Lütfen Bekleyiniz.

ROCHAS - MAN

59,90 TL
Ücretsiz Kargo

Havale ile : 58,10 TL (%3 indirim)
 Yeni Ürün
 Hızlı Kargo
Miktar Seçiniz
50 ml
0 Yorum  |  Yorum Yaz
Her tür kozmetik ürünün ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir. Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde ürün size ulaştıktan 7 gün içerisinde bize bildirerek iade edebilirsiniz. Yedi günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; iade bildirim formunu doldurarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak ve mutlaka FATURASI İLE" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında iade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR KARŞI TARAF ÖDEMELİ OLARAK, AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ YAPILACAKTIR..
İlk yorumu siz yapın
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

GLADIATOR

69,00 TL
 Hızlı

NIGHTBOMB

69,00 TL
 Hızlı

RICARDO VERON

75,00 TL
 Hızlı

WARRIOR

99,00 TL
 Hızlı

KRONOS

69,00 TL
 Hızlı

FLORANCIA ERKEK

20,00 TL
 Hızlı

FUSCHIA ERKEK

8,00 TL
 Hızlı

S.T.DUPONT POUR HOMME

80,90 TL
Ücretsiz Kargo
 Yeni
 Hızlı

CERUTTİ - 1881 POUR HOMME

68,90 TL
Ücretsiz Kargo
 Yeni
 Hızlı

DAVIDOFF - HOT WATER

105,90 TL
Ücretsiz Kargo
 Yeni
 Hızlı
AKIN KAPLAN, akin@akinkaplan.com.tr