Güneş ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Dermasun Güneş Kremi
Tüm Cilt Tipleri için Yüksek Korumalı Krem High Protection Cream for All Skin Types Özellikleri: Cilde nemlenme özelliği sağlar. Güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVA'nin ve çevresel olumsuzlukların yol açacağı hasarlara karşı cildin korunmasını sağlar. Dış etkenlerden (güneş, sert rüzgar, soğuk, hamilelik lekeleri vb) cildi korur. Her 3-4 saatte bir yenilendiğinde cildinizin gün boyu korumasını sağlar. Kullanımı: Kremi cildinize parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle uygulayarak, eşit miktarda cilde yayılmasına özen gösteriniz. Gözle temasından kaçınınız. Cildin pürüzsüzlüğü, lekesizliği ve düzgünlüğü için kremin dört mevsim kullanılmasında fayda vardır. İsteğe göre üzerine renkli kozmetik peraparatlar uygulanabilir.  Muhafazası: Ürün oda sıcaklığında, kuru bir ortamda saklanmalıdır. Güneşin altında uzun süre ve yüksek ısılara maruz kalmamalıdır. Ürünün bozulmasına neden olacak kullaımlardan  (ağzının açık bırakılması vb) kaçınılması gerekir. Properties: Provides moisture to the skin. Protects skin from the damage due to the harmful rays uf sun, UVA and UVB and negative effects of the evironment. Protects skin aganist effects such as sun, high-intensity wind, cold spots due to pregnancy. Protects skin throughout the day when used in every 3-4 hours.USE: Product shall be applied using circular movements of finger tips. It shall be spead equally on the skin. Avoid contact with eyes. The cream may be used four seansons to provide smoothness, spotlessness, and uniformityto the skin.  It may be used with colorful cosmetic products. Storge: Product shall be stored in dry connditions at room temperature. Product shall not be exposed to sun for long durations and hing temperatures.Incorred use of the product such asleaving the product uncapped shall bw avoided...
Avene 3'lü Güneş Bakım Seti (SKT:11/2020)
AVENE GÜNEŞ EMÜLSİYONU Spf50 50 ml AVENE GÜNEŞ SPREY Spf50 200 ml AVENE REPARATEUR APRES SOLEIL After Sun 50 ml Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Anti Age Solaire Spf50 50 ml Güneş Kremi
Avene Solaire Anti-Age SPF50+ 50 ml (Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi)    EAU THERMALE AVENE SOLAIRE ANTI-AGE SPF 50+ YAŞLANMA KARŞITI GÜNEŞ KREMİ 50 ML Parfüm içermez. Hassas ciltlere özel çok yüksek koruma faktörlü yaşlanma karşıtı güneşten koruyucu krem.   ÖZELLİKLERİ:   * Yaşlanma karşıtı Güneş Kremi Spf 50+ uzun süreli ve foto stabilitesi yüksek koruma filtrelerine sahip içerik kombinasyonu sayesinde UVA ve UVB ışınları karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. *Yaşlanma belirtilerinin ortadan kalmasına yardımcı olur. *İz bırakmaz hafif dokusu sayesinde hassas ciltleri korur ve nemlendirir.   KULLANIM ŞEKLİ:   Güneşe çıkmadan önce yetişkinlerde boyun ve yüz bölgesine 7 doz uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Autobronzant Hydratant 100 ml Bronzlaştırıcı Losyon
EAU THERMALE AVENE AUTOBRONZANT HYDRATANT 100 ML Nemlendirici Bronzlaştırıcı YÜZ VE VÜCUT ARTAN DOĞAL BRONZLUK-İZ BIRAKMAZ Hassas ciltlerde yüz ve vücüt için nemlendirici bronzlaştırıcı bakım. ÖZELLİKLER: Nemlendirici bronzlaştırıcı ipeksi jel güneş olmaksızın cilde ışıltı ve doğal bir bronzluk katar.Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Yumuşatıcı ve yatıştırıcı özellikleriyle tanınan Avene Termal Su bakımından zengin bu bronzlaştırıcı ,çok hassas ciltler içinde uygundur.Hafif,nazik ve altınsı dokusucildi nemlendirir,yumuşatır ve hoş koku bırakır. KULLANIM ŞEKLİ: İnc etabaka halinde temiz ve kuru cilde yüz ve/veya vücuda uygulayınız.Kaş ve saç hizasında fazlalıkları alın.Renlilik süresi  ve yoğunluğu uygulamanın sıklığına ve kullanım miktarına göre değişir. Uzun süreli bronzluk sağlamak için istenilen rengi elde edene kadar hergün uygulayın.Rengi korumak için haftada 2-3 kez uygulamaya devam edin. UYARILAR: Uygulamadan sonra ellerinizi özenle yıkayınız.Ürün güneş filtresi içermez ve güneşten korumaz.Uygulamadan sonra yıkanmak veya suya girmek,giyinmek için bir süre bekleyiniz.Kıyafetleri lekeleyebilir.Gözle temasından kaçının. *Cildi üst katmanları. Ürün ambalaji açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Cleanance Solaire Spf50 50 ml
AVENE CLEANANCE SOLAIRE SPF 50 Akneli ciltler için yüksek faktörlü güneş koruma kremi.  Clenance Solaıre spf 50, yağlı, akneye eğilimli ve hassas ciltler için yoğun güneş mazuriyetinde çok yüksek koruma sağlar. Suya karşı dayanıklıdır. Paraben içermez. ÖZELLİKLERİ : Güneşten koruyucu kompleksi uzun süre stabil ve etkilidir.  Evitamini öncüsü Pre-tocopheryl ile antioksidan etki gösterir. İçeriğindeki AVENE termal su ile rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. Mono laurıne içeriğinin dengeleyici özelliği sayesinde cildi matlaştırır. Mınımum alerjı riski ile üretilmiştir.   KULLANIM ŞEKLİ : Güneşe çıkmadan önce yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Özellikle yüzdükten, terledikten ve havluya kurulandıktan sonra ürün koruyuculuğunu sürdürebilmek için sık sık tekrarlayın.   UYARI : Göz ile temasından sakınınız. Teması durumunda bol su ile durulayınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Compact Sable Spf50 10 gr Renkli Pudra
Hassas ve aşırı hassas ciltler için üretilmiş, yüksek koruyuculuğu olan ve cildi pürüzsüzleştirerek bakım yapan sıkıştırılmış pudra özelliğinde olan bir üründür. Cildinizi güzelleştirirken aynı zamanda güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerinden koruma sağlar.  Parfüm ve paraben içermeyen formülü ile en hassas ve alerjiye eğilimli ciltler de bile güvenle kullanılabilirken, cildinizde renk uyumu sağlar. İçerisinde Kimyasal filtre bulunmayan Avene Compact SPF50 Teintee Sable sadece mineral filtre içermektedir. Suya oldukça dayanıklıdır. Kuru, çok kuru hassas ciltler için ipeksi, düzgün bir görünüm sağlarken, cilt tonunda da eşitlenme sağlar. İki renk seçeneği bulunan Avene Compact SPF50 Teintee Sable ın bu ürünü, açık renk tenliler için üretilmiştir. Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce sürdüğünüz ürünü, banyodan sonra ve güneşte uzun kaldığınız zamanlarda tekrarlayınız. Ürünü içinde bulunan sünger yardımı ile yüz ve boyun bölgenize uygulamanızı öneririz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Creme Spf50 50 ml Güneş Kremi
Kuru ve Hassas ciltler için çok yüksek koruma. Tüm güneş ışınlarına karşı etkili ( UVB-UVA). Paraben içermez. UVA uygunluk sertifikalı. Suya karşı ÇOK dayanıklı. %100 fotostabil. Göz yakmaz ve iz bırakmaz.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Creme Tinted Spf50 50 ml Renkli Güneş Kremi
AVENE THERMALE CREME TEINTEE SPF50+ HASSAS VE KURU CİLTLER İÇİN ÇOK YÜKSEK KORUMA FAKTÖRLÜ RENKLİ KREM Paraben içermez suya dayanıklıdır. Güneşe karşı hassas ve yoğun güneşe maruz kalacak ciltlere önerilir. ÖZELLİKLERİ: Sunsitive protectıon özel içerik kombinasyonu sayesinde UV ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. *Güneşten koruyucu kompleksi sayesinde uzun süreli etki gösterir. *Pre-tocopheryl ile anti-oksidan etki gösterir. *İçeriğindeki Avene Termal Suyu sayesinde rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. *Renkli yapısı cilde pürüzsüz ve doğal bir görüntü verir,sağlıklı bir ışıltı sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce ürünü cildinize uygulayın.Güneşten korunma kremini sık sık tekrarlayın.Özellikle yüzdükten sonra ve terlediğinizde 11.00-16.00  saaatleri arasında güneşte kalmamaya özen gösterin.Güneşten koruyucu ürün kullansanız dahi,uzun süre güneş altında kalmayınız. UYARILAR: Göz ile temasından kaçınınız. Minimum alerji riski ile üretilmiştir. ÜRÜN MENŞEİ FRANSADIR Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Fluide (Emülsiyon) Tinted Spf50 50 ml (11/2020)
Ürün Adı: Avene Fluide 50+ Teinte - Tinted Fluid 50ML Ürün Markası: AveneÜrün Boyutu: 50mlÖzet Bilgi: Normal, kuru ve hassas ciltler için yok yüksek faktörlü Renkli koruma.Ürün Faydaları: Fluide teinte 50+, UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar.Avene termal su ve C vitaminiyle zenginleştirilmiş Fluide Teinte 50+, hafif ve altınımsı dokusuyla ışıltı ve parlayan bir cilt sunmayı hedefler.Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce, yetişkinlerin boyun ve yüz bölgesine 6 pompa uygulayın. Ürünü özellikle yüzdükten, terledikten ve havlu ile kurulandıktan sonra sık sık tekrarlayın. Ürünü uygulamış olsanız bile uzun süre güneşe maruz kalmayın.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Fluide Mineral Spf50 40 ml Güneş Kremi
Yüz için yüksek faktörlü güneşten korunma Kimyasal fitre içermez.Parfümsüzdür.UVB ve UVA'ya karşı yüksek koruma tabakasına sahiptir.Suya dayanıklıkdır.Hafif ve akışkan yapıya sahiptir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Fluide Mineral Tinted Spf50 40 ml (Renkli Hassas Güneş Kremi)
Aşırı Hassas Ciltler için Mineral Filtreli Çok Yüksek Koruma Faktörlü Renkli Koruma Pierre Fabre Araştırma Laboratuarları tarafından geliştirilen içerik kombinasyonu sayesinde Uv ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Kolayca emilir. Işıltı verir. Hafif bir dokuya sahiptir. Aşırı hassas ve/veya düşük toleranslı ciltleri korur ve nemlendirir. Altın renkli yapısı ile cildi aydınlatır. Foto koruyucu kompleksi uzun süre boyunca ve fotostabil bir koruma sağlar. İçeriğindeki Avene Termal Suyu sayesinde cildinize rahatlama hissi verir. Suya dayanıklıdır. Parfüm içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Fluide Spf50 (Emulsion) 50 ml (Yeni Ürün 10/2020)
Çok Yüksek Faktörlü Emülsiyon Losyon Şeklinde Akıcı Güneş Koruyucu Ürün Özellikleri: Hassas ve Allerjik Ciltler İçin Çok Yüksek Faktörlü Güneş Koruyucu Emülsiyon LosyonAvene Emulsion Spf 50+ Cucurbita pepo sayesinde sebum azaltıcı etkiye sahiptir.Ciltte mat bir görünüm veren sütsü ve yağsız dokuya sahiptirCilt üzerinde satenimsi bir görünüm oluşturur.Avene Emulsion 50+ Güneş Koruyucu özel olarak hassas ve allerjik ciltler için formule edilmiştir. Dermatolojik kontrol altında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Rahatlatıcı ve yumuşatıcı özellikleri ile bilinen Avene Termal Suyu açısından zengindir.Fototip I ve II ve normal-karma ve hassas ciltler için çok yüksek korumaEn hassas ciltler tarafında bile tolere edilir.Suya dayanıklıdır.Uygulaması kolay ve zevkli bir hale getiren şeffaf ve yağsız bir doku sunar.Hafif bir yapıya sahiptir, iz bırakmaz.Yapısı sayesinde kolayca uygulanır ve yayılır.Paraben içermez.UVA uygunluk sertifikalı.%100 fotostabil.   Önerilen Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan yarım saat önce Avene Spf 50+ Emülsiyonu uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden ve terlemeden sonra tekrarlayın. Göze taması halinde bol su ile yıkayın.Hipoallerjeniktir.Havasız Pratik pompa Avene Spf 50+ Emülsiyonunun uygulanacak miktarını kolayca dozlama imkan sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Huile Solaire Spf30 200 ml Sprey Güneş Yağı
AVENE YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUNMA YAĞI ; ​Yapışkan olmayan his özelliği Hassas ciltler için yüksek koruma Suya dayanıklı UVA-UVB'ye karşı geniş spektrumlu koruma Hipoalerjenik ve non komodojenik Paraben içermez. Benim için uygun mu? - Güneşe karşı hassas ciltler- Cilt yanığına meyilli ciltler- Çok yüksek korunma ürününün(SPF50+) devamı olarakYararları - Fotokoruyucu aktif kompleksi sayesinde UVA ve UVB'ye karşı geniş spektrumlu koruma sağlar.- Güçlü bir antioksidan içerir.- Ciltte yapışkan olmayan ve satensi bir his bırakır.Uygulama yöntemi - Güneşe çıkmadan önce tüm yüze eşit bir şekilde uygulayın.- Uzun süreli maruziyetlerde, duş ve yüzme sonrası sık sık uygulamayı tekrarlayın. Güneşten korunma için yapılması gerekenler- Günün en sıcak saatleri olan 11:00-16:00 arası güneşe çıkmaktan kaçının.- Koruyucu kıyafetler giyin(geniş siperli bir şapka, güneş gözlüğü, t-shirt, vb gibi)- Çocuk ve bebeklerin güneşe direk maruz kalmasından kaçının.- Ürün üzerindeki SPF koruma seyiyesinden doğru şekilde yararlanmak için cildinize 2mg/cm2 ürün uygulamanız gerekmektedir. Bu da yetişkinlerde 36 gr'a tekabül etmektedir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Lait Mineral Spf50 100 ml (Hassas Güneş Kremi)
Düşük toleranslı ve aşırı hassas ciltler için çok yüksek koruma.UVB-UVA ışınlarına karşı etkili.Paraben içermez. Paraben içermez. Parfüm içermez.UVA uygunluk sertifikalı. Suya karşı ÇOK dayanıklı.Fotostabil. Kuvvetli tarafları Bütün gereksinimlere cevap verir : etkinlik, kalite ve güvenilirlik. ürün bileşimi: * %100 mineral filtre Titanium Dioksit,* Pre-tokoferil, E vitaminin ışıkta istikrarlı öncüsü olup, tamamlayıcı bir hücresel koruma sağlar.* Avène Termal Suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve anti enflamatuar özelliklere sahiptir. Hafifçe renkili, pürüzsüz ve yağsız bir yapı sunar. Yüksek Toleranslıdır. Benim için uygun mu ?Vücudun toleranssız ve aşırı hassas bölgeleri için çok iyi koruma. Açık renkli cilt Her zaman güneş çarpmalarına konu teşkil eden cilt. Kimyasal filtrelere ve parfümlere toleranssız cilt . Yetişkin ve çocuklarda düşük toleranslı, alerjik cilt. Cilt üzerinde iyi toleransa sahiptir.  Güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Güneşe uzun maruz kalma durumlarında ve her banyodan sonra tekrar uygulayınız. Bu ürünün kullanımı güneşe uzun süre maruz kalmayı teşvik etmemelidir. 12.00 ve 16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalınmasından kaçınılmalıdır. Güneş çarpmaları özellikle çocuklarda tehlikelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Lait Spf50 250 ml (Yetişkin Güneş Sütü)
Hassas ciltler için çok yüksek korumaBeyaz iz bırakmaz.Suya dayanıklıdır.Silikon içermez.UVA- UVB'ye karşı etkili koruma sağlar.Fotostabil özelliğe sahiptir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Reflexe Solaire Spf50 30 ml (Hassas Güneş Kremi)
AVENE REFLEXE SOLAIRE 50+ 30 ML  HASSAS CİLTLER İÇİN ÇOK YÜKSEK KORUMA FAKTÖRLÜ KREM İz bırakmaz.Paraben içermez. Hipoalerjeniktir.Komedojen değildir. Reflexe Solaire 50+ bütün hassas ciltler için uygundur.Cep için uygun taşınabilir boyutları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an güneşten korunabilirsiniz. KULLANIM İÇİN NOTLAR: Yetişkinler için güneşe çıkmadan önce bir parmak Reflexe Solaire 50+ ürününü yüzünüze ve boynunuza uygulayın.Sıkça tekrarlayın. UYARILAR: Göz ile temasından kaçınınz.Göz ile temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. *Kullandığınız ürün miktarını azalttığınızda,korunma seviyesini düşürme ihtimali oluşur. SON KULLANIM TARİHİ:09/19   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Reparateur Apres Soleil 200 ml (After Sun)
EAU  THERMALE AVENE REPARETEUR APRES SOLEIL 200 ML Tüm hassas ciltlerin kullanımına uygun güneş sonrası nemlendirici bakım losyonu Güneş sonrası hassaslaşmış ciltler için  yatıştırıcı ve nemlendirici bakım.Yumuşak dokusuyla cilt üzerinde anında ferahlık hissi bırakır.İçeriğindeki pre-tokoferil,aantioksidan etki gösterir. KULLANIM ŞEKLİ: Güneş maruziyetleri sonrasında,özellikle duştan sonra tüm vücut ve yüz bölgesine bolca uygulayın. *Cildin üst katmanları. UYARILAR: Yalnızca harici kullanım içindir. Çocuklar (3 yaşında itibaren)  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Spf30 Sprey 200 ml Güneş Sütü
Hassas ciltler için yüksek koruma.UVB-UVA ışınlarına karşı etkili.Paraben içermez. UVA uygunluk sertifikalı.Suya karşı ÇOK dayanıklı. %100 fotostabil.Göz yakmaz, iz bırakmaz.. Kuvvetli tarafları Bütün gereksinimlere cevap verir : etkinlik, kalite, zevk ve güvenilirlik. Pierre Fabre Grubunun Araştırma Merkezinde ortaya çıkan aktiflerin özel birliği olan SunSitive protection® dan faydalanır: * Asgari bir kimyasal filtre sayısını garantileyen aktif koruyucu bileşenler.* Pre-tokoferil E vitaminin ışıkta istikrarlı öncüsü olup, tamamlayıcı bir hücresel koruma sağlar.* Avene termal suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve anti enflamatuar özelliklere sahiptir. Uygulamasını özellikle zevkli bir hale getiren şeffaf ve yağsız bir yapı sunar. El ile temas etmeden uygulama imkanı. Benim için uygun mu?Hassas cildinin yüksek düzeyde korunması. Fototip III ve IV. Hassas ciltler. Her zaman güneş çarpmalarına konu teşkil eden ciltler. Yüksek bir koruma (SPF50+) sağlar. Cilt üzerinde iyi toleransa sahiptir.  Güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Güneşe uzun maruz kalma durumlarında ve her banyodan sonra tekrar uygulayınız. Bu ürünün kullanımı güneşe uzun süre maruz kalmayı teşvik etmemelidir. 12.00 ve 16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalınmasından kaçınılmalıdır. Güneş çarpmaları özellikle çocuklarda tehlikelidir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Sprey Spf50 200 ml Güneş Losyonu (11/2020)
Hassas ciltler için çok yüksek koruma.Tüm güneş ışınlarına karşı etkili ( UVB-UVA).Paraben içermez. UVA uygunluk sertifikalı.Suya karşı ÇOK dayanıklı. %100 fotostabil.İZ BIRAKMAZ, GÖZ YAKMAZ Kuvvetli tarafları Bütün gereksinimlere cevap verir : etkinlik, kalite, zevk ve güvenilirlik. Pierre Fabre Grubunun Araştırma Merkezinde ortaya çıkan aktiflerin özel birliği olan SunSitive protection® dan faydalanır: * Asgari bir kimyasal filtre sayısını garantileyen aktif koruyucu bileşenler.* Pre-tokoferil E vitaminin ışıkta istikrarlı öncüsü olup, tamamlayıcı bir hücresel koruma sağlar.* Avène termal suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve anti enflamatuar özelliklere sahiptir. Uygulamasını özellikle zevkli bir hale getiren hafif, şeffaf ve yağsız bir doku sunar. El ile temas etmeden uygulama imkanı Benim için uygun mu?Yüz ve vücudun yüksek düzeyde korunması.Fototip I ve II. Çok açık renk ve süt gibi beyaz ciltler - sarı ve kızıl saçlar. Güneşe çok hassas ciltler. Her zaman güneş çarpmalarına konu teşkil eden ciltler. Yoğun bir güneşe maruz kalan bütün ciltler. Cilt üzerinde iyi toleransa sahiptir. Güneşe çıkmadan önce cilt üzerine uygulayınız. Güneşe uzun maruz kalma durumlarında ve her banyodan sonra tekrar uygulayınız. Bu ürünün kullanımı güneşe uzun süre maruz kalmayı teşvik etmemelidir. 12.00 ve 16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalınmasından kaçınılmalıdır. Güneş çarpmaları özellikle çocuklarda tehlikelidir.. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Stick Zones Sensibles Spf50 8 gr
AVENE STICK ZONES SENSIBLE SPF 50+ 8 GR HASSAS BÖLGELER İÇİN ÇOK YÜKSEK GÜNEŞ KORUMA FAKTÖRLÜ  STICK KREM Paraben içermez.Suya karşı çok dayanıklıdır.Göz ile temasından kaçınınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Güneş Koruyucu Sprey Spf50 200 ml
  BABE GÜNEŞ KORUYUCU SPF 50 SPREY , güneş koruyucu spreydir.Cildi güneş ışınlarından (UVA ve UVB) korumaya; yanık, kızarıklık, lekeleri engellemeye yardımcı olur.Tahrişe sebep olmaz, cildi yatıştırmaya yardım eder.Güneşin sebep olduğu yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcıdır. Sprey formuyla kullanımı son derece pratiktir. Kim için : Tüm cilt tiplerine uygundur. Kullanım Şekli :Güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce uygulayınız.Tam emilim sağlanıncaya kadar tüm cilde ayaklar ve bikini bölgesi de dahil olmak üzere uygulayınız. 2-3 Saatte bir veya her yüzmeden sonra tekrar uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Transparan Güneş Spreyi Spf50 200 ml (07/2020)
  BABE TRANSPARAN GÜNEŞ SPREYİ , Islak veya kuru cilde uygulanabilir. Islak cilt tarafından emilebilen İnovatif teknoloji ile üretilmiştir. Güneş koruma faktörlerinin yarattığı beyaz görünümü oluşturmaz. Kim için : Tüm cilt tipleri içindir. TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN YÜKSEK UVA-UVB KORUMASI SAĞLAMAKTADIR. Kullanım şekli : Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Islak ve kuru cilde sık sık tekrarlayınız. Gözle ve kıyafetle temasından kaçınınız. Yüze ve irite olmuş cilde uygulamayınız. Ürünü solumayınız. UYARILAR : ►Göze ve kıyafete temasından kaçınınız.                                                            ►Kullanımdan sonra boş kutuyu ateşe atmayınız. ►Yüze ve irrite olmuş cilde uygulamayınız.                                                         ►Ateşe püskürtmeyiniz ve ısıdan uzak tutunuz. ►Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.                                               ►Püskürtürken sigaradan uzak tutunuz. ►Yanıcı,basınçlı ve patlayıcıdır.                                                                           ►Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Babe Yüz için Güneş Koruyucu Spf50+ Light Texture 50 ml
Normal ve Karma Ciltler için Özellikleri; UVA ve UVB radyasyonuna karşı yüz için çok yüksek güneş koruması sağlar. Foto yaşlanma ve cilt hasarını önler. Biyolojik,organomineral ve kimyasal filtreler içerir. Yatıştırıcı aktif maddelerle zenginleştirilmiştir. Suya karşı dayanıklıdır. İçeriği; Sun Protection Filters qs to SPF 50+ BABÉ Soothing Complex 0.50% Vitamin E 0.25% Tavsiye edilen kişiler Akneli(sivilceli) ve yağlı ciltler için dir. Kullanımı; Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Sık sık tekrarlayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Babe Yüz için Yağsız Güneş Koruyucu Spf50 50 ml (10/2020)
Bu Kampanya 01 Mart 2018 Tarihinde Son Bulacaktır. SON KULLANMA TARİHİ: 10/2020 BABE YÜZ İÇİN YAĞSIZ GÜNEŞ KORUYUCU KREM , UVA ve UVB radyasyonuna karşı yüz için çok yüksek güneş koruması sağlar. Mat, parlak olmayan bir görünüm sağlar. Organomineral, kimyasal ve biyolojik filtreler içerir. Yatıştırıcı aktif maddelerle zenginleştirilmiştir. Suya karşı dayanıklıdır. Allerjik tepki göstermez. Kim için : Yağlı ve akneli ciltler için kullanılabilir.  Kullanım Şekli :   Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulayın ve sık sık tekrarlayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm AKN Mat Spf30 40 ml
BIODERMA PHOTODERM AKN MAT 40 ML SPF 30 UVA 13 Karma,yağlı ve akneli ciltler için uzun süreli matlaştırıcı etkiye sahip güneş koruyucu. Yüz için yüksek güneş koruması -Karma ciltler -Yağlı ciltler -Akneli ciltler ÖZELLİKLERİ: Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Phtoderm AKN MAT güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlar.Cilt hücreleri için optimum koruma sağlar ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur.BIODERMA yeniliği olan sebum düzeltici Fluıdactıve kompleksi sebum kalitesinin yükseltilmesine yardımcı olur.Böylece cildin arınmış ve sağlıklı görünümü korunur.Kalıcı matlaştırılmış ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.Mükemmel toleransa sahiptir.Özel parfümlü yapıya sahiptir.Suya dayanıklıdır. KULLANIM ŞEKLİ: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.Güneşe çıkmadan önce yüz bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm LEB Spf30 Sprey 125 ml
BIODERMA PHOTODERM LEB SPF 30 125 ML Hassas ciltlere özel olarak geliştirilmiş güneş alerjisine karşı etkili güneş koruyucu ÖZELLİKLER: En ideal UVA-UVB oranına sahip Photoderm Leb, içerdiği Hücresel Bioprotectıon patenti ile UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerini önlemeye yardımcı olur. Ultra hafif dokusu sayesinde cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz. KULLANIM ŞEKLİ: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm M Spf50 Cream Golden 40 ml (Tinted)
BIODERMA PHOTODERM M CREAM SPF 50+ GOLDEN 40 ML Leke sorununu yaşayan ya da leke oluşma riski yüksekciltlere özel yüksek koruma sunan güneş koruyucu krem ÖZELLİKLER: Bir Bioderma yeniliği olan olan Photoderm M,görülebilen ışınlara karşı sağladığı yüksek koruma ve özel pigment lekeleri karşıtı aktif içerikleri ile leke riskinin minimuma indirilmesinde rol oynar ve lekelerin azaltılmasına destek olur. KULLANIM ŞEKLİ: Leke riskinin azaltılabilmesi için günlük kullanım önerilmektedir.Sabah günlük kullanım öngörülmektedir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket Spf50 30 ml
BIODERMA PHOTODERM MAX AQUAFLUID POCKET SPF50 30 ml Yüz ve vücut için maksimum güneş koruması . Karma ve yağlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. KULLANIM ŞEKLİ: Ürünü sık sık tekrar uygulayınız.Seyahate uygun boyut ve estetik ambalajı ile cebe kolayca sığar.Spor ve açık hava etkinlikleri için oldukça uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm Max Stick Spf50 8 gr
BIODERMA PHOTODERM MAX STICK SPF50 8 GR Dudak çevresi için güneş koruyucu stıck. Dudak çevresi ve hassas bölgeleri nemlendirir ve korur.Parfüm içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm Mineral Spf50 Sprey 100 gr
BIODERMA PHOTODERM MINERAL Spf50 SPREY 100 GR Kimyasal filtrelere karşı reaksiyon gösteren ve güneşe karşı hassas ciltler için çok yüksek güneş koruması sağlayan, sprey formunda güneş koruyucu. ÖZELLİKLER: Photoderm Mineral, maksimmum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici perfonmasıyla güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlar.Güneşe karşı hassas kişilerde, güneş kaynaklı oluşabilecek cilt tepkilerinin önlenmesine yardımcı olur. KULLANIM ŞEKLİ: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.Güneşe çıkmadan önce yüz bölgesine bolca ve eşit miktarda uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude Comfort Color Spf 50 + 50 ml Güneş Kremi
CUMLAUDE LAB SUNLAUDE COMFORT COLOR ; Mükemmel tonlama ve ışıltı sağlar. Kusurları mükemmel şekilde minimize eder ve kapatır. Hassas cilt tipleri için ultra akışkan formülü ile yağsız kolay emilen ve mükemmel dağılım sağlayan güneş koruyucudur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedon oluşumuna neden olmaz. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. ETKEN MADDELERİ : Mineral pigmentler, Aloe Vera, Vitamin E, Yeşil Çay, Allantoin, Bisabolol, Patentli Koruma Filtresi KULLANIM ŞEKLİ : Kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 30 dk önce yüzünüze uygulayınız. Gün içinde düzenli olarak tekrarlayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf 30+ 50 ml Güneş Kremi
CUMLAUDE LAB SUNLAUDE HYDRA SPF 30; yüz,boyun,dekolte için nemlendirici güneş koruma kremidir. Yoğun nemlendiricili içeriğiyle kuru ve çok nemsiz ciltler için güneş koruyucu kremidir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. ETKEN MADDELERİ : Pantenol, Fucogel,Aloe Vera, Vitamin E, Allantoin, Bisabolol, Patentli Koruma Filtresi içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Güneşe çıkmadan 30 dk önce yüzünüze uygulayınız. Gün içinde sık sık tekrar edilmesi önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude Mat Spf 30+ 50 ml Güneş Kremi
CUMLAUDE LAB SUNLAUDE  SPF 30 MAT; yüz,boyun,dekolte için matlaştırıcı güneş koruma ürünüdür. Normalden yağlıya dönük ve yağlı ciltler için, matlaştırıcı ve komedon oluşumuna neden olmayan güneş koruyucu fluidtir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. ETKEN MADDELERİ : Niacinamide, Enzim Sod, Matlaştırıcı Partiküller, Aloe Vera, Vitamin E, Allantoin, Bisabolol, Patentli Koruma Filtresi içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Güneşe çıkmadan 30 dk önce yüzünüze uygulayınız. Gün içinde sık sık tekrar edilmesi önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude SPF50+ Spray Transparente 200ml
SON KULLANMA TARİHİ: 02.2018 CUMLAUDE LAB SUNLAUDE  SPF 50+ TRANSPARENT SPREY; yetişkinler için şeffaf vücut koruma speriyidir. Nemli ve kuru ciltler için güneşin UVB/UVA ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar. Canlandırıcı ve hafiflik etkisi veren dokusu vardır. Antioksidan ve cildi koruyucu yenileyici maddeler içerir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. KULLANIM ŞEKLİ : Güneşe çıkmadan 30 dakika önce bol miktarda ve eşit bir şekilde uygulayın. Sık sık tekrar uygulayın. Güneş ışığına aşırı maruziyet sağlığınız için ciddi bir risktir. Yalnızca harici kullanım içindir. Ürünün gözlere gelmesi durumunda suyla iyice durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
ENJOY Aile Paketi Spf50 Yetişkin ve Çocuk Güneş Kremi (03/2020)
Enjoy kalitesini avantajlı olarak alabilmenin keyfini Enjoy Blue Box ile sürün. Enjoy Blue Box Avantajlı Aile Seti içerisinde Enjoy SPF50+ Hassas Ciltler için Güneş Kremi ile Enjoy Kids SPF50+ Hassas Ciltler için Çocuk Güneş Kremi yer almaktadır. Enjoy Kids SPF 50+ Hassas Güneş Kremi, hassas cilt yapısına sahip çocuklar için özel olarak geliştirilmiş, benzersiz formülünde bulunan organik ve mineral güneş filtreleri ile çok yüksek ve hassas koruma oluşturan güneş kremidir. İçeriğinde yer alan yeşil çay ekstresi, resveratrol ve Vitamin B3 ile ultraviyolenin yol açtığı hasarlara karşı korumasız olan çocuk cildini korur. CoQ10, E ve C vitaminleri ve Panthenol (Vitamin B5) ile beraber cilt yapısını güçlendirir. Nano partikül teknolojisi ile desteklenen hassas ciltli çocuklar için geliştirilmiş Enjoy Kids SPF 50+ Hassas Güneş Kremi hemen emilir ve çok yüksek koruma oluşturur. Paraben benzeri koruyucular ile parfüm içermemektedir. İngiltere den ithal. Hassas Ciltler İçin SPF 50+ Güneş Kremi Hassas Ciltler İçin Ultraviyoleye bağlı gelişen cilt hasarına karşı Çok Yüksek Koruma oluşturan hassas güneş kremidir. Bileşimindeki mineral ve organik güneş filtreleri ile güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar. Enjoy SPF 50+ Güneş Kreminin özel formülü gün boyu yüksek koruma sağlarken, suya ve terlemeye karşı çok dirençlidir. Cilt besleyiciler Panthenol (Vitamin B5), niasinamid (Vitamin B3), Vitamin E, Vitamin C, Fitantriol, Allantoin, Soya ve Jojoba Yağları ile cilde bakım yaparken cildi besler, nemlendirir ve yatıştırır. Özgün bileşimindeki Yeşil Çay Ekstresi, Resveratrol, CoQ10 ile cilt hasarına karşı koyar, Licorice, 4-t-Butylcyclohexanol, Bisabolol ve Allantoin ile hassas ciltlerde hassasiyeti giderir.  Paraben İçermez. Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir. Phototoxic Değildir. Photoallergic Değildir. Mineral ve Organik Güneş Filtresi. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
ENJOY Spf50+ Güneş Kremi + Saç ve Vücut Şampuanı SKT:04/2020
ENJOY Spf50+ Güneş Kremi + Saç ve Vücut Şampuanı SKT:04/2020 Hassas Ciltler İçin SPF 50+ Güneş Kremi Hassas Ciltler İçin Ultraviyoleye bağlı gelişen cilt hasarına karşı Çok Yüksek Koruma oluşturan hassas güneş kremidir. Bileşimindeki mineral ve organik güneş filtreleri ile güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar. Enjoy SPF 50+ Güneş Kreminin özel formülü gün boyu yüksek koruma sağlarken, suya ve terlemeye karşı çok dirençlidir. Cilt besleyiciler Panthenol (Vitamin B5), niasinamid (Vitamin B3), Vitamin E, Vitamin C, Fitantriol, Allantoin, Soya ve Jojoba Yağları ile cilde bakım yaparken cildi besler, nemlendirir ve yatıştırır. Özgün bileşimindeki Yeşil Çay Ekstresi, Resveratrol, CoQ10 ile cilt hasarına karşı koyar, Licorice, 4-t-Butylcyclohexanol, Bisabolol ve Allantoin ile hassas ciltlerde hassasiyeti giderir.  Paraben İçermez. Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir. Phototoxic Değildir. Photoallergic Değildir. Mineral ve Organik Güneş Filtresi. After Sun Saç ve Vücut Şampuanı Enjoy Shower Güneş Sonrası Saç ve Vücut Şampuanı özel onarıcı cilt besleyiciler, vitaminler ve doğal yağlardan oluşan içeriği ile cildi yumuşatır, saçları ipeksi hale getirir. Güneş ile deniz suyunun tuzu, yüzme havuzlarının kloru cildin ve saçın yapısını hasara uğratır. Enjoy Shower Güneş Sonrası Saç ve Vücut Şampuanı saç ve ciltten tuzu ve kloru uzaklaştırırken, saçı ve vücudu nazikçe temizler, kaybedilen nemi yerine koyarak cildin yapısını güçlenidirir ve saça bakım yaparak canlılık ve parlaklık kazandırır.  Paraben İçermez. Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir. Phototoxic Değildir. Photoallergic Değildir. Mineral ve Organik Güneş Filtresi. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Heliocare Ultra Gel Spf90 50 ml (SKT:05/2021)
Heliocare Ultra Koruma karma, yağlı ve akneli ciltlerin kullanımına uygun maksimum faktörlü güneş koruyucusudur. Jel yapısı ile cilde kolaylıkla uygulanır ve cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Ciltte yağlanma ve parlamaya neden olmaz. Eşsiz formülünde gelişmiş fiziksel ve kimyasal koruyucu filtreler içermektedir. Bu sayede cildi foto yaşlanmaya karşı korur. Yüksek etkenlere sahip doğal bitki özlü içeriği ile cildin savunmasını güçlendirir. Antioksidan özelliğe sahiptir. Non komedojeniktir. Cilt yüzeyinde hiçbir kalıntı bırakmaz.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Heliocare Ultra Krem Spf90 50 ml (SKT:08/2020)
Heliocare Ultra Koruma karma, yağlı ve akneli ciltlerin kullanımına uygun maksimum faktörlü güneş koruyucusudur. Krem yapısı ile cilde kolaylıkla uygulanır ve cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Ciltte yağlanma ve parlamaya neden olmaz. Eşsiz formülünde gelişmiş fiziksel ve kimyasal koruyucu filtreler içermektedir. Bu sayede cildi foto yaşlanmaya karşı korur. Yüksek etkenlere sahip doğal bitki özlü içeriği ile cildin savunmasını güçlendirir. Antioksidan özelliğe sahiptir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios AC Spf30 50 ml
LA ROCHE POSAY ANTHELİOS AC SPF 30 50 ML AKNEYE EĞİLİMLİ CİLTLER İÇİN MATLAŞTIRICI YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞ KORUYUCU BAKIM KREMİ BELİRTİLER: Güneşe karşı hassas ve akneye eğilimli ciltler için uygundur. Yüz için kullanılır. ÖZELLİKLER: ÇİFT ETKİ:Sebum emici özelliği ile matlaştırma sağlar ve subum seviyesini düzenler. Parlama karşıtıdır, yağlılık hissi bırakmaz.Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream Spf50 50 ml (11/2020)
La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi Cildimizdeki Provitamin D'yi D Vitaminine dönüştürdüğü için güneş ışınları cilt açısından oldukça önemli bir doğal kaynaktır. Ancak güneş ışınlarının zararlı etkileri olduğu da herkesçe bilinmektedir. Özellikle bebekler ve çocuklar başta olmak üzere tüm insanlar güneşin aşırı sıcağına karşı duyarlıdır. Güneş ışınlarına karşı cilt korumasız kaldığında çeşitli lekelenmeler oluşmaya başlar. Özellikle küçük yaşlarda güneşten dolayı oluşan hasarlar yaşın ilerlemesiyle ciltte kalıcılaşmaya başlar. Bu hasarlar sadece leke oluşumuna değil çeşitli olumsuz sonuçların doğmasına da sebep olur. Bu olumsuz sonuçlardan ilki deri hücrelerinin hasar görmesidir. Cilt erken yaşta kırışıklıklar, ciltte ton farkı hatta cilt kanseri boyutuna kadar ulaşabilen sorunlarla karşılaşabilir. Ayrıca ciltteki çillerin oluşmasının temelinde de güneş ışınlarının zararları yatar. Cildinizde olumsuz görüntülere maruz kalmamak ve sağlıklı yaşamak için Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz. La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi Özellikleri Yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltlerin onarımına yardımcı olur. Güneşe karşı tolerans gösteremeyen, hassas ve alerjiye eğilimli ciltlerin güneşin zararlı etkilerine karşı güçlü bir savunma sistemi oluşturmasında ve bu olumsuz etkilerden en az hasarla kurtulmasında etkili bir rol oynar. İçerisinde bulunan La Roche Posay Termal Suyu sayesinde cildi güneşe karşı korurken aynı zamanda ferahlatır ve yatıştırır. Aynı zamanda kimyasal içerikli ilaçların sebep olduğu hamilelik maskelerinin, pigment beneklerinin ve ışığa karşı duyarlılığın büyük ölçüde azalmasını sağlar. Cildi kalıcı hasarlardan koruduğu gibi prematüre cilt yaşlanmasının da önüne geçmeye çalışır. Düzenli kullanıldığı takdirde cilt UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı etkili bir korunma duvarı oluşturur. Güneşte belirginleşen parlamayı önleyerek cilde mat bir görünüm sağlar ve ciltte kalıcı olan beyaz leke oluşumuna neden olmaz. Zararlı güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir filtreleme sistemine sahiptir. Özellikle karma ve yağlı cilt tiplerine uyumlu olan Anthelios XL Dry Touch Gel Cream SPF 50+ Yüz İçin Jel Krem Güneş Kremi suya oldukça dayanıklıdır ve dermatolojik kontrollerden geçmiştir. Komedojenik olmamakla beraber parfüm ve paraben içermez.Kullanımı : Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüz bölgesine uygulanır. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra uygulanır. Ürün 50 ml'dir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Dry Touch Tinted Spf50 50 ml (10/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DRY TOUCH GEL-CREAM TINTED SPF 50 50 ML Yüz için gel-krem dokuda renkli güneş koruyucu renkli bakım kremi Mikro partiküller içeren formülü parlaklığı kontrol altına alır.Her cilt tipine uyumlu mikro-pigmentler içeren formülü cildin daha aydınlık görünmesini sağlar. BELİRTİLER: Güneşe toleransı olmayan, hassas ve güneş ışığına maruz kalan ciltler için uygundur.Yüz için kullanılır. ÖZELLİKLER: Optimum UVB koruması ve UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş SPF 50+ koruma. DRY TOUCH DOKUSU Parlama karşıtı çifte etki: Hızlı emilim.Yağlı his bırakmaz.Her cilt tipine uyumlu mikropigmentler içeren formülü cildin daha canlı ve aydınlık görünmesini sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Lait Spf50 250 ml (10/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS LAIT SPF 50+ 250 ML VÜCUT İÇİN KADİFEMSİ DOKUDA YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞ KORUYUCU BAKIM KREMİ LOSYON:Çok yüksek koruma. Parfümsüzdür. UYARI: Yoğun güneşe maruz kalmak tehlikelidir. Bebekleri ve çocukları direkt güneş ışığından koruyunuz. Ürünü bol miktarda ve sıkça uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Pigmentation Spf50 Tinted Cream 50 ml (Yeni)
Ürün Adı: La Roche Posay Anthelios Pigmentation SPF50+ Tinted Cream 50mlÜrün Markası: La Roche PosayÜrün Boyutu: 50mlÖzet Bilgi: Renkli yüksek güneş korumasına sahip SPF50+ kremÜrün Faydaları: Güneşe karşı hassasiyete sahip olanlar için formüle edilmiştir.Hipoalerjeniktir.UVB ve UVA ışınlarına karşı optimum koruma sağlar.Cilde aydınlık vermeye yardımcıdır.Cilt tonunu düzenlenmeye yardımcıdır.Komedojenik değildir.Uygun Cilt Tipi: Güneşe karşı hassasiyete sahip ciltlerKullanım Şekli: Her gün güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance Spf50 Cream 50 ml (Yeni)
Ürün Adı: La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+ Cream 50mlÜrün Markası: La Roche PosayÜrün Boyutu: 50mlÖzet Bilgi: Güneşe karşı hassas ve toleransız ciltler için güneş koruyucu kremÜrün Faydaları: Hipoalerjeniktir.UVB ve UVA ışınlarına karşı optimumu koruma sağlar.SPF50+ güneş koruması sağlar.Kızarıklığa eğilimli ciltler için bakım sağlar.Kremsi yapıya sahiptir.Komedojenik değildir.Suya dayanıklıdır.Uygun Cilt Tipi: Kızarıklığa eğilimli ciltler ve hassas ciltlerKullanım Şekli: Her gün güneşe çıkmadan önce uygulayınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Light Spf50 50 ml (11/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS XL ULTRA LIGHT SPF50+ 50 ML Yüz için ultra akışkan dokuda yüksek faktörlü güneş koruyucu bakım kremi. BELİRTİLER: Güneşe toleranssız ciltler için, güneş alerjisine yatkın hassas ciltler için ve yoğun güneşe maruz kalan ciltler için uygundur.Yüz için kullanılır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Light Sprey Spf50 200 ml (11/2020)
ANTHELIOS ULTRA LİGHT SPREY SPF50+ 200 mlMinumum kimyasal filtre içeriğine sahiptir. UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Parabensiz ve parfümsüzdür. ÖZELLİKLERİYüksek UVA ve UVB korumasına sahiptir. Mexoryl SX ve XL filtreleri sayesinde geniş, fotodengeli UVA/UVB koruması içerir. Tüm ailenin kullanımı için yeterli ekonomik boya sahiptir. Suya dayanıklıdır. ETKİNLİKUVB ve UVA'ya karşı sunduğu geniş, fotodengeli  ve yüksek koruma sayesinde vücudu güneşin zararlı etkilerinden korur. FAYDALARCildi güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur. KULLANIM TAVSİYELERİGüneşe çıkmadan yarım saat önce tüm vücudunuza ve yüzünüze uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın. İÇİNDEKİLERİÇERİK - FIL Code : B34985/1AQUA / WATERC12-15 ALKYL BENZOATEGLYCERINPROPYLENE GLYCOLETHYLHEXYL SALICYLATEALCOHOL DENAT.BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEOCTOCRYLENEBIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINETITANIUM DIOXIDEETHYLHEXYL TRIAZONEPOLYESTER-5DROMETRIZOLE  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Light Tinted Spf50 50 ml (09/2020)
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS XL ULTRA LIGHT TINTED SPF 50+ 50 ML Yüz için ultra akışkan dokuda yüksek faktörlü renkli güneş koruyucu bekım kremi., Yüz için ultra akışkan dokuda yüksek faktörlü güneş koruyucu bakım kremi. BELİRTİLER: Güneşe toleranssız ciltler için, güneş alerjisine yatkın hassas ciltler için ve yoğun güneşe maruz kalan ciltler için uygundur.Yüz için kullanılır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Anthelios Ultra Spf50 50 ml (11/2020)
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Non-Perfumed Cream 50 ml - Sensitive EyesÜrün Markası: La Roche PosayÜrün Boyutu: 50 mlÖzet Bilgi: Parfüm içermeyen özelliği ile yüksek koruma sağlarÜrün Faydaları: Parfüm ve paraben içermezSuya dayanıklıdırKomedojenik değildirUVA/UVB koruması içerirYüksek konfor sağlayan kremsi dokuCildi nemlendirirCiltte yağlı his bırakmazUygun Cilt Tipi: Hassas ciltler Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan hemen önce tüm yüz bölgenize uygulayın.​Göz çevrenize uygulamayınız  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 72 (2 Sayfa)