Ağız Bakım ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Colgate Sensitive Pro-Relief Diş Macunu 75 ml
COLGATE SENSİTİVE PRO - RELİEF DİŞ MACUNU BEYAZLATICI 75 ML Diş hassasiyetine karşı çabuk etki gösteren ve uzun süreli rahatlama sağlayan bir macunudur. Eğer soğuk veya sıcak; tatlı ve ekşi yiyecekler dişlerinizde sızlamalara neden oluyorsa dişleriniz hassas demektir. Pro - Argin formülüyle hassas dişlerde anında etki gösterir ve rahatlatır.  Colgate Sensitive Pro-Relief Whitening, geleneksel Colgate diş korumasının yanında güçlü beyazlatıcı etkisi ile dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasında yardımcı olur.  Diş hassasiyetinin çok yaygın bir rahatsızlık olduğu unutulmamalıdır.   Diş macunları ağız temizliğinin yanında mevcut çürüklerle de mücadele eder. İçeriğindeki florid dişlerin arasına girerek çürükleri kaplar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Çinko Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
Özel Çinko formülüyle ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Çinko Diş Macunu 75 ml (Ağız Kokusu Gide
Ağız içindeki bakterilere, sigaraya, ağız kuruluğuna, ağız hijyeninin bozulmasına, diş çürüklerine ve çeşitli gıdaların tüketilmesine bağlı olarak gelişir. Ağız kokusu, kişiler arası ilişkiyi ve sosyal yaşantıyı olumsuz yönde etkiler. ÇİNKOAğız kokusu yapan uçucu sülfür bileşiklerini etkisiz hale getirerek kokuyu ortadan kaldırır. Aynı zamanda bakteri plağı ve diş taşı gelişimini engeller. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Cistus Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
Doğal Cistus ekstresi ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Cistus Ekstresi Diş Macunu 75 ml
Dişlerin iç, dış ve çiğneme yüzeylerinden bakteri plağını ve yiyecek artıklarını uzaklaştırmanın en etkili yolu dişlerin doğru diş macunu ile fırçalanmasıdır. Çürük, dişeti hastalıkları ve ağız kokusuna neden olan faktörlerin engellenmesi sürekli ve iyi bir ağız bakımı ile mümkündür. Ağız hijyeninin bozulması estetik sorunların yanı sıra kalp hastalıkları, kemik erimesi gibi daha ciddi sorunlar ile de sonuçlanabilir.  Doğal Cistus ekstresi ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur Dişlerin doğal beyazlığını ortaya çıkarır Bakteri ve plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ağız hijyeninin korunması diş çürüğü, diş eti problemleri ve ağız kokusuna neden olan plak oluşumunu engeller Cistus ekstresinin içerisindeki polifenoller, ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olurİçeriğindeki özel bitki esktersiyle tam koruma ve günlük bakım sağlar- Florürlü formülasyonu diş çürüklerinin önlenmesinde etkilidir. - Özel geliştirilmiş formülü diş hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olur. - Formülündeki silikanın temizleyici etkisi dişin doğal beyazlığını ortaya çıkarır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Klorheksidin Ağız Çalkalama Suyu 300 ml
%0,05 Klorheksidin içeriği ile diş eti bakımının sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
DentaSave Klorheksidin Diş Macunu 75 ml
Diş etleri yumuşak dokudan oluşur ve dişlerin kök kısmını sarar. Diş etlerinin bakımı en az dişlerin bakımı kadar önemlidir. Düzenli ve doğru yapılmayan diş eti bakımı diş eti problemlerine neden olur. Diş eti problemlerinin ana nedenlerinden biri bakteri plağıdır. Bakteri plağı dişe sıkıca tutunan, yapışkan saydam bir tabakadır. Oluşumu sürekli devam eder. Tırnağınızla dişinizin üzerini kazıyarak plağı fark edebilirsiniz. Plağın bir miligramında 200 ile 500 milyon arasında bakteri bulunur ve plak bakteriler tarafından üretilir. KLORHEKSİDİNAnti-Plak özelliğiyle FDA Amerika Gıda ve İlaç Dairesi onaylıdır. Plak yapısını bozar ve yeni plak oluşumuna engel olur. Diş eti bakımı ve plak kontrolü için altın standart olarak kabul edilen klorheksidin aynı zamanda etkisi uzun süre kalıcı olan bir ağız antiseptiğidir. Sürekli kullanımda kusursuz diş eti bakımı sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
La Roche Posay Lipikar Stick AP+ 15 ml
La Roche Posay Lipikar Stick AP+ 15 ml Faydalar:Cildi anında rahatlatır ve ciltte uzun süreli rahatlama sağlar. Cilt, esnekliğini yeniden kazanır. Kaşıntı aralıklarının aralığını uzatır.Kullanım Şekli:Bebek, çocuk ve yetişkin ciltlerinde, rahatsızlık görülen çok kuru noktalara günde 1 defa uygulayın. Yüz ve/veya vücutta kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Advanced White Gelişmiş Beyazlık 500 ml Gargara
Lısterıne AdvancedWhite 500 ml Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Cool Citrus 250 ml
Portakal Aromalı Hafif Tat  Sadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.  LISTERINE® Cool Citrus Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Cool Mint 250 ml
Nane AromalıEn İyi Yeni Ürün!Mayıs 2012'de BrandSpark International tarafından Türkiye'de 14.000 tüketiciyle yürütülen araştırma sonucunda, LISTERINE® COOL MINT sıvı ağız bakım ürünü kategorisinde 'Yılın En İyi Yeni Ürünü' seçilmiştir. Sadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.LISTERINE® COOL MINT Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Fresh Burst 250 ml
Ferah Nane Aromalı Hafif TatSadece fırçalamak yetmez!Fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalır. LISTERINE® Ürünleri fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.LISTERINE® FRESH BURST Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 250 ml Gargara
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 250 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 500 ml Gargara
Listerine Hassasiyet İçin Geliştirilmiş Koruma 500 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Total Care 6 Etki 1 Arada 250 ml
En yeni ürünümüz LISTERINE® TOTAL CARE sağlıklı ağız bakımı için gerekli 6 etkiyi 1 arada sunan İLK sıvı ağız bakım ürünüdür.Günde 2 kez kullanım ile komple ağız sağlığı için koruma sağlar. Ağzı derinlemesine temizlediği klinik olarak kanıtlanmıştır: - Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler.- Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar.- Nefesi tazeler.- Dişleri güçlendirir.- Dişlerin doğal beyazlığını korur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Total Care Zero 6 Etki 1 Arada 250 ml
LISTERINE® TOTAL CARE ZERO  sağlıklı ağız bakımı için gerekli 6 etkiyi 1 arada sunan ve alkol içermeyen formulü ile ağızda daha hafif bir tat bırakır.Günde 2 kez kullanım ile LISTERINE® TOTAL CARE ZERO ​, derinlemesine ağız sağlığı için koruma sağlar ve ağzı derinlemesine temizler: - Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler.- Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar.- Nefesi tazeler.- Dişleri güçlendirir.- Dişlerin doğal beyazlığını korur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Zero 250 ml
Daha hafif tada sahip en yeni ürünümüz ile tanışın! LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü formülündeki 4 esansiyel yağ sayesinde ağzınızda alışılmış LISTERINE® Ürünleri'nin hijyenini sunuyor. LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü'nun alkol içermeyen formülü daha hafif bir tada sahip. Ayrıca LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü içeriğindeki florür sayesinde diş çürümesine karşı koruma sağlar.LISTERINE® Zero™ Ağız Bakım Ürünü'nün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır:- Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.- Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli   nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler. - Diş çürümesine karşı koruma sağlayan florür içerir.- Nefesinizi tazeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Alkolsüz 500 ml Gargara
Listerine Zero Hafif Nane Aromalı Alkolsüz 500 ml Gargara Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Nurse Harvey's Dentigel Diş Jeli 15 gr
NURSE HARVEY'S DENTIGEL DİŞ VE DİŞ ETLERİNİ RAHATLATICI JEL 15 GR KULLANIMI: Ellerinizi temizledikten sonra parmağınızın ucuna bir miktar Nurse Harvey's Dentıgel alınız.Diş ve diş etlerine hafif masaj yaparak sürünüz.Gerektiğinde aynı uygulamayı tekrarlayınız.Özellikle yemek sonrası ve uyku öncesi uygulayınız. UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.Gözile temas ettirmeyiniz.Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Etil Alkol ve Şeker içermez. SON KULLANIM TARİHİ:06/2019 Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Protefix Aktif Temizleyici Tablet 32 Adet
Doğru protez bakımı günde iki defa olur. En ideali uykudan önce ve uyandıktan sonra yapılmasıdır. Yapıştırıcı kalıntılarını, diş fırçası ve diş macunuyla temizlenin yanı sıra Aktif-Oksijen içeren Protefix® Aktif-Temizleyici senelerdir uygun bir yardımcıdır. Üç dakika içinde hijyenik temizlik ve ferahlık Anti-bakteriyel Plak ve bakterilerin %99,99 unu yok eder 15 dakika içinde dezenfeksiyon Kullanım Bilgileri: Doğal dişlerdeki gibi protezlerde de yemek artıkları kalabilir. Bu yüzden protezlere de titiz bir hijyenik ağız bakımı uygulamak gerekir. Çünkü yemek artıkları protezin alt tarafına girebilir. Protez kullanımı, doğal ağız florasının oluşmasını önler, ağızdaki entegral temizlemeye engel olduğu için, acı veren iltihaplara neden olabilir. Bu yüzden sadece diş fırçanıza değil, iyi bir temizleyici tablete güvenmeniz gerekiyor.  Protefix® Aktif-Temizleyici en uygunudur; yüksek temizlik gücüne ve koku yok eden etkiye sahiptir. Protefix® Aktif-Temizleyicinin formülü yeterince oksijene sahiptir. Böylelikle diş protezinizi, diş protezin materyaline zarar vermeden mükemmel şekilde ve hızlı temizler. Dozaj ve Kullanım  1 tableti bir bardak ılık suya (100-200 ml, 35 °C) atınız, hemen ardından diş protezinizi ya da diş telinizi tamamı solüsyonun içinde kalacak şekilde bardağa koyunuz. Hijyenik temizlik ve ferahlık etkisi 3 dakika içinde etkisini gösterir, 15 dakika içinde dezenfekte eder. Temizleme gece boyunca da devam edebilir. İşlem sonrası kullanmadan önce diş protezinizi iyice durulayınız. Ağız dışında kullanınız. Göze temasından kaçınınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Eğer yanlışlıkla tableti yutarsanız, hemen doktora görününüz. Serin ve kuru ortamlarda saklayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Protefix Yapıştırıcı Krem 24 gr.
Denenmiş reçete: çinko tuzu ve hiçbir koruyucu içermemektedir. Kısmi protezler için de uygundur. Sadece zor yapışma şartlarında değil kuvvetli salya salgısı durumunda da önerilmektedir. Protefix® 3-kat etkili ekstra güçlü yapıştırma kremi ıslak yapıştırma gücü sayesinde anında etki etmektedir ve tüm gün için güven ve taşıma rahatlığı sağlamaktadır. Protefix® Yapıştırma kremi Ekstra güçlü - 3-kat etkili: Islak yapıştırma gücü: doğrudan ıslak proteze uygulanabilir Güçlü tutuş: uzun süreli etkili ekstra güçlü. Protez taşıyıcısını daha güvenli ve bağımsız yapar Koruma: etkili bir kenar koruması yemek artıklarının protez altına girmesini engellemeye yardımcı olur; tampon etkisi ise taşıma rahatlığını arttırmaktadır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Protefix Yapıştırıcı Krem 47gr.
Denenmiş reçete: çinko tuzu ve hiçbir koruyucu içermemektedir. Kısmi protezler için de uygundur. Sadece zor yapışma şartlarında değil kuvvetli salya salgısı durumunda da önerilmektedir. Protefix® 3-kat etkili ekstra güçlü yapıştırma kremi ıslak yapıştırma gücü sayesinde anında etki etmektedir ve tüm gün için güven ve taşıma rahatlığı sağlamaktadır. Protefix® Yapıştırma kremi Ekstra güçlü - 3-kat etkili: Islak yapıştırma gücü: doğrudan ıslak proteze uygulanabilir Güçlü tutuş: uzun süreli etkili ekstra güçlü. Protez taşıyıcısını daha güvenli ve bağımsız yapar Koruma: etkili bir kenar koruması yemek artıklarının protez altına girmesini engellemeye yardımcı olur; tampon etkisi ise taşıma rahatlığını arttırmaktadır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Protefix Yapıştırıcı Yastık 30 Adet (Üst Çene)
Protefix® yapıştırma tamponu Özellikle geçiş zamanındaki özel problem vakaları için diş hekimlerimiz oluşan boşlukların doldurulması için Protefix® yapıştırma tamponu ürününü alt ve üst çene protezleri için önermektedirler.Yapıştırma tamponları ince dokulu, damak yapısına uygun , sodyum aljinat içeren ve ıslatıldıktan hemen sonra yapıştırma işlevini destekleyen tül malzemeden oluşmaktadır. Böylece tamponlar baskı yapan noktalara ve iltihaplanmalara karşı etkili bir koruma sağlamaktadırlar.Geçiş protezlerindeki öneminin yanı sıra çenenin kuvvetli şekilde gerilediği ve özellikle oldukça ince veya kuvvetli derecede düzleşmiş alt çenelerde bu ürünün etkinliği kanıtlanmıştır. Bu nedenle ciddi yapıştırma problemi yaşayan tam protez taşıyıcıları için, eğer başka türlü artık hiçbir şey yerinde durmak istemiyorsa Protefix® Yapıştırma tamponu çoğu zaman son çaredir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Protefix Yara ve Koruma jeli 10 ml
Ağız boşluğu için henüz bir yara bandı geliştirilmemiştir. Bu nedenle bizler, aftları, protez ve diş teli altındaki tahriş olmuş noktaları ve ağız mukozası iltihaplanmalarını son derece rahatsız edici olarak kabul ediyoruz - özellikle de yeme içmede. Burada oldukça kolay bir şekilde gerekli yardımı Protefix® yara ve koruma jeli içerdiği patentli TGO etken maddesi ile sağlar.Bu etken madde özel bir yöntemle yine özel olan bitkisel yağlardan kazanılmaktadır ve şu etki prensibine sahiptir:  Islak ağız mukozasında bile son derece iyi yapışan bir koruma kalkanı oluşturur. Bu koruyucu kalkan yarayı kimyasal tahrişlere karşı ve protezin veya diş telinin mekanik baskısına karşı korur. Ağrı dindirilebilir ve yara iyileşmesi desteklenebilir. Yeni bir proteze veya diş teline alışmayı kolaylaştırabilir. Protefix® yara ve koruma jeli alkol içermemektedir. Protefix® yara ve koruma jeli iltihaplanmayı durdurucu etkiye sahiptir, saldırılan hücre dokusunun yenilenmesini destekler ve doğal iyileşme sürecini de geliştirir.Ağız mukozasının direnç gücü desteklenmektedir. Protefix® yara ve koruma jeli kolayca uygulanabilir: günde yaklaşık 3-4 defa temiz Parmak ucu veya kulak temizleme çubuğu yardımıyla ilgili noktalara uygulanır ve hafifçe masaj yapılarak yedirilir.Protefix® yara ve koruma jeli diş sağlığı açısından özellikle önerilmektedir, çünkü uygulama sayesinde sık bilinen yan etkiler oluşmamaktadır: Doğal ağız örtüsünü bozmaz. Ağrıyı dindirir, yara iyileşmesine yardımcı olur. Alkol almak istemeyen insanlar ve çocuklar için de uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs 0-3 Yaş Set Diş Fırçası ve Diş Macunu  (Mavi )
Rocs 0-3 Yaş Set Diş Fırçası ve Diş Macunu  (Mavi )   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs 0-3 Yaş Set Diş Fırçası ve Diş Macunu (Kırmızı)
Rocs 0-3 Yaş Set Diş Fırçası ve Diş Macunu (Kırmızı) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs 0-3 Yaş Set Diş Fırçası ve Diş Macunu (Pembe )
Rocs 0-3 Yaş Set Diş Fırçası ve Diş Macunu (Pembe ) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs 0-3 Yaş Set Diş Fırçası ve Diş Macunu( Yeşil )
DİŞ MACUNU İlk dişin çıkmasından itibaren kullanılabilinir. Bebeklere özel formülü diş çürüklerine yol açan bakterileri engeller. Diş minesinin doğal mineralizasyonunu destekleyerek güçlendirir. Papatya özleri ile diş patlama döneminde iltihap giderici etki göstererek bebeği    rahatlatır. Yutulabilir özellikte olduğundan florid, sodium lauryl sulphate, paraben, yapay    tatlandırıcı ve renklendirici içermez.    DİŞ FIRÇASI İlk dişin çıkmasından itibaren kullanılabilinir. Ultra yumuşak ve uçları özel yuvarlatılmış fırça kıları bebek diş ve diş etini nazikçe temizlemek için geliştirilmiştir. Pamuksu yumuşaklığa sahip bu kıllar narin dişetleri ve kırılgan bebek diş minesi için çok güvenlidir. Özel tasarlanmış diş fırçası sapı, BASF (Almanya) tarafından geliştirilen güçlü ve  güvenli medikal plastik Terlux® ile üretilmiştir. Aynı zamanda diş kaşıyıcı olarak kullanılabilen fırça sapının özel yüzey yapısı bakteriyel kontaminasyonu azaltır. Geniş fırça sapı diş fırçasının bebeğin ağız boşluğuna gereğinden fazla girmesini engeller.    Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Baby Diş Fırçası Extra Soft (0-3 Yaş  Kırmızı)
Rocs Baby Diş Fırçası Extra Soft (0-3 Yaş  Kırmızı) Bebeklik döneminde mamalar ve şekerli gıdalar diş üzerine yapışarak görülmez bir plak oluştururlar. Bu plak gelişmekte olan nazik bebek dişlerinin çürüyerek kahverengi lekelerin oluşmasına ve önlem alınmazsa daha da derinleşerek iltihap, ağrı ve diş kaybına yol açarlar. R.O.C.S. Baby çok sevilen yutulabilir diş macunlarından sonra yeni bebek diş fırçasını bebeklerin kullanımına sunuyor. Pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kılları narin dişetleri ve kırılgan bebek diş minesi için çok güvenlidir. Aynı zamanda diş kaşıyıcı olarak kullanılabilen fırça sapının özel yüzey yapısı sayesinde bakterileri tutmaz. Geniş fırça sapı diş fırçasının bebeğin ağız boşluğuna gereğinden fazla girmesini engeller.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Baby Diş Fırçası Extra Soft (0-3 Yaş Mavi)
Rocs Baby Diş Fırçası Extra Soft (0-3 Yaş Mavi) Bebeklik döneminde mamalar ve şekerli gıdalar diş üzerine yapışarak görülmez bir plak oluştururlar. Bu plak gelişmekte olan nazik bebek dişlerinin çürüyerek kahverengi lekelerin oluşmasına ve önlem alınmazsa daha da derinleşerek iltihap, ağrı ve diş kaybına yol açarlar. R.O.C.S. Baby çok sevilen yutulabilir diş macunlarından sonra yeni bebek diş fırçasını bebeklerin kullanımına sunuyor. Pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kılları narin dişetleri ve kırılgan bebek diş minesi için çok güvenlidir. Aynı zamanda diş kaşıyıcı olarak kullanılabilen fırça sapının özel yüzey yapısı sayesinde bakterileri tutmaz. Geniş fırça sapı diş fırçasının bebeğin ağız boşluğuna gereğinden fazla girmesini engeller. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Baby Diş Fırçası Extra Soft (0-3 Yaş Pembe)
Rocs Baby Diş Fırçası Extra Soft (0-3 Yaş Pembe) Bebeklik döneminde mamalar ve şekerli gıdalar diş üzerine yapışarak görülmez bir plak oluştururlar. Bu plak gelişmekte olan nazik bebek dişlerinin çürüyerek kahverengi lekelerin oluşmasına ve önlem alınmazsa daha da derinleşerek iltihap, ağrı ve diş kaybına yol açarlar. R.O.C.S. Baby çok sevilen yutulabilir diş macunlarından sonra yeni bebek diş fırçasını bebeklerin kullanımına sunuyor. Pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kılları narin dişetleri ve kırılgan bebek diş minesi için çok güvenlidir. Aynı zamanda diş kaşıyıcı olarak kullanılabilen fırça sapının özel yüzey yapısı sayesinde bakterileri tutmaz. Geniş fırça sapı diş fırçasının bebeğin ağız boşluğuna gereğinden fazla girmesini engeller.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Baby Doğal Bakım Ihlamur Özlü Diş Macunu (0-3 Yaş) 35 ml
Rocs Baby Doğal Bakım Ihlamur Özlü Diş Macunu (0-3 Yaş) 35 ml   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Baby Doğal Bakım Papatya Özlü Diş Macunu (0-3 yaş) 35 ml
R.O.C.S Baby Doğal Bakım Papatya Özlü (0-3 yaş) 35ml Papatya özleri diş patlama dönemlerinde iltihabı gidererek bebeği rahatlatır. Doğal formülü huş ağacından elde edilen ksilitol içerir. Yutulabilir özelliktedir ve florid, suni tatlandırıcı, renklendirici, yapay aroma ve SLS içermez. Aktif Bileşenler: Alman Camomile Matricária recutíta Camomile (papatya) sağlık alanında en çok kullanılan bitkilerden biridir. Anti-enflamatuar, hemostatik, antiseptik ve analjezik etkileri bulunmaktadır. Bitkilerden elde edilen Ksilitol antimikrobiyal etki gösterir. Ağız mikroflorasını dengeler ve çürüklere karşı korur. Aljinat (yosun özleri) yara iyileşmesini hızlandırır, doku bağışıklığını artırır, antimikrobiyal etki sağlar, toksinleri emer.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Batman Kapaklı Diş Fırçası
R.O.C.S. BATMAN KAPAKLI DİŞ FIRÇASI 4 yaş ve üstü çoçuklar içindir.Çoçuk diş ve diş etine uygun Dupont Tynex kılları içerir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Black Edıtion Diş Fırçası
R.O.C.S BLACK EDITION DİŞ FIRÇACI( MEDIUM ) : ÖZELLİKLERİ : ►Yüksek kalitede fiber, özel dokulu diş fırçası kılları içerir ►Özel cilalama yöntemi ile diş fırçası kılları ekstra yuvarlatılmıştır ve pürüzsüzdür ►Özel kesimi bulunur ►Sade ve zarif fırça sapı sert diş fırçalamayı engeller FAYDALARI :  ►Etkili temizlik ►Diş yüzeylerinin etkili temizliği ►Dişetlerini koruma ►Yüksek hijyen özelliği (pürüzsüz ve sade fırça sapı tasarımı sayesinde) ►Dokulu fırça kılları yüzey alanını artırır, daha etkili temizlik sağlar. ►Tüm diş yüzeylerine kolay ulaşır ►Sade ve ince sap tasarımı sayesinde diş ve dişetlerine uygulanan basıncı azaltır.Diş hekimlerinin katılımı ile tasarlanmıştır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Brackets&Ortho Diş Fırçası (Yeşil)
Rocs Brackets&Ortho (Yeşil)   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Diş Fırçası Kabı (Aslan )
Rocs Diş Fırçası Kabı (Aslan )   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Diş Fırçası Kabı (Fil )
Rocs Diş Fırçası (Fil ) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Diş Fırçası Kabı (İnek)
Rocs Diş Fırçası Kabı (İnek) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Diş Fırçası Kabı (Köpek)
Rocs Diş Fırçası Kabı (Köpek)   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Diş Fırçası Kabı (Penguen )
Rocs Diş Fırçası Kabı (Penguen ) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Diş Fırçası Kabı (Zürafa )
Rocs Diş Fırçası Kabı (Zürafa ) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Firefly Sünger Bob Zaman Ayarlı Işıklı Stage 3 Diş Fırçası
R.O.C.S. Firefly Sünger Bob Zaman Ayarlı Işıklı Stage 3 Diş Fırçası FIREFLY DİŞ FIRÇASI 3 yaş ve üstü çoçuklar içindir. Çoçuk diş ve diş etine uygundur. Dupont Tynex içerir. Diş fırçalamak artık çoçuklar için eğlenceli bir hal alıyor. 1 dakika boyunca yanıp sönen ışığı ile çoçuklarınızın ilgisini çekecek. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Gum Balm Dişeti İçin Balsam Macunu 75 ml Diş Macunu
R.O.C.S. DİŞ ETİ BAKIMI İÇİN MACUN Dişetleri için geliştirilmiş bu diş macunu kanayan ve iltihaplı dişetlerine özel bakım sağlar; kalsiyum ve fosfor ile diş minesini mineraller ile zenginleştirir. İçeriğindeki kavak ağacı ekstresi, dişetlerini iltihaba karşı korumaya yardımcı olur.Sodyum bikarbonat ödemi azaltmaya yardımcı olur ve asit seviyesini normalize eder. Ksilitol çürüklere karşı korumaya yardımcı olur ve ağız içi mikroflorayı dengeler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Hello Kitty Anahtarlıklı Diş Fırçası
R.O.C.S DR.FRESH HELLO KITTY DİŞ FIRÇASI + ANAHTARLIK 3 yaş üstü çoçuklar içindir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Hello Kitty Çilek Tadında Diş Macunu 75 ml Diş Macunu
Rocs Hello Kitty Çilek Tadında Diş Macunu 75 ml Diş Macunu Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Hello Kitty Işıklı 3-6 Yaş Diş Fırçası
Rocs Hello Kitty Işıklı 3-6 Yaş Diş Fırçası Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Rocs Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçası
Rocs Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçası Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 87 (2 Sayfa)