Lütfen Bekleyiniz.

LA ROSE

69,00 TL
Havale ile : 66,93 TL (%3 indirim)
 Hızlı Kargo
Miktar Seçiniz
100 ml
0 Yorum  |  Yorum Yaz
Gül ve şakayıkla bir gelin buketi naifliğindeki koku.
Her tür kozmetik ürünün ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir. Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde ürün size ulaştıktan 7 gün içerisinde bize bildirerek iade edebilirsiniz. Yedi günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; iade bildirim formunu doldurarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak ve mutlaka FATURASI İLE" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında iade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR KARŞI TARAF ÖDEMELİ OLARAK, AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ YAPILACAKTIR..
İlk yorumu siz yapın
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

BLACK ORIENT

39,00 TL
 Hızlı

LOLLIPOP

39,00 TL
 Hızlı

ROUGE

69,00 TL
 Hızlı

BAISER

69,00 TL
 Hızlı

ECLAT

69,00 TL
 Hızlı

SAHARA STORM

89,00 TL
 Hızlı

WHISPER

39,00 TL
 Hızlı

WHITE MUSK

25,00 TL
 Hızlı

COCONUT

25,00 TL
 Hızlı

STRAWBERRY

25,00 TL
 Hızlı
AKIN KAPLAN, akin@akinkaplan.com.tr