Ortopedik ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

insülin taşıma çantası ybh 2113
VZN YBH-2113 Jelli İnsülin Taşıma Çantası Yüksek kalitede yalıtım.12 Saate kadar soğuk tutma.Çift taraflı özel soğutucu sistem.Soğutucuyla temassız iç hazne.Özel termofor dış kaplama.Özel termofor dış  kaplama.Suya dayanıklı iç astar.   Ölçüler:İç Uzunluk : 20 cmİç Genişlik : 11 cmYükseklik : 8 cm Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Kullan At Muayene Önlüğü
Ürün Bilgileri Tek Kullanımlık Hasta Muayene Önlüğü, %100 selüloz ve polietilenden üretilmiştir. Çift katmanlıdır, alt katmanı polietilen, üst katmanı selüloz kağıttır. Sıvı geçirmez özelliktedir. Yumuşak dokuludur. Doğada kolayca çözünebilir. Estetik görünüme sahiptir. Pratik ve oldukça kullanışlıdır. Ekonomiktir. Perforelidir, kolayca koparılabilir. Laminasyonludur. Adet Bilgileri 80 adet bulunmaktadır. Ürünümüz rulo şeklindedir. (50 x 60)cm Hasta Önlüğü;  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Prostakaps 30 Kapsül
Prostakaps 30 Kapsül Prostat sağlığını korumada yardımcıdır ve prostat hipertorofisi oluşumunu engellemede yardımcı olur Çinko ve selenyum ile güçlendirilmiş içeriği bulunmaktadır Organizmayı oksidatif strese karşı güçlendirici içeriğe sahiptir Antioksidan özelliği sayesinde hücreleri serbest radikallere karşı korur   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)