Spor & Outdoor ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Adrusen Crono 30 Kapsül
Bileşimi : Vitamin C,Çinko,Vitamin E,Betakaroten,Bakır,Likopen,Selenyum, Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Adrusen Plus 30 Kapsül
Bileşimi : Omega 3,Vitamin C,Vitamin E,Çinko,Lutein,Astaksantin,Zeaksantin,Bakır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Brodil Herbal Bitkisel Ekstreler İçeren Propolisli Sıvı Takviye Edici Gıda 150 ml
Brodil Herbal Bitkisel Ekstreler İçeren Propolisli Sıvı Takviye Edici Gıda 150 ml, Brodil Herbal, Besin Takviyesi, Vitamin-Mineral Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Brodil Herbal Kids Bitkisel Ekstreler İçeren Propolisli Sıvı Takviye Edici Gıda 100 ml
Brodil Herbal Kids Bitkisel Ekstreler İçeren Propolisli Sıvı Takviye Edici Gıda 100 ml, Brodil Herbal, Besin Takviyesi, Vitamin-Mineral Afrika Sardunyası Ekstresi Meyan Kökü Ekstresi Ekinezya Ekstresi Propolis Ekstresi Zencefil Ekstresi Karamuk Ekstresi Meyan kökü içerir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Caillou Omega 3 Balık Yağı 5 ml x 20 Kaşık
Caillou Balık Yağı 5ml x 20 Kaşık,Kutu içerisinde 5 ml şurup içeren 20 tane tek kullanımlık kaşık bulunur. Kullanım Şekli: Çocuklarda günde 1 kaşık, yetişkinlerde günde 2 kaşıkkullanılır. İki fazın karışımı için 'kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.' Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Medobiocomplex-E (Biotin Şampuan Hediye)
Dermoskin Medobiocomplex-E + Biotin Hediye Tüm saç dökülme tiplerine (hormonal dökülme dahil) uygun olarak formüle edilmiştir. Saç folikülünü uyarmaya, DHT oluşumunu engellemeye, saçın beslenmesini arttırarak ömrünün uzamasına, saç kalitesinin artmasına ve saç kaybını belirgin bir şekilde önlemeye yardımcı olur. Gerektiğinde daha uzun süreli kullanıma uygundur veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız. Kullanım Şekli ve Süresi -Ortalama kullanım süresi 3-6 ay arasındadır. Biotin; saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırır.  Saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.  B1 (Thiamin HCI); saç folikülünü besler. Sinir hücrelerini güçlendirir. B5 (Calcium D-Pantothenate); saçın uzamasına yardımcı olur. Nemini ve parlaklığını arttırır. B6 (Pyridoxin HCI); Çinkonun anti-androjen etkisini arttırır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.  Folic Acid; saç köklerinde kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. L-Cystine ve L-Methionine; saçın temel maddesi olan keratini oluşturan proteinlerdir.  Zinc Oxide; saç folikülünün gelişimini destekleyen, antioksidan ve anti-androjen bir mineraldir.  Saw Palmetto (%45 yağ asiti içerir) ve Pumpkin Seed Extract; saç köklerindeki 5 alfa-redüktaz enzimlerinin salgılanmasını baskılayarak, kılcal damarlardan saç köküne gelen testosteron hormonlarının dehydrotestosteron hormonuna dönüşmesini engeller. Saçın dökülmesine neden olan hormonol etkiden kurtulmasını sağlar.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Enterogermina 5 ml x 20 Flakon
Ağızdan alınan Bacillus clausii sporlar, kimyasal ve fiziksel etkenlere karşı güçlü dayanıklılığı sayesinde mide asit direncini geçerek, bozulmadan bağırsağa ulaşırlar. Bağırsakta uygun koşullar altında yeniden üreyerek bağırsak florasının fizyolojik dengesinin yeniden sağlanmasına yardımcı olurlar. Bu sayede Enterogermina 5 ml 20 Flakon sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Bacillus clausii, hastalığa yol açabilecek çeşitli bakterilerin büyümesini sınırlayan antimikrobiyal maddeleri sentezleyebilmektedir. Aynı zamanda antikorların (bağışıklık proteini) çoğalmasını sağlayarak bağışıklık sistemini de etkilemektedir. Flakonun içinde bulunan kullanıma hazır bir sıvıdır. Tadı, rengi ve kokusu yoktur. Özel bir saklama koşuluna gerek yoktur. Kullanım Şekli Enterogermina 5 ml 20 Flakon yetişkinlerde ağızdan günde 2 flakon, çocuklarda (2-10 yaş) ağızdan günde 1 flakon olarak kullanılır. Flakonu çalkalandıktan sonra süt, çay, portakal suyu ve şekerli suya karıştırarak içebilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Enterogermina Yetişkin 5 ml x 10 Flakon
Ağızdan alınan Bacillus clausii sporlar, kimyasal ve fiziksel etkenlere karşı güçlü dayanıklılığı sayesinde mide asit direncini geçerek, bozulmadan bağırsağa ulaşırlar. Bağırsakta uygun koşullar altında yeniden üreyerek bağırsak florasının fizyolojik dengesinin yeniden sağlanmasına yardımcı olurlar. Bu sayede Enterogermina 5 ml 10 Flakon sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Bacillus clausii, hastalığa yol açabilecek çeşitli bakterilerin büyümesini sınırlayan antimikrobiyal maddeleri sentezleyebilmektedir. Aynı zamanda antikorların (bağışıklık proteini) çoğalmasını sağlayarak bağışıklık sistemini de etkilemektedir. Flakonun içinde bulunan kullanıma hazır bir sıvıdır. Tadı, rengi ve kokusu yoktur. Özel bir saklama koşuluna gerek yoktur. Kullanım Şekli Enterogermina 5 ml 10 Flakon yetişkinlerde ağızdan günde 2 flakon, çocuklarda (2-10 yaş) ağızdan günde 1 flakon olarak kullanılır. Flakonu çalkalandıktan sonra süt, çay, portakal suyu ve şekerli suya karıştırarak içebilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gerimax TRIO 10 Tablet
GERİMAX TRIO 10 TABLET 30 dakikada görülen hızlı etki. İÇERİK: Panax ginseng ekstresi 100 mgRodiola kstresi 120 mgGuarana ekstresi 400 mg Kullanım Dozu: Günde 1 tablet, tercihen tok. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Hünnap Form Çayı 30 Adet
HÜNNAP FORM ÇAYI,  İçeriği :  Yeşil çay (Camellia sinensis), Mate (Ilex paraguariensis), Funda (Calluna vulgaris), Biberiye (Rosmarinus officnalis), Rezene (Foeniculum vulgare), Hibiskus (Hibiscus sabdariffa), Kiraz sapı (Prunus avium), Anason (Pimpinella anisum), Kekik (Thymus sp.), Civanperçemi (Achillea millefolium), Sarıkantaron (Hypericum perforatum), Stevia, Guarana (Paulinia cupana), L-Carnitine Kullanımı : Süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana 1 adet süzen poşeti daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyiniz. 3-5 dakika demlenmeye bırakınız. Arzunuza göre sıcak veya soğuk servis yapabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Hünnap Keçiboynuzu Özü 640 gr
Endüstriyel şeker kullanımından çok önce Anadolu insanı tatlı yemek ya da bir şeyi tatlandırmak istediğinde bal veya pekmez tüketiyordu. Bu elbette en doğal ve en sağlıklı yöntemdi. Meyvesinin özüyle elde edilen Hünnap Keçiboynuzu Özü kokusu ve tadıyla eşssiz bir gıda olmasının yanısıra, insan için gerekli olan mineralleri ve değerli pek çok vitamini bünyesinde barındırması sebebiyle güçlü bir sağlık kaynağıdır. Anadolu insanı için keçiboyunuzu özü her mevsim sofrasından ayırmadığı eşssiz bir lezzet olagelmiştir. Hünnap keçiboynuzu özü Akdeniz bölgemizde tamamen organik olarak, aşılamaya gereksinim duymayan, kendiliğinden yetişen meyveler özenle seçilmiş olup, doğal şeker oranı yüksek keçi boynuzu meyvelerinden geleneksel tadı, yoğunluğu, doğallığı ve zengin içeriği korunarak  steril üretim koşullarında  elde edilmektedir.  Hiç bir katkı maddesi içermeyen ve daha yüksek miktarda meyve özü ile üretilen Hünnap keçi boynuzu özü, vitamin ve mineraller ve kalsiyum açısından da zengindir. Hünnap keçi boynuzu özü içinde ihtiyacınız olan besin değerlerine sahiptir. İçeriğindeki Gallik Asitler,organik asitler, zengin mineral, vitamin ve kalsiyum sayesinde yüzde yüz doğal mucizevi bir besindir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Infanıum Good Night Bitkisel Şurup 150 ml (İnfantum Good Night)
İçindekilerInfantum Good Night Bitkisel Şurup Nane yağı rezene yağı anason yağı çinko sğlfat sitrik asit sodyum bikarbonat fruktoz distile suKullanım ŞekliGünde 4 defa 1/2 tatlı kaşığı kullanımı tavsiye edilmektedir. Yeni ambalajdır.Son kullanma tarihi:11/2019 dur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Infantum Damla 30 ml
İçindekiler: 30 ml Damla. Demineralize Su, İnvert Şurup, Vitamin C, Vitamin A, Vitamin D, Koruyucu (Sodyum Benzoat), Çinko Sülfat, Doğala Özdeş Portakal Aroması Besin Öğeleri / 1ml (1pipet) Vitamin C : 35 mg Vitamin A : 1000 IU Çinko :2 mgVitamin D : 400 IU Vitamin D : 400 IU Çinko :2 mg Tavsiye Edilen Kullanım Şekli: 15 gün - 1 yaş arası günde 1 ml(1 pipet) kullanılması tavsiye edilir. Infantum Damla kullanımı sırasında D vitamini içeren başka bir ürün kullanılmamalıdır. Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde 25 C altında, oda sıcaklığında saklayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız. Tıbbi müstahzar değildir. Takviye edici gıda. Tavsiye edilen günlük doz aşılmamalıdır. ALKOL İÇERMEZ. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
İngiliz Karbonatı 100 gr (Oro)
İNGİLİZ KARBONATI 100 GR ALKALİ DİYETİNİN TEMELİ NEDİR? Alkali diyetinin temelinde yatan teori şöyledir: Vücutta biriken fazla asit hastalıkların barınması için uygun ortam meydana getirir.%80 alkali ve %20 asitli yiyecek tüketilmesini öneren alkali diyet ile sağlıklı bir vücut için ideal pH denges sağlanmış olur.Alkali diyette asitli yiyeceklerden uzak durmak gerekir.Ayrıca çay,kahve ve asitli içeceklerden uzak durarak sebze ve meyve tüketimine yönelmek gerekmektedir.Bu gıdaların tüketimi sayesinde kanın 7.4 pH değerinde kalacağı öngörülmektedir. KARBONATIN KULLANIMI: Bir büyük bardağa iki tatlı kaşığı karbonat atıldıktan sonra üzerine az az kaynar su dökülerek köpürtülür ve karbonatın suda iyice çözülmesi sağlanır.Sonra üzerine normal su dökülür,karıştırılıp içilir.Vücudu alkali hale getirmek için ilk hafta aç karnına yemeklerden 1 saat önce bu uygulama iki kere tekrarlanır.Sonraki üç hafta sadece sabahları kahvaltıdan önce aç karnına içilerek devam edilir. Eğer idrarınızdaki pH 7,36 ve üstüyse vücudunuz 'alkali'haldedir,dilerseniz hergün suya bir çay kaşığı karbonat atıp kullanmaya devam edebilir yada sadece ihtiyaç duyduğunuzda bunu uygulayabilirsiniz. Devam eden bir hastalığınız var ise  ya da genel sağlığınızı korumak adına alkali gıdaları araştırıp mümkün mertebede iyileşene kadar Alkali gıda tüketmeye özen gösterebilirsiniz. İÇERİK: 100 gr Sodyum Bikorbonat,Alkali Diyeti... AMBALAL ŞEKLİ: 100 g poşet ve kutuda. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Krilom Omega 3 50 Kapsül (SKT:09/2020)
KRILOM OMEGA 3 Krilom Krill Yağlı, Astaksantin Ekstreli Balık Yağı İçeren Takviye Edici Gıda Etken Maddeler (2 Yumuşak Kapsülde)              Miktar Balık Yağından gelen;                                      1896 mg   - Omega3                                                        1280 mg        EPA  (Eikosapentaenoik asit)                    680 mg        DHA (Dokosahekzaenoik asit)                  470 mg Krill Yağı                                                                 4 mg Astaksantin Ekstresi                                             220 μg İçindekiler: %72,37 Balık yağı, Yenilebilir jelatin (Sığır jelatini), Deiyonize su, Nem verici: Gliserol, Aroma verici: Portakal aroması, Antioksidan: Alfa-tokoferol, %0,153 Krill yağı (deniz kabuklusu ürünü), %0,008 Astaksantin ekstresi (Haematococcus pluvialis) Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu Bir bardak su ile günde 2 yumuşak kapsül alınması önerilir. Tavsiye edilen tüketim tarihi kutunun yan yüzündedir. Saklama Koşulları 25°C nin altındaki sıcaklıkta ve ambalajı içerisinde saklayın. Net Miktar: 65,5 gram UyarılarTavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.  Menşe Ülke: Türkiye (Balık yağı ve Krill yağı menşe ülkesi Norveç, Astaksantin menşe ülkesi İsviçre dir.) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Krilom Omega 3 50 Kapsül (SKT:09/2020)
KRILOM OMEGA 3 Krilom Krill Yağlı, Astaksantin Ekstreli Balık Yağı İçeren Takviye Edici Gıda Etken Maddeler (2 Yumuşak Kapsülde)              Miktar Balık Yağından gelen;                                      1896 mg   - Omega3                                                        1280 mg        EPA  (Eikosapentaenoik asit)                    680 mg        DHA (Dokosahekzaenoik asit)                  470 mg Krill Yağı                                                                 4 mg Astaksantin Ekstresi                                             220 μg İçindekiler: %72,37 Balık yağı, Yenilebilir jelatin (Sığır jelatini), Deiyonize su, Nem verici: Gliserol, Aroma verici: Portakal aroması, Antioksidan: Alfa-tokoferol, %0,153 Krill yağı (deniz kabuklusu ürünü), %0,008 Astaksantin ekstresi (Haematococcus pluvialis) Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu Bir bardak su ile günde 2 yumuşak kapsül alınması önerilir. Tavsiye edilen tüketim tarihi kutunun yan yüzündedir. Saklama Koşulları 25°C nin altındaki sıcaklıkta ve ambalajı içerisinde saklayın. Net Miktar: 65,5 gram UyarılarTavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.  Menşe Ülke: Türkiye (Balık yağı ve Krill yağı menşe ülkesi Norveç, Astaksantin menşe ülkesi İsviçre dir.) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Maflor Damla 10 ml (Sıvı Formda Probiyotik) (plus)
Sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışııklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Kullanımı ve hazırlanması kolaydır. Herhangi bir karıştırma gerektirmez. Kutu içerisinde bulunan pipet şişenin ucuna takılır ve kullanıma hazır hale gelir. Probiyotik mikroorganizma (Lactobacillus rhamnosus GG / LGG ) Lactobac illus rhamnosus GG 1X109 CFU*. *CFU: canlı bakteri miktarı. İÇERİĞİ ; 1 kez 5 Damlada ( 0.35 ml ): KULLANIM ALANLARI Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde; ​    - 5 damlayı direk dil üzerine veya bir çay kaşığına damlatarak kullanabilirsiniz. Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Açıldıktan sonra 35 gün içinde tüketilmesi gerekmekte. SAKLAMA KOŞULLARI ​    - 25 C'nin altındaki oda sıcaklığında kuru bir yerde saklayınız. Işıktan ve nemden koruyunuz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Maflor Plus 15 Kapsül
Probiyotik, yeterli miktarda alındığında bağırsak hareketlerini düzenleyip kişinin sağlığını olumlu yönde etkileyen yararlı mikroorganizma demektir.  Endikasyonları nelerdir? Çocuklardaki rotavirüs kaynaklı ishaller Çocuklarda ve yetişlerde görülen enfeksiyöz ishaller Antibiyotik kullanımına bağlı ishaller Rasyona mağruz kalanlarda görülen ishaller Alerjik duyarlılığın azalması İmmun sistemin uyarılması Yüksek olan kan kolesterol düzeyinin düşürülmesi Sindirim için gerekli enzimlerin aktivitesini arttırmaktadır. Probiyotik özellikle bebeklerde, çocuklarda, hamilelerde ve emziren annelerde kullanılmalıdır. Bebeklerin ve çocukların sindirimini düzenlediği için daha rahat etmelerini sağlar. Emziren anneler gaz sorunu yaşadığı için emziren annelere çok iyi gelmektedir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Marincap Special Omega-3 Balık Yağı 45 Yumuşak Kap
Marincap Special Omega-3 Balık Yağı 45 Yumuşak Kap Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC 4P Probiyotik
İÇİNDEKİLER Probiyotik Mikroorganizma 5 milyar cob (koloni oluşturabilecek bakteri) Saccharomyces boulardii Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium longum Lactobacillus plantarum KULLANIM ÖNERİSİ Bir bardak su ile günde 1 kapsül alınması önerilir. AMBALAJ 10 kapsül içeren 20 cc cam şişe Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC 7P Probiyotik
ÇİNDEKİLER Probiyotik Mikroorganizma- Lactobacillus acidophilus- Bifidobacterium longum- Lactobacillus rhamnosus- Bifidobacterium lactis- Lactobacillus plantarum- Lactobacillus casei- Bifidobacterium bifidum 5 milyar cob (koloni oluşturabilecek bakteri) İnülin (Prebiyotik) 5000,0 mg/şase Tutti frutti aroması 10,0 mg/şase KULLANIM ÖNERİSİ Günde 1 saşenin bir miktar su, süt veya yoğurt ile karıştırılarak alınması önerilir. AMBALAJ Ambalaj: 10 saşe içinde toz Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Beta Glukan C Vitamini Çinko 30 Tablet
İçindekiler İçindekiler (1 tablette) Miktar % BRD* Vitamin C 60 mg 75 Beta 1,3/1,6 glukan 50 mg - Çinko      5  mg 50 *BRD: Beslenme Referans Değeri  -: Beslenme Referans Değeri Yoktur Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu:  Yetişkinler için, tercihen yemek öncesi, günde 1 tablet. Ambalaj 30 tablet içeren blister ambalajda Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Beta Glukan Multivitamin Çinko 150 ml
İçindekiler İçindekiler (10 ml de) Miktar % BRD* Vitamin C 70 mg 88 Beta 1,3/1,6 Glukan 50 mg - Vitamin B3 (Niasin) 10 mg 63 Vitamin E 8 mg 67 Çinko 5 mg 50 Vitamin B5  (Pantotenik asit) 4 mg 67 Manganez 1 mg 50 Vitamin B2 (Riboflavin) 0,9 mg 64 Vitamin B1 (Tiamin) 0,8 mg 73 Vitamin B6 0,5 mg 36 Vitamin A 400 µg RE 50 Folik asit 220 µg 110 Selenyum 45 µg 82 Vitamin D 10 µg 200 Vitamin B12 1,5 µg 60 *BRD: Günlük Beslenme Referans Değeri -: Günlük Beslenme Referans Değeri Yoktur Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu:  Günde 10 ml (2 ölçek) Ambalaj 150 ml cam şişede Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Black Garlic Siyah Sarımsak 750 mg 30 Tablet
YENİ ÜRÜN VE YENİ AMBALAJLIDIR. ESKİ KUTU ÜRETİCİ FİRMA TARAFINDAN SATIŞTAN KALDIRILMIŞTIR. MDC Black Garlic Siyah Sarımsak 750 mg 30 Tablet Fermantasyon süreci sırasında oluşan reaksiyonlar nedeniyle rengi, tadı ve kokusu değişen siyah sarımsak; normal sarımsaktan farklı olarak kokmaz. Bu nedenle MDC BLACK GARLIC kokusuzdur, ağızda kötü bir tat bırakmaz, nefesinizin ve terinizin kokmasına neden olmaz. Sarımsağın fermantasyon yani bir diğer adıyla nemi ve sıcaklığı kontrol edilen ortamda 'yıllandırma' yöntemi tamamen doğaldır. Sarımsağın içeriğine dışarıdan doğal olmayan herhangi bir müdahalede bulunulmaz. Normal sarımsak, yarattığı rahatsız edici cilt ve nefes kokularına sebebiyet vermesi nedeniyle takviye olarak kullanılması güç bir besindir. MDC BLACK GARLIC kokusuzdur, dolayısıyla normal sarımsağın yarattığı kötü koku ve rahatsız edici durumların hiçbirini yaratmaz. Sosyal yaşantınızda, iş yaşantınızda, özel  yaşantınızda ihtiyaç duyduğunuz an endişe duymadan kullanabilirsiniz.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Calzin-D 30 Tablet
İçindekiler İçindekiler (1 tablette) Miktar % BRD* Kalsiyum 400 mg 50 Magnezyum 150 mg 40   Çinko  5  mg 50 Vitamin D (200 IU) 5 µg 100 *BRD: Beslenme Referans Değeri Kullanım önerisi Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Bir bardak su ile günde 1 tablet alınması önerilir. Ambalaj 30 tablet içeren şişede Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Glukozamin Kondroitin MSM Boswellia 60 Tablet
İçindekiler İçindekiler (2 tablette) Miktar Glukozamin sülfat 2KCl 1500 mg Kondroitin sülfat 600 mg Metilsülfonilmetan (MSM) 400 mg Akgünlük (Boswellia serrata) ekstresi 200 mg Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu:  Bir bardak su ile günde 2 tablet alınması önerilir. Ambalaj 60 tablet içeren HDPE şişede. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Kalsiyum Magnezyum Çinko Vitamin D 150 ml
  İçindekiler (10 ml de) Miktar % BRD* Kalsiyum 300 mg 38 Magnezyum 150 mg 40 Çinko 6 mg 60 Vitamin D 9 µg (360 IU) 180 *Beslenme Referans Değeri Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu:  Günde 10 ml (2 ölçek) Ambalaj 150 ml cam şişede Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Multivitamin Multimineral 150 ml
MDC Multvitamin Multimineral 150ml İçindekiler İçindekiler(15 ml de) Miktar % BRD* Vitamin C 105 mg 131 Vitamin B3 (Niasin) 15 mg 94 Vitamin E 12 mg 100 Çinko 7,5 mg 75 Vitamin B5(Pantotenik asit) 6 mg 100 Manganez 1,65 mg 83 Vitamin B2(Riboflavin) 1,35 mg 96 Vitamin B1 (Tiamin) 1,2 mg 109 Vitamin B6 0,75 mg 54 Folik asit 330 µg 165 Vitamin A 135 µg RE 17 Selenyum 67,5 µg 123 Vitamin D 15 µg 300 Vitamin B12 2,25 µg 90 *BRD: Beslenme referans değeri Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu: Günde 5 ml -15 ml. (1-3 ölçek) Ambalaj 150 ml cam şişede. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Omega 3 30 Kapsül
İçindekiler İçindekiler(1 Yumuşak  Kapsülde) Miktar Balık Yağı Toplam;  970 mg    EPA(Eikosapentaenoik asit)    320 mg      DHA(Dokosahekzaenoik asit)    223 mg Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu: Yemek esnasında veya yemek bitiminden sonra günde 1 yumuşak kapsül alınır. Ambalaj 40 yumuşak kapsül içeren blister ambalajda Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC OMEGA 3 Balık Yağı 150 ml
MDC OMEGA 3 Balık Yağı 150 ml İçindekiler İçindekiler (5 ml) Miktar Balık Yağı 2000 mg Omega 3 700 mg EPA 360 mg DHA 240 mg   Kullanım önerisi Çoçuklar için, tercihen yemek esnasında veya yemek bitiminden sonra günde 1 defa 5 ml. Ambalaj 150 ml cam şişe. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Passiflora-V 30 tablet
MDC Passiflora Valerian İçindekiler İçindekiler (1 kapsülde) Miktar Passiflora (Passiflora incarnata)Ekstresi 300 mg Valerian (Valeriana officinalis)Ekstresi 170 mg Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu:  Yetişkinler için, tercihen yemek öncesi, günde 1 kapsül. Ambalaj 30 kapsül içeren blister ambalajda Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MDC Tip II Kolajen MSM Boswellia 30 Tablet
İçindekiler İçindekiler (1 tablette) Miktar Akgünlük (Boswellia Serrata) ekstresi 300 mg Metilsülfonilmetan (MSM) 200 mg Tip II Kolajen 40 mg Kullanım önerisi Tavsiye edilen günlük alım dozu:  Yetişkinler için, tercihen yemek öncesi, günde 1 tablet. Ambalaj 30 tablet içeren blister ambalajda Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Möllers Balık Yağı Şurubu 250 ml (SKT:11/2019)
MÖLLER'S OMEGA 3 BALIK YAĞI ŞURUBU 250 ML *Güçlü içerik *Yüksek kalite -ISO 22000 üretim sertifikalı *Mükemmel saflık *Doğal içerik *Doğal Tutti Fritti aromasıyla lezzetli tat *Şeker,suni tatlandırıcı kimyasal aroma içermez. KULLANIM DOZU: 4 yaş altı çoçuklar için; Günde 2,5 ml (yarım tatlı kaşığı) 4 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için; Günde 5 ml (1 tatlı kaşığı) 250 ml cam şişe Norveç'te üretilmektedir. BESİN DESTEĞİ İÇERİĞİ             HER 5 ML'DE Omega-3 yağ asitleri          ⇔          1.200 mg                      DHA                                   ⇔               600 mg EPA                                     ⇔                400 mg A vitamini                          ⇔             10 µg E vitamini                           ⇔             10 µg     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Möllers Omega 3 60 Kapsül
MÖLLER'S OMEGA 3 BALIK YAĞI 60 KAPSÜL *Güçlü içerik. *Yüksek kalite ISO 22000 üretim kalite sertifikalı *Mükemmel saflık *Doğal içerik -Trigliserid formunda balık yağı *Helal sertifikalı 60 yumuşak jelatin kapsül Norveç'te üretilmektedir. 1 Yumuşak jelatin kapsülde; Balık yağı                           1000 mg Omega-3 yağ asiti            600 mg EPA                                     310 mg DHA                                     220 mg İÇİNDEKİLER: Balık yağı, kapsül maddesi sığır jelatini, gliserol, antioksidan tokoferolce zengin ekstrakt. KULLANIM ŞEKLİ: Yetişkinler için günde 2 adedin su ile alınması tavsiye edilir.Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. MENŞE ÜLKE:DANİMARKA Balık yağı üretiminin menşei Norveç'tir. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir. SON KULLANIM TARİHİ:30.09.2019 Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nemartro 30 Kapsül
Yüksek kaliteli bir takviye edici gıda olup çok iyi bilinen bir gıda kaynağından 'Yumurta kabuğu zarından' üretilmektedir.NEMArtro'nun üretiminde kullanılan tüm yumurta kabuklarının kaynağı ABD'dir ve üretim aşamaları tamamen izlenmektedir.İçerik: Doğal Polimer 500 mgNEMArtro, yumurta zarı membranının hidralize edilmesi ile elde edilen %100 doğal bir takviye edici gıdadır. Protein ve glikozaminoglikanlardan yana zengindir.Bileşenleri:-   0.5-1.0% Hiyaluronik Asit-   0.2-0.5% Kondroitin Sülfat-   0.2-0.5% Glukozamin-   12-18% Kollajen-   45-50% Protein-   15-18% Kalsiyum-   3-5% NemlendiriciKullanma Talimatı: Günde 1 kapsül NEMArtro, günün herhangi bir saatinde, sadece ağız yolu ile alınır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife CoEnz QH 30 Kapsül
CoQ10'in Aktif Formu Neden CoEnz QH? CoEnz QH, CoQ10 i aktif hale dönüşmüş Ubiquinol formunda vermektedir. Tablet veya toz formdaki CoQ10 ürünlerinin etkili olabilmesi için, yağlı bir ortama ihtiyaç vardır. CoEnz QH, yağ bazlı bir formda kullanıma sunulduğundan ayrıca yağlı gıdaya ihtiyaç duymaksızın emilir.  Kapsüller, balık jelatininden elde edilmiştir. Kaneka QH patentli formülünü içermektedir. Kullanım Önerisi: Günde 1-2 kapsül, ana öğünle birlikte alınız. Çiğnemeyiniz. Uyarılar: Hamile ve hamile kalmak isteyen bayanlar doktora danışmadan bu ürünü kullanmamalıdırlar. Gıda takviyesidir. İlaç değildir. Eczanelerde satılmaktadır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife EFA Daily 30 Kapsül
Etkisi EPA/DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur.   Neden EFA Daily? IFOS Kalite Standartları'ndan 5 yıldız alarak saflığı ve temizliği kanıtlanmıştır.PUREMAX teknolojisiyle saflaştırılmıştır.Trigliserid formundadır.Kapsülleri balık jelatininden üretilmiştir.Blister ambalajda sunulmaktadır.  UyarılarKan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerin ve hamilelerin Omega-3 kullanmadan önce doktora başvurmaları önerilir.  Omega-3 ilaç değildir, besin takviyesidir. Tedavi edici özelliği yoktur. Kullanım ÖnerisiGünde 1-2 kapsül EFA Daily kullanılması önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife EFA S-1200 45 Kapsül
EPA/DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur.   Neden EFA S-1200? IFOS Kalite Standartları'ndan 5 yıldız alarak saflığı ve temizliği kanıtlanmıştır.PUREMAX teknolojisiyle saflaştırılmıştır.Trigliserid formundadır.Kapsülleri balık jelatininden üretilmiştir.Blister ambalajda sunulmaktadır. Not: Efa S-1200 kapsüllerini yutmakta güçlük çekenler, 1 kapsül EFA S-1200 yerine 2 kapsül EFA Daily kullanarak, aynı etkiyi sağlayabilirler. Uyarılar:Kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerin ve hamilelerin Omega-3 kullanmadan önce doktora başvurmaları önerilir.Omega-3 ilaç değildir, besin takviyesidir. Tedavi edici özelliği yoktur. Kullanım Önerisi: Günde 1-2 kapsül EFA S-1200 kullanılması tavsiye edilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife Efa-Pop Balık Yağı 30 Kapsül
NEWLIFE EFA-POP OMEGA 3 BALIK YAĞI Bir çiğneme kapsül içeriği Balık Yağı                        500 mg Omega-3 yağ asitleri         180 mg DHA                                115 mg  EPA                                 30 mg Diğer yağ asitleri               35 mg Tavsiye edilen günlük alım dozu: Tercihen yemekten sonra günde 1-2 kapsül alınması önerilir. İLAÇ DEĞİLDİR. UYARILAR: Hastalıkların önlenmesi veye tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. SON KULLANIM TARİHİ:04/2018 Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife Efa-Vit Şurup 120 ml
Etkisi:DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur.   Neden EFA-VIT?IFOS Kalite Standartları'ndan 5 yıldız alarak saflığı ve temizliği kanıtlanmıştır.Çocukların sağlıklı gelişimi için yüksek EPA+DHA oranı ve 12 vitamin desteği içerir.EFA-VIT, NEO-3 ve WisdOM-3 İleri Omega-3 Teknolojileri ile üretilmiştir. Bu sayede; üretilen balık yağında balık tadı ve kokusu minimize edilmiştir. Vitaminler ve diğer besin öğelerinin ilave edilmesine izin verir. Taze meyvelerden yapılmıştır. (Muz, Ananas, Portakal, Mango, Vanilya) Uluslar arası üstün lezzet ödülüne sahiptir. Uyarılar: Besin takviyesidir. Tedavi edici özelliği yoktur.Kullanım Önerisi: Kullanmadan önce çalkalayınız. Bu ürün direkt olarak tüketilebileceği gibi, su, meyve suyu ya da yoğurda karıştırılarak da tüketilebilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife Enginar Özü 40 Kapsül
Enginar ve Hindiba Bir Arada! Neden Enginar + Hindiba Özü? Enginar ve hindiba sinerjik bir etki gösterir. Kapsüller balık jelatininden yapılmıştır. Kullanım Önerisi: Genel kullanım önerisi olarak günde 2-4 kapsül kullanılması önerilir.Doğal ürünlerden olumlu sonuçlar alabilmek için en az 4-6 hafta düzenli kullanılması önerilir. Gıda takviyesidir. İlaç değildir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife GinVit 30 Tablet
Neden GinVit? Özel olarak geliştirilen Ginseng G518 standardize esktresini içermektedir.  Standardize ekstre olması sebebiyle her bir tablet eşit oranda aktif madde içermektedir. Guarana, yeşil çay ve lutein içermektedir. İçerisinde bulunan 12 vitamin ve 11 mineral, vücudun günlük ihtiyacını karşılamaya yardımcıdır. Kullanım Önerisi Her sabah bir tablet alınız, çiğnemeyiniz. UyarılarHamile ve hamile kalmak isteyen bayanlar doktora danışmadan bu ürünü kullanmamalıdırlar. Gıda takviyesidir. İlaç değildir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife Mena K2 30 Kapsül
Kullanım Önerisi: Günde 1 veya 2 kapsül Mena K-2 tavsiye edilmektedir. Bir bardak su ile ana öğünle birlikte alınız. Çiğnemeyiniz. Uyarılar: Çocuklar, hamile ve hamile kalmak isteyen bayanlar doktora danışmadan bu ürünü kullanmamalıdırlar.Gıda takviyesidir. İlaç değildir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
NewLife Nano Ditamin D3 30 ml
Neden Nano Ditamin D3 Özel üretim teknolojisi olan nanoteknoloji ile üretilen Nano Ditamin3 D vitamininin kolayca emilimini sağlar. Dilaltı sprey formu ile kullanımı kolaydır. Türkiye deki ilk sprey vitamin olan Nano Ditamin3 ile günlük D vitamini ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Kullanım Önerisiİhtiyaca göre dilaltına 1-3 püskürtme tavsiye edilmektedir. Püskürtme ardından yutkunmayınız, birkaç saniye bekleyiniz. İlk kullanımda ilk iki püskürtmede valfteki boş hava gelecektir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nutrigen Omega 3 Balık Yağı Şurubu Çilek Aromalı 200 ml
İçeriğindeki balık yağı rafine edilmiştir. EPA ve DHAbakımından zengindir. Çilek tadıyla çocuklar kolayca içebilecektir. EPA (eikosapentaenoik asit) çoklu doymamış yağ asitlerinden biridir ve çoğunlukla yağlı balıklarda daha fazla bulunur, omega 3 asitlerindendir. DHA (dokosahekseonikasit), Omega 3 asididir, balık yağından elde edilir, Aynı zamanda n-3 yağ asitleri olarak da bilinir, omega-3 yağ asitleri sağlık için gerekli besin olan çoklu doymamış yağ asitleri içerir ve normal vücut fonksiyonları için omega-3yağ asitleri gerekir, ve vücudumuz omega-3 yağ üretemez, gıda yoluyla omega-3 almak gerekir. Soya fasulyesi, kolza (kanola), ve keten tohumu gibi bazı bitkisel yağlarda bulunan bir tip alfa-linolenik asit (ALA), ve cevizde omega-3yağ asitlerinin türleri vardır. ALA aynı zamanda Brüksel lahanası, lahana,ıspanak ve yeşil salata gibi bazı yeşil sebzelerde bulunur. Diğer tip,eikosapentaenoik asit (EPA) ve dokosaheksaenoik asit (DHA), yağlı balıklarda bulunur. Vücut kısmen EPA ve DHA'ya ALA dönüştürür. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ocean İmunol Şurup 150 ml
İMUNOL BALLI ÇİLEK AROMALI ŞURUP 150 ML BİLEŞİMİ: Her 5 ml'de  Ekinezya ekstraktı           300 gr Propolıs ekstraktı            50 mg C vıtamını                      40 mg 1,3/1,6 Beta glukan         10 mg Çinko                              5 mg BİLEŞİMİ: Glukoz şurubu,maltoz şurubu,deiyonize su,ekinezya ekstraktı,bal,propolıs ekstraktı,C vitamini,çinko sülfat monohidrat,1,3/1,6 beta glukan,doğala özdeş çilek aroması,potasyum sorbat(koruyucu) KULLANIM ŞEKLİ: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı 1 veya 2 tatlı kaşığıdır.Tercihen yemeklerden sonra kullanılması önerilir.Kullanılmakta olan ilaç varsa hekime danışılarak kullanılmalıdır: UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.Takviye edici besinler normal gıdaların yerine geçemez.İLAÇ DEĞİLDİR.Hastalıkların önlenmesinde veye tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ocean Omega-3 Portakal Aromalı Balık Yağı 150 ml
OCEAN OMEGA-3 PORTAKAL AROMALI BALIK YAĞI 150 ML  Omega 3 yağ aitlerinde EPA ve DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına,beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur. UYARILAR: -Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. -Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. -Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. -Ürün açıldıktan sonra tazeliğini koruması için kapağını sıkıca kapatarak buzdolabında saklayın. -Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. -Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı 1 ölçektir. -İLAÇ DEĞİLDİR.Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Derin deniz balıklarından elde edilmiştir.Moleküler olarak distile edilmiş ve saflaştırılmıştır.Tazeliğini koruması için nitrojen altında dolum yapılmıştır. EPA                        740 MG DHA                        470 MG TOTAL OMEGA 3    1480 MG E VİTAMİNİ             4 MG CALORİ                  40 KCAL BİLEŞİM: Saf balık yağı,doğal aroma verici,Evitamini   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ocean VM Vitamin + Mineral Portakal Aromalı Şurup 150 ml
Bileşenler  Her 10 ml' de C Vitamini 60 mg B1 Vitamini 18 mg Çinko 10 mg E Vitamini 10 mg B5 Vitamini 6 mg B6 Vitamini 2 mg B2 Vitamini 1.6 mg B1 Vitamini 1.4 mg A Vitamini 800 mcg D Vitamini 5 mcg B12 Vitamini 1 mcg Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 76 (2 Sayfa)