Per Shop Ürünleri %20 İndirimle Bulsakalsak.com 'da sizlerle!
Pet Kundağı Büyük Irk
Pet Kundağı Büyük IrkPet Kundağı stresli zamanlarda evcil dostlarınızı rahatlatmada yardımcı olur. Yüksek sesli ortamlar, hiperaktivite, araç yolculukları, kapalı ortamlar, ayrılık anksiyetesi, aşırı havlama, gök gürültüsü, titreme gibi sorunlarda evcil dostunuzu sararak onun kendisini güvende hissettirir.Giydirme TalimatlarıPet Kundağı'nın SherlockPets baskılı tarafını evcil dostunuzun boynunun üstüne gelecek şekilde sırtına yerleştirin.Üç bantlı kısa olan tarafı sabit tutarken, uzun olan tek yatay bantlı tarafı sıkıca (kundaklar gibi) karnın altından geçirerek bantları birbirine yapıştırın.Ardından boyun kısmındaki bantları dostunuzu rahatsız etmeyecek şekilde çok sıkmadan yapıştırın.Boğaz kısmının sıkılığını kontrol edin, bu kısmın çok sıkı olması önerilmez. Sıkı sarılması gereken yer evcil dostunuzun karın kısmıdır.Bir bebeğin kundaklanması ile yaratılan sakinlik ve rahatlama hissi, Pet Kundağı ile çoğu köpek ve bazı kediler üzerinde de yaratılmaktadır.Dikkat Edilmesi GerekenlerKundağı 10 saatten fazla evcil dostunuzun üzerinde kullanmayınız.İlk kullanımlarda evcil dostunuzu saat başı gözlemleyiniz.Boyun kısmının rahat olmasına dikkat ediniz.Doğru beden ve giydirme, evcil hayvanınızın tüylerinin kundağın bantlarından zarar görmesini engeller.Ürün İçeriği ve Yıkama Talimatları%80 polyester %15 viscone %5elastaneTürkiye'de üretilmiştir.Elde yıkama programında düşük sıcaklıkta yıkayınız.Sererek kurutunuz. Kurutma ve kuru temizleme yapılmaz.Ortalama sıcaklıkta ütüleyebilirsiniz.Önemli UyarılarHasta veya ameliyatlı hayvanlarda ve tedavi amaçlı olarak kullanılamaz.İlaç içermez.Rahatlatma özelliği kumaşın esnek yapısı ile evcil dostunuzu sarmasından kaynaklanmaktadır.  Beden Ağırlık  Göğüs Çevresi Örnek Irklar XXS <3,5 kg 22 - 33 cm        Yavru köpekler, kediler, teacup ırklar XS 3,5 - 6,5 kg 33 - 43 cm  Chihuahua, Pomeranian, Yorkie, Maltese S 6,5 - 11,5kg 43 - 53 cm Mini Schnauzer, Shih Tzu, Jack Russel Terrier M 11,5 - 18 kg 53 - 63 cm Fox Terrier, Beagle, Corgi, Boston Terrier, Pointers L 18 - 30 kg 63 - 76 cm French Buldog, Spaniels, Bull Terrier, Pointers XL 30 - 48 kg 76 - 92 cm German Shepherd, Siberian Husky, Labrador, Boxer..
Anti-Stress Lavender Pet Cologne
Lavanta Bakım KolonyasıLavanta bakım kolonyası köpeğinizi kötü kokulardan arındırmak, istenmeyen kokuları kontrol altına almak ve dostunuzun temiz, güzel kokmasını sağlarken aynı zamanda içerdiği ekstraktlar ile cildini ve tüylerini nemlendirmesi, rahatlatması ve temiz bir his vermesi için formüle edilmiştir.Hassas cildini tahriş etmemesi için alkol içermemekte ve doğal koruyucular içermektedir.İçindekiler ve FaydalarıPropolis ekstrat içindeki vitaminler, aminoasitler sayesinde tüyleri besler ve yumuşatır. Propolisin 21 bakteri türü, 9 mantar türü, 3 protozoa ve geniş bir virüs ağını etkisiz hale getirdiği ispat edilmiş ve tüm dünyada kabul görmüştür.Avokado ekstrat  B ve E vitamini açısından zengin yapısıyla tüy foliküllerini güçlendirip dökülmeyi önler. Tüyleri kökten uca nemlendirip, sağlık verir.Üzüm çekirdeği özütü (Grape Seed Extract), oligomerik proantosiyanidinler (OPC’ler) dahil olmak üzere birçok bitki bileşiği içerir. OPC’ler güçlü antioksidandır ve Guelph, Kanada’daki Gıda Araştırma Merkezi’nden bir rapora göre, üzüm çekirdeği ekstraktındaki OPC’ler, E vitamininin 20 katı antioksidan gücünü ve C vitamininin 50 kat antioksidan gücünü içerir. Serbest radikaller, sağlıklı hücrelere zarar veren moleküllerdir. Üzüm çekirdeği ekstraktının antioksidan gücü, serbest radikalleri savaşır ve deriyi hasardan korur. Serbest radikaller, güneş hasarı, kirlilik, sigara dumanı ve hatta stres sonucunda gelişebilir.Biberiye,  deride kan dolaşımını harekete geçirerek tüy dökülmesini dengeleyebilir ve bu da tüy büyümesini arttırır.Tüylere parlaklık kazandırdığı bilinir. Çoğunlukla ince, mat tüyleri olan köpeklerin kullanımına uygundur. Kuru deriyi nemlendirir, pullanma ve kepeklenmeyi önler.Kullanım ŞekliEvcil dostunuzun sırt ve arka bölgesine uygulayabilirsiniz. Göz, ağız, kulaklar ve genital bölgelerine temastan kaçınınız. En iyi sonuç için 4-5 sıkım sonrasında tüylerini tarayınız.Lavantanın rahatlatıcı özelliği için tüyleri haricinde kıyafetlerine, yatağına da sıkabilirsiniz.Önemli UyarılarKullanmadan önce ambalaj bilgilerini okuyunuz.İçeriğindeki maddeler kene ve pirelere karşı etkili olsa da asla ilacın yerini tutmaz. Evcil dostunuzu veterineriniz gözetiminde iç ve dış parazitlere karşı korumaya devam ediniz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kayıt Tarihi ve No: 30.05.2018-9/036..
Pet Kundağı Küçük-Orta Irk
Pet Kundağı Küçük-Orta IrkPet Kundağı stresli zamanlarda evcil dostlarınızı rahatlatmada yardımcı olur. Yüksek sesli ortamlar, hiperaktivite, araç yolculukları, kapalı ortamlar, ayrılık anksiyetesi, aşırı havlama, gök gürültüsü, titreme gibi sorunlarda evcil dostunuzu sararak onun kendisini güvende hissettirir.Giydirme Talimatları Pet Kundağı'nın SherlockPets baskılı tarafını evcil dostunuzun boynunun üstüne gelecek şekilde sırtına yerleştirin.Üç bantlı kısa olan tarafı sabit tutarken, uzun olan tek yatay bantlı tarafı sıkıca (kundaklar gibi) karnın altından geçirerek bantları birbirine yapıştırın.Ardından boyun kısmındaki bantları dostunuzu rahatsız etmeyecek şekilde çok sıkmadan yapıştırın.Boğaz kısmının sıkılığını kontrol edin, bu kısmın çok sıkı olması önerilmez. Sıkı sarılması gereken yer evcil dostunuzun karın kısmıdır.Bir bebeğin kundaklanması ile yaratılan sakinlik ve rahatlama hissi, Pet Kundağı ile çoğu köpek ve bazı kediler üzerinde de yaratılmaktadır.Dikkat Edilmesi GerekenlerKundağı 10 saatten fazla evcil dostunuzun üzerinde kullanmayınız.İlk kullanımlarda evcil dostunuzu saat başı gözlemleyiniz.Boyun kısmının rahat olmasına dikkat ediniz.Doğru beden ve giydirme, evcil hayvanınızın tüylerinin kundağın bantlarından zarar görmesini engeller.Ürün İçeriği ve Yıkama Talimatları%80 polyester %15 viscone %5elastaneTürkiye'de üretilmiştir.Elde yıkama programında düşük sıcaklıkta yıkayınız.Sererek kurutunuz. Kurutma ve kuru temizleme yapılmaz.Ortalama sıcaklıkta ütüleyebilirsiniz.Önemli UyarılarHasta veya ameliyatlı hayvanlarda ve tedavi amaçlı olarak kullanılamaz.İlaç içermez.Rahatlatma özelliği kumaşın esnek yapısı ile evcil dostunuzu sarmasından kaynaklanmaktadır.  Beden Ağırlık Göğüs Çevresi Örnek Irklar XXS <3,5 kg 22 - 33 cm        Yavru köpekler, kediler, teacup ırklar XS 3,5 - 6,5 kg 33 - 43 cm  Chihuahua, Pomeranian, Yorkie, Maltese S 6,5 - 11,5kg 43 - 53 cm Mini Schnauzer, Shih Tzu, Jack Russel Terrier M 11,5 - 18 kg 53 - 63 cm Fox Terrier, Beagle, Corgi, Boston Terrier, Pointers L 18 - 30 kg 63 - 76 cm French Buldog, Spaniels, Bull Terrier, Pointers XL 30 - 48 kg 76 - 92 cm German Shepherd, Siberian Husky, Labrador, Boxer..
Refreshing Lemon Grass Pet Cologne
Limon Çimi Bakım KolonyasıLimon Çimi bakım kolonyası köpeğinizi kötü kokulardan arındırmak, istenmeyen kokuları kontrol altına almak ve dostunuzun temiz, güzel kokmasını sağlarken aynı zamanda içerdiği ekstraktlar ile cildini ve tüylerini nemlendirmesi, rahatlatması ve temiz bir his vermesi için formüle edilmiştir.Hassas cildini tahriş etmemesi için alkol içermemekte ve doğal koruyucular içermektedir.İçindekiler ve FaydalarıPropolis ext içerisindeki vitaminler, aminoasitler sayesinde tüyleri besler ve yumuşatır. Propolisin 21 bakteri türü,9 mantar türü,3 protozoa ve geniş bir virüs ağını etkisiz hale getirdiği isbat edilmiş ve tüm dünyada kabul görmüştür.Yeşil çay ekstraktı antioksidanlar yönünden zengindir. Tüy ve deriyi dengeler. Deriyi yatıştırır.Lavanta ekstraktı deriyi ve tüyleri nemlendirir. Bit ve yumurtalarını öldürmeye yardımcı olur. Kuru deri, mantar, bakteri ve diğer mikropları önler. Kepeği önler. Deriyi rahatlatır. Tüylerin yumuşak ve parlak görünmesine yardımcı olur. Rahatlatıcı, yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisi vardır.Kullanım ŞekliEvcil dostunuzun sırt ve arka bölgesine uygulayabilirsiniz. Göz, ağız, kulaklar ve genital bölgelerine temastan kaçınınız. En iyi sonuç için 4-5 sıkım sonrasında tüylerini tarayınız.Lavantanın rahatlatıcı özelliği için tüyleri haricinde kıyafetlerine, yatağına da sıkabilirsiniz. Önemli UyarılarKullanmadan önce ambalaj bilgilerini okuyunuz.İçeriğindeki maddeler kene ve pirelere karşı etkili olsa da asla ilacın yerini tutmaz. Evcil dostunuzu veterineriniz gözetiminde iç ve dış parazitlere karşı korumaya devam ediniz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kayıt Tarihi ve No: 30.05.2018-9/035..
Serinleten Bandana
Serinleten BandanaSerinleten Bandana, uzun süre evcil dostunuzun serin kalmasına yardımcı olur. Güvenli ve rahattır. Sıcak havalarda, yürüyüşlerde ve araç yolculuklarında sıcak çarpmasını engeller.Tasma üzerinde kullanıma uygundur ve tasma deliği sayesinde tasma kayışını rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Kullanma TalimatıÜrünü ıslatın, fazla suyunu sıkın ve evcil dostunuzun boyuna geçirin. Ürün, hafif ve hava geçiren özelliği sayesinde uzun süre ıslak kalmaya devam edecek ve evcil dostunuzu serin tutacaktır.Önemli UyarılarHer üründe olduğu gibi serinleten bandanayı kullanırken evcil dostunuzu gözlemleyin. Beden talimatlarına uyun. Rahat nefes aldığından emin olun. Bandana kuruduğunda yeniden ıslatıp, kullanmaya devam edebilirsiniz.BedenBoyun ÇevresiÖrnek IrklarS12-25 cmTeacup, Chihuahua, Mini Dashshund, Yorkie, PomeranianM25-45 cmPug, Border Terrier, Beagle, Jack Russel, Mini Schnauzer, Cocker SpanielL46-60cmStaffordshire, Bull Terrier, Dalmatian, Labrador, Great Dane, German Shepherd, Golden Retriever..
Taşınabilir Su-Mama Kabı
Taşınabilir Su-Mama KabıSeyahatlerinizde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bu ürünü, fermuarlı yapısı sayesinde işi bittiğinde kapatıp çantanıza atabilir, ekindeki karabina ile kemerinize veya anahtarlığınıza takabilirsiniz. Kullanım ŞekliÜrünün fermuarını açın, elinizle bir kap gibi form kazandırın ve içine evcil dostunuzun suyunu ya da mamasını koyun. İşi bittiğinde kabın için bir peçete ya da kağıt havlu yardımıyla kurulayın ve fermuarını kapatın. Genişliği ve derinliği köpeklerin su içme anatomilerine uygun olarak ayarlanmıştır. Tamamen su geçirmez kumaştan yapılmıştır. İçinde uzun süre su tutulabilir.Su alma kapasitesi: 1,4 Litre..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)