Arama kriterlerine uygun ürünler aşağıdadır

ixora Argan Yağlı Krem 50 ml
ixora Argan Yağlı Krem 50 mlCildi, erken yaşlanmaya bağlı kırışıklıklara karşı korur. Gözaltı ve çevresindeki kırışıklıklara faydalıdır. Kuru ciltler için yoğun nemlendirme özelliğine sahiptir. Tüm diğer yağlar ve kremlerden çok daha fazla cildi tazeler ve yumuşatır. Protein bakımından zengin olan Argan yağı cildin elastikiyeti için harika doğal bir üründür. Makyaj öncesi kullanıldığında cildi majyaja hazırlar. Tıraş sonrası kullanıldığında cildin kurumasını engeller. Cildi rahatlatır.Ciltteki tahrişten ve sürtünmeden kaynaklanan izleri yok eder. En şaşırtıcı özelliklerinden biri de kuru cilde olan faydaları yanında yağlı ciltte de son derece faydalı olmasıdır. Hamilelikten kaynaklanan cilt çatlaklarını önlemede etkilidir...
ixora Olive Oil (Zeytinyağlı) Krem  50 ml
ixora Olive Oil (Zeytinyağlı) Krem 50 ml Zeytinyağı faydaları saymakla bitmeyen Zeytinyağı; gıda olarak tüketilmesi haricinde cilt için de iyileştirici ve dengeyi düzende tutucu etkiye sahiptir. Güneş ışınlarının zararlı UV dalgalarının cilde olumsuz etkisini önler. Harika bir nemlendiricidir. Cildi sakinleştirir, kuruluğu giderip cildi yumuşatır. iXora Zeytinyağlı krem'in içerisinde konsantresi yüksek zetinyağı özü bulunmaktadır. ixora Zeytinyağlı Krem; kuruluk yaşayan ciltler için zeytinyağı mucizesinden yararlanarak geliştirilmiştir. İçeriği yoğun zeytinyağı konsantresi barındırır. Kadınlarda makyaj öncesi, erkeklerde tıraş sonrası cilde bakım yapar. Cilt üzerindeki kırışıklıklar için kullanılabilir. Kullanıldığında ciltte yapışkanlık hissi yaratmaz, kolay emilir. E, C vitaminlerini içerir. Bu da cildin nem oranını yüksek tutup yaşlanmayı geciktirir...
ixora Shea Butter Krem  50 ml
ixora Shea Butter Krem 50 mlDiğer adı Karite yağı olanShea Butter Faso ile Gana ülkelerinde yetişen vitamin anlamında zengin bir meyvedir.  Toplandıktan sonra birkaç işleme tâbi tutulan Shea Butter kurutulduktan sonra öğütülür. Shea Butter bu işlemlerden sonra da yağı çıkarılarak macun haline getirilir. Shea Butter; Cildin ihtiyacı olan  A, D, E ve F vitaminleri bakımından oldukça zengin bir meyve. Bu bakımdan kozmetik ve sağlık sektörünün de vazgeçilmezi olmuş durumda. Shea Butter yağı; cilt tarafından çok hızlı emilir. Ultraviyole ışınlarından korur. Sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarında haricen kullanıldığında iyileştirmeye yardımcı olur. Yanık ve kızarıklık gibi cildin deforme olduğu durumlarda kullanılabilir. Kuru, yıpramış ve cansız saçlar için çok güçlü bir bakım yağıdır. Shea Butter topuklarda, dizlerde ve dirseklerde zamanla oluşan sertleşmeleri yumuşatmaya faydalıdır Shea Butter sivilce ve akneleri kurutur. Doğal bakım kremi olarak kullanılabilir. Pişik durumlarında bebekler için kullanılabilir. (Doktor kontrolü ile) İçerdiği vitaminler sayesinde Cilt üzerinde etkin bir sıkılaştırıcı özelliği vardır. Kışırıklıkları giderir. Makyaj yapmadan önce kullanırsa makyajın daha pürüzsüz olmasını sağlar. Cildin, güneşe, soğuğa, rüzgara karşı direncini arttırır. Cildin kolajen özelliğini arttırır. Birçok makyaj uzmanı tarafından makyaj temizleme ya da makyaj öncesi cildin kalitesini arttırma amacıyla tercih edilen Shea Butter, ixora markası adı altında krem halinde sizlerle buluşmak için satışa sunuldu. ..
%10 UREA PROFESYONEL BAKIM KREMİ 50 ML
AÇIKLAMALAR ;%10 UREA Serisi Profesyonel Bakım Kremi ; Ekstra kuru ve pul pul olmuş cilt bölgelerinin yanısıra, tüm vücut için güvenle kullanabileceğiniz, yoğun nemlendirme için geliştirilmiş bir kremdir. Ölü derilerin absorbe edilerek, cildin bariyer fonksiyonunu yeniden kurmak için formüle edilmiştir. Profesyonel kullanımın yanı sıra,  günlük bakım için profesyonel bir krem kullanmak isteyen herkes için uygundur. İpeksi dokusu ile yağlı bir his bırakmadan yoğun bir nemlendirme sağlar.İçeriğinde ki Shea Butter A,D,E,ve F vitaminleri ile cildin ihtiyaç duyduğu pek çok vitamini içinde barındırır. Çatlak topuk bakımı, dirsek-diz bakımı, el-ayak ve cilt bakımı, diyabetik ve venöz koşullarda ve bütün kuru cilt bölgelerinde güvenle kullanılabilir. Ekstra kuru ciltlerin yenilenmesi ve egzema, iktiyozis, keratoderma,ve sedef gibi kronik cilt rahatsızlıklarında yardımcı olarak güvenle kullanabileceğiniz bir kremdir.ÖZELLİKLER ;- Ciltte yağlı bir his bırakmadan, hızla nüfuz eder.- Cildin bariyer fonksiyonunu, yeniden kurmaya yardımcıdır.- Etkili bir nemlendirme ile nem düzeyini dengeler.- İçeriğinde ki Üre sayesinde, cildin nem tutma kapasitesini belirgin bir şekilde arttırır.- Ciltte ki ölü tabakaların absorbe edilmesini kolaylaştırır.- Bakteri ve mantarlara karşı koruma sağlar.- Kaşıntı ve yangıyı azaltır.UYGULAMA ;Cildinizde ihtiyaç duyduğunuz her bölgede yeteri miktarda sürerek kullanabilirsiniz. Konsantre ve yoğun bir formüle sahiptir. Günlük olarak kullanılabilir.MİKTAR ; 50 ML..
Avene Anti Age Solaire Spf50 50 ml Güneş Kremi
Avene Solaire Anti-Age SPF50+ 50 ml (Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi)    EAU THERMALE AVENE SOLAIRE ANTI-AGE SPF 50+ YAŞLANMA KARŞITI GÜNEŞ KREMİ 50 ML Parfüm içermez. Hassas ciltlere özel çok yüksek koruma faktörlü yaşlanma karşıtı güneşten koruyucu krem.   ÖZELLİKLERİ:   * Yaşlanma karşıtı Güneş Kremi Spf 50+ uzun süreli ve foto stabilitesi yüksek koruma filtrelerine sahip içerik kombinasyonu sayesinde UVA ve UVB ışınları karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. *Yaşlanma belirtilerinin ortadan kalmasına yardımcı olur. *İz bırakmaz hafif dokusu sayesinde hassas ciltleri korur ve nemlendirir.   KULLANIM ŞEKLİ:   Güneşe çıkmadan önce yetişkinlerde boyun ve yüz bölgesine 7 doz uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Creme Spf50 50 ml Güneş Kremi
Kuru ve Hassas ciltler için çok yüksek koruma. Tüm güneş ışınlarına karşı etkili ( UVB-UVA). Paraben içermez. UVA uygunluk sertifikalı. Suya karşı ÇOK dayanıklı. %100 fotostabil. Göz yakmaz ve iz bırakmaz.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Creme Tinted Spf50 50 ml Renkli Güneş Kremi
AVENE THERMALE CREME TEINTEE SPF50+ HASSAS VE KURU CİLTLER İÇİN ÇOK YÜKSEK KORUMA FAKTÖRLÜ RENKLİ KREM Paraben içermez suya dayanıklıdır. Güneşe karşı hassas ve yoğun güneşe maruz kalacak ciltlere önerilir. ÖZELLİKLERİ: Sunsitive protectıon özel içerik kombinasyonu sayesinde UV ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. *Güneşten koruyucu kompleksi sayesinde uzun süreli etki gösterir. *Pre-tocopheryl ile anti-oksidan etki gösterir. *İçeriğindeki Avene Termal Suyu sayesinde rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. *Renkli yapısı cilde pürüzsüz ve doğal bir görüntü verir,sağlıklı bir ışıltı sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce ürünü cildinize uygulayın.Güneşten korunma kremini sık sık tekrarlayın.Özellikle yüzdükten sonra ve terlediğinizde 11.00-16.00  saaatleri arasında güneşte kalmamaya özen gösterin.Güneşten koruyucu ürün kullansanız dahi,uzun süre güneş altında kalmayınız. UYARILAR: Göz ile temasından kaçınınız. Minimum alerji riski ile üretilmiştir. ÜRÜN MENŞEİ FRANSADIR Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Fluide Mineral Spf50 40 ml Güneş Kremi
Yüz için yüksek faktörlü güneşten korunma Kimyasal fitre içermez.Parfümsüzdür.UVB ve UVA'ya karşı yüksek koruma tabakasına sahiptir.Suya dayanıklıkdır.Hafif ve akışkan yapıya sahiptir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Fluide Mineral Tinted Spf50 40 ml (Renkli Hassas Güneş Kremi)
Aşırı Hassas Ciltler için Mineral Filtreli Çok Yüksek Koruma Faktörlü Renkli Koruma Pierre Fabre Araştırma Laboratuarları tarafından geliştirilen içerik kombinasyonu sayesinde Uv ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Kolayca emilir. Işıltı verir. Hafif bir dokuya sahiptir. Aşırı hassas ve/veya düşük toleranslı ciltleri korur ve nemlendirir. Altın renkli yapısı ile cildi aydınlatır. Foto koruyucu kompleksi uzun süre boyunca ve fotostabil bir koruma sağlar. İçeriğindeki Avene Termal Suyu sayesinde cildinize rahatlama hissi verir. Suya dayanıklıdır. Parfüm içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Lait Mineral Spf50 100 ml (Hassas Güneş Kremi)
  Düşük toleranslı ve aşırı hassas ciltler için çok yüksek koruma.UVB-UVA ışınlarına karşı etkili.Paraben içermez. Paraben içermez. Parfüm içermez.UVA uygunluk sertifikalı. Suya karşı ÇOK dayanıklı.Fotostabil. Kuvvetli tarafları Bütün gereksinimlere cevap verir : etkinlik, kalite ve güvenilirlik. ürün bileşimi: * %100 mineral filtre Titanium Dioksit,* Pre-tokoferil, E vitaminin ışıkta istikrarlı öncüsü olup, tamamlayıcı bir hücresel koruma sağlar.* Avène Termal Suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve anti enflamatuar özelliklere sahiptir. Hafifçe renkili, pürüzsüz ve yağsız bir yapı sunar. Yüksek Toleranslıdır. Benim için uygun mu ?Vücudun toleranssız ve aşırı hassas bölgeleri için çok iyi koruma. Açık renkli cilt Her zaman güneş çarpmalarına konu teşkil eden cilt. Kimyasal filtrelere ve parfümlere toleranssız cilt . Yetişkin ve çocuklarda düşük toleranslı, alerjik cilt. Cilt üzerinde iyi toleransa sahiptir.  Güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Güneşe uzun maruz kalma durumlarında ve her banyodan sonra tekrar uygulayınız. Bu ürünün kullanımı güneşe uzun süre maruz kalmayı teşvik etmemelidir. 12.00 ve 16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalınmasından kaçınılmalıdır. Güneş çarpmaları özellikle çocuklarda tehlikelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Reflexe Solaire Spf50 30 ml (Hassas Güneş Kremi)
AVENE REFLEXE SOLAIRE 50+ 30 ML  HASSAS CİLTLER İÇİN ÇOK YÜKSEK KORUMA FAKTÖRLÜ KREM İz bırakmaz.Paraben içermez. Hipoalerjeniktir.Komedojen değildir. Reflexe Solaire 50+ bütün hassas ciltler için uygundur.Cep için uygun taşınabilir boyutları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an güneşten korunabilirsiniz. KULLANIM İÇİN NOTLAR: Yetişkinler için güneşe çıkmadan önce bir parmak Reflexe Solaire 50+ ürününü yüzünüze ve boynunuza uygulayın.Sıkça tekrarlayın. UYARILAR: Göz ile temasından kaçınınz.Göz ile temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. *Kullandığınız ürün miktarını azalttığınızda,korunma seviyesini düşürme ihtimali oluşur. SON KULLANIM TARİHİ:09/19   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Kızarıklık Karşıtı Bakım Kremi 50 ml
HASSAS CİLTLER İÇİN YATIŞTIRICI ETKİLİ NEMLENDİRİCİ Kızarıklıgı önlemeye ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı yüz kremidir.Cildi nemlendirir,kızarıklığı azaltır ve cilt tononu normalize eder.Eskin içeriği ile kılcal damarların elastikiyetiğini düzenlerve görünümünü azaltır. BABE TAVSİYESİ; Tamamen emilim sağlanıncaya kadar hafif masajla yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
BABE PEDİATRIK NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ bebeğin hassas yüzünde kullanarak cildini yumuşacık yapacak, ciltte rahatlama ve yatışma sağlayarak kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardım edecektir. Bazen kuru cilt bebekte kaşıntı yapar ve derdini anlatamayan bebeğiniz huzursuz bir şekilde ağlar. Uygun bir ürün kullanarak cildinin bakımı yapılmalıdır. Cildin dış etkenlerden korunması için lipitlerden oluşan bir bariyere ihtiyacı vardır. Bu lipitler azalmaya başladığında cilt savunmasız kalır. Doğal lipitlerin yeniden oluşması zordur. Mutlaka dışarıdan destek alınarak lipitlerin yeniden oluşması ve korunması sağlanmalıdır. Kuruyan cilt, kaşınmaya başlar, kaşındıkça tahriş olur ve gittikçe kötüleşir. Kuruluğu giderilmeyen cilt gittikçe daha fazla kurur ve alerjik oluşumlar görülebilir. Özellikle bebek ve çocuk cildi yapısı gereği, narin ve hassastır, özel bir bakım ve koruma ister. İçerik : kokum yağı 1.00% , bebek koruma kompleksi 0.50% , papatya 0.50% , E vitamini 0.25%  Kim için : Tüm bebek ve çocuklarda kullanılabilir.  Kullanım : Bebeğin temiz ve kuru cildine nazik bir şekilde masaj yaparak tamamı emilinceye kadar uygulayabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Su Bazlı 24h Nemlendirici Jel Krem 50 ml
Su bazlı nemlendirici jel kremÜrün Faydaları: Cildi uzun süreli nemlendirmeye yardımcıdır.Cildi yumuşatmaya ve ferahlatmaya yardımcıdır.Jel-krem yapısı ile çabuk emilir ve parlamaya neden olmaz.Boyar madde içermez.Komedojenik değildir.Mineral yağlar içermez.Uygun Cilt Tipi: Normal ve Karma CiltlerKullanım Şekli: Yüz ve boyun bölgesine tamamen emilim sağlanıncaya kadar masaj yaparak uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur.Ürün Bileşimi: Vitamina E 0.25%Activo de Jojoba 0.60%Betaína 1%Factor Hidratante Natural 1%Niacinamida 2%​Glicerina 4% Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Vitance Canlandırıcı Etkili Nemlendirici Krem 50 ml
BABE VITANCE ANTI-OX 50 ML CANLANDIRICI NEMLENDİRİCİ KREM. Krem-jel kıvamında nemlendirici yüz kremi,Akdeniz'e özgü yüksek konsantrasyonlu Antioksidanlarla serbest radikallere karşı cildi oksidatif stresten korur ve cildin eski canlılığına kavuşmasını sağlar.Zenginleştirilmiş nemlendirici aktif içerikleri,cilt tabakasını korumaya yardımcı olur.Böylece cilt canlılık ve esneklik kazanır. BABE TAVSİYESİ: Sabah-Akşam tamamen emilim sağlanıncaya kadar yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Yüz için Güneş Koruyucu Krem Spf50 50 ml
Özet Bilgi: Hafif kıvamlı, nemlendiricili yüz için Spf50 güneş koruyucu kremÜrün Faydaları: Nemlendirici etkisi ile çok yüksek UVA- UVB güneş koruması sağlamaya yardımcı olur. Yaşlanmayı ve güneş lekelerini en az seviyeye indirmeye yardımcı olur. Hafif kıvamlı olmasından dolayı cilt tarafından hemen emilir ve düzgün bir dağılım sağlamaya yardımcı olur. Uygun Cilt Tipi: Normal/Kuru ciltler Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 20 dk önce uygulayınız. Sık sık tekrarlayınız Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Cicabio Cream Spf 50+ 30 ml Leke Kremi
Bioderma Cicabio Cream Spf 50+ 30 ml Leke Kremi Leke riski taşıyan ciltlerde leke oluşumunu engellemeye yardımcı bakım kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Hydrabio Creme 50 ml Nemlendirici Krem
Bioderma Hydrabio Creme 50 ml Nemlendirici Krem Kuru ve çok kuru nemsiz ve hassas ciltler için zengin nemlendirici bakım kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
CeraVe El Kremi 50 ml
Ürün Adı: CeraVe Therapeutic Hand Cream 50 mlÜrün Markası: CeraVeÜrün Boyutu: 50 mlÖzet Bilgi: Son derece kurumuş ve sertleşmiş elleri yumuşatır, nemlendirir. Ürün Faydaları: Nemlendirir.3 temel seramid ve hyaluronik asit içeren bu hızlı emici yağsız krem, elleri yumuşatır ve nemlendirir.​​Koku içermeyene formülü ile hassas ciltler için de uygundur Uygun Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri.Kullanım Şekli: İstenildiği zaman ellerinize uygulayabilirsiniz  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
CeraVe Nemlendirici Krem 50 ml
Ürün Adı: CeraVe Moisturizing Cream 50 mlÜrün Markası: CeraVeÜrün Boyutu: 50 mlÖzet Bilgi: Kuru ve çok kuru ciltler için zengin, yağsız yüz ve vücut nemlendiricisi.Ürün Faydaları: Cildi etkin bir şekilde nemlendirir.Seramid ve hyaluronik asit içeren bu zengin, yağsız krem gün boyu hidrasyon sağlar.Koku içermeyen formülü hassas ciltler için uygundur.​Cilt günden güne daha yumuşak, daha güzel ve daha sağlıklı bir görünüm kazanır Uygun Cilt Tipi: Kuru ve çok kuru cilt tipleri.Kullanım Şekli: İhtiyaç duyduğunuz taktirde nazikçe uygulayın  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cetaphil Nemlendirici Krem 50 gr
Cildin ihtiyacı olan nemi karşılamak için kullanılabilen, kuru ve hassas ciltler için nemlendirici krem Ürün ÖzellikleriAşırı kuru, nemsiz cildi canlandırmak, kuruluktan kaynaklanan tahrişi yatıştırmak için kullanılabilir. Cildin rahatlatmak, için idealdir.  Ürün AvantajlarıCetaphilnbsp;nemlendirici krem, ciltte suyu tutarak, nem kaybını önlemek için bakım sunabilir. Kuru ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Acne Mat Face Protection Spf50 Krem 50 ml
Dermoskin Acne Mat Face Protection SPF50 - UVA30 İçeriğinde bulunan CELLIGENT® sayesinde; DNA koruması sağlayarak eritemin azalmasına, DNA hasarının oluşmasını engellemeye, epidermal kök hücrelerini UV etkisine karşı koruyarak yeni epidermal dokunun oluşması için gerekli doğal fonksiyonları sağlamaya yardımcı olur.   Kullanım Şekli Güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilde eşit dağılacak şekilde sürünüz. Terleme, yüzme ve havluyla silinme sırasında ürün kaybolacağından Dermoskin Acne Mat Face Protection ı yeniden uygulayınız.  Dermoskin Acne Mat Face Protection, renksiz, beyazlatmayan ve yağlı olmayan yapısıyla cilde ipeksi bir his verir. Suya dayanıklıdır. Dermoskin Acne Mat Face Protection, tüm cilt tiplerine uygundur. Cildin hem UVA hemde UVB ışınlarına karşı korun- masına, içeriğindeki Vitamin F, Vitamin E, Vitamin B5 ve Allantoin sayesinde cildin bariyer tabakasını güçlendirerek güneşin verdiği zararlara karşı korumaya ve onarmaya yardımcı olur. Yoğun nem vererek hassasiyeti azaltır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin BB Krem 50 ml
Etki Alanı:Cilt Bakımı.Özet Bilgi:Cildin renk tonunu dengeler. Güneşin zararlı etkilerinden korur.Ürünün Faydaları:Cildin renk tonunu eşitlemeyeLeke oluşumunu engellemeyeCilt yüzeyinin yenilenmesineCildin sıkılaşmasınaCildi nemlendirmeyeGüneşin zararlı etkilerine karşı koymaya yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Face Protection Spf50 Krem 50 ml
Dermoskin nemlendirici etkili güneş kremi   Ürünün Faydaları:UVA-UVB ışınlarına karşı güçlü, etkili oranda kimyasal ve fiziksel filtreler içerir. Şeffaf görüntüsü ve su bazlı filtrelerin çoğunlukta olması nedeniyle yağlı ve sivilceli ciltlerin kullanımına da uygundur. İçeriğindeki Alfa 12 ay kullanıma uygun nemlendirici özelliği olan güçlü bir UVA-UVB koruyucudur. Ayrıca kimyasal peeling, lazer sonrası güneş koruyucu ve nemlendirici olarak kullanıma uygundur.Uygun Cilt Tipi:Tüm Ciltler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Topicalbiotin-N Krem 50 ml
Ürünün Faydaları:TOPICALBIOTIN-N 50 ml. nin içeriğindeki etken maddeler, güneşin ve dış etkenlerin sebep olduğu erken yaşlanma ve doğal yaşlanma süreci içinde kullanılması gerekli olan temel maddelerdir. Her biri optimal oranlarda kullanılmıştır.Temel etken maddlerin etkileri:Vitamin A Retinil Palmitat0.3 Vitamin ETokoferol Asetat5: Biotin Vitamin H0.10: Panthenol 4: Esansiyel Yağ Asitleri: Linoleik Asit, Gama Linolenik Asit:Uygun Cilt Tipi:Normal Ciltler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Dermoskin Topicalbiotin-T Kremi 50 ml Kuru Cilt
Ürünün Faydaları:TOPICALBIOTIN-T 50 ml. nin içeriğindeki etken maddeler, güneşin ve dış etkenlerin sebep olduğu erken yaşlanma ve doğal yaşlanma süreci içinde kullanılması gerekli olan temel maddelerdir. Her biri optimal oranlarda kullanılmıştır.Temel etken maddelerin etkileri: Vitamin A Retinil Palmitat 0.3: Vitamin ETokoferol Asetat 5:Biotin Vitamin H 0.10Panthenol 4:Esansiyel yağ asitleri:Linoleik Asit, Gama Linolenik Asit:Uygun Cilt Tipi:Kuru Ciltler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Desitin 50 ml Pişik Önleyici Krem
Desitin 50 ml Pişik Önleyici Krem Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Ducray Melascreen Creme Legere Spf 50+ 40 ml Güneş Kremi
DUCRAY MELASCREEN UV LEGERE KREM SPF 50, Normal ve karma ciltler için güneş kaynaklı leke ve yaşlanma karşıtı koruyucu krem. ETKİSİ : Güneşin neden olduğu ve yaşa bağlı cilt lekelerine karşı koruma sağlar. ÖZELLİKLERİ : Ciltteki koyu lekeleri önlemeye ve renklerini açmaya yardımcı olur. Geniş spektrumlu foto-koruyucu sistemi ile cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korur. RONACARE AP , leke oluşumunu sınırlamayı ve güneş kaynaklı yaşlanmaya karşı cildi korumayı destekler. Parlamayı önleyici kuru ve görünmez yapısı sayesinde sıcak iklimlerde bile fotostabildir.  Suya ve terlemeye karşı dayanıklıdır. Hafif ve kullanımı kolay yapısı sayesinde normal ve karma ciltlerin kullanımı için uygundur. SONUÇ : Daha aydınlık sağlıklı bir cilt ve lekelerde görünür şekilde azalma... Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Elancyl Creme Prevention Vergetures 500 ml (Hamilelik Dönemi Çatlak Önleyici Krem)
Paraben içermeyen güvenli formülü ile hamileliğin 4. ayından itibaren çatlak oluşma riskine karşı kullanılabilir. %86 Oranında Etkili Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Evomere Bebe Pişik Kremi 50 ml
Evomere Pişik Kremi 50 ml Shea yağı, çinko oksit, bisabolol, pantenol, aynısefa ve ebegümeci özleri içerir. %100 doğal kökenli içerikler kullanılarak hazırlanmıştır. Kullanım Şekli Her bez değişiminde kuru ve temiz cilde cilt kıvrımları da dahil kalın bir tabaka şeklinde Evomere Pişik Kremi 50 ml uygulayınız. paraben, fitalat, fe fenoksietanol,boya alkol silikon parafin sentetik parfüm sülfat SLS/SLES/ PEG/PPG kimyasal alerjen  İÇERMEZ Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Heliocare Ultra Krem Spf90 50 ml
Son Kullanma Tarihi: 01/2022 Heliocare Ultra Koruma karma, yağlı ve akneli ciltlerin kullanımına uygun maksimum faktörlü güneş koruyucusudur. Krem yapısı ile cilde kolaylıkla uygulanır ve cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Ciltte yağlanma ve parlamaya neden olmaz. Eşsiz formülünde gelişmiş fiziksel ve kimyasal koruyucu filtreler içermektedir. Bu sayede cildi foto yaşlanmaya karşı korur. Yüksek etkenlere sahip doğal bitki özlü içeriği ile cildin savunmasını güçlendirir. Antioksidan özelliğe sahiptir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Keten Lifi İçeren Saç Kremi 150 ml
KLORANE KETEN LİFİ İÇEREN İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN HACİM VEREN SAÇ KREMİ Tüm KLORANE bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmislerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasına yardım etmektedir. Keten, yumuşak ve dayanıklı özelliğe sahip liflerinin kalitesi ile tanınan bitkidir.  Klorane Laboratuvarları, Linum Usitatissimum L.( keten)' yi müsilaj açısından zengin olması sebebiyle, saçlara kökten itibaren hacim ve güç kazandırma özelliği için özel olarak seçmiştir. Saçı ağırlaştırmayan silikonsuz formülü sayesinde, saçların kolay taranmasını sağlarken kökten uca hacim verir. Saçların uzun süreli hacime, hafif ve yumuşak bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Silikon ve paraben içermez. KULLANIM TALİMATLARI : Saçlarınızı keten lifi içeren şampuan ile yıkadıktan sonra durulayın ve fazla suyu uzaklaştırın. Saç kremini nemli saça uygulayın ve 2-3 dakika bekleyin. Daha sonra durulayın. UYARI:  Göz ile temasından sakınınız.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Manolya Özlü Bakım Kremi 150 ml
Tüm KLORANE bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmislerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasına yardım etmektedir. Klorane Laboratuvarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir. Manolya özlü bakım kremi, mat ve donuk saçların yeniden nemini ve doğal koruyucu tabakasını kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zengin aktifler sayesinde saçın parlamasını sağlar. Ürün kullanımı sonrasında saçın daha yumuşak, dayanıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kullanım Talimatları: Saçınızı şampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız. Ardından ihtiyaç duyulan bölgelere saç kremini uygulayınız, saçta 2 dakika kadar bekletiniz. Saçta beklettikten sonra durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi 150 ml
Tüm KLORANE bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmislerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasına yardım etmektedir. Klorane Laboratuvarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir. Manolya özlü bakım kremi, mat ve donuk saçların yeniden nemini ve doğal koruyucu tabakasını kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zengin aktifler sayesinde saçın parlamasını sağlar. Ürün kullanımı sonrasında saçın daha yumuşak, dayanıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kullanım Talimatları: Saçınızı şampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız. Ardından ihtiyaç duyulan bölgelere saç kremini uygulayınız, saçta 2 dakika kadar bekletiniz. Saçta beklettikten sonra durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Nar Ekstresi İçeren Bakım Kremi 150 ml
Tüm KLORANE bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmislerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasına yardım etmektedir. Klorane Laboratuvarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir. Taninler açısından zengin nar ekstresi saç renginin keratin üzerinde kalıcı ve uzun süreli olmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zengin anti-oksidanlar sayesinde saçın ışıldamasını sağlar. Kullanım Talimatları: Havluyla kurulanmış saça uygulayın. Saçta 2-3 dakika bırakınız, ardından durulayın. Gözle temasından kaçının, teması halinde bol suyla durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Nar Ekstresi İçeren Boyalı Saçlar için Bakım Kremi 150 ml.
Tüm KLORANE bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmislerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasına yardım etmektedir. Klorane Laboratuvarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir. Taninler açısından zengin nar ekstresi saç renginin keratin üzerinde kalıcı ve uzun süreli olmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zengin anti-oksidanlar sayesinde saçın ışıldamasını sağlar. Kullanım Talimatları: Havluyla kurulanmış saça uygulayın. Saçta 2-3 dakika bırakınız, ardından durulayın. Gözle temasından kaçının, teması halinde bol suyla durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Papirüs Sütü İçeren Saç Bakım Kremi 150 ml
Klorane Laboratuvarları, Cyperus esculentus L.'i besleyici ve düzeltici doğal zengin aktifler içerdiği için 80 değişik papirüs türünün arasından seçti. Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişler ve sıkı kurallar uygulanarak elde edilmişlerdir. Kuru ve şekil almayan saçların düzelmesine yardım eder, taranma kolaylığı sağlar. Papirüs sütü içeren saç kremi, saçın beslenmesine ve kolay taranmasına yardımcı olur. Kuru, kolay şekil almayan saçların bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar ve yumuşatır. Papirüs sütü içeren saç bakım şampuanı ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. Kullanım Talimatları: Papirüs sütü içeren şampuan ile yıkanmış ve havlu ile kurutulmuş saça uygulayınız. Etkisini göstermesi için 2-3 dakika kadar bekledikten sonra saçınızın kolay şekil alması için dikkatlice durulayınız. Gözle teması halinde bol su ile durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Klorane Papirüs Sütü İçeren Saç Bakım Kremi 150 ml
Klorane Laboratuvarları, Cyperus esculentus L.'i besleyici ve düzeltici doğal zengin aktifler içerdiği için 80 değişik papirüs türünün arasından seçti. Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişler ve sıkı kurallar uygulanarak elde edilmişlerdir. Kuru ve şekil almayan saçların düzelmesine yardım eder, taranma kolaylığı sağlar. Papirüs sütü içeren saç kremi, saçın beslenmesine ve kolay taranmasına yardımcı olur. Kuru, kolay şekil almayan saçların bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar ve yumuşatır. Papirüs sütü içeren saç bakım şampuanı ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. Kullanım Talimatları: Papirüs sütü içeren şampuan ile yıkanmış ve havlu ile kurutulmuş saça uygulayınız. Etkisini göstermesi için 2-3 dakika kadar bekledikten sonra saçınızın kolay şekil alması için dikkatlice durulayınız. Gözle teması halinde bol su ile durulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lierac Liftissime Nuit Cream 50 ml (Gece Bakım Kremi)
LİERAC LİFTİSSİME NUIT KREM, içerisinde yüksek konsantrasyonda Hücre Birleştirme Kompleksi (Patent başvurusu yapılan), ve hyaluronik asit bulunan 3 boyutlu sıkılaştırma etkisine sahip bu krem yüz ovalini yeniden şekillendirir.  İçeriğinde bulunan hacim veren bitkisel reçine, argan ve ebegümeci yağları ile gece boyunca cildi sıkılaştırır. Yumuşak, ipeksi yapıda pembe renkli krem aktif yapısıyla cilde anında nüfuz eder, cildi sıkılaştırır ve şekillendirir. Lierac ın hibridizasyon kozmetik anlayışı ile doğanın ve bilimin en etkin içeriklerini bir araya getiren LIFTISSIME serisi, cilt sıkılaştırmaya yeni bir boyut kazandırıyor. Hücre Birleştirme Kompleksi (CELL-JUCTION) sayesinde cildin sıkılık kaynağı olan proteini uyararak cildin hacmini yoğunlaştırmaya yardımcı olur. Derin kırışıklıkları azaltır. Yüz ovalini yeniden yapılandırır ve 3 boyutlu sıkılaştırıcı etki sunar. Dolgunlaştırma Etkisi İçerisinde yüksek konsantrasyonda Hücre Birleştirme Kompleksi (Patent başvurusu yapılan), ve hyaluronik asit bulunan 3 boyutlu sıkılaştırma etkisine sahip bu krem yüz ovalini yeniden şekillendirir.  İçeriğinde bulunan hacim veren bitkisel reçine, argan ve ebegümeci yağları ile gece boyunca cildi sıkılaştırır. Yumuşak, ipeksi yapıda pembe renkli krem aktif yapısıyla cilde anında nüfuz eder, cildi sıkılaştırır ve şekillendirir. ETKİNLİK :  Lierac'ın Hibridizasyon Kozmetik anlayışı ile geliştirilen, doğanın ve bilimin birleşmesiyle oluşan yüksek performanslı aktif içerikler:    Hücre Birleştirme Kompleksi % 3.6 - Patent başvurusu yapılan (Çiğdem çiçeğinin aktif bölümleri - Bitkisel peptid -Sphingoceramide-BT) Hyaluronik asit % 5 Hacim veren bitkisel reçine % 1 Argan ve ebegümeci yağları % 1.5 Beyaz çiçeklerin oluşturduğu ferah ve feminen buketlerden ve sandal ağacından gelen notaların sunduğu koku...   KULLANIM ŞEKLİ :  Akşam temiz cildinize uygulayın. En etkili sonuç için Liftissime Intensive Re-lifting Serum'dan sonra uygulayın.   SONUÇLAR :   Cilt yeniden sıkılaşır, yüz ovali yeniden şekillenir. Cilt sabah daha pürüzsüz bir görünüm kazanır. Cilt hacmi dengelenir. Cilt yeniden dolgunlaşır ve beslenir. YÜZ MORFOLOJİSİNDE KANITLANMIŞ ETKİNLİK: % 84 Cilt sıkılaşır. (1) % 76 Cilt sabah pürüzsüz bir görünüm kazanır ve sıkılaşır. (2) % 92 İpeksi, pürüzsüz bir görünüm (3) % 100 Kadınlar ürünün ciltlerini tedavi eden ve bağlılık yapan dokusunu sevdiler.(2) (1) Öz-değerlendirme - gece kremi - 51 kadın - 14 gün (2) Öz-değerlemdirme - gece kremi - 51 kadın - 28 gün (3) Öz-değerlendirme - serum + bakım kremi + gece kremi - 103 kadın - anında etki   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 83 (3 Sayfa)