Lütfen Bekleyiniz.

KRONOS

69,00 TL
Havale ile : 66,93 TL (%3 indirim)
 Hızlı Kargo
Koku Ailesi
: Odunsu
Miktar Seçiniz
100 ml
0 Yorum  |  Yorum Yaz
KRONOS EAU DE PARFUM

Bu parfümün büyüsüne kapılacaksınız ve asla vazgeçemeyeceksiniz...

Üst Nota: Amalfi limonu, Armut
Orta Nota: İris çiçeği
Dip Nota: Sedir ağacı, Vetiver, Amber


Zamana Hükmedin!

Yunan mitolojisine göre Kronos, zamanı yaratan ve zamanlar arasında gezebilen bir tanrı. Koku hafızasının ne denli kuvvetli olduğunu düşünürsek bir parfümle zamana hükmetmek pekâlâ mümkün!

Fransız parfümör Philippe Bousseton tarafından ixora için özel olarak tasarlanan Kronos, yepyeni ve ses getirecek bir erkek parfümü. Philippe Bousseton büyük markalar için parfümler tasarlayan oldukça başarılı bir parfümör.

Odunsu-amber koku ailesine giren Kronos’un üst notasında amalfi limonu ve armut, orta notasında iris çiçeği, dip notasında ise sedir ağacı, vetiver ve amber var. İlk sıktığınızda limon ferahlığıyla sizi karşılayan Kronos, birkaç saniyenin ardından iris çiçeğinin muhteşem kokusuyla yoğun ve oturaklı bir havaya bürünüyor. Dip notadaki sedir ağacı, vetiver ve amber kokuya erkeksi bir hava katarken aynı zamanda kalıcılığı da arttırıyor.

Parfümün mesajı çok net: “Ben güzel kokuyorum!”

Fransız parfümör Philippe Bousseton bu parfümü de erkeklerin beğenilerini dikkate alarak özenle tasarlamış. Limon gibi bir çok fresh erkek parfümünde bulunan bir notayı odunsu notalarla birleştirerek taze, aynı zamanda da kalıcı bir koku yaratmayı başarmış.
Her tür kozmetik ürünün ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir. Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde ürün size ulaştıktan 7 gün içerisinde bize bildirerek iade edebilirsiniz. Yedi günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; iade bildirim formunu doldurarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak ve mutlaka FATURASI İLE" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında iade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR KARŞI TARAF ÖDEMELİ OLARAK, AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ YAPILACAKTIR..
İlk yorumu siz yapın
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

GLADIATOR

69,00 TL
 Hızlı

NIGHTBOMB

69,00 TL
 Hızlı

RICARDO VERON

75,00 TL
 Hızlı

WARRIOR

99,00 TL
 Hızlı

FLORANCIA ERKEK

20,00 TL
 Hızlı

FUSCHIA ERKEK

8,00 TL
 Hızlı

S.T.DUPONT POUR HOMME

80,90 TL
Ücretsiz Kargo
 Yeni

CERUTTİ - 1881 POUR HOMME

68,90 TL
Ücretsiz Kargo
 Yeni
 Hızlı

DAVIDOFF - HOT WATER

105,90 TL
Ücretsiz Kargo
 Yeni
 Hızlı
AKIN KAPLAN, akin@akinkaplan.com.tr