Saç Bakımı ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

İndirim
Liva Saç Serumu
49,90TL 34,90TL
Liva Saç Serumu;Saç köklerini derinlemesine besler. Saç derisindeki tıkanık gözenekleri açar ve saçın daha sağlıklı, daha gür büyümesini sağlar.Dökülen saç gözeneklerine vitamin desteği verir ve yeni saç oluşumu hızlandırır, böylelikle düzenli kullanımda kellik sorunu ortadan kalkar.İçindeki siyah sarımsak özü sayesinde saç derisinde oluşan kaşıntı, kabuklanma gibi deri deformasyonları yok olur.Maddeler Halinde Sıralarsak;-Saç dökülmelerini durdurur, yeni saç oluşumunu sağlar-Saç derisi üzerindeki kaşıntı, kabuklanma gibi sorunları ortadan kaldırır-Kopan ya da kolay kırılan saçları güçlendirir-Saç derisindeki gözeneklere bakım yaptığı için zamanla yağlanma ortadan kalkar-Saçları hızla uzatır, kökten uca saç yapılanmasını sağlarKullanım ŞekliSaç diplerinize sürdükten sonra Bone ile kapatıp 1 saat bekleyiniz. Bone, saç derisini terleteceği için gözenekleri açacaktır, bu anlamda önem arz ediyor.En az 1, en fazla 2 saat bekledikten sonra Liva Şampuan ile yıkamanız tavsiye edilir.*Günlük kullanıma uygundur..
İndirim
ixora Siyah - Kara Sarımsaklı Liva Saç Bakım Seti
ixora Liva Saç Bakım SetiSiyah sarımsak ülkemizde pek bilinmese de Avrupa, Amerika, Avustralya ve Japon mutfağında oldukça popüler bir yere sahip. Faydalarının yanı sıra kokusuz olması Beyaz sarımsağa istinaden siyah sarımsağı daha popüler yapıyor.Kozmetik sektörü bu mükemmel bitkinin keşfini yapıp sizi ilaç kıvamında bir ürünle buluşturdu.Liva Saç Bakım Seti ixora Liva Saç Bakım Seti ; işte bu faydalı bitkinin ham maddesiyle oluşan oldukça güçlü bir etkiye sahip. Siyah sarımsak, beyaz sarımsağın fermantasyon görmüş hali olduğu için içinde bulunan yararlı bileşenler daha yoğun hale geliyor. Böylelikle kullanım alanlarında daha fazla yarar sağlayıp devamlılığını arttırıyor.ixora Liva Saç Bakım Seti Antialerjik etkiye sahip olan siyah sarımsak özüyle saç derinizde oluşan cilt tahrişlerini ortadan kaldırır. Sağlıklı saç derisiyle kepek sorununuz ortadan kalkar. Zayıf kıl kökleri canlanarak daha kaliteli saçlara sahip olurken saç sayısında artış sağlanır. Düzenli kullanımda dökülmeler 70% oranında azalır.ixora Liva Saç Bakım Seti 'nde Neler Var? ixora Liva Saç Bakım Seti 'nde 1 Adet Siyah Sarımsak özlü saç serumu1 Adet 400 ml şampuan1 Adet saç bonesi bulunmakta.ixora Liva Saç Bakım Seti Nasıl Kullanılır?Liva Saç Serumunu saç diplerinize uyguladıktan sonra bone ile kapatılarak 1 saat bekletilir.Bone kullanmak, saç derinizi terleteceği için gözeneklerinizi açar, böylelikle serum gözeneklere daha iyi nüfus eder.Saç serumunu saçlarınızdan arındırmak için Liva şampuanla iki defa yıkayınız.*Şampuan günlük kullanım için uygundur.*Dermatolojik testlerde herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.*Liva Saç Serumunu en az haftada 1 defa kullanınız.Düzenli kullanımlarda etkisi hızla fark edilir. Liva Şampuan 400ml Liva Serum 50ml Garanti Süresi 24 Yurt Dışına Satış Yok  ..
BABE SS Losyon (Saç Dökülmesini Önleyici) 125 ml
  BABE SAÇ DÖKÜLME ÖNLEYİCİ LOSYON , Sağlıklı saç uzamasına, aktif bileşen konsantrasyonu ile yardımcıdır. Saç derisine ve saç köklerine bakım yapar, saç diplerini güçlendirmeye, korumaya ve saçları canlandırmaya yardımcı olur. Saç derisini nemlendirmeye, beslemeye; saç dökülmelerini önlemeye yardımcıdır. İnce, hassas ve dökülmeye eğilimli saçların kullanımına uygundur. Zayıf, ince ve kırılgan saçların güçlenmesine ve yenilenmesine yardımcıdır. Saç kalınlığını artırarak, kırıkları azaltmada yardımcı olur. Kim için : Dökülen saçlar içindir. Kullanım Şekli:Islak yada kuru saç derisine günlük olarak, tercihen akşamları, uygulayınız.Saç derisine eşit şekilde sıkınız. Kan dolaşımını ve ürün etkisini arttırmak için dairesel masaj hareketiyle uygulayınız, durulamayınız.En az 3 ay boyunca düzenli kullanılması önerilir. Gözle temasından kaçınınız. Tamamlayıcı ürün olarak BABE SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN ile kullanılması önerilir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Babe Yağlı Saçlar İçin Şampuan 250 ml
  BABE YAĞLI SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN ,Yağlı saçlara hijyen ve koruma sağlar.Saç derisinin aşırı sebum salgısını dengeler ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Saça hacim, esneklik ve canlılık kazandırır. Kepek ve yağlanma birçok sebebe bağlı meydana gelebilir. İçerik : Hair Conditioners 1,20%, Cytobiol Bardane 0,50% Kim için : Yağlı saçlar içindir. Kullanım Şekli : Islak saç derisine masaj yaparak uygulayın. Birkaç dakika bekleyip saçınızı durulayın. Haftada 2 veya 3 kez kullanımı uygundur. Gözle temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Node DS+ Cream Shampoo 125 ml
BIODERMA NODE DS+ SHAMPOO 125 ML Saçlı deri için tekrarlayan kepek oluşumunu önlemeye yardımcı şampuan. ÖZELLİKLER: Node DS+ eşssiz formülü sayesinde inatçı kepek problemine karşı oldukça etkilidir. DSactiv patentli kompleksi kepek sorunu olan saç derisi üzerinde ikili etki gösterir. Kepeğe neden olan Malassezia mayasının üremesinin sınırlandırılmasına yardımcıdır.Tekrarlayan kepek sorununu gidermeye yardımcıdr.İnatçı kepeklerin temizlenmesine yardımcıdır. Kepeklerin meydana getirdiği kaşıntının giderilmesine yardımcıdır.Akışkan krem yapısı sayesinde kullanımı kolaydır. KULLANIM ŞEKLİ: İlk 3 hafta boyunca haftada 3 kez uygulanır. Sonrasında ihtiyaca göre haftada 1 veya 2 kez uygulanabilir.Saç derisine masaj yaparak uygulanır ve durulanır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Femina 3 Al 2 Öde 2'si 1 Arada Yıpranmış Saçlar
Kadın Tipi Saç Dökülmesi Yağlı Saçlar için Bayan Şampuanı Bioxcin markasının bayan tipi saç dökülmeleri için geliştirdiği bioxcin femina serisinin Yağlı Saçlar için bayanlara özel bu şampuanı bioxcine özel biocomplex b11 in yanı sıra silisyum ve panthenol içermekte. Boxcin femina serisinin yağlı saçlara özel şampuanı, çabuk yağlanan, yağlanma kaynaklı dökülmeler için özel olarak geliştirildi. Özellikler bayanlarda çok sık gözlenen saç derisindeki yağlanma dökülmenin önemli sebeplerinden sayılmakta.Sık yıkama, kötü çevre koşulları, oksidasyon ve doğal olmayan bakım ürünlerinin kullanılmasından kaynaklanan yağlanmaya karşı Bioxcin femina yağlı saçlar şampuanını her yıkamada kullanabilirsiniz. Saç dökülmelerinin lider ismi Bioxcin daha çok erkekler tarafından tercih edilirken bayan tipi dökülmeler için geliştirdiği özel formülüyle dikkat çekecek. İnce kırılgan saçlarda belirgin iyileşme sağlarSaç dökülmesine karşı olumlu sonuçlar gösterirTarama kolaylığı sağlar ve saça parlaklık kazandırırTarama ve saça şekil verme işlemleri sırasında meydana gelen hasarı giderir.Saçlı deride tahriş azaltıcı etki gösterirSaç oluşumunu desteklerSaça nemlilik ve parlaklık kazandırırYıpranmış saçların görünümünün iyileşmesine yardımcı olurSaç tellerini kalınlaştırır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Femina 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar için Şampuan 300 ml
Kadın Tipi Saç Dökülmesi  Yağlı Saçlar için Bayan Şampuanı  Bioxcin markasının bayan tipi saç dökülmeleri için geliştirdiği bioxcin femina serisinin Yağlı Saçlar için bayanlara özel bu şampuanı bioxcine özel biocomplex b11 in yanı sıra silisyum ve panthenol içermekte. Boxcin femina serisinin yağlı saçlara özel şampuanı, çabuk yağlanan, yağlanma kaynaklı dökülmeler için özel olarak geliştirildi. Özellikler bayanlarda çok sık gözlenen saç derisindeki yağlanma dökülmenin önemli sebeplerinden sayılmakta.Sık yıkama, kötü çevre koşulları, oksidasyon ve doğal olmayan bakım ürünlerinin kullanılmasından kaynaklanan yağlanmaya karşı Bioxcin femina yağlı saçlar şampuanını her yıkamada kullanabilirsiniz. Saç dökülmelerinin lider ismi Bioxcin daha çok erkekler tarafından tercih edilirken bayan tipi dökülmeler için geliştirdiği özel formülüyle dikkat çekecek. İnce kırılgan saçlarda belirgin iyileşme sağlarSaç dökülmesine karşı olumlu sonuçlar gösterirTarama kolaylığı sağlar ve saça parlaklık kazandırırTarama ve saça şekil verme işlemleri sırasında meydana gelen hasarı giderir.Saçlı deride tahriş azaltıcı etki gösterirSaç oluşumunu desteklerSaça nemlilik ve parlaklık kazandırırYıpranmış saçların görünümünün iyileşmesine yardımcı olurSaç tellerini kalınlaştırır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Femina Şampuan Bayan Yağlı Saçlar
Ürün Özellikleri : Saç dökülme sorunu yaşayan ve saçları yağlı özellikte olan kadınlara özel bir şampuandır. Kadın tipi denilen saç dökülmelerinde kullanıma uygundur. Saçlı deriyi köklerden besleyerek güçlendirme incelmiş saç tellerinde kalınlaşma ve parlaklık kazandırmaya yardım eder. Saçlı derideki yağlanmayı dengelemeye ve saçların yağdan değil sağlıkla parlamasını sağlamaya yardım eder. Sonuç : Kadınlarda saç dökülme sorunlarında etki sağlamaya ve saçların canlı, parlak ve güçlü olmasına, yağ dengesi sağlamaya yardım eder. Kullanım Şekli : Islattığınız saçlarınıza masaj yaparak uygulayınız ve ardından bol su ile durulayınız. İçerik : Silicium, Niacinamide ve Biocomplex B11 içermektedir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 30 ml
Ürün Özellikleri: Saç dökülmesi sorununa karşı geliştirilmiş serumdur. Bitkisel içeriklerle formüle edilmiştir. Zayıf saç köklerinin güçlenmesinde ve daha sağlıklı çıkmasında etkili olmaya çalışır. Saç tellerini kalınlaştırmaya, canlandırmaya ve hacim kazandırmaya yardımcı olur. Daha etkili sonuçlar için Bioxcin Forte Şampuan ile birlikte kullanılması önerilir. pH değeri saç derisi ve cilt ile uyumludur. Sonuç: Saç dökülmesini önüne geçmeye yardımcıdır. Kullanım Şekli: Saç dökülmesinin yoğun olarak görüldüğü bölgeler ve saçlı deri başta olmak üzere saçın tamamına 15-20 damla uygulanır. Her gece uygulanması önerilir. Etkinliğini artırmak için sabah ve akşam günde iki kez kullanılabilir. İsteğe göre gece ya da gündüz kullanılabilir. En az bir dakika boyunca saç derisine hafif masaj hareketleriyle yedirilir ve durulanmaz. Saçta minimum 8 saat kadar bir süre bekletilmelidir. Serumu kullandıktan sonra, saçlara daha iyi hacim sağlamak için fön makinası ile kurutulabilir. İçerik: A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B5 vitamini, B9 vitamini, B6 vitamini, Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Omega-3, Omega-9, Apigenin, Kemferol, Mirisetin, Bal, Biotin. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Forte 300 ml 3 Al 2 Öde Tüm Saçlar Şampuan
Kullanım Şekli: Islak saça hafifçe masak yaparak uygulanır. 1-2 dakika beklettikten sonra durulanır.   İçerik: Flavanoidler, Doymamış yağ asitleri, Betasitosterol, Çinko, Vitaminler ve mineraller içerir.   Bioxcin üreticisi B'IOTA Laboratuvarları, bitkisel içerikli ürünler geliştirerek, saç ve cilt sağlığını ön planda tutmuştur. Ürünleriyle kullanıcıların güvenini sağlayamaya çalışmaktadır.   B'IOTA Laboratuvarları, kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Bioxcin ile başarısını kanıtlamıştır. Saç problemlerine ve saç dökülmesi sorununa çözüm üretmeye çalışan Bioxcin, kullanıcılarının ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmaya çalışmaktdır.   Bioxcin Forte Şampuan, saç köklerini besler ve saç dökülmesini önlemeye çalışır. Zayıf saç köklerini besleyerek, yeni saç oluşumunu sağlamaya çalışır.   Bioxcin, her saç tipine uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Forte Şampuan 3 Al 2 Öde (Yeni Ürün)
Kullanım Şekli: Islak saça hafifçe masak yaparak uygulanır. 1-2 dakika beklettikten sonra durulanır.   İçerik: Flavanoidler, Doymamış yağ asitleri, Betasitosterol, Çinko, Vitaminler ve mineraller içerir.   Bioxcin üreticisi B'IOTA Laboratuvarları, bitkisel içerikli ürünler geliştirerek, saç ve cilt sağlığını ön planda tutmuştur. Ürünleriyle kullanıcıların güvenini sağlayamaya çalışmaktadır.   B'IOTA Laboratuvarları, kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Bioxcin ile başarısını kanıtlamıştır. Saç problemlerine ve saç dökülmesi sorununa çözüm üretmeye çalışan Bioxcin, kullanıcılarının ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmaya çalışmaktdır.   Bioxcin Forte Şampuan, saç köklerini besler ve saç dökülmesini önlemeye çalışır. Zayıf saç köklerini besleyerek, yeni saç oluşumunu sağlamaya çalışır.   Bioxcin, her saç tipine uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Forte Şampuan 300 ml.
Kullanım Şekli: Bir miktar şampuanı ıslak saçınıza hafifçe masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayabilirsiniz.  İçerik: Doymamış yağ asitleri, Çinko, Betasitosterol, Vitamin ve Mineral içerir.Saç bakımı ve saç sağlığı yıllar boyu çözüm getirilmek için uğraşılan bir problemdir. Saçların dökülmesinin önlenmesi, sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamak ve tüm bunları doğal yöntemlerle çözmek en çok tercih edilen yoldur. Bioxcin saç sağlığı ve bakımı için farklı ürünler geliştirmeye çalışmaktadır. Geliştirdiği ürünlerle, kullanıcıların güvenini kazanmıştır.Bioxcin Forte Şampuan, saç köklerini doğal vitaminlerle besleyerek saç tellerini güçlendirmeye çalışır. Saç dökülmelerinin önüne geçmeyi hedefler.İçeriğindeki mineraller sayesinde zayıf saçları canlandırmaya ve güçlendirmeye yardımcıdır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Genesis Kepekli Saçlar İçin Şampuan 3 AL 2 ÖDE
Kullanım Şekli: Islak saça masajla uygulayın ve durulayın. Günlük kullanıma uygundur. Saç dökülmesine karşı düzenli kullanım gerekir.   İçerik: Amino Acid Complex, Alanine, Arginine, Histidine, Phenylalanine, Serine, Biotinyl-GHK, BIOCOMPLEX B11, Vitaminler, Biotin, Mineraller, Flavonoidler, Doymamış Yağ Asitleri, Salicylic Acid içerir.   Kepek, bir çok kişinin sıklıkla şikayet ettiği, saç sorunlarından biridir. Saç sağlığını olumsuz yönde etkilediği gibi, görsel açıdan da hoş görünmez. Saçlarında kepek olan kişiler, genellikle koyu renk kıyafetler tercih etmekten uzak dururlar.   Bioxcin Genesis Şampuan, saç dökülmesine karşı ve saçları korumak için tasarlanmış bitkisel şampuandır.   Genesis Teknolojisi Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve BIOCOMPLEX B11 aktifleri içeriği ile saç dökülmesini önlemeye yardımcıdır.   Düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesine yardımcı olur ve sağlıklı saç uzamasını destekler. Yapılan araştırmalarda Bioxcin Genesis Şampuan ın saç dökülmesine karşı etkili olduğu gözlenmiştir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Genesis Kuru-Normal Saç 300 ml 3 Al 2 Öde Şampuan
Ürün Özellikleri: Kuru ve normal saçların kullanımına uygundur. Saç dökülme sorunu olan ya da saçlarını korumak isteyen kişiler kullanabilirler. Saçı diplerden itibaren beslemeye ve korumaya çalışır. Saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve parlak bir görünüm katmaya çalışır.   Sonuç: Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcıdır.   Kullanım Şekli: Islak saçınıza hafifçe masaj yaparak uygulayın. Daha sonra iyice durulayın.   İçerik: Amino Acid Complex, Alanine, Arginine, Histidine, Phenylalanine, Serine, Biotinyl-GHK, Vitaminler, Biotin, Mineraller, Flavonoidler, Doymamış Yağ Asitleri, Melissa Officinalis Leaf Extract, Salicylic Acid etken maddelerini içerir.   Bioxcin üreticisi B'IOTA Laboratuvarları, 2002 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, saç ve cilt bakım ürünleri geliştirmiştir. Kullanıcılarını doğal güzelliğe kavuşturmayı amaç edinmiştir.   Bioxcin Genesis Şampuan,kuru ve normal saçların kullanımına uygundur. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. Saç köklerine nüfüz ederek, saçı beslemeye ve korumaya çalışır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Genesis Şampuan Kepekli Saçlar 300 ml.
Ürün Özellikleri : Saçlarda dökülme sorunlarına karşı tasarlanmış olan şampuan aynı zamanda kepeklenmeleri gidermeye yardım eder. Saçları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Saç yapısıyla uyumlu şekilde bitkisel içeriklerle formülize edilmiştir. Saçların köklerinden beslenerek güçlenmesine yardımcı olur. Hasar görmüş saç tellerinde onarım sağlamaya, yeni saç oluşumunu desteklemeye ve saçların sağlıkla parlamasına yardımcı olur. Sonuç : Dökülme sorunu yaşayan saçlarda etki göstermeye vekepeklerle savaşmaya yardım. Kullanım Şekli : Islattığınız saçlarınıza masaj yaparakuygulayınız ve ardından bol su ile durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Genesis Şampuan Kuru/Normal 300 ml.
Bioxcin Şampuan, saç dökülmesi problemi olan ya da saçlarını korumak ve daha güçlü, dirençli saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş bitkisel bir şampuandır. İçeriğindeki BIOCOMPLEX B11 sayesinde, saç ve saçlı deriyi nazikçe temizlerken aynı zamanda saç dökülmesine karşı da etkili olur, saç tellerini kalınlaştırır ve güçlendirir. Bioxcin Şampuan saç dökülmesine karşı etkilidir.Kepeğe karşı etkilidir, kepeğin yeniden oluşumunu engeller. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile saçları besleyip saçların canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar. Etkinliği ve güvenilirliği, bitmiş ürün ile yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Bioxcin Şampuan bitkisel kaynaklıdır ve hiçbir yan etkisi yoktur. pH değeri saç derisine uygun olup, ciltte herhangi bir alerji ve iritasyona neden olmaz. Renklendirici içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı Saçlar 300 ml.
Ürün Özellikleri : Saçlarında dökülme sorunu yaşayan kişiler için tasarlanmış olan bir şampuandır. Saçlardaki yağlanmayı gidermeye yardım ederek saçların köklerden uçlara kadar beslenmesini destekler. Saçlı deriyi besleyerek köklerin güçlendirilmesini ve yeni saç oluşumunu desteklemeye yardım eder. Renklendirici, Paraben, Mineral Oil, Phenoxyethanol ve Silikon içermez. Sonuç : Saç dökülmelerini azaltmaya ve yağlanmayı gidermeye yardım eder. Kullanım Şekli : Islattığınız saçlarınıza masaj yaparak uygulayınız ve ardından bol su ile durulayınız. İçerik : Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve BIOCOMPLEX B11 ,Vitaminler(A, B1, B2, B5, B9)Biotin, Mineraller (Bakır, çinko, demir,kalsiyum),Flavonoidler(Kemferol, Apigenin, Mirisetin,Doymamış Yağ Asitleri(Omega 6,9-Omega 6) Bioxcin Genesis etken maddeler, Amino Acid Complex,Alanine,Arginine,Histidine, Phenylalanine,Serine, Biotinyl-GHK Saçları köklerden besleyerek canlılığını yitirmiş saçlarda canlılık kazandırmaya ve saçlı derinin yağ dengesini sağlayarak yağlanmayı gidermeye yardım eder. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Genesis Yağlı Saç 300 ml 3 Al 2 Öde Şampuan
Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır be birkaç dakila bekletildikten sonra durulanır.   İçerik: Amino Acid Complex, Alanine, Arginine, Histidine, Phenylalanine, Serine, Biotinyl-GHK, Vitaminler, Mineraller, Biotin, Flavonoidler, Doymamış Yağ Asitleri, Melissa Officinalis Leaf Extract, Salicylic Acid maddelerini içerir.   Saç dökülmesi, kadın-erkek herkeste görülebilecek bir sorundur. Saç dökülmesi, mevsimler değişikliklere, strese, yetersiz beslenmeye, kuaför işlemlere ve yanlış uygulamalara bağlı olarak kendini gösterebilir.   Gür ve sağlıklı saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Bir çok insan sağlıklı saçlara sahip olmak için, çeşitli yöntemler denemektedir. ancak, her saçın ihtiyacı ve tipi farklıdır. Yağlı saçlar farklı bakım ister, kepekli saçlar farklı ve kuru saçlar da farklı bakım ister.   Bioxcin, her saç tipine uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.   Bioxcin Genesis Şampuan, yağlı saçlar için geliştirilmiştir. Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Bio  Activ Şampuan (Yağlı Saçlar)
BİOXCİN QUANTUM BIO-ACTIV ŞAMPUAN YAĞLI SAÇLAR İÇİN ; İçeriğinde sebum üretimini azaltıcı ve dengeleyici Niacinamid bulunan yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç derisindeki aşırı yağlanmayı engelleyerek saça sağlıklı bir görünüm kazandırır. Bio-Activ Peptides ile ilk yıkamadan itibaren(düzenli kullanımda) saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlar. Saçtaki peptitlere eş değerdir. Akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar. Renklendirici, paraben, mineral yağ ve phenoxyethanol içermez.  KULLANIMI: Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik geliştirilmiştir. Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için düzenli kullanımı tavsiye edilir. Daha etkili bir sonuç için BİOXCİN QUANTUM SERUM ile beraber kullanılır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Bio Activ Şampuan (Kuru ve Normal Saçlar)
BİOXCİN QUANTUM BIO-ACTIV ŞAMPUAN KURU VE NORMAL SAÇLAR İÇİN ; Kuru ve normal saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Havadaki nemi çekerek nem oranının artmasını sağlar ve nem oranını dengelemeye yardımcı olur. Bio-Activ Peptides ile ilk yıkamadan itibaren(düzenli kullanımda) saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlar. Saçtaki peptitlere eş değerdir. Akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar. Renklendirici, paraben, mineral yağ ve phenoxyethanol içermez.  KULLANIMI: Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik geliştirilmiştir. Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için düzenli kullanımı tavsiye edilir. Daha etkili bir sonuç için BİOXCİN QUANTUM SERUM ile beraber kullanılır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Bio-Activ 15x6 ml Saç Serumu
BİOXCİN QUANTUM BIO-ACTIV SERUM ; Bioxcin laboratuvarlarının en yeni buluşu olan QUANTUM serisi içeriğindeki BIO-ACTIV PEPTİT ile hedeflendirilmiş onarım sağlar. İlk kullanımdan itibaren düzenli kullanımda saçın daha kalın ve gür görünmesini sağlar. İçeriğindeki saç dökülmesine karşı ekstreyle de saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur. QUANTUM SERUMDA , quantum şampuandan daha yoğun etken madde konsantrasyonları kullanılmıştır. Saçtaki peptitlere eş değerdir. Akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar. Renklendirici, paraben, mineral yağ ve phenoxyethanol içermez.  KULLANIMI: Saçlar yıkandıktan sonra nemli saça uygulayınız. Serum, öncelikle dökülmenin yoğun olduğu bölgeye, sonrasında tüm saç ve saç derisine yaklaşık 1 dakika dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır, durulanmaz. Saçlar kurutulur. Kuruduktan sonra gerekli hacim için bir fırça yardımıyla şekillendirme sağlanır. 15 adet ampul 1 aylık kullanım içindir.(2 günde 1 ampul). Her ampul bir defaya mahsus kullanılır ve akşamları kullanılması tavsiye edilir. Daha etkili bir sonuç için BIOXCİN QUANTUM ŞAMPUAN ile birlikte kullanmanızı tavsiye edilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Bio-Activ Hassas Saç Derisi 300 ml Şampuan
BİOXCİN QUANTUM BIO-ACTIV ŞAMPUAN HASSAS SAÇLAR İÇİN ; SLS ve boya içermeyen, hassas saç derisine uygun formülasyonu ile saç derisini yatıştırır ve cildi rahatlatır. Karışıklık açıcı aktifler ile saçları yumuşatıp, kolay taranmasını sağlarken saç derisini rahatlatır. Hassas saç derisine uygun PH değerine sahiptir. Bio-Activ Peptides ile ilk yıkamadan itibaren(düzenli kullanımda) saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlar. Saçtaki peptitlere eş değerdir. Akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar. Renklendirici, paraben, mineral yağ ve phenoxyethanol içermez.  KULLANIMI: Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik geliştirilmiştir. Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için düzenli kullanımı tavsiye edilir. Daha etkili bir sonuç için BİOXCİN QUANTUM SERUM ile beraber kullanılır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Bio-Activ Kuru Normal Saç 300 ml 3 Al 2 Öde Şampuan
Bioxcin Quantum Kuru/Normal Şampuan kuru ve normal saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Havadaki nemi çekerek saçın nem oranının artmasını sağlar ve nem oranını dengelemeye yardımcı olur. Renklendirici, Paraben, Mineral Oil ve Phenoxyethanol içermez. - İçeriğinde flavonoidler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır.- Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.- Mineraller ( Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum ) : Saçları besler.- Flavonoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin ) : Saç tellerini hasarlardan korur.- Doymamış Yağ Asitleri ( Omega-6, Omega-9 ) : Saç dökülmesine karşı etkilidir. BIO-ACTIV PEPTIDES 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş bir formüldür. İnsan saçındaki mevcut peptitlere eşdeğer bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün peptitlerini içerir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Bio-Activ Yağlı Saç 300 ml 3 Al 2 Öde Şampuan
Yağlı Saçlar için Şampuan Yeni Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar. İçeriğinde sebum üretimini azaltıcı ve dengeleyici Niacinamide bulunan yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç derisindeki aşırı yağlanmayı engelleyerek saça sağlıklı bir görünüm kazandırır. - İçeriğinde flavonoidler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır.- Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.- Mineraller ( Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum ) : Saçları besler.- Flavonoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin ) : Saç tellerini hasarlardan korur.- Doymamış Yağ Asitleri ( Omega-6, Omega-9 ) : Saç dökülmesine karşı etkilidir. BIO-ACTIV PEPTIDES 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş bir formüldür. İnsan saçındaki mevcut peptitlere eşdeğer bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün peptitlerini içerir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Double Effect Dökülmelere 300 ml Şampuan
BİOXCİN QUANTUM BIO-ACTIV DOUBLE EFFECT ŞAMPUAN ; Saç dökülmesi ve kepek problemine karşı ÇİFTE ETKİ odağında geliştirilmiştir. İçeriğindeki saç dökülmesine karşı ekstre ile saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olurken kepeğe karşı etkili özel aktifi Octopirox ile de kepeğe karşı savaşarak düzenli kullanımda gözle görünür kepeği engellemeye yardımcı olur. Bio-Activ Peptides ile ilk yıkamadan itibaren(düzenli kullanımda) saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlar. Saçtaki peptitlere eş değerdir. Akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar. Renklendirici, paraben, mineral yağ ve phenoxyethanol içermez.  KULLANIMI: Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik geliştirilmiştir. Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için düzenli kullanımı tavsiye edilir. Daha etkili bir sonuç için BİOXCİN QUANTUM SERUM ile beraber kullanılır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Sağlıklı Uzama Sarmaşık Bitkisi Özlü 300 ml Şampuan
Bioxcin Quantum Sağlıklı Uzama Şampuanı içeriğinde bulunan Biocomplex B11 saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olurken patentli sarmaşık bitkisi özü Phytosterol ile saçı besler, güçlendirir ve saçların sağlıklı uzamasını destekler. ŞAMPUAN KULLANIMI Saçlar ılık suyla ıslatılır. Bir miktar şampuan saçlı deriye 2-3 dakika hafifçe masaj yapılarak ve köpürtülerek uygulanır. Saçlar ılık su ile durulanır ve bu işlem bir kez daha tekrarlanır. Sık kullanıma uygundur. Gözlerle teması halinde durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı 300 ml Saç Dökülmesine Şampuan
Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan içerğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi zengin aktifler birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar. Aynı zamanda Biocomplex B11 ile saç dökülmesini engeller. Gerçek sarımsak kullanılarak ekstre edilmiş, kokusu baskılanmış ve saça olan faydaları muhafaza edilmiştir. ŞAMPUAN KULLANIMI Saçlar ılık suyla ıslatılır. Bir miktar şampuan saçlı deriye 2-3 dakika hafifçe masaj yapılarak ve köpürtülerek uygulanır. Saçlar ılık su ile durulanır ve bu işlem bir kez daha tekrarlanır. Sık kullanıma uygundur. Gözlerle teması halinde durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blefaritto Blefarit Göz Şampuanı 100 ml
Blefaritto Göz Şampuanı, özellikle göz çevresi, kaş ve kirpiklerin hijyenine özel şampuandır. Hassas bölgedeki kepek, kir ve makyaj artıklarının temizliğine yardımcı olur. Paraben içermez. Kullanım Şekli Blefaritto Şampuan göz, kaş, kirpik gibi hassas bölgelere 3-5 dakika masaj yapılarak sonrasında durulanarak uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ceradolin Kepeğe Karşı Yoğun Saç Bakım Şampuanı 125 ml
2 Aktif maddeli ve nemlendiricili, 125 - 300 ml.  ve parfüm içermez Kullanım alanları: Dirençlilerde dahil olmak üzere, tüm saç tiplerindeki kepeklenmeleri önleyici olarak. Pirdolin şampuanla şişe bazında dönüşümlü kullanıldığında etkisi güçlenir İçeriği: Siklopiroksolamin Çinko Pirition Seramid Bitkisel Hiyaluronik Asit Provitamin B5 Vitamin E Acetate Polikuaternium 10 Boyalı saçlara da verilebilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ceradolin Kepeğe Karşı Yoğun Saç Bakım Şampuanı 300 ml
2 Aktif maddeli ve nemlendiricili, 125 - 300 ml.  ve parfüm içermez Kullanım alanları: Dirençlilerde dahil olmak üzere, tüm saç tiplerindeki kepeklenmeleri önleyici olarak. Pirdolin şampuanla şişe bazında dönüşümlü kullanıldığında etkisi güçlenir İçeriği: Siklopiroksolamin Çinko Pirition Seramid Bitkisel Hiyaluronik Asit Provitamin B5 Vitamin E Acetate Polikuaternium 10 Boyalı saçlara da verilebilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Champu Antıcaıda 200ml(Saç Dökülmesine Karşı Tedavi)
CUMLAUDE LAB ADVANCE CHAMPU ANTICAIDA, çevresel etkiler sebebiyle gelişen saç dökülmelerini önlemeye yardımcı şampuan Saç dökülmesi tedavisine yardımcı bir şampuandır. Kuvvetli antioksidanlarla saçların ve kafa derisinin fizyolojik dengesinin yapılandırılmasına yardımcı olur. Lokal kan dolaşımını aktive ederek, hücre yenilenmesini tetikler ve düzenler.Erkek tipi saç dökülmesi tedavisine yardımcı ampüllerdir. Klinik olarak test edilmiştir. Paraben, renklendirici, alerjen parfüm içermez. ETKEN MADDELER : Stimoxidil Kompleks, Vitamin B Kompleksi içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Islak saçlarda köpürtülerek, kafa derisine masaj yapılır. Birkaç dakika bekletilir. Bol su ile durulanarak arındırılır. Haftada en az 2-3 kere kullanımı önerilir. Hergün kullanılmasının zararı yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Hair Loss Men 5 ml x 15 Ampul
Cumlaude Lab Advance Ampollas Hombre 15x5 ml Saç Serumu   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Hair Loss Women 5 ml x 15 Ampul
Cumlaude Lab Advance Ampollas Mujer 15x5 ml Saç Serumu Kadınlarda saç dökülmesinin nedenleri sadece genetik değil aynı zaman da pisikolojiktir. Advance Ampul de kadın tipi saç dökülmesi için özel bir kompleks olan Stimoxidil kullanılmıştır. Stimoxidil Kompleks + B Vitamini  grubu  + B Vitamini grubu + Fitokeratin den oluşan etken madde, saç derisini aktive ederek saç diplerinin yenilenmesini tetikler.  Saç dökülmelerini minimize eder. Saç tellerini saç uçlarına kadar daha güçlü, sağlam, gür saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Shampoo 500 ml (Normal Ve Hassas Saçlar İçin Günlük Şampuan)
Cumlaude Lab Advance Shampoo 500 ml (Günlük Şampuan) Normal ve hassas saçların günlük kullanımı için uygun, kafa derisinin fizyolojik dengesini bozmadan derinlemesine temizleyen bir şampuandır. Hassas ciltler için de önerilmektedir. Tüm ailenin kullanımı için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin For Women Biotin 200 ml Şampuan
  Dermoskin For Women Biotin 200 ml Şampuan  saçlı derinin ve saç tellerinin üzerinde hiçbir kalıntı bırakmadan, hassas bir şekilde temizlenmesine yardımcı olup; canlılık kazandırmaya yardımıcıdır. BIOTIN, saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırmaya yardıcmı olur. Saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Medobiocomplex-K (Biotin Şampuan Hediye)
Dermoskin Medobiocomplex-K + Biotin Hediye Tüm saç dökülme tiplerine (hormonal dökülme dahil) uygun olarak formüle edilmiştir. Saç folikülünü uyarmaya, DHT oluşumunu engellemeye, saçın beslenmesini arttırarak ömrünün uzamasına, saç kalitesinin artmasına ve saç kaybını belirgin bir şekilde önlemeye yardımcı olur.  Kullanım Şekli ve Süresi -Ortalama kullanım süresi 3-6 ay arasındadır.  -Gerektiğinde daha uzun süreli kullanıma uygundur veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız. Biotin; saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırır.  Saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.  B1 (Thiamin HCI); saç folikülünü besler. Sinir hücrelerini güçlendirir. B5 (Calcium D-Pantothenate); saçın uzamasına yardımcı olur. Nemini ve parlaklığını arttırır. B6 (Pyridoxin HCI); Çinkonun anti-androjen etkisini arttırır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.  Folic Acid; saç köklerinde kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. L-Cystine ve L-Methionine; saçın temel maddesi olan keratini oluşturan proteinlerdir.  Zinc Oxide; saç folikülünün gelişimini destekleyen, antioksidan ve anti-androjen bir mineraldir.  Horse Tail Extract; yüksek miktarda amino asit, sülfür,  selenyum ve bitkisel silica içerir. Saçlı derinin bağ dokusunu güçlendirmeye, kan dolaşımını hızlandırmaya ve saç folikülünü canlandırmaya yardımcı olur. Saç telinin yapısını oluşturan keratin oluşumunda önemli rol oynar.  Horse Tail Extract bu bileşiminden dolayı saç dökülmelerine karşı önemli bir besleyici maddedir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Anacaps 30 Adet
DUCRAY ANACAPS KAPSÜL GÜNLÜK ALIM DOZUNDAKİ (1 KAPSÜL) ETKEN MADDE MİKTARI :   L-Sistin 125mg. L-Metiyonin 125mg. Demir 14mg. Vitamin E 12mg Niasin 16mg. Vitamin B6 1.4mg. Biotin 50µg.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Anacaps 30 Adet 3 Al 2 Öde
DUCRAY ANACAPS KAPSÜL GÜNLÜK ALIM DOZUNDAKİ (1 KAPSÜL) ETKEN MADDE MİKTARI :   L-Sistin 125mg. L-Metiyonin 125mg. Demir 14mg. Vitamin E 12mg Niasin 16mg. Vitamin B6 1.4mg. Biotin 50µg.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Anaphase Saç Kremi 200 ml
DUCRAY ANAPHASE SOIN APRES-SHAMPOOİNG 200 ML DUCRAY ANAPHASE BESLEYİCİ VE GÜÇLENDİRİCİ SAÇ KREMİ Saçın sağlığı ve güzelliği için gerekli olan vitamin ve besinleri sağlamaya yardımcı olur.İlk kullanımdan itibaren saç gücünü ve parlaklığını yeniden kazanır ve saçın daha kolay taranması sağlanır.Günlük kullanıma uygundur. KULLANIM ŞEKLİ: Saçınızı Anaphase + Şampuan ile yıkandıktan sonra ıslak saçınıza uygulayınız.1 dakika bekleyin,saçlarınızı tarayarak homojen şekilde dağıtın ve durulayın. Doğada çözünebilen formüle sahiptir. UYARILAR:Gözlerle temas etmesinden kaçınınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Anaphase Şampuan 200 ml
Açıklama : Ducray Anaphase Shampoo, saç dökülmesine karşı kremli şampuandır. Saç dökülmesine karşı bakım sürecinde mükemmel bir tamamlayıcı olup orijinal formülü sayesinde (tokofiol nikotinat GPG4 ) saç derisinin mikro sirkülasyonunu uyaran hareketi hazırlar ve saç soğanı metobolizmasına gerekli enerji veren öğeleri (vitamin B5, B6, G8) saç soğanına taşır. Saçın dökülmesini önler. Özellikle yumuşak krem yapısı, saç derisi masajına izin verir, böylece saç derisi dökülmeye karşı bakım uygulamalarına hazırlanır.  Mükemmel toleransı günlük kullanıma izin verir. Kullanımı: Islak saça masaj eşliğinde uygulayın, 2-3 dakika bekletin ve ardından durulayın.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Anaphase Şampuan 400 ml
Açıklama : Ducray Anaphase Shampoo, saç dökülmesine karşı kremli şampuandır. Saç dökülmesine karşı bakım sürecinde mükemmel bir tamamlayıcı olup orijinal formülü sayesinde (tokofiol nikotinat GPG4 ) saç derisinin mikro sirkülasyonunu uyaran hareketi hazırlar ve saç soğanı metobolizmasına gerekli enerji veren öğeleri (vitamin B5, B6, G8) saç soğanına taşır. Saçın dökülmesini önler. Özellikle yumuşak krem yapısı, saç derisi masajına izin verir, böylece saç derisi dökülmeye karşı bakım uygulamalarına hazırlanır.  Mükemmel toleransı günlük kullanıma izin verir. Kullanımı: Islak saça masaj eşliğinde uygulayın, 2-3 dakika bekletin ve ardından durulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Argeal Şampuan 150 ml (Yağlı Saçlar İçin Bakım Şampuanı)
Saçın yağ fazlasını emerek saç teli üzerindeki yağ birikimini engellemek içiin yardımcı yağlı saçlar için şampuandır. Özellikleri: . Her bireyde saçlar ve saç derisi farklılık gösterir. . Yağ kesecikleri saç derisindeki mikroorganizmalara ve dış ataklara karşı koruma sağlayabilir. . Saçların esnekliği ve parlaklığı bu yağ oranın dengeli olmasına bağlı olmaktadır. . Yağ bezeleri az veya çok ürettiğinde bu denge bozulur ve saç problemleri olmaya başlar. . Sebumun fazla salgılanması genetik faktörler, hava kirliliği, yaş, stres ve yanlış beslemeden dolayı oluşabilir. . Aşırı yağlanma sonucu cansızlık, hacimsizlik, dökülme ve saç tellerinde sağlayabilir. . Yağlı saçlar için geliştirilmiş yağ oranını dengeleyen şampuanlar kullanılmalıdır. . Ducray Argeal Şampuan saçı dış etkenlerden korumaya yardımcı olabilir. . Yağ oranını dengelemeye Ducray Argeal Şampuan yardımcı olabilir. . Sebum seviyesini düzene girmesini sağlayabilir. . Sık kullanım için uygulanır. Kullanımı: . Özel başlığıyla nemli saça uygulanır masaj yaparak yayılır. . Uyguladıktan sonra 3 dakika bekletilir. . İşlem 2. Kere tekrarlanır. . Saçlarınızı sıcak değil ılık suyla yıkayınız daha parlak ve sağlıklı olacaktır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Creastim Lotion 2x30 ml (Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu)
SKT: 05/2018 Açıklama  Ducray Creastim Lotion, saç dökülmesine karşı bakım losyonudur. Keratin, tetrapeptid ve vitaminlerle güçlendirilmiş formülü sayesinde reaksiyonel saç dökülmesi bakımına özel olarak üretilmiştir.  Bu aktiflerin kombinasyonu, saç dipleri hücrelerinin çoğalmasını teşvik eder.H Hafif yapısı sayesinde saçı yağlandırmaz.  Sadece birkaç kullanımdan sonra bile saç daha güçlü, canlı ve hacim kazanmış olur. Çok yüksek toleransı sayesinde en hassas saç derisinde kullanıma bile uygundur.  Saçların yumuşaklık ve parlaklık kazanmasında etkili olur. Kullanımı: Kuru saç derisine, 10 sprey uygulanmalıdır. Losyonun daha etkili sonuç verebilmesi için masaj yaparak uygulanması önerilir. Durulanmaz. Ürün kullanıldıktan sonra saçınızı yıkamanız gerekiyorsa uygulamadan itibaren en erken 2 saat sonra şampuanlanması önerilir.  Kullanım Sıklığı:  Haftada 3 defa Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Elution Şampuan 75 ml
Ürün Detayları * Elution saç derisinin doğal dengesini yeniden yapılandırır.* Doğal sağlığına, hacmine ve ışıltısına kavuşmasına yardımcı olur.* Saç derinizin doğal yapısını koruyan Çinko glukonat ile hassas temizleme bazı içerir.* Elution şampuan, diğer bakım şampuanlarıyla kombine edilerek, özelliklede kepeğe karşı uygulanan bakım ürünlerinin ardından ve saç derisinin hassas olduğu durumlarda kullanılması tavsiye edilmektedir..* Dermatolojik kontrol altında geliştirilmiştir. Çok iyi tolere edilmektedir Kullanım: İstenilen sıklıkta kullanılabilir. Saçınıza sürün, hafifçe masaj yapın, durulayın ve uygulamayı tekrarlayarak bir süre saçınızda bekletin. Bol suyla durulayın. Yutmayın. Çocukların ulaşamayacığı yerlerde saklayın. Gözlerle temas etmesi halinde bol suyla durulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Extra-Doux Şampuan 200 ml
Ürün Detayları Ducray Ekstra Doux Sık Kullanım İçin Şampuan normal ve ince telli saçlar için kullanımı uygundur. Saçınızın belli bir problemi yok ama her gün yıkıyorsanız. Saç derisine ve saçınıza uygun olmayan, onun kurumasına ve gereğinden fazla oranda tepkisel olarak yağlanmasına sebep olabilir. Ducray Extra Doux Sık Kullanım İçin Şampuan saç derisiyle uyumlu ve sık kullanım için uygundur. Özellikle ince telli ve hassas saçlar için olan uygun bir şampuandır. İçerisindeki provitamin B5 sayesinde lavanta bazlı şampuan kullanılan saçı besler, yumuşatır, nemlendirir ve canlandırır. Saçın en üst düzeyde nemlenmesini sağlar. Nemlenmiş olan saçların dış etkenlere karşı koruyucu özelliği olduğu için daha sağlıklı, bakımlı, hacimli ve gösterişli olurl Kullanım: Ducray Ekstra Doux Sık Kullanım İçin Şampuan her saça uygundur. İstenilen sıklıkta kullanılabilir. Çünkü hiçbir yan etkisi yoktur. Nemli saçta masaj yoluyla köpürtülüp uygulanır ve sonra durulanır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Kelual Ds 100 ml + Elution 75 ml Hediyeli Şampuan
Ducray Kelual DS Şampuan 100ml - Elution Şampuanı 75ml HEDİYE Ürün İsmi Ducray Kelual DS Şampuan + Elution Şampuanı Hediye Özet Bilgi Ducray Kelual DS Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanı + Saç Derisinde Oluşan Kaşınma ve Pullanmalar İçin Şampuanı Hediye Marka Ducray Etki Alanı Yatıştırma / Arındırma Saç Tipi Tüm Saçlar Sonuç Saçlardaki pullanma, kaşıntı, kepeklenme gibi olumsuzlukları yatıştırması ve arındırması Ducray Kelual DS Şampuan Ürün Özellikleri: Ducray Kelual DS Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanıdır. Kelual DS şampuan, saçları yatıstırmak, temizlemek ve ihtiyacı olan bakımı sunmak için geliştirilmiş, saçlı deriyi rahatlatıcı bakım şampuanıdır. Ducray Kelual DS seboreik dermatitli saçlar için geliştirilen, şampuan içerdiği moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde kaşıntılı pullanmalara etkin çözüm getirebilir. Kelual DS şampuan pullanmayı önlemek, saç derisini hızla yatıştırmak için kullanılabilir. Normal ve yaglı sac derısınde dahı kullanılabilir. Ducray Kelual DS Şampuan Kullanım Şekli: Kelual DS şampuanı saç derisine masaj yaparak köpürtülüp 3 dakika bekledıkten sonra ılık su ile durulanır.Kelual DS şampuanı en az 6 hafta süreyle haftada 2 kez kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Kelual DS 100 ml Şampuan
Kelual DS şampuan bileşiminde tedavi edici ve yatıstırıcı etken maddeler ile saçlı deriyi rahatlatır. Ducray Kelual DS seboreik dermatitli saçlar için geliştirilen şampuan içerdiği moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde kaşıntılı pullanmalara etkin çözüm getirir.Ducray Kelual DS Şampuanının bileşiminde Ciclopiroxolamine, Çinko, Pirytione, keluamit bulunur.Kelual DS şampuan pullanmayı uzun süreli olarak bertaraf eder ve saç derisini hızla yatıştırır.Normal yaglı sac derısınde dahı kullanılır.Kullanımı:  Kelual DS şampuanı saç derisine masaj yaparak köpürtülüp 3 dakika bekledıkten sonra ılık su ile durulanır. Kelual DS şampuanı en az 6 hafta süreyle haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Kertyol P.S.O Şampuan 200 ml (Saç Derisindeki Sedef İçin Bakım Şampuanı)
Açıklama : Pullanma saç derisine ait hücrelerin çok hızlı yenilemelerinden dolayı oluşmaktadır. Saçlı deride yapışık plakalar şeklinde kendini göstermektedir. Bu pullanmalara, saçlı deride meydana gelen rahatsız edici kızarıklar da eşlik edebilir. Kertyol P.S.O şampuan, plaka şeklindeki pullanmaya neden olan tüm faktörlerin giderilmesine yardımcı olur. Kertyol, patentli aktif maddelerin bir karışımıdır. Saçlı derinin rahatlamasına yardımcı olur. Kertyol P.S.O şampuan, saçlı deriyi yapışık pullardan arındırma özelliğine sahip ve keratin azaltıcı etkisiyle bilinen salisilik asit ile glikolik asit içermektedir. Saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır ve hoş bir kokuya sahiptir.  Kullanımı: En az 6 hafta süreyle haftada 2 yada 3 kez uygulanmalıdır. Vücudun belli bölgelerindeki pullanmalara da uygulanabilir.Uyarı :  3 yaşın altındaki çocuklarda kullanmayınız Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 220 (5 Sayfa)