El & Ayak & Tırnak Bakımı ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

ixora Aseton 200 ml
ixora Aseton 200 mlixora parfümlü ve besleyici aseton özel formülü ile ojenizi çıkarırken, içeriğindeki gliserinle tırnaklarınızın kolay kırılmasını engeller. Bir miktar asetonu pamuğa damlatın ve pamuk yardımıyla hafifçe tırnağa bastırarak  ovalayın. Koyu renk ojelerde bile üstün başarı sağlar. Aynı zamanda nemlendirici etkisi ile tırnakları beslemeye yardımcı olur. ixora aseton 200 ml seviyesindedir...
FOOTFRESH SPİRULİNA TIRNAK SERUMU 50 ML
AÇIKLAMALAR ;FOOTFRESH SPİRURLİNA TIRNAK SERUMU ; Tırnaklar, tırnak altı boşalmaları, tırnak yatağı ve parmak aralarında oluşan bakteri ve mantarlara karşı koruyucu ve yardımcı bir üründür.  Spirulina, Cadı fındığı, Civanperçemi, Meyankökü, Adaçayı, Mentol gibi ekstraktlar sayesinde bakteri ve mantarlara karşı koruma sağlar.  %95 Doğal İçerik...ÖZELLİKLER ;- Tırnak altı boşalmalarını kapatmaya yardımcıdır. (Bu sayede mantar ve bakteriler için uygun ortamı ortadan kaldırır.)- Tırnak kalınlaşmasını(Grifotik) engellemeye yardımcıdır.- Düzensiz tırnak yatağı problemlerinin giderilmesine yardım eder.UYGULAMA ;Günde 2 kez tırnak altı ve üstüne birer damla kullanılmalıdır. Kullanımdan önce, HF SPİRULİNA CİLT BAKIM BANYOSU ile ayakların temizlenmesi, ürün etkinliğini arttırmaya yardımcı olur. Mantarlar inatçı enfeksiyonlar olup tedavi sürecini kesmemeniz 3-4 aya kadar sürdürmeniz gerekebilir. Aynı zamanda ilk 1 ay sonrası besleyici bir tırnak serumu ile tırnaklarınızı desteklemeniz önerilir.MİKTAR ; 50 ML..
HF BEAUTY El Kremi Monoi de Tahiti %2 UREA 75ml
HF BEAUTY El Kremi Monoi de Tahiti %2 UREA 75mlİçeriğindeki Monoi Tahiti yağı ile cildi yumuşatır. Nemlendirici etkisi uzun süre devam eder. Urea bileşeni ölü tabakaları absorbe eder. Güneş, rüzgar, soğuk gibi iklimsel olayların cildi tahriş etmesine müsaade etmez. Monoi Tahiti yağı vücut yağı veya güneş yanıklarına karşı rahatlatıcı olarak kullanılabilir.   Kullanıldığı Yerler: İhtiyacınız olduğu tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir. Özel bileşim olduğu için sıklık derecesinde herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir.   Kullanma Talimatı: Temiz kuru cildinize gerektiği kadar sürünüz. Avuç içi ve tırnaklarınız da dahil masaj yaparak uygulayınız. İpeksi dokusu ile hızla emilerek yağlı bir his bırakmadan nemlendir...
Akileine Akildia Multi Protective Foot Cream 75 ml
Özel Ayak Bakım Kremi ( Diyabetik Ayaklar ) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Anti Perspirant Foot Spray 100 ml
Ayak Terlemesi Ve Kokusuna Karşı Deo Sprey Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Anti Perspirant Powder Spray 150 ml
Ayak Terlemasine Karşı Sprey Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Cıcaleine Balm For Hands And Feet 75 ml
Çatlamış El Ve Ayaklar İçin Bakım Balsamı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Hydra Defense Balm 125 ml
Ayak  Nemlendiricisi Balsam Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Ice Gel 125 ml
Ayaklar İçin Uzun Süre Etkili Ferahlatıcı Jel Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Intense Freshness Spray 150 ml
Ayaklar İçin Anında Ferahlatıcı Sprey Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Nok Anti Chafing Cream 75 ml
Ayak Sürtünmesine Karşı Krem Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Nutri Repair Cream with Plants 50 ml
Ayaklar İçin Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Sports Ice Cool Gel 75 ml
Ayağı Anında Soğutucu Jel Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Sports Relax Recovery Massage Gel 75 ml
Ayak Rahatlatıcı Jel Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Akileine Sports Start Warm-up Gel 75 ml
Ayak Isınmasına Yardımcı Jel Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Cicalfate Hand 100 ml (El Kremi)
HASAR GÖRMÜŞ ELLER İÇİN YENİDEN YAPILANDIRMAYA YARDIMCI BAKIM KREMİ  Çeşitlki dış etkenler (iklim,çalışma şartları) dolasıyla yıpranmış,kurumuş elleri korumaya ve cildi yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. ÖZELLİKLERİ: -Mikronize sükralfat ve cilt bariyerinin yeniden yapılandırılmasına yardım eder. -Bakır sülfat ve çinko sülfat bileşimi cilt yapısının sağlıklı durumda kalmasına yardımcı olur. -Avene termal su bakımından zengin olan Cicalfate Main el kremi cildi yatıştırır,yumuşatır. Kremsi besleyici yapısı uygulandığında ciltte kolayca dağılır ve hızla emilerek transparan hala gelir. KULLANIM ŞEKLİ: Günde en az 2 defa yıpranmış kısımlara yoğunlaşarak uygulayınız. UYARI: Yalnızca harici kullanım içindir.Gözle temasından kaçınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Cold Cream Pain Surgras 100 gr (Çok Kuru Ciltler İçin Sabun İçermeyen Temizleme Barı)
Cilt bariyerine zarar vermeden cildinizi temizler ve besler. Yararları Temizleyici : Sabun içermeden, Cold Krem bakımından zenginleştirilmiş ve fazladan besleyici içerikleriyle, bu temizlik bakım kalıbı, hassas cildinizi temizler ve rahatlatır. Hafif kokusundan hoşlanacaksınız. Koruyucu* : Kaygan yapısıyla, cildinize rahatlık ve esnekliğini yeniden kazandırır. Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avène Termal Suyu, cildinize anında rahatlık hissi sağlar. Benim için uygun mu?Cold Cream Pain Surgras, kuru ve çok kuru hassas ciltler için özel olarak önerilir. Yüz ve vücut için uygundur.Doğru uygulamaYüz ve vücut temizliği için günlük olarak kullanınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Cream Mains Cold Cream 50 ml (Çok Kuru ve Çatlamış Ciltler için)
Ellerinizi uzun süreliğine nemlendirir* ve korumaya yardımcı olur. * Cildin üst tabakası Yararları Besleyici : Cold krem açısından zengin formülü ile, kaygan bir dokuya sahip bu krem, uygulandığı ilk andan itibaren, yağlı bir etki yaratmadan, cildinize büyük bir rahatlama anı yaşatır. Yeniden yapılandırma : Sükralfat içeriği sayesinde, cildinizi canlandırarak, yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avène Termal Suyu, cildinize anında bir rahatlık hissi sağlar. Benim için uygun mu ?Cold Creme Mains, hava koşulları veya ev işleri etkenleri sebebiyle kurumuş veya yıpranmış eller için özel olarak önerilir.Doğru uygulamaBu bakımı, ihtiyacını duyduğunuz her zaman kullanın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Hand Cream 75 ml
BABE EL KREMİ , elleri besler ve yeniler.İçerdiği Omega 3, 6 ve 9 ile cilde elastikiyet ve yumuşaklık kazandırır. Karite(Shea) yağı, cildi yoğun besler, nemlendirir, onarır ve sakinleştirir. Allantoin, cildi çevresel faktörlere karşı korur. Güneşin verdiği zararlı ışınlardan oluşacak lekelenmelere karşı koruma sağlar. Paraben içermez. İçeriği : Gliserin 5% , shea yağı 2% , inca inchi yağı 0,05% , allantoın 0,50 % , vitamin E 0,20 % , omega 3, 6 , 9  Kim için : Hassas, kuru ve atopik ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanım şekli : Tamamen emilim sağlanıncaya kadar ellerinize masaj yaparak uygulayınız. İstenilen sıklıkta uygulayabilirsiniz.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Onarıcı Ayak Bakım Kremi %10 Üre 100 ml
BABE FOOT REPAIRING CREAM %10 UREA % 10 üre içeriği, çok kuru ve çatlamış ayaklara yoğun nem sağlamaya yardımcı olur. Aktif bileşenlerinin yüksek konsantrasyonu cildi hızla nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Cildi kuruluktan, topukları ise çatlamaktan ve nasırlaşmaktan korumaya yardımcı olur. Gerginliği giderir. Paraben içermez. Kim için : Çok kuru, nasırlaşmış ve  çatlamış ayaklar için kullanılır. Diyabetik hastalar için kullanımı uygundur. Kullanımı : Tam emilim sağlanıncaya kadar topuklara ve ayak tabanlarına hafif masaj ile uygulayınız.Açık veya kanayan yaraya uygulamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Medobiohtin 1 mg 60 Tablet
Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Endwarts Siğil Kalemi
Son Kullanma Tarihi:06/2018 ENDWARTS KALEM 30 TEDAVİ KÜRÜ EL VE AYAKLARDAKİ SİĞİL TEDAVİSİ İÇİN Siğilleri etkin şekilde oratadan kaldırır. Haftada sadece 1 kez, saniyeler içinde uygulama. Çoçuklar ve yetişkinler için el.ayak, dirsek ve dizlerdeki siğilleri etkin bir şekilde ortadan kaldıran tedavi. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Endwarts Siğil Solüsyonu
Son Kullanma Tarihi:06/2018 EndWarts, eller, ayaklar ve vücutta (örneğin dirsek ve diz) bulunan siğillerin kendi başına yok edilmesine yönelik etkili bir topikal çözeltidir. EndWarts, vücudun siğilleri içten kurutmasına ve etkili bir şekilde reddetmesine yardımcı olan bir siğil kurutucu etkiye sahiptir. EndWarts bakterileri öldürür ve siğil giderme tedavisi doğru bir şekilde gerçekleştirildiğinde enfeksiyon, ağrı veya ize neden olmaz. İnce deride kullanılabilmesi, EndWarts'ı tek seferde birden çok siğilin tedavi edilmesi için ve küçük çocuklar için uygun hale getirmektedir. EndWarts şeker hastaları, gebe ve emziren kadınlar tarafından da kullanılabilir.  EndWarts, çeşitli klinik çalışmalarda siğiller üzerinde çok etkili olduğu ispatlanmış olan karınca asidi içerir. Tedavi için karınca asidi kullanılan bir klinik çalışma1, 12 tedavi sonunda her 10 kişiden 9'unda siğil görülmediğini göstermektedir. Ortalama 4-5 tedaviye ihtiyaç duyulmuştur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Lipikar Xerand 50 ml
  LIPIKAR XERAND KURU VE TAHRİŞ OLMUŞ ELLER İÇİN ONARICI EL KREMİKoruyucu hidrolipidik tabakayı yeniler ve cildi yumuşak ve esnek bırakır. ÖZELLİKLERİKuru ve tahriş olmuş eller Nemlendirici ve onarıcı formülasyonu sayesinde, el derisinin sıkılaştırılmasında yardımcıdır. Kuruluk karşıtı ve onarıcı etkiye sahiptir. ETKİNLİKKullanımı sonrası, hafif ve yağsız dokusu sayesinde el derisinde rahatlık, esneklik ve nemlendirici etki gözlemlenmiştir. FAYDALARYenilenen yumuşaklık ve esneklik ile, eller onarılır ve korunur KULLANIM TAVSİYELERİEllerinize ihtiyaç duydukça sürün ve cildiniz tarafından iyice emilene kadar masaj yaparak uygulayın. İÇİNDEKİLERAQUA / WATERGLYCERINOCTYLDODECANOLSTEARIC ACIDPEG-100 STEARATEGLYCERYL STEARATEPALMITIC ACIDSTEARETH-10PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OILDIMETHICONEALLANTOINTETRASODIUM EDTACITRIC ACIDXANTHAN GUMCETYL ALCOHOLMYRISTIC ACIDPHENOXYETHANOLMETHYLPARABENPROPYLPARABENSODIUM BENZOATEPARFUM / FRAGRANCE Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml
Naloc mantar enfeksiyonu veya psoriasisin neden olduğu rengi değişen ve deforme olan tırnaklara yönelik bir topikal (tırnağa uygulanan) tedavidir. Naloc nemi artırır, tırnak plakasının dış katmanlarını nazikçe pürüzsüz hale getirir ve tırnaktaki mikro-ortamı değiştirerek ve tırnak yüzeyi bütünlüğünü iyileştirerek mantar ve bakterilerin çoğalmasını önler.  Naloc ayrıca tırnakların görünümünü düzeltir ve sağlıklı kalmalarını sağlar. Bir klinik çalışmada, çoğu kullanıcı yalnızca 2 haftada bile tırnak görünümünde düzelme görmüş ve 8 hafta sonra bu oran %92'ye çıkmıştır.* Naloc tedavisinde bir doktorun tanı koyması gerekmez.  İÇERİĞİ Naloc propilen glikol, üre ve laktik asit içeren patentli bir bileşime sahiptir. İçerik maddelerinin tümü GRAS'de (FDA tarafından Genelde Güvenilir Olarak Değerlendirilen Maddeler) listesinde yer almaktadır ve biyolojik olarak tamamen parçalanır. Bu ürün koruyucu ve parfüm içermez. ETKİSİ Naloc bir keratolitik etkiye sahiptir ve bu etki nazik bir kimyasal peeling özelliği sağlar. Tırnağın hasarlı katmanını yumuşatarak ve dikkatli bir şekilde gevşeterek Naloc daha pürüzsüz bir tırnak yüzeyi sağlar, renkteki bozulma azalır ve tırnağın görünümü düzelir. Tırnaktaki hoş olmayan görüntü/şekil bozukluğunun yaygın bir nedeni çok kuru olmasıdır. Kuru bir tırnak kırılabilir, soyulabilir ve sıklıkla sarımsı bir renk alabilir. Naloc tırnaktaki nemi artırır ve hapseder, böylelikle nem dengesi tekrar sağlanır. Nem dengesi tırnağın mikro-ortamını etkiler ve tırnaklarınıza daha sağlıklı bir görünüm kazandırır. Naloc ve tırnak mantarı Patentli formülü sayesinde Naloc tırnağın mikro-ortamını değiştirir ve tırnak mantarının gelişebileceği koşulları ortadan kaldırır. Böylelikle mantar saldırısı geri püskürtülür ve önlenir. Naloc nasıl kullanılır? Naloc ile tırnağınızı törpülemeniz gerekmeden kolay ve sorunsuz şekilde tedavi edebilirsiniz. Naloc rengi değişen/şekli bozulan tırnağa günde bir kez uygulanır. Naloc'un etkisini göstermesine yardımcı olmak için yatmadan önce rutin bir şekilde tedaviyi uygulamak iyi bir fikirdir. Naloc nasıl kullanılır 1. Tüpün ucunu tırnağınıza doğru tutun ve hafifçe sıkın. 2. Tırnağın altındaki açık alan dahil tüm tırnak yüzeyine solüsyondan ince bir katman uygulayın. 3. Tırnağın kuruması için birkaç dakika bekleyin. Tedavi süresi enfeksiyonun başlangıçtaki şiddetine ve tırnaktaki renk değişikliği/hasar boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Ciddi bir düzelme elde edilmesi için normalde en az 3-6 ay gerekir ancak yalnızca 2-4 hafta sonrasında bile gözle görülür sonuçlar sağlanabilir. En iyi sonuç için normal tırnak gelişene kadar tedaviye devam edilmesi gerekir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nuxe Reve De Miel Creme Mains 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi
Nuxe Reve De Miel Creme Mains 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nuxe Reve De Miel Creme Pieds 75 ml Ayak Kremi
NUXE REVE DE MIEL CREME PIEDS ULTRA RECONFORTANTE  NEMLENDİRİCİ YATIŞTIRICI VE ONARICI AYAK BAKIM KREMİ  Kuru ve sertleşmiş ayaklar için bal kokulu ve yumuşak dokulu bu ayak kremi 24 saat boyunca yağlı his bırakmadan ayaklarınızı besler ve nemlendirir.Ayçiçeği yağı türevi,akasya balı ve susam yağı kurumuş,sertleşmiş, ayaklara yumuşatıcı besleyici ve onarıcı bakım sağlar.İlk kullanımdan itibaren ayaklar yumuşaklık ve konfor kazanır,sertlik ve pürüzlerde azalma görülür. KULLANIM: Sabah ve/veya akşam kuru,çatlamiş ve sertleşmiş ayaklara özen göstererek masaj yaparak uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Oniko Tırnak İnceltici Losyonu
Oniko Tırnak İnceltici Losyon;   Tırnak kalınlaşmasından veya kalınlaşan tırnağın kısa sürede eski formuna geri dönmesine yardımcı olur. Tırnağın İç yüzeyine uygulanır.     Kullanımı; Kaynatılmış ılımış temiz suyu şişeye ekleyip iyice çalkalayınız. Günde 2 ya da 3 defa tırnağın altına , tırnağın iç yüzeyine uygulayınız. Her uygulamadan önce tırnağın iç yüzeyini törpü ucu ile temizleyiniz. Buzdolabında saklayınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Oniko Tırnak Yastığı
Tırnak Altı Yastıkçık Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed El ve Tırnak Balsamı 75 ml
Cildin asit mantosunun doğal bariyer fonksiyonunu destekler ve korur. Sağlıklı ciltte olduğu gibi, 5.5 pH değeri taşır. Renklendirici katkı maddeleri içermez. ÖZELLİKLERİ Klinik çalışmalar, cildi nemlendirerek fark edilir derecede yumuşak ve esnek hale getirdiğini göstermiştir. İçeriğindeki etkili nemlendiriciler ile elleri yumuşatır ve daha iyi görünmelerini sağlar. İçeriğindeki bisabolol ve d-pantenol tahrişi giderir ve önler. İçeriğindeki allantoin çatlamış ve sertleşmiş cildi yumuşatır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Tırnaklara esnekliğini yeniden kazandırarak kırılma eğilimini azaltır. Geride yağlı bir kalıntı bırakmadan hızlıca ve tamamen emilir. KULLANIM ALANI Stres altındaki el ve tırnaklar için ideal bakım sağlar. Sık yıkanan eller için yıkama sonrasında önerilir. Klinik olarak test edilmiştir. İÇERİKLERİ Aqua, PPG-2 Myristyl Ether Propionate, Hydrogenated Coco-Glyceride, Glycerin, Sorbitol, Panthenol, Allantoin, Hydrolyzed Keratin, Bisabolol, Sodium Citrate, Parfum, Phenoxyethanol, Hydrogenated Coconut, Ceteareth-25, Sodium Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Oleate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Polyisobutene Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
TTO Saç ve Vücut Şampuanı 400 ml
TTO Şampuan, saçları ve saç köklerini güçlendirir. Dökülmelerin önlenmesine, saçların yumuşak, canlı ve parlak olmasına yardımcı olur. Özellikle yağlı saç ve saç derilerinde, kepeklenmeye karşı uygulanabilir. En etkili sonuç için uzun süreli ve düzenli kullanım önerilir. Fazla köpürmemesine karşın derinlemesine temizlik ve bakım sağlar. Sadece saç ve saç derisinde değil, tüm vücutta etkin ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. KULLANIM ŞEKLİ:  Avuç içine yeterli miktarda TTO Şampuan alınız ve ıslak saça masaj yaparak yıkayınız. Saç diplerine 5dk. kadar masaj yaparak uygulanmalı ve durulanmalıdır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
TTO Sıvı Sabun 250 ml
TTO Sıvı Sabun 250 ml Çay Ağacı Yağı (tea tree oil) içeren ve güzel bir kokuya sahip sıvı sabundur. Özellikle akneli ciltlerde akne preparatlarını uygulamadan önce kullanıldığında cildin iyice temizlenmesini sağlar. Ciltteki aşırı yağın azaltılmasına, kapalı gözeneklerin yumuşayıp açılmasına yardımcı olur. TTO Sıvı Sabun günlük kullanım için uygundur. TTO Sıvı Sabun'u tüm vücut bölgelerinizin cilt temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım Önerisi: Hafif ıslatılmış cilde bir pompa kadar sıvı sabun iyice yedirilerek maske şeklinde sürülür. 2-3 dk. kadar bekletildikten sonra sabunlu cilt yıkanarak kurulanır. Günde iki kez sabah ve akşam kullanılması önerilir. Makyaj temizliğinde de güvenle kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Wartner Nasır Kalemi 4 ml
  Wartner nasır kalemi, deri üzerindeki sürekli baskı nedeniyle oluşan kalınlaşmış derinin, yumuşak ve inatçı sert nasırlar gibi deri yapılarının tedavisine yönelik tıbbi bir cihazdır. Sürekli sürtünme der, hücrelerinin kendisini korumak istemesinden dolayı kalınlaşmasına sebep olur, ama eğer baskı devam ederse bu durum ağrı oluşturur. Wartner nasıl kalemi yüksek miktarda konsantre, yumuşak, inatçı nasır giderici jel içerir. TCA jel kalınlaşmış derinin soyulmasını sağlar, böylece kalınlaşmış deri incelerek yerini sağlıklı deriye bırakır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Wartner Taban Siğil Giderici Kalem 1,5 ml
Wartner El, Ayak ve Taban Siğili Giderici Kalem Yüksek konsantrasyonda TCA (Trikloroasetik asit) içeren jel Hızlı, Kolay ve Etkili Sistemik etkisi yok Kalem ve Jel formül ile kontrollü uygulama İlk haftadan itibaren gözle görülür sonuçlar 4 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinlerde kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Wartner Tırnak İçin Jel 7 ml
Wartner tırnak için jel, diğer tırnaklara yayılmasını önler. Patentli üç etkili formulu ile, tırnağın hızla yenilenmesine yardım ederve tırnaktaki renk bozukluklarını azaltır. Bu jel, tedavi sırasında tırnağa zarar verebilecek herhangi bir asit içermez. İçeriğindeki temizleyici Karapelin Otu sayesinde hoş bir kokusu vardır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)