Ağız Bakım ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Aftadur Plus Jel 8 ml
Aftadur Plus Jel 8 ml Aftadur hiçbir anestezik ve sedatif madde içermeden ağız mukozasında bulunan aft ve stomatit türü yaralardan kaynaklanan ağrı ve acı hissini yatıştırmaya çalışır.Jel formu ; noktasal aftlar ve çok küçük çocuklarda elle uygulamanın zorunlu olduğu durumlarda uygulama rahatlığı tanır.Aftadur uygulandıktan sonra etkisini uzun süre devam ettirir.Aftadur açığa çıkan sinir uçlarına etki ederek ağrı ve acı hissinde azalma sağlamaya çalışır.Kullanım şekli;Bebek, çocuk,yetişkin ve yaşlılar için güvenle kullanılan ürünlere destek olan ürün yemeklerden önce kullanılmalıdır.Gün içerisin de istenilen sıklıkta kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aftadur Plus Sprey 15 ml
Aftadur Plus Sprey 15 ml Aftadur hiçbir anestezik ve sedatif madde içermeden ağız mukozasında bulunan aft larda kullanılır.Jel formu ; noktasal aftlar ve çok küçük çocuklarda elle uygulamanın zorunlu olduğu durumlarda uygulama rahatlığı tanır.Sprey formu ise daha çok yaygın aft tahrişlerinde kullanıma uygundur.Aftadur uygulandıktan sonra etkisi çok uzun süre sürmektedir. (3-5 saat)Aftadur açığa çıkan sinir uçlarına etki ederek ağrı ve acı hissini yatıştırmaya çalışır.Aftadur doğal savunma sistemini destekleyen yapıya sahiptir.Kullanım şekli;Bebek, çocuk,yetişkin ve yaşlılar için güvenle kullanılan ürün yemeklerden önce kullanılmalıdır.Gün içerisin de istenilen sıklıkta kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cistus Ballı Limonlu 10 Pastil
Cistus Antivirus ağız ve farenkste mekanik bir savunma tabakası oluşturarak, gribi önler. Gribi önleyen antiviral etkili ilk ve tek pastildir. Hastalık sırasında boğaz kaşıntısını ve kuru öksürüğü hafifletir.   6 saat koruma sağlar. Sistemik dolaşıma katılmaz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Colgate Optik Beyaz 75 ml Diş Macunu
COLGATE OPTİK BEYAZ 75 ML DİŞ MACUNU Fırçanızın kıl demetlerinin birbirinden ayrılmasından, eğilmesinden  bozulduğunu anlayabilirsiniz. Diş fırçalarının ortalama üç ayda bir değiştirilmesi gerektiğini unutmayın. Klasikleşen Colgate korumasının yanı sıra özel formülüyle dişlerinizin doğal beyazlığına dönmesini sağlar. Günde iki kere olmak üzere dört hafta süreyle kullanılırsa doğal beyazlığı rahatlıkla fark edeceksiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Colgate Sensitive Pro-Relief Diş Macunu 75 ml
COLGATE SENSİTİVE PRO - RELİEF DİŞ MACUNU BEYAZLATICI 75 ML Diş hassasiyetine karşı çabuk etki gösteren ve uzun süreli rahatlama sağlayan bir macunudur. Eğer soğuk veya sıcak; tatlı ve ekşi yiyecekler dişlerinizde sızlamalara neden oluyorsa dişleriniz hassas demektir. Pro - Argin formülüyle hassas dişlerde anında etki gösterir ve rahatlatır.  Colgate Sensitive Pro-Relief Whitening, geleneksel Colgate diş korumasının yanında güçlü beyazlatıcı etkisi ile dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasında yardımcı olur.  Diş hassasiyetinin çok yaygın bir rahatsızlık olduğu unutulmamalıdır.   Diş macunları ağız temizliğinin yanında mevcut çürüklerle de mücadele eder. İçeriğindeki florid dişlerin arasına girerek çürükleri kaplar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı 75 ml Diş Macunu
COLGATE TOTAL PROFESYONEL DİŞ ETİ SAĞLIĞI 75 ML DİŞ MACUNU ÖZELLİKLERİ     Sağlıklı dişler ve diş etleri için kesintisiz diş eti koruması sağlar.     Eşsiz formülü diş eti hastalıklarına neden olabilecek bakteri plağı oluşumu ile savaşır, diş eti problemlerini %88'e kadar önler.     Diş eti problemleri dolayısı ile kaynaklanan diş çekilmesi oluşumu*** gibi diş eti problemlerini önlediği klinik olarak kanıtlanmıştır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Colgate Üçlü Etki 100 ml Diş Macunu
COLGATE ÜÇLÜ ETKİ 100 ML DİŞ MACUNU Öncelikle, Colgate Üçlü Etki özel formülü ile dişlerinizi güçlendirir. Bu sayede dişleriniz çürümelere karşı daha dayanıklı hale gelir. Formülünün bir diğer etkisi sayesinde nefesinizi ferahlatır. Son olarak da dişlerinizi beyazlatır.  Diş macunları, plak adı verilen dişlerinizin ve diş etlerinizin üzerinde oluşan ve diş çürümesine ya da diş hastalıklarına neden olan tabakayla mücadele eder. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Corega Diş Protezi Temizleyici 30 Tablet
Kokunun giderilmesinde yardımcıdır. Protez yüzeyindeki gözeneklere etki eder. Diş protezinde temizlik ve ferahlık sağlar. 30lu paket uzun süre kullanım sağlar. Diş lekelerini ve yiyecek artıklarının giderilmesinde yardımcıdır. Çay, kahve ve sigaradan oluşan lekelerin azalmasında yardımcı olur. Nane aromalı içeriği ferahlık ve temizlik sağlar. Kullanım Şekli : 1 bardak ılık suya, 1 tablet atınız. Diş protezini dışarıda kalmayacak şekilde tamamını suyun içine koyun. Temizlenen diş protezini,kullanmadan önce bol suyla durulayın. Gece boyunca güvenle çözeltide bırakabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Corega Diş Protezi Yapıştırcı 20 gr
Corega Diş Protezi Yapıştırıcı krem, protezin ağızda sabit durmasını sağlayarak, besinlerin protez ile damak arasına girmesini engellemeye yardım eder. Kullanım Şekli : Kullanım öncesinde diş protezini temizleyip kurutun. Alt çene: Protez ve damağın temas eden 3 noktasına sürüp, ağza yerleştirin. Üst çene: Protez ve damağın temas eden 3 noktasına sürüp, çeneniz ya da elinizle sıkıca bastırın. Birşey yiyip içmeden önce birkaç dakika bekleyin. Diş protezini istediğinizde kolayca çıkarabilirsiniz. Protez üzerindeki yapıştırıcıyı ılık su ile fırçalayarak temizleyin. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Çinko Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
Özel Çinko formülüyle ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Çinko Diş Macunu 75 ml (Ağız Kokusu Gide
Ağız içindeki bakterilere, sigaraya, ağız kuruluğuna, ağız hijyeninin bozulmasına, diş çürüklerine ve çeşitli gıdaların tüketilmesine bağlı olarak gelişir. Ağız kokusu, kişiler arası ilişkiyi ve sosyal yaşantıyı olumsuz yönde etkiler. ÇİNKOAğız kokusu yapan uçucu sülfür bileşiklerini etkisiz hale getirerek kokuyu ortadan kaldırır. Aynı zamanda bakteri plağı ve diş taşı gelişimini engeller. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Cistus Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
Doğal Cistus ekstresi ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Cistus Ekstresi Diş Macunu 75 ml
Dişlerin iç, dış ve çiğneme yüzeylerinden bakteri plağını ve yiyecek artıklarını uzaklaştırmanın en etkili yolu dişlerin doğru diş macunu ile fırçalanmasıdır. Çürük, dişeti hastalıkları ve ağız kokusuna neden olan faktörlerin engellenmesi sürekli ve iyi bir ağız bakımı ile mümkündür. Ağız hijyeninin bozulması estetik sorunların yanı sıra kalp hastalıkları, kemik erimesi gibi daha ciddi sorunlar ile de sonuçlanabilir.  Doğal Cistus ekstresi ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur Dişlerin doğal beyazlığını ortaya çıkarır Bakteri ve plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ağız hijyeninin korunması diş çürüğü, diş eti problemleri ve ağız kokusuna neden olan plak oluşumunu engeller Cistus ekstresinin içerisindeki polifenoller, ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olurİçeriğindeki özel bitki esktersiyle tam koruma ve günlük bakım sağlar- Florürlü formülasyonu diş çürüklerinin önlenmesinde etkilidir. - Özel geliştirilmiş formülü diş hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olur. - Formülündeki silikanın temizleyici etkisi dişin doğal beyazlığını ortaya çıkarır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Klorheksidin Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
%0,05 Klorheksidin içeriği ile diş eti bakımının sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Klorheksidin Diş Macunu 75 ml
Diş etleri yumuşak dokudan oluşur ve dişlerin kök kısmını sarar. Diş etlerinin bakımı en az dişlerin bakımı kadar önemlidir. Düzenli ve doğru yapılmayan diş eti bakımı diş eti problemlerine neden olur. Diş eti problemlerinin ana nedenlerinden biri bakteri plağıdır. Bakteri plağı dişe sıkıca tutunan, yapışkan saydam bir tabakadır. Oluşumu sürekli devam eder. Tırnağınızla dişinizin üzerini kazıyarak plağı fark edebilirsiniz. Plağın bir miligramında 200 ile 500 milyon arasında bakteri bulunur ve plak bakteriler tarafından üretilir. KLORHEKSİDİNAnti-Plak özelliğiyle FDA Amerika Gıda ve İlaç Dairesi onaylıdır. Plak yapısını bozar ve yeni plak oluşumuna engel olur. Diş eti bakımı ve plak kontrolü için altın standart olarak kabul edilen klorheksidin aynı zamanda etkisi uzun süre kalıcı olan bir ağız antiseptiğidir. Sürekli kullanımda kusursuz diş eti bakımı sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Hidrosis Control Creme Anti Transpirante 50 ml
Ducray Hidrosis Control Creme Anti-Transpirante 50 ml Terleme karşıtı krem El ve ayak için Her cilt tipine uygundur Kullanışı : Kuru ve temiz cilde ,5 gün boyunca her gün uygulayın.Ardından haftada 2 ila 3 kez uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Hidrosis Control Creme Anti-Transpırante 50 ml
Ducray Hidrosis Control Creme Anti-Transpırante 50 ml Terleme karşıtı krem El ve ayak için Her cilt tipine uygundur Kullanışı : Kuru ve temiz cilde ,5 gün boyunca her gün uygulayın.Ardından haftada 2 ila 3 kez uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Imuneks Farma İmumax 16+ Spray imuneks
Imuneks Farma İmumax 16+ Spray  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Lipikar Stick AP+ 15 ml
La Roche Posay Lipikar Stick AP+ 15 ml Faydalar:Cildi anında rahatlatır ve ciltte uzun süreli rahatlama sağlar. Cilt, esnekliğini yeniden kazanır. Kaşıntı aralıklarının aralığını uzatır.Kullanım Şekli:Bebek, çocuk ve yetişkin ciltlerinde, rahatsızlık görülen çok kuru noktalara günde 1 defa uygulayın. Yüz ve/veya vücutta kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Advanced White 250 ml
LISTERINE ADVANCED WHITE AĞIZ BAKIM ÜRÜNÜ 250 ML Günde 2 kez kullanıldığında Lısterıne Advanced Whıte'ın dişte oluşan lekeleri ortadan kaldırdığı ve engellediği,böylece sadece 2 hafta içinde daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağladığı kanıtlanmıştır.Lısterıne Advanced Whıte çok yönlü koruma sağlayan benzersiz formüle sahiptir. *Aşındırmayan beyazlattma teknolojisi ile dişlerdeki lekeleri ortadan kaldırır. *İçeriğindeki güçlü esansiyel yağlar ağız hijyeni sağlar ve diş yüzeyini temizler. *Oluşturduğu koruyucu kalkan ile yeni lekelerin oluşumunu engeller. *Florür mineralleri geri kazandırmaya ve dişlerinizi güçlendirmeye yardımcı olur. KULLANIŞI: En iyi sonucu almak için,sabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız.10 ml'yi bır bardağa dökünüz,60 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz. 12 yaşından küçük çocuklarca kullanılmamalıdır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Advanced White Gelişmiş Beyazlık 500 ml Gargara
Lısterıne AdvancedWhite 500 ml Nane Aromalı Sadece 2 Haftada Daha Beyaz Dişler.. Dişlerde oluşacak lekeleri engeller, Florür ile Dişleri Güçlendirir. Günde 2 kez kullanıldığında Listerine Advanced White' ın dişte oluşan lekeleri ortadan kaldırdığı ve engellediği, böylece sadece 2 hafta içinde daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağladığı kanılanmıştır. Listerine Advanced White, çok yönlü koruma sağlayan benzersiz formüle sahiptir.* Aşındırmayan beyazlatma teknolojisi ile dişlerdeki lekeleri ortadan kaldırır.* İçeriğindeki güçlü esansiyel yağlar ağız hijyeni sağlar ve diş yüzeyini temizler.*Oluşturduğu güçlü kalkan ile yeni lekelerin oluşumunu engeller.*Florür minarelleri geri kazandırmaya ve dişleri güçlendirmeye yardımcı olur. Açmak İçin: Kapağı SIKINIZ ve ÇEVİRİNİZ.Kapatmak İçin: Kapak kilitlenene kadar çeviriniz.Kullanışı: En iyi sonucu almak için, sabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız.10ml' yi ( 5ml'lik 2 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz, 60 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz.* 12 yaşından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. * Bu ürünün ilk defa sizin tarafınızdan kullanıldığını garantileyen güvenlik filmi yırtıksa kullanmayınız. * Ürünü sulandırmayınız, şişeden içmeyiniz ve yutmayınız.* Florür desteği kullanıyorsanız, diş hekiminize başvurun.Avrupa birliği' nde üretilmiştir. LISTERINE tescilli bir markadır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Cool Citrus 250 ml
Portakal Aromalı Hafif Tat  Sadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.  LISTERINE® Cool Citrus Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Cool Mint 250 ml
Nane AromalıEn İyi Yeni Ürün!Mayıs 2012'de BrandSpark International tarafından Türkiye'de 14.000 tüketiciyle yürütülen araştırma sonucunda, LISTERINE® COOL MINT sıvı ağız bakım ürünü kategorisinde 'Yılın En İyi Yeni Ürünü' seçilmiştir. Sadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.LISTERINE® COOL MINT Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Fresh Burst 250 ml
Ferah Nane Aromalı Hafif TatSadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.LISTERINE® FRESH BURST Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 250 ml Gargara
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 250 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 500 ml Gargara
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 500 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Stay White 250 ml
LISTERINE® Stay White Ağız Bakım Ürünü tartar oluşumunu azaltır ve diş lekesi oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Dişleri daha temiz ve beyaz tutar. LISTERINE® Stay White Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli  nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler. - Nefesinizi tazeler.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Total Care 6 Etki 1 Arada 250 ml
En yeni ürünümüz LISTERINE® TOTAL CARE sağlıklı ağız bakımı için gerekli 6 etkiyi 1 arada sunan İLK sıvı ağız bakım ürünüdür.Günde 2 kez kullanım ile komple ağız sağlığı için koruma sağlar. Ağzı derinlemesine temizlediği klinik olarak kanıtlanmıştır: - Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler.- Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar.- Nefesi tazeler.- Dişleri güçlendirir.- Dişlerin doğal beyazlığını korur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Total Care Zero 6 Etki 1 Arada 250 ml
LISTERINE® TOTAL CARE ZERO  sağlıklı ağız bakımı için gerekli 6 etkiyi 1 arada sunan ve alkol içermeyen formulü ile ağızda daha hafif bir tat bırakır.Günde 2 kez kullanım ile LISTERINE® TOTAL CARE ZERO ​, derinlemesine ağız sağlığı için koruma sağlar ve ağzı derinlemesine temizler: - Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler.- Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar.- Nefesi tazeler.- Dişleri güçlendirir.- Dişlerin doğal beyazlığını korur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Zero 250 ml
Daha hafif tada sahip en yeni ürünümüz ile tanışın! LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü formülündeki 4 esansiyel yağ sayesinde ağzınızda alışılmış LISTERINE® Ürünleri'nin hijyenini sunuyor. LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü'nun alkol içermeyen formülü daha hafif bir tada sahip. Ayrıca LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü içeriğindeki florür sayesinde diş çürümesine karşı koruma sağlar.LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler. - Diş çürümesine karşı koruma sağlayan florür içerir.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Alkolsüz 500 ml Gargara
Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Alkolsüz 500 ml Gargara Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Ağız Bakım Suyu Sıfır Alkol 250 ml Diş fırçalama ile ulaşılamayan yerlere ulaşarak ağız içi hijyen sağlar ve diş eti hastalıklarının en önemli sebebi olan plağı azaltarak önler. Diş çürümesine karşı koruma sağlayan florür bulundurur. Nefesinizde kalıcı ferahlık sağlar. Günde 2 kez Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Ağız Çalkalama ve Bakım Suyu 500 ml kullanıldığında ağız içini derinlemesine temizler, dişlerdeki plağı azaltır ve nefesinizi tazeler. Kullanım Şekli Sabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Ağız Çalkalama ve Bakım Suyu 500 ml kullanabilirsiniz. 20 ml'yi (4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz. Bardaktan ağzınıza alarak 30 saniye boyunca çalkalayarak tükürünüz. Sulandırmadan kullanınız. Şişeden içmeyiniz veya yutmayınız. 6 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için 10 ml kullanınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Kırmızı
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Kırmızı Aktif kömür tanecikleri içeren beyazlatıcı diş fırçası. İsviçre'de geliştirilen yüksek teknoloji diş fırçası kılları, aktif kömür tanecikleri (ACP) ile diş plağının yüksek etkili temizliğini sağlar ve dişi aşındırmadan parlatır. Ultra hafif ve özel tasarım fırça sapı dişe uygulanan gereksiz basıncı azaltır. 3 günün sonunda gözle görünür beyazlık ve diş parlaklığı! Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Mavi
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Mavi Aktif kömür tanecikleri içeren beyazlatıcı diş fırçası. İsviçre'de geliştirilen yüksek teknoloji diş fırçası kılları, aktif kömür tanecikleri (ACP) ile diş plağının yüksek etkili temizliğini sağlar ve dişi aşındırmadan parlatır. Ultra hafif ve özel tasarım fırça sapı dişe uygulanan gereksiz basıncı azaltır. 3 günün sonunda gözle görünür beyazlık ve diş parlaklığı! Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Siyah
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Siyah Aktif kömür tanecikleri içeren beyazlatıcı diş fırçası. İsviçre'de geliştirilen yüksek teknoloji diş fırçası kılları, aktif kömür tanecikleri (ACP) ile diş plağının yüksek etkili temizliğini sağlar ve dişi aşındırmadan parlatır. Ultra hafif ve özel tasarım fırça sapı dişe uygulanan gereksiz basıncı azaltır. 3 günün sonunda gözle görünür beyazlık ve diş parlaklığı! Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Yeşil
MegaSmile Kömür Tanecikleri Diş Fırçası Medium 2'li Yeşil Aktif kömür tanecikleri içeren beyazlatıcı diş fırçası. İsviçre'de geliştirilen yüksek teknoloji diş fırçası kılları, aktif kömür tanecikleri (ACP) ile diş plağının yüksek etkili temizliğini sağlar ve dişi aşındırmadan parlatır. Ultra hafif ve özel tasarım fırça sapı dişe uygulanan gereksiz basıncı azaltır.   Not : Görsel değişiklik gösterebilir. 3 günün sonunda gözle görünür beyazlık ve diş parlaklığı! Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nurse Harvey's Dentigel Diş Jeli 15 gr
NURSE HARVEY'S DENTIGEL DİŞ VE DİŞ ETLERİNİ RAHATLATICI JEL 15 GR KULLANIMI: Ellerinizi temizledikten sonra parmağınızın ucuna bir miktar Nurse Harvey's Dentıgel alınız.Diş ve diş etlerine hafif masaj yaparak sürünüz.Gerektiğinde aynı uygulamayı tekrarlayınız.Özellikle yemek sonrası ve uyku öncesi uygulayınız. UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.Gözile temas ettirmeyiniz.Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Etil Alkol ve Şeker içermez. SON KULLANIM TARİHİ:06/2019 Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Oral-B Stages Power Star Wars 3+ Yaş Şarjlı Diş Fırçası
  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Oral-B Vitality 3D White D12 Şarjlı Diş Fırçası
Oral-b Vitality 3d White Şarj Edilebilir Diş Fırçası Şarj edilebilir diş fırçası.Ürünün Açıklaması:2 Boyutlu hareket ile günlük temizleme ayarı.Profesyonel tasarımOral-B vitalitynin fırça başlığı profesyonel diş temizleme aletlerinden esinlenilerek tasarlandı.Yenisini almanız için uyarır.Kutu içeriği:Şarjlı diş fırçası gövdesiŞarj istasyonu1 adet 3 d white3 boyutlu beyazlık fırça başlığıKullanım Şekli:Fırçanızın başlığını ıslatın ve diş macunu sürün.Fırçayı dişlerinize götürün ve çalıştırın.Fırça başlığını yavasça her bir dişin üzerinde kısa süreler tutarak gezderin.Önce dış yüzeyleri fırçalayın, ardından iç yüzeyleri ve en son çiğneme bölgesini fırçalayın.Ağzınızın dört bölgesini otuzar saniye fırçalayın.Entegre sayaç size ne zaman diğer bölgeye geçmeniz gerektiğini hatırlatacak. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Oral-B Vitality Cross Action D12 Şarjlı Diş Fırçası
Oral-B Vitality şarjlı diş fırçası sıradan manuel diş fırçasına göre klinik olarak kanıtlanmış üstün temizlik sağlar. Profosyonellerden esinlenerek tasarlanmış Cross Action fırça başlığı 16 derecelik açı verilmiş özel kıllarıyla her dişi sarar ve 2 boyutlu salınım ve dönme hareketiyle her dişi ayrı ayrı temizleyerek sıradan manuel diş fırçasına göre daha iyi bir plak temizliği sağlar. Gövde içerisindeki zamanlayıcı sizi uyararak diş hekimlerinin tavsiye ettiği 2 dakika boyunca dişlerinizi fırçalamanıza yardımcı olur. Elektrikli diş fırçasına dahil olan, sapta yer alan faydalı bir zamanlayıcı, sizi diş hekimlerinin tavsiye ettiği biçimde 2 dakika boyunca diş fırçalamanız için uyarır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Protefix Aktif Temizleyici Tablet 32 Adet
Doğru protez bakımı günde iki defa olur. En ideali uykudan önce ve uyandıktan sonra yapılmasıdır. Yapıştırıcı kalıntılarını, diş fırçası ve diş macunuyla temizlenin yanı sıra Aktif-Oksijen içeren Protefix® Aktif-Temizleyici senelerdir uygun bir yardımcıdır. Üç dakika içinde hijyenik temizlik ve ferahlık Anti-bakteriyel Plak ve bakterilerin %99,99 unu yok eder 15 dakika içinde dezenfeksiyon Kullanım Bilgileri: Doğal dişlerdeki gibi protezlerde de yemek artıkları kalabilir. Bu yüzden protezlere de titiz bir hijyenik ağız bakımı uygulamak gerekir. Çünkü yemek artıkları protezin alt tarafına girebilir. Protez kullanımı, doğal ağız florasının oluşmasını önler, ağızdaki entegral temizlemeye engel olduğu için, acı veren iltihaplara neden olabilir. Bu yüzden sadece diş fırçanıza değil, iyi bir temizleyici tablete güvenmeniz gerekiyor.  Protefix® Aktif-Temizleyici en uygunudur; yüksek temizlik gücüne ve koku yok eden etkiye sahiptir. Protefix® Aktif-Temizleyicinin formülü yeterince oksijene sahiptir. Böylelikle diş protezinizi, diş protezin materyaline zarar vermeden mükemmel şekilde ve hızlı temizler. Dozaj ve Kullanım  1 tableti bir bardak ılık suya (100-200 ml, 35 °C) atınız, hemen ardından diş protezinizi ya da diş telinizi tamamı solüsyonun içinde kalacak şekilde bardağa koyunuz. Hijyenik temizlik ve ferahlık etkisi 3 dakika içinde etkisini gösterir, 15 dakika içinde dezenfekte eder. Temizleme gece boyunca da devam edebilir. İşlem sonrası kullanmadan önce diş protezinizi iyice durulayınız. Ağız dışında kullanınız. Göze temasından kaçınınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Eğer yanlışlıkla tableti yutarsanız, hemen doktora görününüz. Serin ve kuru ortamlarda saklayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 119 (3 Sayfa)