La Roche Posay Anthelios AC Spf30 50 ml
LA ROCHE POSAY ANTHELİOS AC SPF 30 50 ML AKNEYE EĞİLİMLİ CİLTLER İÇİN MATLAŞTIRICI YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞ KORUYUCU BAKIM KREMİ BELİRTİLER: Güneşe karşı hassas ve akneye eğilimli ciltler için uygundur. Yüz için kullanılır. ÖZELLİKLER: ÇİFT ETKİ:Sebum emici özelliği ile matlaştırma sağlar ve subum seviyesini düzenler. Parlama karşıtıdır, yağlılık hissi bırakmaz.Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Anti Shine Spf50 75 ml (01/2021)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS ANTI-SHINE SPF50+ 75 ml AIRLICIUM, Sebum ve ter kaynaklı parlamayı kontrol altına almaya yardımcı olur. Ferahlatıcı etkiye sahip SPF 50 güneş koruyucu krem. *Cilt üzerinde yapışkan his bırakmaz. *Ciltte parlama karşıtı kontrol sağlar. *Homojen bir koruma ve temiz, ferah bir cilt hissi için ultra hafif doku. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Çocuk Güneş Sütü Spf50 250 ml (09/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS SÜT SPF 50+ DERMO-PEDIATRICS 250 ML La roche posay termal suyu ile HASSAS ÇOCUK CİLDİ İÇİN ÇOK YÜKSEK KORUMA ÇOÇUKLAR İÇİN SPF 50+ GÜNEŞ LOSYONU Paraben içermez.Parfümsüzdür. Suya dayanıklıdır.Dermatolojik olarak test edilmiştir. BELİRTİLER: Yoğun güneş ışığı altında hassaslaşan çocuk cildş.Güneşe karşı toleranssız cilt. ÖZELLİKLER: Cilt yüzeyindeki UVA/UVB koruma. UVA ışınlarına karşı,Mexorly SX ve Mexorly XL içeren, ışığa dayanıklı, Senna Alata özü ile zenginleştirilmiş filtreleme sistemi. Su ve tere karşı çok yönlü dayanıklı dokusu ile güçlendirilmiş koruma. Alışkan ve dağıtılması kolaydır. UYARILAR: Yoğun güneşe kalmak tehlikelidir. Hiçbir güneş koruyucu ürün tam koruma sağlamayaz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Çocuk Sprey Spf50 200 ml (11/2020)
ANTHELIOS SPREY DERMO-PEDIATRICS SPF50+ 200 ml UVB KARŞITI (SPF 50+) VE UVA  KARŞITI (PPD 25) ÇOK YÜKSEK YÜZ VE VÜCUT KORUMASI İÇEREN,  ÇOCUKLAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ SPREYMinimum kimyasal filtre içeriğine sahiptir. UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. ÖZELLİKLERİYüksek UVA ve UVB korumasına sahiptir. Mexoryl SX ve XL filtreleri ile beraber içerdiği La Roche-Posay Termal Suyu sayesinde geniş, fotodengeli UVA/UVB koruması içerir.  Suya dayanıklı dokusu ve sprey formu sayesinde uygulama kolaylığı sunar. FAYDALARÇocuk cildini güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur. KULLANIM TAVSİYELERİGüneşe çıkmadan yarım saat önce çocuğunuzun tüm vücuduna ve yüzüne uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın. 3 yaşın altındaki çocukları güneşe çıkarmayın. ETKİNLİKUVB ve UVA'ya karşı sunduğu geniş, fotodengeli  ve yüksek koruma sayesinde vücudu güneşin zararlı etkilerinden korur. İÇİNDEKİLERAQUA / WATERC12-15 ALKYL BENZOATEGLYCERINPROPYLENE GLYCOLETHYLHEXYL SALICYLATEALCOHOL DENAT.STYRENE/ACRYLATES COPOLYMERBIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINEDROMETRIZOLE TRISILOXANEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEETHYLHEXYL TRIAZONEPOLYESTER-5ACRYLATES COPOLYMERCAPRYLYL GLYCOLDISODIUM EDTAETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMERISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATEPEG-8 LAURATETEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACIDTOCOPHEROLTRIETHANOLAMINE UVB ve UVA'ya karşı sunduğu geniş, fotodengeli  ve yüksek koruma sayesinde vücudu güneşin zararlı etkilerinden korur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics Spf50 50 ml
ANTHELIOS SÜT DERMO-PEDIATRICS SPF 50+ 50 ml UVB KARŞITI (SPF 50+) VE UVA  KARŞITI (PPD 39) ÇOK YÜKSEK YÜZ VE VÜCUT KORUMASI İÇEREN,  ÇOCUKLAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ SÜTMinumum kimyasal filtre içeriğine sahiptir. UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Parfümsüz ve parabensizdir. ÖZELLİKLERİYüksek UVA ve UVB korumasına sahiptir. Mexoryl SX ve XL filtreleri ile beraber içerdiği La Roche-Posay Termal Suyu sayesinde geniş, fotodengeli UVA/UVB koruması içerir. Suya dayanıklı dokusu ve formu sayesinde uygulama kolaylığı sunar. ETKİNLİKUVB ve UVA'ya karşı sunduğu geniş, fotodengeli  ve yüksek koruma sayesinde vücudu güneşin zararlı etkilerinden korur. FAYDALAR Çocuk cildini güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur. KULLANMA TAVSİYESİ Güneşe çıkmadan yarım saat önce çocuğunuzun tüm vücuduna ve yüzüne uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın. 3 yaşın altındaki çocukları güneşe çıkarmayın. İÇİNDEKİLERAQUA / WATERTITANIUM DIOXIDEC12-15 ALKYL BENZOATEGLYCERINBIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINEALCOHOL DENAT.DIISOPROPYL SEBACATEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEPROPYLENE GLYCOLDIMETHICONEETHYLHEXYL TRIAZONESTEARIC ACIDPOTASSIUM CETYL PHOSPHATEALUMINUM HYDROXIDEAMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATECAPRYLYL GLYCOLDISODIUM EDTADROMETRIZOLE TRISILOXANEGLYCERYL STEARATEHYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSEISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATEPALMITIC ACIDPEG-100 STEARATEPENTYLENE GLYCOLPHENOXYETHANOLTEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACIDTOCOPHEROLTRIETHANOLAMINE Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml (11/2020)
La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi Cildimizdeki Provitamin D'yi D Vitaminine dönüştürdüğü için güneş ışınları cilt açısından oldukça önemli bir doğal kaynaktır. Ancak güneş ışınlarının zararlı etkileri olduğu da herkesçe bilinmektedir. Özellikle bebekler ve çocuklar başta olmak üzere tüm insanlar güneşin aşırı sıcağına karşı duyarlıdır. Güneş ışınlarına karşı cilt korumasız kaldığında çeşitli lekelenmeler oluşmaya başlar. Özellikle küçük yaşlarda güneşten dolayı oluşan hasarlar yaşın ilerlemesiyle ciltte kalıcılaşmaya başlar. Bu hasarlar sadece leke oluşumuna değil çeşitli olumsuz sonuçların doğmasına da sebep olur. Bu olumsuz sonuçlardan ilki deri hücrelerinin hasar görmesidir. Cilt erken yaşta kırışıklıklar, ciltte ton farkı hatta cilt kanseri boyutuna kadar ulaşabilen sorunlarla karşılaşabilir. Ayrıca ciltteki çillerin oluşmasının temelinde de güneş ışınlarının zararları yatar. Cildinizde olumsuz görüntülere maruz kalmamak ve sağlıklı yaşamak için Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz. La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi Özellikleri Yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltlerin onarımına yardımcı olur. Güneşe karşı tolerans gösteremeyen, hassas ve alerjiye eğilimli ciltlerin güneşin zararlı etkilerine karşı güçlü bir savunma sistemi oluşturmasında ve bu olumsuz etkilerden en az hasarla kurtulmasında etkili bir rol oynar. İçerisinde bulunan La Roche Posay Termal Suyu sayesinde cildi güneşe karşı korurken aynı zamanda ferahlatır ve yatıştırır. Aynı zamanda kimyasal içerikli ilaçların sebep olduğu hamilelik maskelerinin, pigment beneklerinin ve ışığa karşı duyarlılığın büyük ölçüde azalmasını sağlar. Cildi kalıcı hasarlardan koruduğu gibi prematüre cilt yaşlanmasının da önüne geçmeye çalışır. Düzenli kullanıldığı takdirde cilt UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı etkili bir korunma duvarı oluşturur. Güneşte belirginleşen parlamayı önleyerek cilde mat bir görünüm sağlar ve ciltte kalıcı olan beyaz leke oluşumuna neden olmaz. Zararlı güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir filtreleme sistemine sahiptir. Özellikle karma ve yağlı cilt tiplerine uyumlu olan Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi suya oldukça dayanıklıdır ve dermatolojik kontrollerden geçmiştir. Komedojenik olmamakla beraber parfüm ve paraben içermez.Kullanımı : Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüz bölgesine uygulanır. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra uygulanır. Ürün 50 ml'dir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Dry Touch Tinted Spf50 50 ml (10/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DRY TOUCH GEL-CREAM TINTED SPF 50 50 ML Yüz için gel-krem dokuda renkli güneş koruyucu renkli bakım kremi Mikro partiküller içeren formülü parlaklığı kontrol altına alır.Her cilt tipine uyumlu mikro-pigmentler içeren formülü cildin daha aydınlık görünmesini sağlar. BELİRTİLER: Güneşe toleransı olmayan, hassas ve güneş ışığına maruz kalan ciltler için uygundur.Yüz için kullanılır. ÖZELLİKLER: Optimum UVB koruması ve UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş SPF 50+ koruma. DRY TOUCH DOKUSU Parlama karşıtı çifte etki: Hızlı emilim.Yağlı his bırakmaz.Her cilt tipine uyumlu mikropigmentler içeren formülü cildin daha canlı ve aydınlık görünmesini sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Lait Spf50 250 ml (10/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS LAIT SPF 50+ 250 ML VÜCUT İÇİN KADİFEMSİ DOKUDA YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞ KORUYUCU BAKIM KREMİ LOSYON:Çok yüksek koruma. Parfümsüzdür. UYARI: Yoğun güneşe maruz kalmak tehlikelidir. Bebekleri ve çocukları direkt güneş ışığından koruyunuz. Ürünü bol miktarda ve sıkça uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Pigmentation Spf50 Tinted Cream 50 ml (Yeni)
Ürün Adı: La Roche Posay Anthelios Pigmentation SPF50+ Tinted Cream 50mlÜrün Markası: La Roche PosayÜrün Boyutu: 50mlÖzet Bilgi: Renkli yüksek güneş korumasına sahip SPF50+ kremÜrün Faydaları: Güneşe karşı hassasiyete sahip olanlar için formüle edilmiştir.Hipoalerjeniktir.UVB ve UVA ışınlarına karşı optimum koruma sağlar.Cilde aydınlık vermeye yardımcıdır.Cilt tonunu düzenlenmeye yardımcıdır.Komedojenik değildir.Uygun Cilt Tipi: Güneşe karşı hassasiyete sahip ciltlerKullanım Şekli: Her gün güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance Spf50 Cream 50 ml (Yeni)
Ürün Adı: La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+ Cream 50mlÜrün Markası: La Roche PosayÜrün Boyutu: 50mlÖzet Bilgi: Güneşe karşı hassas ve toleransız ciltler için güneş koruyucu kremÜrün Faydaları: Hipoalerjeniktir.UVB ve UVA ışınlarına karşı optimumu koruma sağlar.SPF50+ güneş koruması sağlar.Kızarıklığa eğilimli ciltler için bakım sağlar.Kremsi yapıya sahiptir.Komedojenik değildir.Suya dayanıklıdır.Uygun Cilt Tipi: Kızarıklığa eğilimli ciltler ve hassas ciltlerKullanım Şekli: Her gün güneşe çıkmadan önce uygulayınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Light Spf50 50 ml (11/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS XL ULTRA LIGHT SPF50+ 50 ML Yüz için ultra akışkan dokuda yüksek faktörlü renkli güneş koruyucu bekım kremi., Yüz için ultra akışkan dokuda yüksek faktörlü güneş koruyucu bakım kremi. BELİRTİLER: Güneşe toleranssız ciltler için, güneş alerjisine yatkın hassas ciltler için ve yoğun güneşe maruz kalan ciltler için uygundur.Yüz için kullanılır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Light Sprey Spf50 200 ml (11/2020)
ANTHELIOS ULTRA LİGHT SPREY SPF50+ 200 mlMinumum kimyasal filtre içeriğine sahiptir. UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Parabensiz ve parfümsüzdür. ÖZELLİKLERİYüksek UVA ve UVB korumasına sahiptir. Mexoryl SX ve XL filtreleri sayesinde geniş, fotodengeli UVA/UVB koruması içerir. Tüm ailenin kullanımı için yeterli ekonomik boya sahiptir. Suya dayanıklıdır. ETKİNLİKUVB ve UVA'ya karşı sunduğu geniş, fotodengeli  ve yüksek koruma sayesinde vücudu güneşin zararlı etkilerinden korur. FAYDALARCildi güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur. KULLANIM TAVSİYELERİGüneşe çıkmadan yarım saat önce tüm vücudunuza ve yüzünüze uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın. İÇİNDEKİLERİÇERİK - FIL Code : B34985/1AQUA / WATERC12-15 ALKYL BENZOATEGLYCERINPROPYLENE GLYCOLETHYLHEXYL SALICYLATEALCOHOL DENAT.BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEOCTOCRYLENEBIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINETITANIUM DIOXIDEETHYLHEXYL TRIAZONEPOLYESTER-5DROMETRIZOLE  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Light Tinted Spf50 50 ml (09/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS XL ULTRA LIGHT TINTED SPF50+ 50 ML Yüz için ultra akışkan dokuda yüksek faktörlü güneş koruyucu renkli bakım kremi. BELİRTİLER: Güneşe toleranssız ciltler için, güneş alerjisine yatkın hassas ciltler için ve yoğun güneşe maruz kalan ciltler için uygundur.Yüz için kullanılır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Spf50 50 ml (11/2020)
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Non-Perfumed Cream 50 ml - Sensitive EyesÜrün Markası: La Roche PosayÜrün Boyutu: 50 mlÖzet Bilgi: Parfüm içermeyen özelliği ile yüksek koruma sağlarÜrün Faydaları: Parfüm ve paraben içermezSuya dayanıklıdırKomedojenik değildirUVA/UVB koruması içerirYüksek konfor sağlayan kremsi dokuCildi nemlendirirCiltte yağlı his bırakmazUygun Cilt Tipi: Hassas ciltler Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan hemen önce tüm yüz bölgenize uygulayın.​Göz çevrenize uygulamayınız  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Tinted Spf50 50 ml (11/2020)
Ürün Adı: La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50+ Tinted BB Cream 50mlÜrün Markası: La Roche PosayÜrün Boyutu: 50mlÖzet Bilgi: Hassas ciltler için renkli BB kremÜrün Faydaları: UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.Suya dayanıklı formül.Güneş alerjisine eğilimi olan ciltler için uygundur.Terlemeye karşı dayanıklıdır.Göz çevresine uygulunabilir.Lens kullanıcıları üzerinde test edilmiştir.Zengin,yağlı his bırakmayan yapıya sahiptir.Cildi nemlendirir ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcıdır.Uygun Cilt Tipi: Hassas cilt ve güneş alerjisine eğilimli ciltlerKullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant 40 ml (Light/Açık Ton)
La Roche Posay Effaclar Duo+ Unifiant Light 40ml Sivilce Eğilimli Ciltler İçin Kapatıcı Etkili Bakım Kremi EFFACLAR DUO (+) ın cilt problemlerine karşı ve sivilce eğilimli ciltlerde lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı etkisi, anında kapatıcı ve cilt rengini eşitleyici etkiyle güçlendirilmiştir.Kırmızı ve kahverengi lekelerin görünümünü azaltmaya çalışır. Cilt rengi eşitlenir. Paraben içermez Kullanım Şekli: Cildinizi temizledikten sonra tüm yüze uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant 40 ml (Medium/Orta Ton)
La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant Kapatıcı Medium 40 ml Akne Karşıtı Krem Ürünü Özet Bilgi: La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant Kapatıcı Medium 40 ml Akne Karşıtı Krem cilt bozuklukları, akne ve akne izlerine karşı kapatıcı etkili bakım kremidir. Lekelerin görünümünü azaltamaya çalışır. Cilt rengini eşitler. Light renktir. Markası: La Roche Posay Ürün Kategorisi: Cilt Bakımı > Yüz Bakımı > Sivilce Kremi Cilt Tipi: Yağlı ve Akneye Eğilimli Cilt Ürün Gramajı: 40 ml La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant Kapatıcı Medium 40 ml Akne Karşıtı Krem in Özellikleri La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant Kapatıcı Medium 40 ml Akne Karşıtı Krem, La Roche Posay Termal Suyu ile zenginleştirilmiştir. Cilt bozuklukları üzerinde etkilidir. Akneye eğilimli ciltlerde akne izlerinin azalmasına ve cilt renginin eşitlenmesine anında kapatıcılık ve cilt rengini eşitleyici etkisi ile yardımcı olur. Ciltteki kırmızı ve kahverengi lekelerin görünümünün azalmasını sağlayarak cilde homojen bir görünüm kazandırır. Cilt Etkisi: 8 gün sonra cilt problemlerinin görünümünde azalma görülür. 4. haftanın sonunda cilt dokusu daha temiz görünür. Gözenekler açılır. Effaclar Duo Unifiant ciltteki parlak bölgeler üzerinde de etkilidir. Bu bölgeleri kontrol altına alır. La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant Kapatıcı Medium 40 ml Akne Karşıtı Krem in Kulanım Şekli Yüzünüzü temizleyiniz. Ardından Effaclar Duo Unifiant Kapatıcı Medium Kremi tüm yüzünüze uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Effaclar Duo(+) Spf30 40 ml
La Roche Posay Effaclar Duo+ SPF30 40 ml Akne Eğilimli Ciltler için Güneş Koruyuculu Bakım Kremi La Roche Posay Termal Suyu içeren formülü ile cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya, tıkalı gözenekleri açmaya ve cildi güneşışınlarına karşı korumaya yardımcı bakım kremidir. Hava kirliliğine karşı koruyu rola sahiptir. Ferahlık issi veren jel krem dokusundadır. Nemlendirme, matlaştırma ve yağlı his bırakmayan bir kremdir. Mükkemmel bir makyaj tabanıdır. Komedojenik değildir.   Kullanım Şekli: Sabahları önceden temizlenmiş tüm yüze uygulayın. Göz çevresi ile temasından kaçınınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Effaclar Duo+ 40 ml (Gözenek Kremi)
EFFACLAR DUO AKNELERE KARŞI PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ VE GÖZENEK AÇICI BAKIM KREMİ Belirgin cilt bozukluklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur, tıkalı gözenekleri açar. ÖZELLİKLERİEffaclar Duo akneli cildin 2 önemli belirtisine karşı etken 4 aktif içeriği birleştiren komple bir cilt bakım ürünüdür. Cildi arındırır ve cilt bozukluklarının tekrar oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Gözeneklerin tıkanmasına sebep olan ölü hücreleri ciltten uzaklaştırarak gözeneklerin temizlenmesini sağlar. ETKİNLİKKullanım sonucunda akne ve gözeneklerin görünümünde uzun süreli devam eden azalma görülür. FAYDALARGözenekler açılır. Akne görünümü hafifler. Cilt daha pürüzsüz ve berrak görünür KULLANIM TAVSİYELERİTüm cilde sabah ve/veya akşam uygulayın.. İÇİNDEKİLERAQUA / WATERGLYCERINCYCLOHEXASILOXANEHYDROGENATED POLYISOBUTENENIACINAMIDEISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATEAMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATESILICAMETHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMERSODIUM HYDROXIDESALICYLIC ACIDNYLON-12 Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Effaclar Gel 200 ml (Yüz Temizleyici)
EFFACLAR GEL AKNEYE EĞİLİMLİ YAĞLI CİLTLER İÇİN ARINDIRICI TEMİZLEME JELİ Akneye eğilimli yağlı ciltlerde derinlemesine temizlik ve antibakteriyel koruma sağlar. ÖZELLİKLERİEffaclar Gel hassas ciltler için yeni formülüyle cildi nazikçe temizler, kirden ve sebumdan arındırır. Ciltte temizlik ve tazelik sağlar. Rahatsızlık karşıtı ve yatıştırıcı etkileye sahip La Roche-Posay Termal suyu içerir. Cilde uyumlu pH'a sahiptir. Sabun, renklendirici madde, alkol ve paraben içermez. ETKİNLİKKullanım sonucunda ciltte rahatlık ve temizlik hissedilirken kurutucu etki gözlemlenmemiştir. FAYDALARCilt temizlenmiş, arınmış ve rahatlamış hisseder. KULLANIM TAVSİYELERİSabah ve akşam biraz su ile elinizde köpürtün ve yüze narince masaj yaparak uygulayın. İyice durulayın. İÇİNDEKİLER AQUA / WATERSODIUM LAURETH SULFATEPEG-8COCO-BETAINEHEXYLENE GLYCOLSODIUM CHLORIDEPEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATEZINC PCASODIUM HYDROXIDECITRIC ACIDSODIUM BENZOATEPHENOXYETHANOLCAPRYLYL GLYCOL Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 74 (4 Sayfa)