kırışıklar ve cilt dokusu yaşlanmasına karşı tam etki. Kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı günlük yoğun bakım kremiLIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SUPREME GÜNÜN İZLERİNİ TAŞIMAYAN PÜRÜZSÜZ BİR CİLT VE UZUN SÜRELİ SIKILAŞTIRICI ETKİ SAĞLAR. ETKİNLİKGün boyu yaşlanmaya karşı Vichy Laboratuvarlarının keşfi: Yaşlılık izleri gün içinde daha belirgin bir hal alır. Zamanla bu belirtiler artar ve kalıcı olarak cilt gençliğini kaybeder. Liftactiv Supreme içeriğindeki Rhamnose ve DAY-PROOF Kompleksi ile yaşlanma belirtilerinin görünümünün gün boyu azalmasına yardımcı olur ve böylece uzun süreli etki sağlar. Cildi anında pürüzsüzleştirerek kırışıklık görünümünü azaltır, cildi aydınlatır. Günün sonunda daha canlı, daha genç görünümlü ve dinlenmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.1. aydan itibaren;Alın bölgesi kırışıklıklarda %33.4*, kaz ayaklarında %18.3* azalma ve %32* daha sıkı bir cilt sağlar. *Instrumental test, 4 hafta 40 kadın. TOLERANSPARABENSİZ, hipoalerjenik formülü hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiş bu bakım cildinizi yatıştırır, güçlendirir ve yeniler. KEYİFNemlendirici, yağsız ve yapışkansız dokusu kuru cildiniz için son derece konforludur.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Liftactiv Supreme 50 ml Normal-Karma Cilt Kırışıklık Kremi
LIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SUPREME KİM İÇİN? Normal/karma ciltli 40 yaş üzeri kadınlar için. En derin kırışıklar ve cilt dokusu yaşlanmasına karşı tam etki. Kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı günlük yoğun bakım kremiLIFTACTIV DERM SOURCE LIFTACTIV SUPREME GÜNÜN İZLERİNİ TAŞIMAYAN PÜRÜZSÜZ BİR CİLT VE UZUN SÜRELİ SIKILAŞTIRICI ETKİ SAĞLAR. ETKİNLİKGün boyu yaşlanmaya karşı Vichy Laboratuvarlarının keşfi: Yaşlılık izleri gün içinde daha belirgin bir hal alır. Zamanla bu belirtiler artar ve kalıcı olarak cilt gençliğini kaybeder. Liftactiv Supreme içeriğindeki Rhamnose ve DAY-PROOF Kompleksi ile yaşlanma belirtilerinin görünümünün gün boyu azalmasına yardımcı olur ve böylece uzun süreli etki sağlar. Cildi anında pürüzsüzleştirerek kırışıklık görünümünü azaltır, cildi aydınlatır. Günün sonunda daha canlı, daha genç görünümlü ve dinlenmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.1. aydan itibaren;Alın bölgesi kırışıklıklarda %33.4*, kaz ayaklarında %18.3* azalma ve %32* daha sıkı bir cilt sağlar. *Instrumental test, 4 hafta 40 kadın. TOLERANSPARABENSİZ, hipoalerjenik formülü hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiş bu bakım cildinizi yatıştırır, güçlendirir ve yeniler. KEYİFNemlendirici, yağsız ve yapışkansız dokusu normal/karma cildiniz için son derece konforludur.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Neovadiol Compensating 30 ml Yeniden Şekillendiren Serum
son kullanma tarihi:04/2018 LİERAC NEOVADİOL COMPENSATİNG SERUM, yoğunluğunu, parlaklığını ve tazeliğini kaybeden tüm ciltler için üretilmiş özel bir üründür.  CİLDİNİZİN GENÇLİK SIRRI ,yaş arttıkça, cildin davranışı da değişir. Vichy, sürekli olarak her yaşta cildi dönüştürmek için cilt yaşlanmasının mekanizmalarını araştırmaktadır. KENDİ YAŞINIZ DEĞİL CİLDİNİZİN YAŞI ÖNEMLİ.. ETKİNLİK : Menopoz dönemindeki kadınlara özel geliştirilmiş ilk cilt bakım serisi Doku mühendisliğindeki 30 yıllık tecrübe, laboratuvar şartlarında cilt yaratmak için gerekli bazı proteinlerin varlığını ortaya çıkardı. Vichy Laboratuvarları sadece 10 günde cilt katmanlarını yeniden yapılandırabilen bir teknoloji geliştirdi. * Bu çığır açan yenilik, bazı eşsiz etken maddelerin birleşimi sayesinde gerçekleşti: büyüme uyarıcı Proteic Gf, büyüme faktörlerinin bulunduğu destek dokusunu güçlendirici Pro-Xylane.    KULLANIM ŞEKLİ : Tüm cilt tipleri ve  hassas ciltler için menopoz dönemindeki bayanlara özel olarak üretilmiş serumdur. Yenileyici kompleksiyle NEOVADIOL yüz ovalini şekillendirir, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sunar. Yenileyici kompleksiyle NEOVADIOL yeniden şekillendiren serumu kullandıktan sonra cildinize uygun NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX KREMİ kullanarak mükemmel sonucu yakalayabilirsiniz... SONUÇ : Yapışkan iz bırakmayan ve parlamaya sebep olmayan ferah dokusuyla yüz ovalinizi yeniden şekillendirir, pürüzsüz, parlak bir cilt sunar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Neovadiol Compensating 50 ml Kuru Cilt Gündüz Kremi
son kullanma tarihi:06/2018 LİERAC NEOVADİOL COMPENSATİNG PNM COMPLEX , yoğunluğunu, parlaklığını ve tazeliğini kaybeden kuru ciltler için üretilmiş özel bir üründür.  CİLDİNİZİN GENÇLİK SIRRI ,yaş arttıkça, cildin davranışı da değişir. Vichy, sürekli olarak her yaşta cildi dönüştürmek için cilt yaşlanmasının mekanizmalarını araştırmaktadır. KENDİ YAŞINIZ DEĞİL CİLDİNİZİN YAŞI ÖNEMLİ.. ETKİNLİK : Doku mühendisliğindeki 30 yıllık tecrübe, laboratuvar şartlarında cilt yaratmak için gerekli bazı proteinlerin varlığını ortaya çıkardı. Vichy Laboratuvarları sadece 10 günde cilt katmanlarını yeniden yapılandırabilen bir teknoloji geliştirdi. * Bu çığır açan yenilik, bazı eşsiz etken maddelerin birleşimi sayesinde gerçekleşti: büyüme uyarıcı Proteic Gf, büyüme faktörlerinin bulunduğu destek dokusunu güçlendirici Pro-Xylane.  KULLANIM ŞEKLİ : Normal, kuru ve hassas ciltler için menopoz dönemindeki bayanlara özel olarak üretilmiş gündüz kremidir. Yenileyici kompleksiyle NEOVADIOL yüz ovalini şekillendirir, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sunar. Tamamlayıcı ürün olarak, NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX PNM KREMİ , NEOVADIOLA COMPENSATING COMPLEX SERUM ile birlikte kullanabilirsiniz. SONUÇ : Yapışkan iz bırakmayan ve parlamaya sebep olmayan ferah dokusuyla yüz ovalinizi yeniden şekillendirir; pürüzsüz, parlak bir cilt sunar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Neovadiol Compensating Complex PNM 50 ml
SON KULLANMA TARİHİ: 06.2018 LİERAC NEOVADİOL COMPENSATİNG PNM COMPLEX , yoğunluğunu, parlaklığını ve tazeliğini kaybeden normal ve karma ciltler için üretilmiş özel bir üründür.  CİLDİNİZİN GENÇLİK SIRRI ,yaş arttıkça, cildin davranışı da değişir. Vichy, sürekli olarak her yaşta cildi dönüştürmek için cilt yaşlanmasının mekanizmalarını araştırmaktadır. KENDİ YAŞINIZ DEĞİL CİLDİNİZİN YAŞI ÖNEMLİ.. ETKİNLİK : Doku mühendisliğindeki 30 yıllık tecrübe, laboratuvar şartlarında cilt yaratmak için gerekli bazı proteinlerin varlığını ortaya çıkardı. Vichy Laboratuvarları sadece 10 günde cilt katmanlarını yeniden yapılandırabilen bir teknoloji geliştirdi. * Bu çığır açan yenilik, bazı eşsiz etken maddelerin birleşimi sayesinde gerçekleşti: büyüme uyarıcı Proteic Gf, büyüme faktörlerinin bulunduğu destek dokusunu güçlendirici Pro-Xylane.  KULLANIM ŞEKLİ : Normal, karma ve hassas ciltler için menopoz dönemindeki bayanlara özel olarak üretilmiş gündüz kremidir. Yenileyici kompleksiyle NEOVADIOL yüz ovalini şekillendirir, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sunar. Tamamlayıcı ürün olarak ,yenileyici NEOVADIOL COMPENSATİNG COMPLEX KREMi ,NEOVADIOL COMPENSATİNG COMPLEX SERUM ile birlikte kullanabilirsiniz.   SONUÇ : Yapışkan iz bırakmayan ve parlamaya sebep olmayan ferah dokusuyla yüz ovalinizi yeniden şekillendirir, pürüzsüz, parlak bir cilt sunar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Neovadiol Nuit 50 ml (Gece Kremi)
VICHY NEOVADIOL NIGHT 50 ML TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN Menopozun cilt yaşlanması üzerindeki etkisini inceleyen 14 yıllık araştırma BELİRTİ: Yoğunluğunu,tazeliğini ve ışıltısını kaybeden bir cilt görünümü. YENİLEYİCİ KOMPLEKSİYLE NEOVADIOL GECE YENİDEN ŞEKİLLENDİREN GELİŞMİŞ BAKIM ETKİNLİK: Menopoz döneminde cilt nemini,yoğunluğunu ve ışıltısını kaybeder.Neovadiol gece cildi nemlendirir.Cildin yeniden şekillenmesine,ışıltı ve genç görünümünü yeniden kazanmasına yardımcı olur. Daha sıkı hissedilen bir cilt. Yeniden şekillenen yüz ovali. Kullanımdan hemen sonra ciltte ferahlık hissi. HASSAS CİLTLER: Dermatolojik olarak test edilmiştir.Hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.Yatıştırıcı ve güçlendirici Vichy termal suyu içerir.Paraben içermez. KEYİF:Yapışkan his bırakmayan ve parlamaya sebep olmayan ferah doku. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Normaderm 200 ml Yağlı Cilt Tonik
VICHY NORMADERM PURIFYING LOTION 200 ML NORMADERM YAĞLI CİLTLERE ÖZEL TONİK YENİLİK: Peeling bileşenlerini ve cildi yatıştırıcı ajanları bir arada bulunduran formül. SONUÇLAR: İlk uygulamadan itibaren,cildi sıkılaştırarak gözenekleri daraltır.Günlük bakımdan önce pamuk ped kullanarak uygulayınız.Uygulamadan sonra durulama gerektirmez.Göz ile temas durumunda derhal durulayınız. Yeni formül Cilt problemlerine karşı Gözenek arındırıcı-sıkılaştırıcı losyon. Hassas ciltler için uygundur. Sabun içermez. Paraben içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Normaderm 3'ü 1 Arada 125 ml Yüz Temizleyici
VICHY NORMADERM 3 IN 1 TRI-ACTIV TEMİZLEYİCİ 125 ML EXFOLIANT + NETTOYANT + MASQUE Problemli ciltler için 3 Etkili temizleyici Temizleme-Peelıng-Maske YENİLİK: İçeriğinde peeling etkisinde sahip bileşenleri,cildi yatıştırıcı ajanları ve %25 oranında kil içeren formül. SONUÇLAR: 1-Krem Temizleyici:Sebum fazlasını ve yabancı maddeleri azaltır. 2-Peeling:Gözenekleri temizler. 3-Maske:Cildi matlaştırır,kusurlarını azaltır. KULLANIM: Temizleyici/Peeling olarak:Nemli yüze masaj yaparak uygulayın. Maske olarak:İnce bir tabaka olarak tüm cilde uygulayın.5 dakika kurumasını bekleyin.Su ile temizleyin.Göz çevresinden kaçının.Göz ile teması durumunda hemen durulayın.Ciltte tahriş yada kuruluk oluşması durumunda kullanıma ara veriniz. Hassas ciltler için uygundur. Sabun,paraben ve alkol içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Normaderm Gel 200 ml (Yüz Temizleme Jeli)
VICHY NORMADERM GEL NETTOYANT PURİFİANT 200 ML NORMADERM YAĞLI CİLTLERE ÖZEL TEMİZLEME JELİ Cilt problemlerine karşı derinlemesine temizleyici ve arındırıcı jel YENİLİK: Peeling bileşenlerini ve cildi yatıştırıcı ajanları bir arada bulunduran formül. SONUÇLAR: Sebumu ve yabancı maddeleri cildi kurutmadan temizler.Cilt temiz ferah  ve konforlu bir görünüme kavuşur.Köpük formuna getirildikten sonra cilt temizlenir ve sonrasında su ile durulanır. Göz ile teması durumunda derhal durulayınız. HASSAS CİLTLER İÇİN UYGUNDUR.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Nutriextra Dudak Bakım Kremi 15 ml
NUTRIEXTRANUTRIEXTRA NUTRIEXTRA ONARICI DUDAK BAKIM KREMİ KİM İÇİN? HASARLI, KURU DUDAKLAR Geceye kadar rahat, kadifemsi, onarılmış dudaklar NUTRIEXTRA NUTRIEXTRA ONARICI DUDAK BAKIM KREMİ DUDAKLARI DOLGUNLAŞTIRIR/NEMLENDİRİR ETKİNLİKİçeriğindeki beyaz balmumu kuru ve zarar görmüş dudaklara etkili ve yoğun bir tedavi sunar. Yağsız, doğal dokuya sahiptir. Makyaj etkisi gösterir. TOLERANSYapılan testlere göre hipoalerjik ve parabensizdir. Hassas ciltler için uygundur. Balm olağanüstü konfor ve güzellik sağlar.  KEYİFParfümlü, konforlu ve hafif dokusuyla dudaklara rahat uygulanır. Özel formüllü balm. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Purete Thermale 150 ml (Temizleyici Köpük)
PURETE THERMALE TEMİZLEYİCİ KÖPÜK KİM İÇİN? Ten rengini canlandırmak isteyen hassas ciltli kadınlar için. Ten renginizin ışıltısını ortaya çıkaran köpükPURETE THERMALE TEMİZLEYİCİ KÖPÜK YÜZÜNÜZÜ TEMİZLER VE IŞILTISINI ORTAYA ÇIKARIR. ETKİNLİKYenilikçi dokusu ile, bu 'sihirli' su cildinize narin, zengin, hafif bir köpüğe dönüşür. Kremsi sabunsuz köpük cildinizi temizler ve cildinizin ışıltısını canlandırır. TOLERANSPARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiştir. KEYİFSihirli su anında hafif, kremsi köpüğe dönüşerek cildinizi temizler ve ışıltısını ortaya çıkarır. Not : Elinize küçük miktarda temizleyici köpük koyun. Nemli yüze yuvarlak hareketlerle sürün ve göz çevresinden kaçının. Suyla durulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Purete Thermale Creme Mousse 125 ml Yüz Temizleyici Krem
PURETE THERMALE TEMİZLEYİCİ KREM KİM İÇİN? Yüzünü suyla temizlemek isteyen hassas ciltli kadınlar için. Hassas ciltlere uygun köpürücü krem temizleyiciPURETE THERMALE TEMİZLEYİCİ KREM CİLDİ NAZİKÇE TEMİZLER VE SAFLAŞTIRIR. ETKİNLİKFormülü antioksidan E vitamini ve nemlendirici gliserin ile güçlendirilmiştir. Doku açısından çığır açan yenilik sunan bu temizleyici, su bazlı temizlemenin saflaştırıcı etkisi ile köpük kremin yumuşaklığını birleştirir. Cilt temizlenir, tazelenir ve dolgunlaşır. Nemlendirme etkisi klinik olarak gösterilmiştir.Cildinizi kurutmadan su bazlı temizlemenin keyfini çıkarın. TOLERANSPARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiştir. KEYİFKremsi köpük dokusu hassas cildinizi temizlerken keyif verir. Not : Nemli yüze yuvarlak hareketlerle sürün ve göz çevresinden kaçının. Suyla durulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Purete Thermale Demaquillant 150 ml Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici
PURETE THERMALE ÇİFT FAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ KİM İÇİN? Gözleri hassas kadınlar için. Kontakt lens kulananlar için uygundur. Hassas gözlere uygun Vichy'nin ilk su geçirmez göz makyaj temizleyicisiPURETE THERMALE ÇİFT FAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ TÜM GÖZ MAKYAJ İZLERİNİ YOK EDER, SU GEÇİRMEZ MAKYAJI BİLE. KİRPİKLERİ KORUR. ETKİNLİKVichy'nin ilk su geçirmez göz makyaj temizleyicisi kirpik kaybı ile mücadele eden 2 etken maddeyi birleştiriyor:  - Arginin: kirpik köküne besin maddelerinin gelişini uyarır ve lifleri yeniler.- Taurin: folikülü lif gelişimini yavaşlatacak saldırılardan korur. Çift fazlı yağ ve su formülü yağın majyak temizleme yeteneği ile suyun tazeleyici özelliğini birleştirir. Su geçirmez makyajın bile tüm kalıntıları temizlenir ve kirpik kaybı yavaşlar.* * Majyak temizleme ile ilişkili kirpik kaybı. Çok narin ve etkili bir göz makyaj temizleyicisi. Kullanan kadınların %91'i memnun kaldı. Su geçirmez makyajı bile çıkarır: %90Kirpik kaybını azaltır*: %80Hassas gözlere naziktir: %100Hassas gözleri olan 46 kadının kişisel değerlendirmesi.* Makyaj çıkarmayla ilişkili kayıplar. TOLERANSPARABENSİZ  formülü hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiştir. Kontakt lens kullanıcıları için uygundur. KEYİFYağsız, 2 fazlı makyaj temizleyici! Kadınların %75'i uygulamadan sonra yağlı kalıntı bırakmadığını gözlemledi. %87'si gözlerinde film hissi yaşamadı.Purete Thermale hassas gözlere uygun su geçirmez göz makyaj çıkarıcı yağsız doku sunar. 46 kadın, kişisel değerlendirme. Not : Göz kapakları ve kirpiklere pamuk ped kullanarak uygulayın. Cilde nüfuz etmesi için hafifçe vurun. Kirpiklerin dışına doğru temizleyin. Durulamayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Purete Thermale Demaquillant Integral 3 in 1 200 ml Makyaj Temizleme Sütü
PURETE THERMALE 3'Ü 1 ARADA TEMİZLEYİCİ KİM İÇİN? Hassas ciltli kadınlar için. 3'ü bir arada: süt, losyon ve göz makyaj temizleyiciPURETE THERMALE 3'Ü 1 ARADA TEMİZLEYİCİ TÜM MAKYAJ İZLERİNİ NAZİKÇE TEMİZLER VE YOK EDER. ETKİNLİKPurete Thermale Temizleyici süt + losyon + göz makyaj temizleyicisi'ni tek üründe birleştirir. Ultra etkili, ultra narin temizleyici etken maddelerin tazeleyici süt-jel ile buluşması, hassas ciltler için etkili temizleme ve makyaj çıkarma sunar. Tamamen temizlenmiş cilt tazelenir, yumuşar ve yatışır.Etkinliği klinik olarak gösterilmiştir:Cildi tazeler: %93.Cildi rahatlatır: %93.Gözde batma yaratmaz: %100.Kişisel değerlendirme. TOLERANSTemizleyici yüksek toleranslıdır. PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile güçlendirilmiştir. Kontakt lens kullanıcıları için uygundur. KEYİFYenilikçi süt-jel dokusu sütün yumuşaklığı ve losyonun tazeleyici etkisini birleştirir. Zengin ve hafiftir. Yağlı kalıntı bırakmaz. Rahatlatır. Not : Yüz ve gözlere pamuk ped kullanarak uygulayın. Durulamayın. 3 boyutu mevcuttur: 100 ml, 200 ml, 400 ml. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Purete Thermale Perfecting Lotion 200 ml Tazeleyici Tonik
PURETE THERMALE TAZELEYİCİ TONİK KİM İÇİN? Hassas, normal karma ciltler için. Hassas ciltlere uygun tazeleyici tonikPURETE THERMALE TAZELEYİCİ TONİK HASSAS NORMAL/KARMA CİLDİNİZİN TEMİZLİK RUTİNİNİ PEKİŞTİRİR. ETKİNLİKBu losyon temizleme rutininizi tamamlar ve hassas cildinizi tazeler. Alkolsüzdür ve antioksidan E vitamini ile nemlendirici gliserin içerir. Tamamen temizlenmiş ve yatışmış cildiniz, yapışkanlık hissinden kurtulur. Uygulama sonrasında, kadınların %92'si taze bir his gözlemledi. %88'i tonerin yapışkanlı his bırakmadığını söyledi.Dermatolojik kontrol altında kişisel değerlendirme. TOLERANSPPARABENSİZ, hipoalerjenik formülü hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiştir. onkomedojeniktir. KEYİFBu canlandırıcı tonik temizleme rutininizi tazeleyici bir nota ile bitirmenizi sağlar.  Not : Göz ve yüze pamuk ped ile uygulayın. Durulamayın. Tazeleyici temizleyici süte takviye olarak kullanın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 57 (2 Sayfa)