Kareli Mineli Kutup Yıldızı Kolye
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: Rose Gold Kaplama Taş Cinsi: Mine , Zırkon Taş Rengi: Beyaz , Sedef Rengi   Ürün Ölçüleri: Zincir uzunluğu,45 cm. Kolye ucu parça uzunluğu, 2,8 cm.       Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Anne & Yavru Kuğu Gümüş Kolye
Maden: 925 Ayar GümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Rengi: Siyah - Pembe Ürün Ölçüleri: Kolye zincir uzunluğu 45 cm. Kolye parça yatay uzunluğu 2,5  cm.  Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ayarlanabilir Parmak Ucu Yüzük
Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ölçü: AyarlanabilirÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ayarlanabilir Parmak Ucu Yüzük
Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: -Taş Şekli: -Taş Rengi: -Ölçü: AyarlanabilirÖnemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ayarlanabilir Yıldız Kolye
Maden: 925 ayar gümüşKaplama: -Taş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Çok renkli Ürün Ölçüleri: Ürünün toplam zincir uzunluğu 90 cm.Ürün üzerinde bulunan yıldız, özel silikonlu mekanizması ile yukarı aşağı hareket ettirilerek kolye ucu uzunluğu istenilen ölçüye getirilebilir. Ürün el işçiliği ile üretildiği için taşların diziliş yerleri görsele göre %5 farklılık gösterebilir.  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Beyaz Taşlı Allah Yazılı Kolye
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: Rose Gold Kaplama Taş Cinsi: Zırkon Taş Rengi: Beyaz   Ürün Ölçüleri: Zincir uzunluğu,45 cm. Kolye ucu dikey uzunluğu, 3 cm. Yatay uzunluğu 2 cm   Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Çapraz Baget Taşlı Küpe
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: - Taş Cinsi: Zırkon Taş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Küpe uzunlugu 2,9  cm Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dalga Küpe
55,70TL
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: - Taş Cinsi: Zırkon Taş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Küpe uzunuluğu 3 cm ( Taş Dahil ) Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Damla Motifli Halka Küpe
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: Rose Gold Kaplama Taş Cinsi: - Taş Rengi: -   Ürün Ölçüleri: Küpe uzunlugu 2,1 cm Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Damla Taş Sallantılı Melek Kolye
Maden: 925 Ayar GümüşKaplama: Rose Gold KaplamaTaş Cinsi: ZırkonTaş Rengi: Siyah - Beyaz Ürün Ölçüleri: Kolye zincir uzunluğu 45 cm. Kolye ucu parça uzunluğu, 2 cm.  Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Eranın Gözü Kolyesi Oval
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: Rose Gold Kaplama Taş Cinsi: Mine Taş Rengi: Turkuaz   Ürün Ölçüleri: Zincir uzunluğu,45 cm. Kolye ucu parça uzunluğu, 2,4 cm.  Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
İkili Üçgen Sallantılı Küpe
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: Rose Gold Kaplama Taş Cinsi: Zırkon Taş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Küpe uzunlugu 2,5  cm Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
İnci Sallantılı Gümüş Kolye
Maden: 925 Ayar GümüşKaplama: Rose Altın KaplamaTaş Cinsi: İnciTaş Rengi: İnci Beyazı Ürün Ölçüleri: Kolye uzunluğu 45 cm.  Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Kuşlar Kolye
60,10TL
Maden: 925 ayar gümüşKaplama: Rose altın kaplamaTaş Cinsi: ZirkonTaş Şekli: YuvarlakTaş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Ürünün Zincir Uzunluğu 40 cm + 5 cm. Kolye Ucunda Bulunan Ucun Yatay Uzunluğu 2.8 cm.  Önemli Hatırlatma: Ürünün zarar görmemesi için lütfen krem, deterjan, parfüm vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Kutup Yıldızı Küpe
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: Rose Gold Kaplama Taş Cinsi: Zırkon Taş Rengi: Beyaz Ürün Ölçüleri: Küpe uzunlugu 3,4  cm Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lazer Kesim Toplu Gümüş Bilezik
Maden: 925 Ayar GümüşKaplama: Gümüş ve Rose Gold Kaplama ve Sarı KaplamaTaş Cinsi: Taşsız ürünTaş Rengi: Taşsız ürün Ürün Ölçüleri: Bu bileziğin yatay çapı, 6 cm. dikey çapı, 5 cm. Bilezik uzatılmış zinciri sayesinde bileğe göre ayarlanabilir ölçüdedir.  Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Mineli Gümüş Biber Kolye
Maden: 925 Ayar GümüşKaplama: Rose Gold Taş Cinsi: Lazer MineTaş Rengi: Kırmızı Ürün Ölçüleri: Küpe Kolye zincir uzunluğu 45 cm. Kolye ucu biber parça uzunluğu 2.5 cm.Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Mineli Gümüş Limon Kolye
Maden: 925 Ayar GümüşKaplama: Rose Gold Taş Cinsi: Lazer MineTaş Rengi: Sarı   Ürün Ölçüleri: Küpe Kolye zincir uzunluğu 45 cm. Kolye ucu limon parça uzunluğu 2 cm.Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Mıstık Topaz Taşlı Papatya Kolye
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: Rose Gold Kaplama Taş Cinsi: Topaz Taş Rengi: Mıstık Topaz   Ürün Ölçüleri: Zincir uzunluğu,45 cm. Kolye ucu parça uzunluğu, 1,90 cm.  Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nazar Boncuklu Şahmeran
Maden: 925 Ayar Gümüş Kaplama: - Taş Cinsi: Boncuk Taş Rengi: Nazar Boncuk Kargo Bilgisi: Saat 14:00 öncesi aynı gün kargoya verilir.   Ürün Ölçüleri: Ürün bileğe göre ayarlanabilir. Önemli Hatırlatma: Ürünlerin zarar görmemesi için lütfen parfüm, deterjan, krem vb. kimyasallarla temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)