El & Ayak & Tırnak Bakımı ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

ixora Aseton 200 ml
ixora parfümlü ve besleyici aseton özel formülü ile ojenizi çıkarırken, içeriğindeki gliserinle tırnaklarınızı nemlendirir ve kolay kırılmasını engeller..
HF Anti-Bakteriyel Tırnak Serumu 50ml
Anti-Bakteriyel Tırnak SerumuAnti-bakteriyel Foot Fresh el ve ayaklarda oluşan tırnak mantarlarına karşı kesin çözüm sunmak amacıyla üretilmiştir.Güçlü etkisi sayesinde düzenli kullanıldığında etkisini hızla görebileceğiniz Food Fresh el ve ayaklarda oluşan kalınlaşmış tırnaklar, beyazlaşma, kırılma, tırnak yuvasında boşalmadan kaynaklı tırnak düşmesi gibi sorunlara kesin çözüm sunar. Bilindiği üzere tırnak mantarı uzun tedavi isteyen anti-bakteriyel durumdur. Genellikle hijyenle alakalı sorunlar sebebiyle oluştuğu söylense de tırnak mantarlarının kökeninde stres ve kaygı bozuklukları yatar.Tırnak Mantarlarının deterjan gibi yoğun kimyasal içeren temizleyicilerle temas etmemesi iyileşme süresini hızlandıracaktır. Bazı mantar türlerinin bulaşıcı olması nedeniyle havlu, terlik gibi bedenle temas eden materyallerin ortak kullanılmaması önerilir.  Food Fresh kullanıma başlandıktan sonra anti-bakteriyel özelliği olduğu için bulaşma riski ortadan kalkar.KULLANIM ALANLARI: Bakterili, mantarlı el ve ayaklara uygulanabilir. Aynı zamanda sağladığı koruma sayesinde kabin ürünü olarak da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bakteriyel iltihaplara ve mantarlara karşı koruma sağlar.Sabah-aksam düzenli şekilde kullanınız. Durulanmaz. Ürünün emilimi için ufak ama önemli bir detay: Uygulama sonrasında kısa bir süre de olsa herhangi bir materyalle temastan kaçının (çorap giymek gibi)Mantar oluşma riski taşıyan kişiler koruma amaçlı kullanırlarsa risk ortadan kalkmış olur...
HF BEAUTY El Kremi Monoi de Tahiti %2 UREA 75ml
HF BEAUTY El Kremi Monoi de Tahiti %2 UREA 75mlİçeriğindeki Monoi Tahiti yağı ile cildi yumuşatır. Nemlendirici etkisi uzun süre devam eder. Urea bileşeni ölü tabakaları absorbe eder. Güneş, rüzgar, soğuk gibi iklimsel olayların cildi tahriş etmesine müsaade etmez. Monoi Tahiti yağı vücut yağı veya güneş yanıklarına karşı rahatlatıcı olarak kullanılabilir.   Kullanıldığı Yerler: İhtiyacınız olduğu tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir. Özel bileşim olduğu için sıklık derecesinde herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir.   Kullanma Talimatı: Temiz kuru cildinize gerektiği kadar sürünüz. Avuç içi ve tırnaklarınız da dahil masaj yaparak uygulayınız. İpeksi dokusu ile hızla emilerek yağlı bir his bırakmadan nemlendir...
Avene Cicalfate Hand 100 ml (El Kremi)
HASAR GÖRMÜŞ ELLER İÇİN YENİDEN YAPILANDIRMAYA YARDIMCI BAKIM KREMİ  Çeşitlki dış etkenler (iklim,çalışma şartları) dolasıyla yıpranmış,kurumuş elleri korumaya ve cildi yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. ÖZELLİKLERİ: -Mikronize sükralfat ve cilt bariyerinin yeniden yapılandırılmasına yardım eder. -Bakır sülfat ve çinko sülfat bileşimi cilt yapısının sağlıklı durumda kalmasına yardımcı olur. -Avene termal su bakımından zengin olan Cicalfate Main el kremi cildi yatıştırır,yumuşatır. Kremsi besleyici yapısı uygulandığında ciltte kolayca dağılır ve hızla emilerek transparan hala gelir. KULLANIM ŞEKLİ: Günde en az 2 defa yıpranmış kısımlara yoğunlaşarak uygulayınız. UYARI: Yalnızca harici kullanım içindir.Gözle temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Cold Cream Pain Surgras 100 gr (Çok Kuru Ciltler İçin Sabun İçermeyen Temizleme Barı)
Cilt bariyerine zarar vermeden cildinizi temizler ve besler. Yararları Temizleyici : Sabun içermeden, Cold Krem bakımından zenginleştirilmiş ve fazladan besleyici içerikleriyle, bu temizlik bakım kalıbı, hassas cildinizi temizler ve rahatlatır. Hafif kokusundan hoşlanacaksınız. Koruyucu* : Kaygan yapısıyla, cildinize rahatlık ve esnekliğini yeniden kazandırır. Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avène Termal Suyu, cildinize anında rahatlık hissi sağlar. Benim için uygun mu?Cold Cream Pain Surgras, kuru ve çok kuru hassas ciltler için özel olarak önerilir. Yüz ve vücut için uygundur.Doğru uygulamaYüz ve vücut temizliği için günlük olarak kullanınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Cream Mains Cold Cream 50 ml (Çok Kuru ve Çatlamış Ciltler için)
Ellerinizi uzun süreliğine nemlendirir* ve korumaya yardımcı olur. * Cildin üst tabakası Yararları Besleyici : Cold krem açısından zengin formülü ile, kaygan bir dokuya sahip bu krem, uygulandığı ilk andan itibaren, yağlı bir etki yaratmadan, cildinize büyük bir rahatlama anı yaşatır. Yeniden yapılandırma : Sükralfat içeriği sayesinde, cildinizi canlandırarak, yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avène Termal Suyu, cildinize anında bir rahatlık hissi sağlar. Benim için uygun mu ?Cold Creme Mains, hava koşulları veya ev işleri etkenleri sebebiyle kurumuş veya yıpranmış eller için özel olarak önerilir.Doğru uygulamaBu bakımı, ihtiyacını duyduğunuz her zaman kullanın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Babe %10 Ure Foot Repairing 100 ml Onarıcı Ayak Kremi
  BABE AYAK KREMİ % 10 üre içeriği, çok kuru ve çatlamış ayaklara yoğun nem sağlamaya yardımcı olur. Aktif bileşenlerinin yüksek konsantrasyonu cildi hızla nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Cildi kuruluktan, topukları ise çatlamaktan ve nasırlaşmaktan korumaya yardımcı olur. Gerginliği giderir. Paraben içermez. Kim için : Çok kuru, nasırlaşmış ve  çatlamış ayaklar için kullanılır. Diyabetik hastalar için kullanımı uygundur. Kullanımı : Tam emilim sağlanıncaya kadar topuklara ve ayak tabanlarına hafif masaj ile uygulayınız.Açık veya kanayan yaraya uygulamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Babe Hand Cream 75 ml El Kremi
BABE EL KREMİ , elleri besler ve yeniler.İçerdiği Omega 3, 6 ve 9 ile cilde elastikiyet ve yumuşaklık kazandırır. Karite(Shea) yağı, cildi yoğun besler, nemlendirir, onarır ve sakinleştirir. Allantoin, cildi çevresel faktörlere karşı korur. Güneşin verdiği zararlı ışınlardan oluşacak lekelenmelere karşı koruma sağlar. Paraben içermez. İçeriği : Gliserin 5% , shea yağı 2% , inca inchi yağı 0,05% , allantoın 0,50 % , vitamin E 0,20 % , omega 3, 6 , 9  Kim için : Hassas, kuru ve atopik ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanım şekli : Tamamen emilim sağlanıncaya kadar ellerinize masaj yaparak uygulayınız. İstenilen sıklıkta uygulayabilirsiniz.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Endwarts Siğil Kalemi
Son Kullanma Tarihi:06/2018 ENDWARTS KALEM 30 TEDAVİ KÜRÜ EL VE AYAKLARDAKİ SİĞİL TEDAVİSİ İÇİN Siğilleri etkin şekilde oratadan kaldırır. Haftada sadece 1 kez, saniyeler içinde uygulama. Çoçuklar ve yetişkinler için el.ayak, dirsek ve dizlerdeki siğilleri etkin bir şekilde ortadan kaldıran tedavi. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Endwarts Siğil Solüsyonu
Son Kullanma Tarihi:06/2018 EndWarts, eller, ayaklar ve vücutta (örneğin dirsek ve diz) bulunan siğillerin kendi başına yok edilmesine yönelik etkili bir topikal çözeltidir. EndWarts, vücudun siğilleri içten kurutmasına ve etkili bir şekilde reddetmesine yardımcı olan bir siğil kurutucu etkiye sahiptir. EndWarts bakterileri öldürür ve siğil giderme tedavisi doğru bir şekilde gerçekleştirildiğinde enfeksiyon, ağrı veya ize neden olmaz. İnce deride kullanılabilmesi, EndWarts'ı tek seferde birden çok siğilin tedavi edilmesi için ve küçük çocuklar için uygun hale getirmektedir. EndWarts şeker hastaları, gebe ve emziren kadınlar tarafından da kullanılabilir.  EndWarts, çeşitli klinik çalışmalarda siğiller üzerinde çok etkili olduğu ispatlanmış olan karınca asidi içerir. Tedavi için karınca asidi kullanılan bir klinik çalışma1, 12 tedavi sonunda her 10 kişiden 9'unda siğil görülmediğini göstermektedir. Ortalama 4-5 tedaviye ihtiyaç duyulmuştur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Lipikar Xerand 50 ml
  LIPIKAR XERAND KURU VE TAHRİŞ OLMUŞ ELLER İÇİN ONARICI EL KREMİKoruyucu hidrolipidik tabakayı yeniler ve cildi yumuşak ve esnek bırakır. ÖZELLİKLERİKuru ve tahriş olmuş eller Nemlendirici ve onarıcı formülasyonu sayesinde, el derisinin sıkılaştırılmasında yardımcıdır. Kuruluk karşıtı ve onarıcı etkiye sahiptir. ETKİNLİKKullanımı sonrası, hafif ve yağsız dokusu sayesinde el derisinde rahatlık, esneklik ve nemlendirici etki gözlemlenmiştir. FAYDALARYenilenen yumuşaklık ve esneklik ile, eller onarılır ve korunur KULLANIM TAVSİYELERİEllerinize ihtiyaç duydukça sürün ve cildiniz tarafından iyice emilene kadar masaj yaparak uygulayın. İÇİNDEKİLERAQUA / WATERGLYCERINOCTYLDODECANOLSTEARIC ACIDPEG-100 STEARATEGLYCERYL STEARATEPALMITIC ACIDSTEARETH-10PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OILDIMETHICONEALLANTOINTETRASODIUM EDTACITRIC ACIDXANTHAN GUMCETYL ALCOHOLMYRISTIC ACIDPHENOXYETHANOLMETHYLPARABENPROPYLPARABENSODIUM BENZOATEPARFUM / FRAGRANCE Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nuxe Reve De Miel Creme Mains 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi
Nuxe Reve De Miel Creme Mains 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nuxe Reve De Miel Creme Pieds 75 ml Ayak Kremi
NUXE REVE DE MIEL CREME PIEDS ULTRA RECONFORTANTE  NEMLENDİRİCİ YATIŞTIRICI VE ONARICI AYAK BAKIM KREMİ  Kuru ve sertleşmiş ayaklar için bal kokulu ve yumuşak dokulu bu ayak kremi 24 saat boyunca yağlı his bırakmadan ayaklarınızı besler ve nemlendirir.Ayçiçeği yağı türevi,akasya balı ve susam yağı kurumuş,sertleşmiş, ayaklara yumuşatıcı besleyici ve onarıcı bakım sağlar.İlk kullanımdan itibaren ayaklar yumuşaklık ve konfor kazanır,sertlik ve pürüzlerde azalma görülür. KULLANIM: Sabah ve/veya akşam kuru,çatlamiş ve sertleşmiş ayaklara özen göstererek masaj yaparak uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Oniko Tırnak İnceltici Mantar Losyonu
Oniko Tırnak İnceltici Losyon;   Tırnak kalınlaşmasından veya mantardan dolayı kalınlaşan tırnağın kısa sürede eski formuna geri dönmesine yardımcı olur. Tırnağın İç yüzeyine uygulanır.     Kullanımı; Kaynatılmış ılımış temiz suyu şişeye ekleyip iyice çalkalayınız. Günde 2 ya da 3 defa tırnağın altına , tırnağın iç yüzeyine uygulayınız. Her uygulamadan önce tırnağın iç yüzeyini törpü ucu ile temizleyiniz. Buzdolabında saklayınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed El ve Tırnak Balsamı 75 ml
Cildin asit mantosunun doğal bariyer fonksiyonunu destekler ve korur. Sağlıklı ciltte olduğu gibi, 5.5 pH değeri taşır. Renklendirici katkı maddeleri içermez. ÖZELLİKLERİ Klinik çalışmalar, cildi nemlendirerek fark edilir derecede yumuşak ve esnek hale getirdiğini göstermiştir. İçeriğindeki etkili nemlendiriciler ile elleri yumuşatır ve daha iyi görünmelerini sağlar. İçeriğindeki bisabolol ve d-pantenol tahrişi giderir ve önler. İçeriğindeki allantoin çatlamış ve sertleşmiş cildi yumuşatır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Tırnaklara esnekliğini yeniden kazandırarak kırılma eğilimini azaltır. Geride yağlı bir kalıntı bırakmadan hızlıca ve tamamen emilir. KULLANIM ALANI Stres altındaki el ve tırnaklar için ideal bakım sağlar. Sık yıkanan eller için yıkama sonrasında önerilir. Klinik olarak test edilmiştir. İÇERİKLERİ Aqua, PPG-2 Myristyl Ether Propionate, Hydrogenated Coco-Glyceride, Glycerin, Sorbitol, Panthenol, Allantoin, Hydrolyzed Keratin, Bisabolol, Sodium Citrate, Parfum, Phenoxyethanol, Hydrogenated Coconut, Ceteareth-25, Sodium Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Oleate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Polyisobutene Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
TTO Saç ve Vücut Şampuanı 400 ml
TTO Şampuan, saçları ve saç köklerini güçlendirir. Dökülmelerin önlenmesine, saçların yumuşak, canlı ve parlak olmasına yardımcı olur. Özellikle yağlı saç ve saç derilerinde, kepeklenmeye karşı uygulanabilir. En etkili sonuç için uzun süreli ve düzenli kullanım önerilir. Fazla köpürmemesine karşın derinlemesine temizlik ve bakım sağlar. Sadece saç ve saç derisinde değil, tüm vücutta etkin ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. KULLANIM ŞEKLİ:  Avuç içine yeterli miktarda TTO Şampuan alınız ve ıslak saça masaj yaparak yıkayınız. Saç diplerine 5dk. kadar masaj yaparak uygulanmalı ve durulanmalıdır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
TTO Sıvı Sabun 250 ml
TTO Sıvı Sabun 250 ml Çay Ağacı Yağı (tea tree oil) içeren ve güzel bir kokuya sahip sıvı sabundur. Özellikle akneli ciltlerde akne preparatlarını uygulamadan önce kullanıldığında cildin iyice temizlenmesini sağlar. Ciltteki aşırı yağın azaltılmasına, kapalı gözeneklerin yumuşayıp açılmasına yardımcı olur. TTO Sıvı Sabun günlük kullanım için uygundur. TTO Sıvı Sabun'u tüm vücut bölgelerinizin cilt temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım Önerisi: Hafif ıslatılmış cilde bir pompa kadar sıvı sabun iyice yedirilerek maske şeklinde sürülür. 2-3 dk. kadar bekletildikten sonra sabunlu cilt yıkanarak kurulanır. Günde iki kez sabah ve akşam kullanılması önerilir. Makyaj temizliğinde de güvenle kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)