Ixora hijyen için en kaliteli ürünleri sizler için üretmeye çaba gösteriyor. Banyonuzda kullanabileceğiniz ürünleri bu kategoriden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

-9%
ixora Siyah - Kara Sarımsaklı Liva Saç Bakım Seti
ixora Liva Saç Bakım SetiOsd Bilişim Enflasyonla Mücadele Kampanyası %10 indirim uygulanmıştır. Siyah sarımsak ülkemizde pek bilinmese de Avrupa, Amerika, Avustralya ve Japon mutfağında oldukça popüler bir yere sahip. Faydalarının yanı sıra kokusuz olması Beyaz sarımsağa istinaden siyah sarımsağı daha popüler yapıyor.Kozmetik sektörü bu mükemmel bitkinin keşfini yapıp sizi ilaç kıvamında bir ürünle buluşturdu.Liva Saç Bakım Seti ixora Liva Saç Bakım Seti ; işte bu faydalı bitkinin ham maddesiyle oluşan oldukça güçlü bir etkiye sahip. Siyah sarımsak, beyaz sarımsağın fermantasyon görmüş hali olduğu için içinde bulunan yararlı bileşenler daha yoğun hale geliyor. Böylelikle kullanım alanlarında daha fazla yarar sağlayıp devamlılığını arttırıyor.ixora Liva Saç Bakım Seti Antialerjik etkiye sahip olan siyah sarımsak özüyle saç derinizde oluşan cilt tahrişlerini ortadan kaldırır. Sağlıklı saç derisiyle kepek sorununuz ortadan kalkar. Zayıf kıl kökleri canlanarak daha kaliteli saçlara sahip olurken saç sayısında artış sağlanır. Düzenli kullanımda dökülmeler 70% oranında azalır.ixora Liva Saç Bakım Seti 'nde Neler Var? ixora Liva Saç Bakım Seti 'nde 1 Adet Siyah Sarımsak özlü saç serumu1 Adet 400 ml şampuan1 Adet saç bonesi bulunmakta.ixora Liva Saç Bakım Seti Nasıl Kullanılır?Liva Saç Serumunu saç diplerinize uyguladıktan sonra bone ile kapatılarak 1 saat bekletilir.Bone kullanmak, saç derinizi terleteceği için gözeneklerinizi açar, böylelikle serum gözeneklere daha iyi nüfus eder.Saç serumunu saçlarınızdan arındırmak için Liva şampuanla iki defa yıkayınız.*Şampuan günlük kullanım için uygundur.*Dermatolojik testlerde herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.*Liva Saç Serumunu en az haftada 1 defa kullanınız.Düzenli kullanımlarda etkisi hızla fark edilir. Liva Şampuan 400ml Liva Serum 50ml Garanti Süresi 24 Yurt Dışına Satış Yok  ..
ixora Cool Duş Jeli 400 ml
ixora Cool Duş Jeli 400mlCilt Tipleri: Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün Özellikleri: Vücudunuzu ve zihninizi rahatlatan, hoş kokusuyla size farklı bir dünyanın kapılarını açan Ixora Cool duş jeli indirimli fiyatıyla Bulsakalsak.com’da sizleri bekliyor.Ürün Avantajları  : Günlük kullanıma uygundur. Ürün Kullanımı     : Duş esnasında vücudunuza köpürterek masaj hareketleri ile uygulayınız. Mililitre 400ml Garanti Süresi 24 Yurt Dışına Satış Yok Stok Kodu 8680136600040..
HF SPİRULİNA CİLT BAKIM BANYOSU 200 ML
AÇIKLAMALAR ;SPİRULİNA DETOKSİFİYE CİLT BAKIM BANYOSU ; İçeriğinde ki Spirulina ve diğer değerli bitkisel ekstraktlar sayesinde, cilt yenilenmesini teşvik eder. Detoksif etkiler gösterir ve fresh bir etki sunar. Pürüzsüz bir cilt için gün boyu koruma sağlar. Uygun ph oranı ile nazik bir temizleyicidir. Köpük formu ile ekonomik bir çözüm sunar. ÖZELLİKLER ;- Yoğun Nemlendirme- Anti-Bakteriyel ve Anti-Fungal hijyeni garanti eder.- Yatıştırıcı etki gösterir.- Kaşıntı ve yangı hafifletici etki.- Günboyu koruma sağlar.- Cilt yenilenmesinin desteklenmesine yardımcıdır.UYGULAMA ;Cildinizin kafa derisi dahil tüm bölgelerinde kullanabilirsiniz. Çizik, çatlak ve kesikli cilt bölgelerinin hijyeninde kullanılabilir.MİKTAR ; 200 ML..
ixora Hammam Duş Jeli 400 ml
ixora Duş Jelleri ile duyularını harekete geçir. Velvet Cherry duş jeli günlük duşlarınızı keyifli anlara çevirecek...
ixora Olive Duş Jeli 400 ml
ixora Olive Duş Jeli 400 mlCilt Tipleri: Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün Özellikleri: Zeytinyağının faydaları saymakla bitmez… Cildi nemlendirir, ölü hücrelerden arındırır, cilt lekelerini onarır, saymakla bitiremeyiz… Ixora markası Olive duş jeli ürününde zeytinin sunmuş olduğu mucizeleri müşterileriyle buluşturuyor.Bulsakalsak.com’dan alabileceğiniz Ixora Olive Duş Jeli 400mllik kutusunda sizleri bekliyor. Üstelik indirimli fiyatı ile… Ürün Avantajları  : Günlük kullanıma uygundur. Ürün Kullanımı     : Duş esnasında vücudunuza masaj hareketleri ile köpürterek uygulayınız. Mililitre 400ml Garanti Süresi 24 Yurt Dışına Satış Yok Stok Kodu 8680136647700  ..
ixora Sexy Orris Duş Jeli 400 ml
ixora Duş Jelleri ile duyularını harekete geçir. Velvet Cherry duş jeli günlük duşlarınızı keyifli anlara çevirecek...
ixora Sıvı Sabun 1lt
ixora El Sabunu lüks görüntüsü ve özel içeriğiyle...İçeriğinde bulunan doğal katkı maddeleriyle ellerinizi yıkarken kurumasını engeller ve sağlıklı bir şekilde nemlendirir.Küçük bir miktarı ellerinizi temizlemek için yeterli olur.Kendine özgü kokusuyla tazelik ve ferahlık hissi verir.İçeriğinde bulunan küçük parıltılı tanecikler ve şişesinin tasarımıyla kalite ve lüks duygusu pekişir...
ixora Sıvı Sabun 300 ml
ixora El Sabunu lüks görüntüsü ve özel içeriğiyle...İçeriğinde bulunan doğal katkı maddeleriyle ellerinizi yıkarken kurumasını engeller ve sağlıklı bir şekilde nemlendirir.Küçük bir miktarı ellerinizi temizlemek için yeterli olur.Kendine özgü kokusuyla tazelik ve ferahlık hissi verir.İçeriğinde bulunan küçük parıltılı tanecikler ve şişesinin tasarımıyla kalite ve lüks duygusu pekişir...
ixora Velvet Cherry Duş Jeli 400 ml
ixora Duş Jelleri ile duyularını harekete geçir. Velvet Cherry duş jeli günlük duşlarınızı keyifli anlara çevirecek...
-30%
Liva Saç Serumu
49,90TL 34,90TL
Liva Saç Serumu;Saç köklerini derinlemesine besler. Saç derisindeki tıkanık gözenekleri açar ve saçın daha sağlıklı, daha gür büyümesini sağlar.Dökülen saç gözeneklerine vitamin desteği verir ve yeni saç oluşumu hızlandırır, böylelikle düzenli kullanımda kellik sorunu ortadan kalkar.İçindeki siyah sarımsak özü sayesinde saç derisinde oluşan kaşıntı, kabuklanma gibi deri deformasyonları yok olur.Maddeler Halinde Sıralarsak;-Saç dökülmelerini durdurur, yeni saç oluşumunu sağlar-Saç derisi üzerindeki kaşıntı, kabuklanma gibi sorunları ortadan kaldırır-Kopan ya da kolay kırılan saçları güçlendirir-Saç derisindeki gözeneklere bakım yaptığı için zamanla yağlanma ortadan kalkar-Saçları hızla uzatır, kökten uca saç yapılanmasını sağlarKullanım ŞekliSaç diplerinize sürdükten sonra Bone ile kapatıp 1 saat bekleyiniz. Bone, saç derisini terleteceği için gözenekleri açacaktır, bu anlamda önem arz ediyor.En az 1, en fazla 2 saat bekledikten sonra Liva Şampuan ile yıkamanız tavsiye edilir.*Günlük kullanıma uygundur..
Avene Cold Cream Gel Nettoyant Surgras 200 ml Duş Jeli
Ürün Özellikleri : Kuru ve hassas ciltlerde kullanıma uygun olan sabun içermeyen temizleyici jeldir. Ürün, yetişkin cildinde kullanıldığı gibi bebek ve çocuklarda da kullanıma uygundur. Sahip olduğu temizleme bazı son derece yumuşak ve nazik bir temizleme sağlamaya yardımcıdır. Süt formunda olan yapısı ile yüzünüzde ve vücudunuzda kullanabilirsiniz. Hassas ciltler için alerji yapma riski en az seviyede tutularak tasarlanan ürün gözenekleri de tıkamaz. Ph değeri cildinizin yapısı ile uyumlu olarak formüle edildiğinde ciltle oldukça iyi uyum sağlar. Cildin temzilenirken kurumasını önlemeye ve yumuşak olmasını sağlamaya yardım eder. Sonuç : Kuru ve hassas cilde sahip, yetişkin, bebek ve çocuk cildinde yumuşak bir temizlik sağlamaya yardımcı jeldir. Kullanım Şekli : Suyla ıslatarak nemlendirdiğiniz cilde elinizle masaj yaparak ya da lif yardımı ile uygulayınız ve bol suyla durulama yapınız. İçerik : AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). SU (AQUA). DİSODYUM KOKOAMFODİASETAT. SODYUM KOKOİL İSETİONAT. KOKAMİT MİPA. GLİSERİN. SODYUM KLORİT. PEG-7 GLİSERİL KOKOAT. AKRİLATES KOPOLİMER. KOKO-GLUKOZİT. BEESWAKS (SERA ALBA). SETİL ALKOL. SİTRİK ASİT. KOKU (PARFÜM). GLİSERİL STEARAT. GUAR HİDROKSİPROPİLTRİMONYUM KLORİT. MİNERAL YAĞI (SIVI PARAFİNUM). FENOKSİETANOL. POTASYUM SORBAT. SODYUM HİDROKSİT. Kuru, çok kuru ve hassaslaşmış ciltler için tasarlanmış temizleyici ve nemlendiricili banyo jelidir. Ph değeri kuru ciltlerde çok iyi uyum sağlar. Doğal yağlandırıcılardan faydalanılarak % 12 oranında yağ içermesi sağlanmıştır. Coldcrem in özelliklerini deformülüne katan Avene Gel Surgras Cold Creme, parfüm, lanolin ve sabun içermezve en kuru ciltleri nemlendirermeye, koruyarak temizlemeye yardımcıdır. Yıllardır, insanlar çeşitli cilt sorunlarından yakınmaktadır ve bunlar için çözümler aramaktadırlar. Pek çok sorunun başında da kuru ciltler ve kuruluğun sonucunda oluşan farklı sorunlar gelmektedir. Zaten kuru olan ciltler, yanlış ürünlerle yapılan temizleme sonucunda iyice hassaslaşır, alerjik reaksiyonlar verebilir ve çeşitli cilt hastalıklarının oluşumuna yol açabilir. Cildi koruyan lipidik bariyerlerin zarar görmesi sonucunda cilt kurur, bu bariyerlerin onarılması ve yenilenmesi kuruluğun giderilmesindeetken olacaktır. Çok kuru ciltlerin bakımı daha yoğun olmalıdır, zengin içerikli ürünlerle cilt canlandırılmalı ve temizliği ise mutlaka kuru ciltlere özel ürünlerle yapılmalıdır Kullanım: Islak cilt üzerinde köpürterek kullanabilirsiniz, ardından durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Xeralaude Bath Gel 750 ml
Özellikleri: Pro-Elastil Kompleksi ile temizleme duş jeli. Özellikle en hassas ciltler için formüle edilmiştir. Cildi güçlendirip korurken, yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Sık kullanım için uygun olup ayrıca tüm cilt tipleri içinde uygundur. Etken Maddeler: Sodyum PCA, Laktik Asit, Sodyum Kokoil İzetinonat, Kokomidopporil, Kullanım Önerisi: lslak cilde, duş esnasında, hafifçe masaj yapıp, köpürtülerek uygulanır. llık su ile durulanır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Xeralaude Gel 750 ml
Cumlaude Lab Xeralaude Gel 750 ml Duş Jelİ Pro-Elastil Kompleksi (Elastikiyet Kaybı) ile temizleme duş jeli.  Özellikle en hassas ciltler için formüle edilmiştir. Cildin Hidrolipidik tabakasını güçlendirip korurken, yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Sık kullanım için uygun olup ayrıca tüm cilt tipleri içinde uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Gel Douche Douceur Lactee 200 ml (Frezya Esanslı Duş Jeli)
Frezya esanslı besleyici ve koruyucu özellikli duş jeli Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Sabun içermez. Cildiniz için nötr pH değerine sahiptir. Besleyici krem içeren yoğun yapısı sayesinde nazikçe temizler, besler ve korur. İçerisindeki çiçek esansları  sayesinde hoş kokuya sahiptir. Özellikle kuru ve hassas cilt kullanımına uygundur. Hipoallerjeniktir. Kullanım Talimatları: Avucunuza gerekli miktarda ürünü alarak vücudunuza uygulayabilirsiniz. Dikkatlice durulayınız. Gözlerle temasında bol su ile durulayınız.  Minimum alerji riski için özenle hazırlanmış ve test edilmiştir. Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Gel Douche Douceur Lactee Duş Jeli 200 ml
Frezya esanslı besleyici ve koruyucu özellikli duş jeli Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Sabun içermez. Cildiniz için nötr pH değerine sahiptir. Besleyici krem içeren yoğun yapısı sayesinde nazikçe temizler, besler ve korur. İçerisindeki çiçek esansları  sayesinde hoş kokuya sahiptir. Özellikle kuru ve hassas cilt kullanımına uygundur. Hipoallerjeniktir. Kullanım Talimatları: Avucunuza gerekli miktarda ürünü alarak vücudunuza uygulayabilirsiniz. Dikkatlice durulayınız. Gözlerle temasında bol su ile durulayınız.  Minimum alerji riski için özenle hazırlanmış ve test edilmiştir. Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Gel Douche Surgras Esprit Zen 200 ml
Müge çiçeği esanslı nemlendirici ve koruyucu özellikli duş jeli Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben, phenoxyethanol, sabun içermez. Cildiniz için nötr pH değerine sahiptir. Nemlendirici yapısı sayesinde nazikçe temizler, besler ve korur. İçerisindeki çiçek esansları  sayesinde hoş kokuya sahiptir. Özellikle kuru ve hassas cilt kullanımına uygundur. Kullanım Talimatları: Avucunuza gerekli miktarda ürünü alarak vücudunuza uygulayabilirsiniz. Dikkatlice durulayınız. Gözlerle temasında bol su ile durulayınız.  Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Gel Douche Surgras Esprit Zen 200 ml (Müge Çiçeği Esanslı Duş Jeli)
Müge çiçeği esanslı nemlendirici ve koruyucu özellikli duş jeli Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben, phenoxyethanol, sabun içermez. Cildiniz için nötr pH değerine sahiptir. Nemlendirici yapısı sayesinde nazikçe temizler, besler ve korur. İçerisindeki çiçek esansları  sayesinde hoş kokuya sahiptir. Özellikle kuru ve hassas cilt kullanımına uygundur. Kullanım Talimatları: Avucunuza gerekli miktarda ürünü alarak vücudunuza uygulayabilirsiniz. Dikkatlice durulayınız. Gözlerle temasında bol su ile durulayınız.  Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Gel Douche Surgras Eveil Matinal 200 ml
Limon, Greyfurt, Mandalina Kabuğu, Esanslı Nemlendirici ve Koruyucu Duş Jeli Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben, phenoxyethanol, sabun içermez. Cildiniz için nötr pH değerine sahiptir. Nemlendirici yapısı sayesinde nazikçe temizler, besler ve korur. İçerisindeki çiçek esansları  sayesinde hoş kokuya sahiptir. Özellikle kuru ve hassas cilt kullanımına uygundur Kullanım Talimatları: Avucunuza gerekli miktarda ürünü alarak vücudunuza uygulayabilirsiniz. Dikkatlice durulayınız. Gözlerle temasında bol su ile durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Gel Douche Surgras Eveil Matinal 200 ml (Meyve Esanslı Nemlendirici Koruyucu Duş Jeli)
Limon, Greyfurt, Mandalina Kabuğu, Esanslı Nemlendirici ve Koruyucu Duş Jeli Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben, phenoxyethanol, sabun içermez. Cildiniz için nötr pH değerine sahiptir. Nemlendirici yapısı sayesinde nazikçe temizler, besler ve korur. İçerisindeki çiçek esansları  sayesinde hoş kokuya sahiptir. Özellikle kuru ve hassas cilt kullanımına uygundur Kullanım Talimatları: Avucunuza gerekli miktarda ürünü alarak vücudunuza uygulayabilirsiniz. Dikkatlice durulayınız. Gözlerle temasında bol su ile durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lierac Gel Douche Sensoriel 150 ml Duş Jeli
LIERAC GEL DOUCHE SENSORIEL 3 BEYAZ ÇİÇEK ÖZLÜ VÜCUT TEMİZLEME JELİ 150 ML Sabun içermeyen,bitkisel içerikli şeffaf duş jeli,hoş kokusu ile köpüğe dönüşerek cildinizi nazik bir şekilde temizler. KULLANIM: Banyo ve duş sırasında kullanınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nilera Gliserinli Sabun Elma 90 gr
Ürün ÖzellikleriElma asiti olan malik asitin temelini oluşturduğu NİLERA Elma; cilt hücrelerinizin direnç kazanmasına yardımcı olmak amacı ile tasarlanmıştır. %50 gliserin içeriği ile cildinize nem ve su takviyesi yapar. Hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı ihtiva etmektedir. Hindistan cevizi yağının yüksek nemlendirme kuvvetinden, palmiye yağının da yüksek derecede E vitamini içermesinden faydalanılmaktadır.Kullanım AlanlarıDöküntülü ve pürüzlü ciltlerde, canlı hücrelerin ortaya çıkartılması ve ciltte canlılık oluşturmaya yardımcı olma amacı ile kullanılır. Hazırlanışı ve Uygulanışı Günlük kullanımda uygulayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere tatbik ediniz ve cildinizde bekletme yapmayınız. Hemen durulayınız.Uyarılar ve Önlemlerİçeriğindeki yoğun malik asit nedeni ile nadirde olsa bazı ciltlerde alerjik durum oluşturabilir, cildi tahriş edebilir. Bu gibi durumlarda lütfen doktorunuza başvurunuz. Sabun kullanım alanları dışında kullanılmamalıdır. Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nilera Gliserinli Sabun Frambuaz 90 gr
Ürün ÖzellikleriFrambuaz yağının temelini oluşturduğu NiLERA Frambuaz; normal ciltlerin yanında, dermatitli ve egzemalı ciltler için de tasarlanmıştır. İçeriğindeki %50 gliserin ile yoğun nemlendiricili ve pH dengeleyicisi olarak kullanılmaktadır.Cildinizin kaybettiği su ve nemi geri kazandırıcı özelliktedir. Hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı ihtiva etmektedir. Hindistan cevizi yağının yüksek nemlendirme kuvvetinden, palmiye yağının da yüksek derecede E vitamini içermesinden faydalanılmaktadır.Kullanım AlanlarıCilt yüzeyinde bariyer oluşturarak, irritan maddelerin cilt ile temasını minimum seviyeye indirger. Böylece alerji ve alerjik egzema oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hazırlanışı ve Uygulanışı Günlük kullanımda uygulayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere tatbik ediniz ve cildinizde bekletme yapmayınız. Hemen durulayınız.Uyarılar ve ÖnlemlerSabun kullanım alanları dışında kullanılmamalıdır. Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nilera Gliserinli Sabun Limon 90 gr
Ürün ÖzellikleriLimon yağı olan sitrik asitin temelini oluşturduğu NiLERA Limon; ağır akneli ciltler için tasarlanmıştır. İçeriğindeki sitrik asit ile sivilce üzerindeki yağ tabakasını kurutucu özelliği vardır.Kurutmuş olduğu cildi %50 gliserin içeriği ile tekrardan nemlendirir ve cildinizin kaybettiği suyu ve nemi geri kazandırır. Hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı ihtiva etmektedir. Hindistan cevizi yağının yüksek nemlendirme kuvvetinden, palmiye yağının da yüksek derecede E vitamini içermesinden faydalanılmaktadır.Kullanım Alanlarıİsotretinoin etken maddeli ürünlere geçiş sırasında son bir kez harici kullanılan ürünler içerisinde tavsiye edebileceğimiz bir üründür. Ağır akneli ciltlerde kullanımı uygundur. Hazırlanışı ve Uygulanışı Günlük kullanımda uygulayınız.Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere tatbik ediniz ve cildinizde bekletme yapmayınız.Hemen durulayınız.Uyarılar ve Önlemlerİçeriğindeki yoğun sitrik asit nedeni ile nadirde olsa bazı ciltlerde alerjik durum oluşturabilir, cildi tahriş edebilir. Bu gibi durumlarda lütfen doktorunuza başvurunuz. Sabun kullanım alanları dışında kullanılmamalıdır. Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nilera Okyanus 90 gr Cilt Sabunu
Ürün ÖzellikleriOkyanus suyu ve yosun özünün temelini oluşturduğu, AHA (Alpha Hydroxy Acid)' ların yoğun bir şekilde bulunduğu Nilera Okyanus; siyah noktalı ve yağlı ciltler için tasarlanmıştır.İçeriğindeki %50 gliserin ile yoğun nemlendiricili ve Ph dengeleyicisi olarak kullanılmaktadır. Hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı ihtiva etmektedir. Hindistan cevizi yağının yüksek nemlendirme kuvvetinden, palmiye yağının da yüksek derecede E vitamini içermesinden faydalanılmaktadır.Kullanım AlanlarıCilt gözeneklerini açma, cilt temizliği konusunda ve cildin rahat nefes almasını sağlamada kusursuzdur. Lokal akne performansı mükemmeldir. Hazırlanışı ve Uygulanışı Günlük kullanımda uygulayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere tatbik ediniz ve cildinizde bekletme yapmayınız. Hemen durulayınız.Uyarılar ve ÖnlemlerSabun kullanım alanları dışında kullanılmamalıdır. Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nuxe Men Gel Douche Multi-Usages 200 ml Duş Jeli
NUXE MEN ÇOK AMAÇLI DUŞ JELİ 200 ML Hassas Ciltler Dahil Tüm Cilt Tipleri  Bitki özlerinde elde edilmiş temizleyici baz ve fizyolojık pH'ı ile yüzü,vücudu ve saçları nazikçe temizler cilde enerji verier.%95 oranında doğal içeriklerden oluşmaktadır.Gözle temas halinde bol su ile durulayınız.Paraben içermez. SON KULLANIM  TARİHİ:11/2018 Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Salicade Duş Jeli 300 ml
Uzmanlar; deride pullanma, kabuklanma, kızarıklık ve kaşıntı için Prozinc Salicade Duş Jelini öneriyor. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Haftada 2-3 kez, ihtiyaç duyulan bölgeye duş jelini nazikçe uygulayınız, köpüğü cilt üzerinde 2-3 dakika beklettikten sonra durulayınız. Kullanımı: Deri üzerinde oluşan pullanma, kabuklanma, kızarıklık ve kaşıntı gibi durumlarda kullanılır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Fresh Shower 200 ml Duş Jeli
Sebamed Fresh Shower, tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen ferahlatıcı duş jelidir.Hassas formülü ile cildi derinlemesine temizlerken kuruluğa sebep olmaz.Cildi temizlerken aynı zamanda cildi nemlendirir.Cilde ferahlık ve rahatlık kazandırır.Cilde çok iyi uyum sağlar ve cildi kurumaya karşı korur. Karakteristik cilt amino asitleri, meyve asitleri ve allantoin gibi aktif maddelerin bileşimi sayesinde cilde nemlilik ve yumuşaklık kazandırır. pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu asit örtüsünü korur. Cildin zararlı çevre etkilerine karşı dayanıklılığını artırır. Kullanım Şekli: Nemli cilde nazik masaj eşliğinde uygulayarak köpürtün ve ardından bol su ile durulayın. Kullanım Sıklığı: Günlük kullanım Ürün Bileşimi: Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Glyceryl Laurate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Lactate, Parfum, Niacinamide, Glycine, Magnesium Aspartate, Alanine, Lysine, Leucine, Allantoin, PEG-150 Distearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, CI 61570, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl cinnamal, Linalool, Limonene Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı 200 ml
Saçın sağlıklı kalması için saçlı derinin asit mantosunu destekler ve korur. 5.5 pH değeri ile saç yapısını stabilize eder. Özellikleri : Nazik günlük bakım için uygundur. Saç derisini ve saçı kurumaya karşı korur. Saç yapısının bütünlüğünü koruyarak sağlıklı bir parlaklık sağlar. Saç telinin yapısına nüfuz ederek nemini korur, saça hacim ve ipeksi bir parlaklık verir. Hoş ve hafif kokuludur. Sabun ve alkali içermez. Yeni kuşak glikozit sürfaktan karışımı ve bitkisel bazlı etkin temizlik maddeleri içerir. Kullanım Alanı : Normal ve kuru saçlar için uygundur. Özellikle sık yıkanan saçlar için önerilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İçerikleri : Aqua, Decyl Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Citrate, PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı 400 ml
Saçın sağlıklı kalması için saçlı derinin asit mantosunu destekler ve korur. 5.5 pH değeri ile saç yapısını stabilize eder. Özellikleri : Nazik günlük bakım için uygundur. Saç derisini ve saçı kurumaya karşı korur. Saç yapısının bütünlüğünü koruyarak sağlıklı bir parlaklık sağlar. Saç telinin yapısına nüfuz ederek nemini korur, saça hacim ve ipeksi bir parlaklık verir. Hoş ve hafif kokuludur. Sabun ve alkali içermez. Yeni kuşak glikozit sürfaktan karışımı ve bitkisel bazlı etkin temizlik maddeleri içerir. Kullanım Alanı : Normal ve kuru saçlar için uygundur. Özellikle sık yıkanan saçlar için önerilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İçerikleri : Aqua, Decyl Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Citrate, PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Kepek Önleyici Şampuan 200 ml
Saçın sağlıklı kalması için saçlı derinin asit mantosunu destekler ve korur. 5.5 pH değeri ile saç yapısını stabilize eder. Özellikleri : Kepeği hassas bir şekilde temizler; kepeğin yarattığı tahrişin görünür belirtilerini ortadan kaldırarak saç derisi ve saçı nazikçe temizler. Saçı canlandırır, hacim ve parlaklık verir. Günlük bakım ile yağlı saç derisini stabilize eder. Sabun ve alkali içermez. Kepeğe karşı etkili pirokton olamin ile hafif ve etkili yıkama maddeleri içerir. Kullanım Alanı : Normal ve yağlı saçlar ve saç derisi için uygundur. Yağla kepeğin hassas bir şekilde giderilmesi için özellikle uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İçerikleri : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Piroctone Olamine, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-4, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Kepek Önleyici Şampuan 400 ml
Saçın sağlıklı kalması için saçlı derinin asit mantosunu destekler ve korur. 5.5 pH değeri ile saç yapısını stabilize eder. Özellikleri : Kepeği hassas bir şekilde temizler; kepeğin yarattığı tahrişin görünür belirtilerini ortadan kaldırarak saç derisi ve saçı nazikçe temizler. Saçı canlandırır, hacim ve parlaklık verir. Günlük bakım ile yağlı saç derisini stabilize eder. Sabun ve alkali içermez. Kepeğe karşı etkili pirokton olamin ile hafif ve etkili yıkama maddeleri içerir. Kullanım Alanı : Normal ve yağlı saçlar ve saç derisi için uygundur. Yağla kepeğin hassas bir şekilde giderilmesi için özellikle uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İçerikleri : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Piroctone Olamine, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-4, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Kepek Önleyici Şampuan 500 ml
Saçın sağlıklı kalması için saçlı derinin asit mantosunu destekler ve korur. 5.5 pH değeri ile saç yapısını stabilize eder. Özellikleri : Kepeği hassas bir şekilde temizler; kepeğin yarattığı tahrişin görünür belirtilerini ortadan kaldırarak saç derisi ve saçı nazikçe temizler. Saçı canlandırır, hacim ve parlaklık verir. Günlük bakım ile yağlı saç derisini stabilize eder. Sabun ve alkali içermez. Kepeğe karşı etkili pirokton olamin ile hafif ve etkili yıkama maddeleri içerir. Kullanım Alanı : Normal ve yağlı saçlar ve saç derisi için uygundur. Yağla kepeğin hassas bir şekilde giderilmesi için özellikle uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İçerikleri : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Piroctone Olamine, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-4, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Douche Spa Gel Creme 100 ml (Duş Jeli)
Vichy Douche Spa Gel Creme 100 ml Beyaz Kil Ve Shea Yağı İçeren Duş Jeli Duşta SPA Ferahlığı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Vichy Douche Spa Gel Huile 100 ml (Duş Jeli)
Vichy  Douche Spa Gel-Huile 100 ml Mineral Kompleks Ve Shea Yağı İçeren Duş Jeli Duşta SPA Ferahlığı Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 34 arası, toplam: 34 (1 Sayfa)