Ağız Bakım ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Colgate Sensitive Pro-Relief Diş Macunu 75 ml
COLGATE SENSİTİVE PRO - RELİEF DİŞ MACUNU BEYAZLATICI 75 ML Diş hassasiyetine karşı çabuk etki gösteren ve uzun süreli rahatlama sağlayan bir macunudur. Eğer soğuk veya sıcak; tatlı ve ekşi yiyecekler dişlerinizde sızlamalara neden oluyorsa dişleriniz hassas demektir. Pro - Argin formülüyle hassas dişlerde anında etki gösterir ve rahatlatır.  Colgate Sensitive Pro-Relief Whitening, geleneksel Colgate diş korumasının yanında güçlü beyazlatıcı etkisi ile dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasında yardımcı olur.  Diş hassasiyetinin çok yaygın bir rahatsızlık olduğu unutulmamalıdır.   Diş macunları ağız temizliğinin yanında mevcut çürüklerle de mücadele eder. İçeriğindeki florid dişlerin arasına girerek çürükleri kaplar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Çinko Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
Özel Çinko formülüyle ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Çinko Diş Macunu 75 ml (Ağız Kokusu Gide
Ağız içindeki bakterilere, sigaraya, ağız kuruluğuna, ağız hijyeninin bozulmasına, diş çürüklerine ve çeşitli gıdaların tüketilmesine bağlı olarak gelişir. Ağız kokusu, kişiler arası ilişkiyi ve sosyal yaşantıyı olumsuz yönde etkiler. ÇİNKOAğız kokusu yapan uçucu sülfür bileşiklerini etkisiz hale getirerek kokuyu ortadan kaldırır. Aynı zamanda bakteri plağı ve diş taşı gelişimini engeller. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Cistus Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
Doğal Cistus ekstresi ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Cistus Ekstresi Diş Macunu 75 ml
Dişlerin iç, dış ve çiğneme yüzeylerinden bakteri plağını ve yiyecek artıklarını uzaklaştırmanın en etkili yolu dişlerin doğru diş macunu ile fırçalanmasıdır. Çürük, dişeti hastalıkları ve ağız kokusuna neden olan faktörlerin engellenmesi sürekli ve iyi bir ağız bakımı ile mümkündür. Ağız hijyeninin bozulması estetik sorunların yanı sıra kalp hastalıkları, kemik erimesi gibi daha ciddi sorunlar ile de sonuçlanabilir.  Doğal Cistus ekstresi ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur Dişlerin doğal beyazlığını ortaya çıkarır Bakteri ve plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ağız hijyeninin korunması diş çürüğü, diş eti problemleri ve ağız kokusuna neden olan plak oluşumunu engeller Cistus ekstresinin içerisindeki polifenoller, ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olurİçeriğindeki özel bitki esktersiyle tam koruma ve günlük bakım sağlar- Florürlü formülasyonu diş çürüklerinin önlenmesinde etkilidir. - Özel geliştirilmiş formülü diş hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olur. - Formülündeki silikanın temizleyici etkisi dişin doğal beyazlığını ortaya çıkarır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Klorheksidin Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
%0,05 Klorheksidin içeriği ile diş eti bakımının sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Klorheksidin Diş Macunu 75 ml
Diş etleri yumuşak dokudan oluşur ve dişlerin kök kısmını sarar. Diş etlerinin bakımı en az dişlerin bakımı kadar önemlidir. Düzenli ve doğru yapılmayan diş eti bakımı diş eti problemlerine neden olur. Diş eti problemlerinin ana nedenlerinden biri bakteri plağıdır. Bakteri plağı dişe sıkıca tutunan, yapışkan saydam bir tabakadır. Oluşumu sürekli devam eder. Tırnağınızla dişinizin üzerini kazıyarak plağı fark edebilirsiniz. Plağın bir miligramında 200 ile 500 milyon arasında bakteri bulunur ve plak bakteriler tarafından üretilir. KLORHEKSİDİNAnti-Plak özelliğiyle FDA Amerika Gıda ve İlaç Dairesi onaylıdır. Plak yapısını bozar ve yeni plak oluşumuna engel olur. Diş eti bakımı ve plak kontrolü için altın standart olarak kabul edilen klorheksidin aynı zamanda etkisi uzun süre kalıcı olan bir ağız antiseptiğidir. Sürekli kullanımda kusursuz diş eti bakımı sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Hidrosis Control Creme Anti-Transpırante 50 ml
Ducray Hidrosis Control Creme Anti-Transpırante 50 ml Terleme karşıtı krem El ve ayak için Her cilt tipine uygundur Kullanışı : Kuru ve temiz cilde ,5 gün boyunca her gün uygulayın.Ardından haftada 2 ila 3 kez uygulayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Lipikar Stick AP+ 15 ml
La Roche Posay Lipikar Stick AP+ 15 ml Faydalar:Cildi anında rahatlatır ve ciltte uzun süreli rahatlama sağlar. Cilt, esnekliğini yeniden kazanır. Kaşıntı aralıklarının aralığını uzatır.Kullanım Şekli:Bebek, çocuk ve yetişkin ciltlerinde, rahatsızlık görülen çok kuru noktalara günde 1 defa uygulayın. Yüz ve/veya vücutta kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Advanced White Gelişmiş Beyazlık 500 ml Gargara
Lısterıne AdvancedWhite 500 ml Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Cool Citrus 250 ml
Portakal Aromalı Hafif Tat  Sadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.  LISTERINE® Cool Citrus Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Cool Mint 250 ml
Nane AromalıEn İyi Yeni Ürün!Mayıs 2012'de BrandSpark International tarafından Türkiye'de 14.000 tüketiciyle yürütülen araştırma sonucunda, LISTERINE® COOL MINT sıvı ağız bakım ürünü kategorisinde 'Yılın En İyi Yeni Ürünü' seçilmiştir. Sadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.LISTERINE® COOL MINT Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Fresh Burst 250 ml
Ferah Nane Aromalı Hafif TatSadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.LISTERINE® FRESH BURST Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 250 ml Gargara
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 250 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 500 ml Gargara
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 500 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Total Care 6 Etki 1 Arada 250 ml
En yeni ürünümüz LISTERINE® TOTAL CARE sağlıklı ağız bakımı için gerekli 6 etkiyi 1 arada sunan İLK sıvı ağız bakım ürünüdür.Günde 2 kez kullanım ile komple ağız sağlığı için koruma sağlar. Ağzı derinlemesine temizlediği klinik olarak kanıtlanmıştır: - Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler.- Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar.- Nefesi tazeler.- Dişleri güçlendirir.- Dişlerin doğal beyazlığını korur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Total Care Zero 6 Etki 1 Arada 250 ml
LISTERINE® TOTAL CARE ZERO  sağlıklı ağız bakımı için gerekli 6 etkiyi 1 arada sunan ve alkol içermeyen formulü ile ağızda daha hafif bir tat bırakır.Günde 2 kez kullanım ile LISTERINE® TOTAL CARE ZERO ​, derinlemesine ağız sağlığı için koruma sağlar ve ağzı derinlemesine temizler: - Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler.- Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar.- Nefesi tazeler.- Dişleri güçlendirir.- Dişlerin doğal beyazlığını korur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Zero 250 ml
Daha hafif tada sahip en yeni ürünümüz ile tanışın! LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü formülündeki 4 esansiyel yağ sayesinde ağzınızda alışılmış LISTERINE® Ürünleri'nin hijyenini sunuyor. LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü'nun alkol içermeyen formülü daha hafif bir tada sahip. Ayrıca LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü içeriğindeki florür sayesinde diş çürümesine karşı koruma sağlar.LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler. - Diş çürümesine karşı koruma sağlayan florür içerir.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Alkolsüz 500 ml Gargara
Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Alkolsüz 500 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nurse Harvey's Dentigel Diş Jeli 15 gr
NURSE HARVEY'S DENTIGEL DİŞ VE DİŞ ETLERİNİ RAHATLATICI JEL 15 GR KULLANIMI: Ellerinizi temizledikten sonra parmağınızın ucuna bir miktar Nurse Harvey's Dentıgel alınız.Diş ve diş etlerine hafif masaj yaparak sürünüz.Gerektiğinde aynı uygulamayı tekrarlayınız.Özellikle yemek sonrası ve uyku öncesi uygulayınız. UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.Gözile temas ettirmeyiniz.Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Etil Alkol ve Şeker içermez. SON KULLANIM TARİHİ:06/2019 Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 91 (5 Sayfa)