Gebelik Testleri ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Miratech Ovulasyon Testi
TEST NE ZAMAN BAŞLANMALIDIR? Öncelikle kendi adet döngünüzün (siklus dönemi) uzunluğunu hesaplamanız gerekmektedir. Adet döngüsü uzunluğu, adet kanamanızın ilk gününden başlayarak bir sonraki adet kanamanıza kadar geçen gün sayısını ifade eder. Testi ne zaman yapmaya başlayacağınızı tespit etmek için yukarıdaki tabloyu kullanınız. Adet  döngüsü uzunluğunuz 21 günden kısa ya da 38 günden uzun ise doktorunuza danışınız. Eğer adet döngüsü uzunluğunuzu bilmiyorsanız, ortalama adet döngüsü 28 gün olduğu için, adet kanamanızın başladığı günden sayarak 11. Gün testi yapmaya başlayabilirsiniz. 5 günlük periodlarda ya da LH artışı tespit edilene kadar her gün bir test yapınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Predictor Early Gebelik Testi
Altı Gün Öncesinde Tespit Edebilen Erken Gebelik TestiGebe olup olmadıklarını mümkün olan en kısa zamanda öğrenmek isteyen kadınlar içindir.Gebeliği adet gecikmesinden Altı Gün Öncesinde tespit edebilen, evde uygulanabilen doğru ve güvenilir gebelik testidir.    Predictor EARLY erken gebelik testi, adet gecikmesinden 6 gün öncesinden itibaren kullanılabilir.    Çok erken test yaparsanız, gebe olmanıza rağmen idrarınızda testin saptayabileceği miktarda hCG bulunmayabilir. Test sonucunuz negatif çıkarsa ve hala gebe olduğunuzu hissediyorsanız, beklenen adet gününe daha yakın bir tarihte yeniden test yapın. Predictor EARLY erken gebelik testi, gebe bir kadının idrarında bulunan ve gebelik hormonu denilen İnsan Koryonik Gonadotropin (hCG) hormonunun miktarını ölçer. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Predictor Express Gebelik Testi
Adet'in geciktiği günde HIZLI SONUÇ...Predictor Express gebelik testi çok hassastır, sadece 1 dakikada hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Beklenen adet gününde, adetin geciktiği günde ve takip eden günlerde testi yapabilirsiniz. Gebe olup olmadığınız sorusuna en kısa sürede yanıt alırsınız.Yapılan laboratuvar çalışmalarına göre, test beklenen adet gününden itibaren %99'un üzerinde doğruluk gösterir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Predictor Ovülasyon Testi
Predictor Ovülasyon Testi Paket İçeriği: 7 adet ovülasyon test çubuğu. Hamile kalmaya elverişli 2 günü tespit eder.Kolay anlaşılır.%99 doğruluk. Predictor Ovülasyon Testi hamile kalma şansınızı artırmaya yardım eden doğal bir metottur.Yumurtlama öncesi idrarda oluşan Luteinizan horman (LH) seviyesinin yükselmesini tespit eder, hamile kalmaya en elverişli 2 günü belirlemeye yardımcı olur. LH-piki'ni takip eden ilk 24-36 saat içinde cinsel ilişkiye girildiğinde hamile kalma olasılığı en yüksek seviyededir.Kullanım ile ilgili gerekli açıklamalar kullanım talimatında yer almaktadır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)