Dudak Bakım ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Jowae Nourishing Lip Balm 4 g
Besleyici Dudak Balmı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Lip Stick 4 gr
Bioderma Atoderm Lip Stick 4 gr Kuru ve hassas dudaklar için kullanıma uygundur. Dudaklardaki nemsizliği gidermeye destek olur. İçeriğindeki Shea yağı ve vazelin sayesinde dudakların beslenmesine ve onarılmasına olanak sağlar. Kullanım Şekli: Günlük kullanıma uygundur.Dudaklarınıza ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Lip Stick 4 gr 1+1 Dudak Bakımı
Bioderma Atoderm Lip Stick 4 gr 1+1 Dudak Bakımı Kuru ve hassas dudaklar için.Nemsizliği giderir ve nemsiz dudakları yatıştırır.Günlük kullanıma uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Classic Lip Protector Spf 10 4,25 gr Dudak Bakımı
BLİSTEX CLASSİC LİP PROTECTOR SPF 10 4,25 GR DUDAK BAKIMI YARARLARI Dudaklarda maksimum koruma ve nem sağlayan koruyucu, hafif ve taze bir tat sunar. Rahatlatıcı etkisiyle kuru ve çatlamış dudakları onarır. Soğuk hava koşullarının olumsuz etkilerine karşı nem takviyesinde bulunur. SPF 10 özelliği ile güneş ışınlarının zararlarına karşı etkin koruma sağlar. Dudaklara ekstra renk katmadığından ruj öncesi nemlendirici olarak kullanımı uygundur. İÇERİK BİLGİSİ Aloe Vera; güçlü nemlendirici ve besleyici özellikleriyle dudakları kurumaya ve çatlamaya karşı korur. Vitamin E; yüksek antioksidan etkisiyle cildi korur ve besler. Panthenol; cilde ekstra nem sağlar. Papatya; saçlara parlaklık katar. Cildi besler ve kuvvetlendirir. cildi rahatlatıcı, onarıcı ve yumuşatıcı etkileri ile bilinir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Dudak Koruyucu Çilek Stick
Dudaklarınıza hafifçe sürerek uygulayınız. İhtiyaç duyduğunuz da yenileyebilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Dudak Koruyucu Conditioner Cream
Blistex Çatlak Dudaklara Acil Çözüm Dudak Koruyucu Stick Çatlamış dudaklara onarıcı ve rahatlatıcı özel bakım İçerdiği Camphor ve Thymol ile çatlamış, acı veren dudaklara anında nüfuz ederek rahatlatmayı destekler. Dudakların doğal koruma kalkanını onararak, bakımlı ve canlı görünmesine yardımcı olur. SPF 15 özelliği ile dudakları güneşin zararlı etkilerinden korumayı destekler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Dudak Koruyucu Mango Stick
Dudakları çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan SPf15 korumalı dudak bakım kremidir.  İçeriğindeki E vitamini, mango yağı, shea butter dudakları nemlendirerek pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Mango aroması hoş bir koku ve tat sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Lip Brilliance Stick Spf 15 3,7 gr Işıltı Etkili Dudak Bakımı
BLİSTEX LİP BRİLLİANCE STİCK SPF 15 3,7 GR IŞILTI ETKİLİ DUDAK BAKIMI Özel formülü ile dudaklarınızı nemlendirirken aynı zamanda parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Gerçek ipek ekstresi dudakları yumuşatmaya ve pürüzsüzleştirmeye, Hyaluranik içeren kürecikler ise dudakların görünümünü dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Sağladığı hafif renk ve parlaklık ile dudakların ışıldayan bir görünüme kavuşmasını destekler. SPF 15 özelliği ile dudakları güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Lip Relief Cream Spf 10 6 ml Dudak Bakımı
BLİSTEX LİP RELİEF CREAM SPF 10 6 ML DUDAK BAKIMI YARARLARI Çatlamış ve kurumuş dudaklar için acil çözüm sunar. Hızla nüfuz ederek acı veren dudaklar için rahatlamayı destekler. Dudakların doğal koruma kalkanını geliştirerek nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. Aşırı soğuk havalar, sıcak, güneş ve rüzgarın etkisiyle nemini kaybeden dudaklara nem takviyesinde bulunur. SPF 10 koruma kalkanıyla, güneşin zararlı ışınlarına karşı dudakları korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Renksiz yapısı erkeklerin ve çocukların kullanımı için de uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Med Plus Cream Spf 15 7 ml Dudak Bakımı
BLİSTEX MED PLUS CREAM SPF 15 7 ML DUDAK BAKIMI Hasara uğramış dudaklara anında etki gösteren onarıcı bakım İçeriğindeki Eucalyptus, Menthol ve Camphor ile aşırı hasar görmüş, nem dengesini kaybetmiş dudaklara anında nem ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Dudak yüzeyini nemlendirici ve koruyucu bir bariyer ile kaplarken, etkili bir rahatlama ve uzun süreli bir ferahlık sağlamayı destekler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Med Plus Lips Stick Spf 15 4,25 ml Dudak B
BLİSTEX MED PLUS LİPS STİCK SPF 15 4,25 ML DUDAK BAKIMI Aşırı hasar görmüş dudakları hızlıca rahatlatmaya ve korumaya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki Okaliptus, Menthol ve Camphor, kurumuş ve çatlamış dudakları yatıştırmaya ve dudakları ferahlatmak için serinletici bir etki sağlamaya yardımcı olur. Dudakları normal nem dengesine kavuşturmak için özel koruyucu bariyer oluşturmayı destekler. SPF 15 özelliği ile dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Blistex Sensitive Lip Care 4, 25 gr Hassas Dudak Bakımı
BLİSTEX SENSİTİVE LİP CARE 4,25 GR HASSAS DUDAK BAKIMI Hassas dudaklarınızın güzel görünümünü canlandırmak, desteklemek ve ışıltısını pekiştirmek için kullanılan renksiz dudak lipsidir. Özel formülü ile dudaklarınızı nemlendirirken aynı zamanda dudaklarınıza canlı bir ışıltı katarak parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Hassasiyet yaratıcak içeriklere sahip değildir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Lipcare Stick & Dermoskin Lipcare Stick Spf30
Dermoskin Lipcare Stick + Dermoskin Lipcare Stick Spf30 Hediye Dudaklarınızın yaşayacağı sorunlar için özel olarak hazırlanmış, Kurumuş çatlamış dudakları koruyan, yumuşatan birbirini tamamlayan iki çeşit lipcare stickten oluşmaktadır. Her iki ürün de, içeriğinde bulunan Shea Butter, özellikli emoliyanlar, güçlü antioksidan E vitamini ile dudakları besler ve nemlendirir. Kuru, çok kuru ve çatlamış dudaklara ihtiyacı olan koruyucu bakımını yaparlar. Tüm cilt tiplerine uygundur. Uygulama sonrası kesinlikle beyaz kalıntı bırakmazlar. Hipo - alerjeniktirler. Ürünler suya dayanıklıdır. Gün içerisinde ihtiyaca göre tekrarlanabilirler. Dermoskin Lipcare Stick SPF30 güneşin zararlı etkilerine karşı dudaklarınızı korur. Bebekler hariç tüm ailenin kullanımına uygundur.   Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce kullanılması gerekir. Uzun süre güneşte kalındığında belli aralıklarla tekrarlanması önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Keracnyl Repair Lip Balm 15 ml
Ducray Keracnyl Repair Lip Balm 15 ml Akne tedavisi nedeniyle, kurumuş ve tahriş olmuş dudaklar içindir. Özellikleri: Zengin içeriği sayesinde en kuru dudaktarı bile beslemeye, korumaya, ve onarmaya yardımcı olur. Doğal nemlendirici faktörlerini (NMF*) uyarmaya yardımcı olur. E ve F Vitamin Kompleksi, konfor ve yumuşaklığı yeniden yapılandırabilmek için dudakları nemlendirir ve onarmaya yardımcı olur. Oral akne tedavileri nedeniyle oluşan ciddi dudak kuruluğu üzerindeki etkisi ve toleransı kanıtlanmıştır. *cildin üst katmanlarında  Kullanım Şekli:  İhtiyaç duyduğunuz sıklıkta uygulayınız. PARFÜM ve PARABEN İÇERMEZ.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Keracnyl Repair Lip Balm 15 ml
Akne tedavisi nedeniyle, kurumuş ve tahriş olmuş dudaklar içindir. Özellikleri: Zengin içeriği sayesinde en kuru dudaktarı bile beslemeye, korumaya, ve onarmaya yardımcı olur. Doğal nemlendirici faktörlerini (NMF*) uyarmaya yardımcı olur. E ve F Vitamin Kompleksi, konfor ve yumuşaklığı yeniden yapılandırabilmek için dudakları nemlendirir ve onarmaya yardımcı olur. Oral akne tedavileri nedeniyle oluşan ciddi dudak kuruluğu üzerindeki etkisi ve toleransı kanıtlanmıştır. *cildin üst katmanlarında  Kullanım Şekli:  İhtiyaç duyduğunuz sıklıkta uygulayınız. PARFÜM ve PARABEN İÇERMEZ.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Cicaplast Levres 7,5 ml
CICAPLAST LEVRES DUDAK ONARICI BAKIM İçeriğinde bulunan %5 oranındaki yatıştırıcı ve onarıcı Panthenol ve zengin içerikli lipidler, tahriş olmuş,çatlamış,hasar görmüş dudakların epidermisini rahatlatır, korur ve yeniden oluşumuna yardım eder. ÖZELLİKLERİTahriş olmuş, çatlamış, hasar görmüş dudaklar. Çocuklar ve yetişkinler. Her gün, ihtiyaç duyulan anlarda dudağınıza uygulayınız. Yeni nesil bariyer-doku sayesinde ultra-rahat ve koruyucu. Bariyer dokusu tahrişi azaltır, onarır ve kısa sürede yatıştırır. YENİLİK MP-LİPİD: çevresel faktörlere karşı dudaklarda koruyucu bariyer oluşmasını sağlarken, Panthenol hızlı rahatlama ve yatıştırma sağlar. ETKİNLİKEn hassas dudaklarda test edilmiştir.İsotretinoin ( cilt kuruluğuna sebep olan akne tedavisi ) kullanan kişiler üzerinde test edilmiştir*.CICAPLAST LEVRESKuruluğu engeller.Derinden onarıcı bariyer oluşturur.Dudakları anında yatıştırır.Uzun süreli rahatlama sağlar.*İsotretinoin tedavisi gören 32 kişi üzerinde 4 hafta boyunca test edilmiştir. FAYDALARDerinden nemlendirilmiş dudaklar doğal elastikiyetini ve yumuşaklığını tekrar kazanır: çatlaklar ve tahriş olmuş bölgeler onarılır.  KULLANIM TAVSİYELERİHer gün, ihtiyaç duyulan anlarda dudağınıza uygulayınız. İÇİNDEKİLER CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDEPPG-5 PENTAERYTHRITYL ETHERPEG-5 PENTAERYTHRITYL ETHERBUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTERCERA ALBA / BEESWAXPANTHENOLHYDROGENATED VEGETABLE OILETHYLHEXYL PALMITATESILICA SILYLATEPOLYBUTENEGLYCINE SOJA / SOYBEAN STEROLSAQUA / WATERSODIUM SACCHARIN Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Nutritic Levres Stick 4,7 ml
NUTRITIC LEVRES ÇOK KURU DUDAKLAR İÇİN ONARICI, YENİLEYİCİ BAKIM.Kuru, hassas dudakların 4 belirtisinde etkilidir:rahatsızlık, kırılganlık, incelik ve çatlama4.7 ml stick. ÖZELLİKLERİÇok kuru ve hassas dudaklar. Yağsız dokusu cilt tarafından anında emilir. Seramid eksikliğini gidererek  bariyerini uzun vadede yenilemek için yardımcı olur. ETKİNLİKKullanım sonucunda dudaklarda rahatsızlık, kırılganlık, incelik ve çatlama hislerinde azalma gözlemlenmiştir. FAYDALARKuruluğu giderilen dudak derisinin konforu yenilenir ve dış etkenlere karşı koruma sağlanır. KULLANIM TAVSİYELERİDudaklara direkt olarak uygulayın ve gerektiği kadar sık tekrarlayın. İÇİNDEKİLERPOLYETHYLENEPOLYBUTENEBIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2BUTYROSPERMUM PARKII / SHEA BUTTERHYDROGENATED POLYISOBUTENEMYRISTYL MYRISTATECERA ALBA / BEESWAXOCTYLDODECANOLRICINUS COMMUNIS / CASTOR SEED OILCETYL ALCOHOLLIMNANTHES ALBA / MEADOWFOAM SEED OILCETYL PALMITATEGLYCERINRIBES NIGRUM / BLACK CURRANT SEED OILECHIUM LYCOPSIS / ECHIUM LYCOPSIS FRUIT OILCORIANDRUM SATIVUM / CORIANDER FRUIT OILPRUNUS ARMENIACA / APRICOT KERNEL OILTOCOPHERYL ACETATEHYDROXYPALMITOYL SPHINGANINETETRADIBUTYL PENTAERITHRITYL HYDROXYHYDROCINNAMATECI 77891 / TITANIUM DIOXIDESTEARYL ALCOHOLGLYCINE SOJA / SOYBEAN OILMYRISTYL ALCOHOLCITRIC ACIDTOCOPHEROLASCORBYL PALMITATE Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nature's Arga Lipstick 5,7 ml
Nature's Arga Lipstick 5,7 ml Soğuk hava koşullarından etkilenen dudakların için cilt üzerinde yoğun nemlendirici ve koruyucu etkisi vardır. Yağlılık hissi vermez ve yağlandırmaz. Kullanım şekli: Argan Yağı ile Karite Yağı içeren bileşikler sayesinde dudakları soğuğa ve soğuğun neden olduğu etkilere karşı koruma, yumuşatır, besler ve nemlendirir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Blackberry Shine Böğürtlen Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Blackberry Shine Böğürtlen Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Fruity Shine Çilek Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Fruity Shine Çilek Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Fruity Shine Kiraz Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Fruity Shine Kiraz Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Fruity Shine Şeftali Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Fruity Shine Şeftali Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Hydro Care Spf 15 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Hydro Care Spf 15 4,8 gr Dudak Bakımı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Med Repair Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Med Repair Lipstick 4,8 gr Dudak Bakımı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Original Care Lip Stick 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Original Care Lip Stick 4,8 gr Dudak Bakımı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nivea Vanilya Işıltı Lip Stick 4,8 gr Dudak Bakımı
Nivea Vanilya Işıltı Lip Stick 4,8 gr Dudak Bakımı   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nuxe Reve de Miel Baume Levres Besleyici Onarıcı Dudak Kremi
NUXE REVE DE MIEL BAUME LEVRES 15 ML BESLEYİCİ ONARICI DUDAK KREMİ 15 ML Zengin bitkisel içeriğe sahip bu dudak kremi kurumuş,çatlamış dudaklarınızın beslenmesine,onarılmasına yumuşatılmasına ve korunmasına yardımcı olur.Tüm aile için yaz kış kullanıma uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Dudak Koruyucu Stick 30 Spf
Cildin asit mantosunu korur ve destekler. Koruyucu içermez. ÖZELLİKLERİ Çevresel etkenlerin tahriş eden, kurutucu etkilerine karşı kullanılır. Kuru ve çatlamış dudakları hızla yeniler, tahriş ve iltihabı giderir. Hassas dudakları besler, nemlendirir. Dudakları güneş yanığı ve sonuçlarına karşı UVA ve UVB filtreleriyle korur. E vitamini ve bisabolol (papatya özü), jojoba ve pirinç kepeği esansiyel bitki özleri içerir. KULLANIM ALANI Kuru, çatlak dudaklar için ideal bakım sağlar. UV ışınlarına karşı korur. Her mevsim kullanılabilir. İÇERİKLERİ Ricinus communis oil, Cera alba, Simmondsia chinensis oil, Oryza sativa bran oil, Isoamyl p-Methoxycinnamate, C18-36 Acid Triglyceride, Candelilla cera, Ethylhexyl Salicylate, Glyceryl Ricinoleate, Tocopheryl Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Brassica campestris Sterols, Bisabolol, Squalane, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Citrate, Parfum Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
TTO Terex Sprey 50 ml
Terleme ve Ter KokusunaHaftada Bir Kez Geceleri Kullanımla Uzun Süreli Güçlü Etki TTO TEREX SPREY özel formülüyle bir taraftan ter bezlerini bloke ederek aşırı terlemeyi önlerken, diğer taraftan da içeriğindeki TEA TREE OIL sayesinde Aliminium Chlorid in yan etkilerini azaltarak, ter kokusu, pişik, yanma v.b. cilt sorunlarından korunmaya da yardımcı olmaktadır. TTO TEREX SPREY in diğer ter önleyicilerden en önemli farkı budur.TTO TEREX SPREY, ayak ve tırnak bakımı için de vaz geçilmez bir üründür. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
TTO Uçuk Kremi 7 ml
Yüksek ORGANİK TEA TREE OİL oranıyla dudaklar üzerinde koruyucu güçlü etkiye sahip özel formüle edilmiş, patent süreci devam eden yine dünyada tek cilt ürünüdür. Öncesinde ve sonrasında koruyucu etkinliğe yardımcı olur. Kullanıldığı ilk andan itibaren yangıyı alır. Düzenli kullanımlarda ise koruyucu etkinliği ve koruyucu bariyer oluşturucu özelliği ile tekrar dudak problemlerinin oluşmasından korunmaya yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Baume Levres Repulpant Dudak Nemlendirici 15ml
VICHY REPLUMPING LIP BALM 15 ML NUTRIEXTRA ÖZEL DUDAK BAKIM KREMİ Geceye kadar rahat, kadifemsi, onarılmış dudaklar. Koruyucu beyaz balmumu içerir. Hassas ciltlere uygundur.Dermatolojik olarak kontrol edilmiştir. Yağsız ve yapışmayan kullanım. Makyaj için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Nutriextra Dudak Bakım Kremi 15 ml
Kuru ve zarar görmüş duduklar için nemlendirici ve yumuşatıcı dudak balsamıÜrün Faydaları: Pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissi yaratır.Gün boyu süren konfor sağlar.Dudakları besleyerek kadifemsi bir dokunuş sağlar.Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayarak doğal bir sonuç sağlar.Hassas dudaklarda dermatolojik kontroller altında test edilmiştir." Uygun Cilt Tipi: KURU CİLTLER İÇİNKullanım Şekli: Makyajın altına kullanılabilir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 32 (1 Sayfa)