Termometre ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Beurer FT 70 Kulaktan ve Alından Dijital Ateş Ölçer
Kulak arkasından ve alından ölçüm, Hızlı ve güvenilir ölçüm, Türkçe dil desteği, Tıbbi ürün, Optik yüksek ateş alarmı, Saat ve tarih göstergesi, 10 hafıza kapasitesi, Büyük ve kolay okunabilir, Aile kullanımı için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
dodo thermo alından temassız ateş ölçer
dodo thermo  temassız ateş ölçer...pilleri  ile birlikte gönderilir... 1 saniyede hızlı ölçüm ışıklı lcd ekran yüksek ateş uyarısı 32 hafıza otomatik kapanma alından ölçme modu nesne ölçme modu lazer işaretleyici Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Omron Gentle Temp 720 Alından Temassız Ateş Ölçer
Temassız alından ateş ölçer,insan bedeniyle temas olmaksızın, çocuk ve yetişkinlerin, beden yüzeyinden ve alından ateşlerinin ölçümü için tasarlanmıştır Omron Gentle Temp 720 Ateş Ölçer ayrıca, biberonun,bebek banyosunun yada odanın sıcaklığını ölçmek için de kullanılabilir. Vücut ısısını uzaktan ölçme. Ortamın ve sıvıların ısısını ölçme. Aşırı yüksek ve düşük ısıları uyarma. Oda sıcaklığını gösterme. Işıklı ekran. Son 25 ölçümü hafızada tutabilme. Ölçüm değerlerini sinyal ile belirtme . (0c) ve (f) modlarında ölçüm yapabilme. Otomatik kapanma. Verdiği değerler klinikçe onaylı. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)