Cumlaude Lab Acnestil Mousse 150 ml
Cumlaude Lab Acnestil Mousse 150 ml Temizleyici Köpük Yağlı, sivilceye yatkın, akne ve seboreik dermatitli ciltler için önerilir.  Aktif akne problemlerinde, ciltte yaşanan gerginlik ve hassasiyeti yatıştırır.  Derin bir temizleme sağlarken, sebum ve bakteriyi arındırma özelliğine sahip nazik bir köpük temizleyicidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnestil Mousse 150 ml
Özellikleri: Yağlı ciltler için önerilir. Derin bir temizleme sağlarken, sebum arındırma özelliğine sahip nazik bir köpük temizleyicidir.Etken Maddeler: Sodyum Kokoil İzetinonat, Sodyum Metil Kokoil Taurat, Sodyum Lauram Phacecate, Niacinamide (Vitamin B3), Çinko & Bakır PCA, Sodyum,Salisilat,Sodyum Hyaluronat,Oliga Peptit 1, E VitaminiKullanım Önerisi: Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, ıslak cilde, dairesel hareketlerle, masaj yapılarak uygulanır . Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnilaude C 200 ml
Özellikleri: Yağlı ciltlerin günlük kullanımı için arındırıcı temizleme jelidir. Cildi nazikçe eksfolye ederek gözenekleri derinlemesine temizler. Rahatlatıcı etkisi vardır. Etken Maddeler: Sooting Complex (Alfa-Bisabolol + Tanik Asit+ Gliserin) Acnecidol,Zinc PCA, Sodium SalicylateKullanım Önerisi: Sabah ve akşam göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulanır. Bol su ile durulanır.     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnilaude K 30 ml
Özellikleri: Mikro soyucu etkisiyle cilt üzerinde rahatlatıcı, onarıcı etki eder. Yağlı ciltler için uygundur. Etken Maddeler: Sooting Complex (Alfa-Bisabolol + Tanik Asit + Gliserin), Acnacidol %3, Zinc - Copper PCA %0.3, Sodium Salicylate %2, Mattifying Complex . Kullanım Önerisi: Acnilaude C ile temizlenmiş cilde, göz çevresine getirilmeden geceleri uygulanır. Yoğun bakım gereken durumlarda Acnilaude M ile kombineli kullanılır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnilaude M 40 ml
Özellikleri: Yağlı ve yağlıya eğilimli ciltler için yağlanmayı kontrol altına alan nemlendirici bir emülsiyondur. Cilt üzerinde matlaştırıcı etki eder. Etken Maddeler: Acnecidol %2.5, Zinc - Copper PCA %0.2, Hyaluronic Acid, Sodium Salicylate %1,Sooting Complex(Alfa Bisabolol+Tanik Asit+Gliserin) Matlaştırıcı PartiküllerKullanım Önerisi: Acnilaude C ile temizlenmiş cilde, göz çevresine getirilmeden geceleri uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Ampollas Hombre 15x5 ml Saç Serumu
Özellikleri: Erkek tipi saç dökülmesini önlemeye yardımcı ampullerdir. Kuvvetli antioksidanlarla saçların ve saç derisinin bakımına yardımcı olur.Etken Maddeler: Stimoxidil 'Kompleks,- Potasyum Glutatyon CLA,Hidrolize ONA Proteinleri,Bitkisel Özler Tarçın, Adaçayı, Gingko Biloba, Kigelia Afrikana,Vitamin B KompleksiKullanım Önerisi: Temiz ve kuru saçlara uygulanır. Eşit olarak saç derisine yedirilir. Durulanmaz. 60 gün boyunca, haftada en az 3 defa tavsiye edilir. Yılda 2 kür uygulanması önerilir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Ampollas Mujer 15x5 ml Saç Serumu
Özellikleri: Kadın tipi saç dökülmesini önlemeye yardımcı ampullerdir. Kuvvetli antioksidanlarla saçların ve saç derisinin bakımına yardımcı olur. Kadınların kullanımı için uygundur. Etken Maddeler: Stimoxidil Kompleks, Vitamin B Kompleksi (B3, B5, B6,B8),Fitokeratin Kullanım Önerisi: Temiz ve kuru saçlara uygulanır. Eşit olarak saç derisine yedirilir. Durulanmaz. 60 gün boyunca, haftada en az 3 defa tavsiye edilir. Yılda 2 kür uygulanması önerilir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Hair Loss Shampoo 200 ml
Özellikleri: Saç dökülmesini önlemeye yardımcı bir şampuandır. Kuvvetli antioksidanlarla saçların ve saç derisinin bakımına yardımcı olur. Etken Maddeler: Stimoxidil etken maddesi,- Potasyum Glutatyon CLA, Bitkisel Özler Tarçın, Adaçayı, Gingko Biloba, Kigelia Afrikana,Vitamin B Kompleksi (Vitamin B3, B5, B6, BB) + Fitokeratin Kullanım Önerisi: lslak saçlarda köpürtülerek , saç derisine masaj yapılır. Birkaç dakika bekletilir. Bol suyla durulanarak arındırılır. Haftada en az 2-3 kere kullanımı önerilir. Her gün kullanılmasının zararı yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Shampoo 500 ml
Cumlaude Lab Advance Shampoo 500 ml (Normal Ve Hassas Saçlar İçin Günlük Şampuan) Normal ve hassas saçların günlük kullanımı için uygun, kafa derisinin fizyolojik dengesini bozmadan derinlemesine temizleyen bir şampuandır. Hassas ciltler için de önerilmektedir. Tüm ailenin kullanımı için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Soothing Shampoo 500 ml
Özellikleri: Normal ve hassas saçların günlük kullanımı için uygun, saç derisini derinlemesine temizleyen bir şampuandır.Etken Maddeler: Pantenol, Buğday Proteinleri, At Kuyruğu Ekstresi Kullanım Önerisi: lslak saçlarda köpürtülerek, saç derisine masaj yapılır. Birkaç dakika bekletilir. Bol suyla durulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Cuadri GF 30 Ampul
Cumlaude Lab Cuadri-Gf Ampollas/Vials  Antioksidan  etkili yenilikçi yaşlanma karşıtı serum Antioksidanlar sayesinde yaşlanmadan oluşan yaşlanma izlerine karşı cilde bakım yapan ve sıkılaşmasını sağlayan yaşlanma karşıtı serumdur. Kullanım Talimatı : Temizlenmiş cilde krem sürmedenönce akşam bir doz,yüz boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. Derin çizgi üzerine lokal uygulama yapılarak kullanılması da tavsiye edilir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Cream Spf50 50 ml
Cumlaude Lab d-clar crema 50 ml (Cilde Aydınlık Bir Görüntü Sağlayan Güneş Korumalı Nemlendirici) Cilde aydınlık bir görünüm sağlayan ve var olan lekelerin minimize olmasına yardımcı olan güneş korumalı nemlendiricidir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Cream Spf50 50 ml
Özelliği: Güneş koruyuculu bu aktif krem, fiziksel filtreler ile formüle edilmiştir. Cildi güneşten korumak ve güneşe bağlı leke oluşumunu önlemek için faydalıdır. UVA-UVB nin zararlı ışınlarından korunmasını sağlarken; Antioksidanlar sayesinde cildin canlı, parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına etki eder.Etken Maddeler: Çinko Oksit (Nano Teknolojisi), Titanyum Dioksit (Nano Teknolojisi), C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Niacinamide, Tokoferol Asetat, Askorbik Asit, Sitrik Asit, Bisabolol, Siklopentasikloksan.Kullanım Şekli: Sabahları göz çevresi hariç, yüz ve boyun bölgesine, ürün tamamen emilene kadar, masaj hareketleriyle uygulanır. Tüm cilt tipleri için uygundur.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Drops 30 ml
Özelliği: Bitkisel bazlı, Alfa Hidroksi asitler sayesinde, cildi aydınlatır ve leke oluşumunu önler. Tüm Cilt tipleri dahil hassas ciltler için de uygundur. Etken Maddeler: Niacinamide, Tokoferol Asetat, Askorbik Asit, Sitrik Asit, Soya Fasülyesi, Kaprilik Trigliserid, Turp Kökü, Şeker Kamışı, C Vitamini Kompleksi (Portakal, Limon)Kullanım Şekli: Sabah, akşam göz çevresi hariç, yüz ve boyun bölgesine, ürün tamamen emilene kadar, masaj hareketleriyle uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Gotas/Drops 30 ml
Cumlaude Lab d-clar gotas /drops 30 ml (Cilde Aydınlık Kazandırmaya Yardımcı Olan Serum Kahverengi lekelerin görünümünün azaltmasına ve yeniden oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab External Moisturizer 30 ml
Özellikleri: Dış genital bölge nemlendiricisidir.Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, parfüm içermez.Etken Maddeler: Alfa- Bisabolol % 2, D-Panthenol % 1, Glycerine % 15, Sucrose Stearate, Likit ParafinKullanım Önerisi: Günde 2 kere uygulanır. İhtiyaç duyulursa daha sık kullanılmasının mahsuru yoktur Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Eye Hygiene Wipes 16 Adet
Özellikleri: Harici kullanım için uygun, göz temizleme mendilleri. Her bir mendil tek bir göz kullanımı için uygundur. Etken Maddeler: Hamamelis Ekstresi % 1 O, Potasyum Fosfat Kullanım Önerisi: Her bir göz için ayrı mendil bir defaya mahsus olarak kullanılır. Göz çevresine ihtiyaç duyulan sıklıkla kullanılmasında sakınca yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Hidratante Externo Clx Gel 30 ml
CUMLAUDE LAB HIDRATANTE EXTERNO CLX  ( Genital Bölge Temizleyici) intim temizleyici jeldir. Enfeksiyonlu durumlarda dış genital bölge temizlemeyicidir. Flora temizleyici, koruyucu ve rahatlatıcı jeldir. Genital bölge delokal mikrobiyal floranın dengesinin bozulduğu veya bozulma ihtimalinin olduğu durumlarda,içeriğinde ki clorhexıdın ile dış genital bölge ve vulvada florayı dengeleyici, koruyucu, anti-inflamatuar, tahrişleri önleyici, yatıştırıcı, kaşıntıyı giderici ve nemlendirici etki eder. Doğum sonrası hijyen, bakım sağlamak için yada idrara çıkmada yanma, kaşıntı ve benzeri durumlarda önerilir. Prezervatif kullanımına mani değildir. Dermatolojık olarak test edilmiştir. Parfüm, alkol, renklendirici içermez. PH 5 olup 30ml'dir. ETKEN MADDELER : Clorhexidine %0,1, Hyaluronik Asit içerir. KULLANIM ŞEKLİ : İhtiyaca ya da özel durumlarda hekimin tavsiyesine göre dış genital bölgede, günde 1 veya daha fazla kez (duruma yönelik) 3cm lik bir alanda uygulanır. Öncesinde temizleme işlemi için; CUMLAUDE LAB HIGIENE INTIMA CLX veya CUMLAUDE LAB HIGIENE INTIMA CLX MOUSSE önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Hidratante Externo Clx Gel 30 ml Genital Bölge Ürünü
Özellikleri: Dış genital bölge nemlendiricisidir.Etken Maddeler: Clorhexidine % 0.1, Hyaluronik Asit Kullanım Önerisi: İhtiyaca göre dış genital bölgede, günde 1 veya daha fazla kez uygulanır. Öncesinde temizlik için; Cumlade Lab Higiene Intima CLX veya Cumlade Lab Higine Intima CLX Mousse önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Hidratante Externo Crema 30 ml
CUMLAUDE LAB HIDRATANTE EXTERNO GEL (Dış Genital Bölgenin Nemlendirilmesine Yardımcı Kremdir) dış genital bölge nemlendircisi  Vajinal mukozanın kuruluk, kaşıntı, iritasyon gibi semptomlarını hafifletmek için önerilir. Yoğun nemlendirici etkiye sahiptir. Vajinal enfeksiyonlar sonrası bozulan floranın dengelenmesine yardımcı olur. Menopoz, doğum sonrası kurulukları, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, diyabet gibi tedaviler esnasında gelişen kuruluklarda ilişkiye girerken önerilir. Prezervatif kullanımına mani değildir. Dermatolojık ve jınekolojik olarak test edilmiştir. Parfüm içermez.Hipoallerjeniktir. Jel-krem formunda olup 6 tüp içerir. ETKEN MADDELER : Polikarbofil, Gliserin, Sucrose Stearate, Likit Parafin içerir. KULLANIM ŞEKLİ : 2 günde bir doz, tercihen gece yatmadan önce kullanılmalıdır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Higiene Intima Clx Gel 500 ml
Özellikleri: Günlük intim temizliği için uygun bir yıkama jelidir. Rahatlatıcı ve koruyucu etki gösterir.Etken Maddeler: Clorhexidine % 0.1, Bitkisel Kompleks (Kekik, Lavanta, Kalendula, Biberiye, Peygamber çiçeği, At kuyruğu bitkisi), Mavi Kantaron, At Kuyruğu Ekstresi.Kullanım Önerisi: Kadın ve erkeğin kullanabileceği unisex bir üründür. Haftada 3 gün kullanılması tavsiye edilir. Bol suyla durulanır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Hydralaude Emulsion Spf15 40 ml
CUMLAUDE LAB HYDRALAUDE EMULSION SPF 15 40ML  (Pürüzsüzleştirici, dinlendirici, nemlendirici, Yağ Düzenleyici Emülsiyon) Cildin bariyer fonksiyonunu geliştirir. Ciltte oluşmuş hassasiyetleri yatıştırır ve olabilecek hassasiyetleri önler. Epidermisin su tutabilme kapasitesini artırır. Cildin bariyer bütünlüğünü sağlar. Trans Epidermal Su Kaybını önler. Epidermisin yenilenmesini teşvik eder. ETKEN MADDELERİ : Hyaluronik asit, Imperata Cylindrica Ekstresi, Sodyum PCA, Gliserin, Deniz Suyu, Niacamide, Panthenol, Matlaştırıcı Partiküller içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Normal, hassas ve yağlı ciltler için; sabahları temiz cilde göz çevresi hariç yüz, boyun,dekolte bölgesine uygulanır. Gün içerisinde istenilen sıklıkta tekrar edilebilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Intimate Hygiene 500 ml
Özellikleri: Günlük intim temizliği için uygun bir yıkama jelidir. Hyaluronik Asit içeriğiyle temizleme işlemini intim bölgesini kurutmadan ve nemlendi­rerek gerçekleştirir. Etken maddeleri ve yapısıyla maksimum kullanım konforu sunar. Hassas mukoza bölgesi için uygun pH oranına sahiptir. Etken Maddeler: At Kuyruğu Ekstresi, Laktik Asit, Hyaluronik AsitKullanım Önerisi: Kadın ve erkeğin kullanabileceği unisex bir üründür. Sabah ve akşam veya istenilen sıklıkta kullanılabilir. Bol suyla durulanmalıdır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Intimate Hygiene 500 ml
Özellikleri: Günlük intim temizliği için uygun bir yıkama jelidir. Hyaluronik Asit içeriğiyle temizleme işlemini intim bölgesini kurutmadan ve nemlendi­rerek gerçekleştirir. Etken maddeleri ve yapısıyla maksimum kullanım konforu sunar. Hassas mukoza bölgesi için uygun pH oranına sahiptir. Etken Maddeler: At Kuyruğu Ekstresi, Laktik Asit, Hyaluronik AsitKullanım Önerisi: Kadın ve erkeğin kullanabileceği unisex bir üründür. Sabah ve akşam veya istenilen sıklıkta kullanılabilir. Bol suyla durulanmalıdır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Regenerum Oil 30 ml
Özellikleri: Nemlendirici ve antioksidan içerikleriyle tüm cilt tipleri için uygun cildi pürüzsüzleştirici, onarıcı ve yenileyici bir üründür. Etken Maddeler: 94,5% Vitamin E + 5% Panthenol + 0,5% Vitamin AKullanım Önerisi: Gün de 1 veya 2 defa temiz ve kuru cilde nazikçe masaj yapılarak uygulanır. İhtiyaç duyulan sıklıkta uygulamanın mahsuru yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sensilaude Desmaquillante Lotion 200 ml Makyaj Temizleme Suyu
TEMİZLEME LOSYONU Aşırı hassas ciltlerin cilt ve makyaj temizliği için uygun, durulanmayan, yatıştırıcı, sakinleştirici bir temizleyicidir. Göz çevresi dahil makyaj temizleme özelliğine sahiptir. Çok hassas ciltlerde maksimum tolerans sağlar. Suya dayanıklı makyajı dahi temizler. Spesipik aktif içeriklerle cildin toleransını arttırır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sudacalm Süspansiyon 150 ml
Cumlaude Lab Sudacalm Suspension 150 ml Su Çiçeği, İsilik, Sıcaklar Yüzünden Gelişen İritasyon ve Tahriş için Kullanılan Süspansiyon. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Summum RX Cream 40 ml
Özellikleri: Cilt yaşlanmasını önleyen ve bunlarla mücadele eden, yenilikçi anti aging ve antioksidan aktif bileşen kombinasyonu, antioksidan etkilidir. Cildi sıkılaştırır ve kırışıklıkları önler. Normal ve kuru ciltlerin anti-age etkili kremidir. Etken Maddeler: Ferulik Asit, Vitis Vinare (Beyaz Uzüm), Setil Palmitat,Hyaluronik Asit, Mandelik Asit, Ginkgo Biloba, Sodyum Hyaluronat,Kırmızı Üzüm Ekstresi (Resveratrol), E Vitamini.Kullanım Önerisi: Sabah / akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yapılarak uygulanır. Daha güçlü bir etki için krem uygulanmasından önce Summum Serum kullanılması önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Summum RX Eyes 15 ml
Özellikleri: Göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini önleyici, göz çevresi cildi ile mükemmel uyumlu, yüksek konsantrasyonlu aktif içeriklere sahip bir göz çevresi kremidir. Etken Maddeler: Ferulik Asit, Syn-Ake, Hyaluronik Asit, Ginkgo Biloba, Kafein, Perfection Peptide, E Vitamini Kullanım Önerisi: Temiz göz çevresine sabah ve akşam uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Summum RX Gel 40 ml
Özellikleri: Cilt yaşlanmasını önleyen ve bunlarla mücadele eden, yenilikçi anti aging ve antioksidan aktif bileşen kombinasyonu, antioksdian etkilidir. Cildi sıkılaştırır ve kırışıklıkları önler. Yağlı ve yağlıya eğilimli ciltlerin anti-age etkili su bazlı jel/kremidir.Etken Maddeler: Hamamelis Virginiana, Hyaluronik Asit, Mandelik Asit, Ginkgo Biloba, Kırmızı Üzüm Ekstresi (Resveratrol)Kullanım Önerisi: Sabah / akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yapılarak uygulanır. Daha güçlü bir etki için jel uygulama­sından önce Summum Serum kullanılması önerilir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude Comfort Color Spf50 50 ml
CUMLAUDE LAB SUNLAUDE COMFORT COLOR ; Mükemmel tonlama ve ışıltı sağlar. Kusurları mükemmel şekilde minimize eder ve kapatır. Hassas cilt tipleri için ultra akışkan formülü ile yağsız kolay emilen ve mükemmel dağılım sağlayan güneş koruyucudur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedon oluşumuna neden olmaz. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. ETKEN MADDELERİ : Mineral pigmentler, Aloe Vera, Vitamin E, Yeşil Çay, Allantoin, Bisabolol, Patentli Koruma Filtresi KULLANIM ŞEKLİ : Kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 30 dk önce yüzünüze uygulayınız. Gün içinde düzenli olarak tekrarlayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50 ml
CUMLAUDE LAB SUNLAUDE HYDRA SPF 30; yüz,boyun,dekolte için nemlendirici güneş koruma kremidir. Yoğun nemlendiricili içeriğiyle kuru ve çok nemsiz ciltler için güneş koruyucu kremidir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. ETKEN MADDELERİ : Pantenol, Fucogel,Aloe Vera, Vitamin E, Allantoin, Bisabolol, Patentli Koruma Filtresi içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Güneşe çıkmadan 30 dk önce yüzünüze uygulayınız. Gün içinde sık sık tekrar edilmesi önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude Mat Spf30 50 ml
CUMLAUDE LAB SUNLAUDE  SPF 30 MAT; yüz,boyun,dekolte için matlaştırıcı güneş koruma ürünüdür. Normalden yağlıya dönük ve yağlı ciltler için, matlaştırıcı ve komedon oluşumuna neden olmayan güneş koruyucu fluidtir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. ETKEN MADDELERİ : Niacinamide, Enzim Sod, Matlaştırıcı Partiküller, Aloe Vera, Vitamin E, Allantoin, Bisabolol, Patentli Koruma Filtresi içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Güneşe çıkmadan 30 dk önce yüzünüze uygulayınız. Gün içinde sık sık tekrar edilmesi önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Sunlaude Spf50 Spray For Children 200 ml
CUMLAUDE LAB SUNLAUDE  INFANTIL  bebek ve çocuklar için şeffaf güneşten koruma losyon 3. ayından itbare bebekler ve çocukların kullanımı için uygun olan SUNLAUDE INFANTIL SPF 50+ kolay hızlı emilebillen özelliği ile kullanım konforuna sahptir. Toleransı yüksektir, çok hassas ciltler için özel olarak üreilmiştir. Dermatolojik ve pediatrik  olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır. Paraben, renklendirici, parfüm içermez. Hipoalerjeniktir. ETKEN MADDELERİ : Vitamin B5, Vitamin E, Aloe Vera, Vitamin E, Allantoin, Bisabolol, Yeşil Çay içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 30 dk önce çocuğunuzun tüm vücuduna ve  yüzüne eşit bir şekilde bolca uygulayınız. Gün içinde sık sık tekrar edilmesi önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Topylaude A-Topic Balsam 100 ml
Özellikleri: Hassas ve kuru ciltleri korur. Emülsiyon kıvamındadır ve cilt tarafından hızlıca emilir. Ciltteki kuruluğun gideirlmeisne yardımcı olur ve cildi rahatlatır. Etken Maddeler: Pro-Filaggrin Complex % 4, Sarı Ardıç Yağı Ekstresi, Inca Eriği Özleri, Shea Yağı, Allantoin, Gliserin, Pantenol, Lesitin, Beta D Glukan %1Kullanım Önerisi: Kuru ve temiz cilde günde 2 defa uygulanır. İhtiyaç duyulduğu sıklıkta kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Topylaude Body Wash 400 ml
Özelliği: Cildi koruyarak temizleme özelliğine sahiptir.Etken Maddeler: Gliserin, Laktik Asit, Aloe veraKullanım Önerisi: Islak ellere alınan ürün köpürtülerek uygulanır. Bol su ile durulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100 ml
Özellikleri: Yüz ve vücudun aşırı kuruluk gözlemlenen, pullanmış ve hassas bölgelerinde kullanılabilir. Günlük kullanım için uygundur. Nemsizlik ve pullanmayı giderir. Cildin koruyucu nem bariyerini güçlendirerek kaybettiği nemi tekrar kazandırır.Etken Maddeler: Bioecolia, Shea Yağı, Gliserin, Hodan Yağı, Keten Tohumu Yağı, Squalane, Lesitin, Allontoin, PantenolKullanım Önerisi: Temiz ve kuru cilde, 1 veya 2 defa sürülür. İstenilen sıklıkla kullanılmasının mahsuru yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Topylaude Omega Milk 400 ml
Özellikleri: Omega 3 ve 6 aromatik yağ asitleri, nemlendirici aktiflerle zenginleştirilmiş içeriğiyle, kuru ve hassas ciltlerin günlük nemlendirici vücut sütüdür. Cildi korur ve güçlendirir ve doğal nem bariyerini koruma altına alır. Nemsizlik ve pullanmanın önlenmesine yardımcı olur.Etken Maddeler: Bioecolia, Inca Eriği Özleri, Shea Yağı, Squalane, Lesitin, Gliserin, Allontoin, PantenolKullanım Önerisi: Temiz ve kuru cilde, gün içerisinde istenilen sıklıkla uygulanabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Topylaude Shower Oil 200 ml
Özellikleri: Omega 3 ve Omega 6 aromatik yağ asitleri, nemlendirici aktiflerle zenginleştirilmiş içeriğiyle, kuru ve hassas ciltlerin günlük temizliği için uygun bir temizleyicidir. Cildin koruyarak temizleme özelliğine sahiptir. Cilde yumuşaklık kazandırır. Kullanım esnasında suyun klor ve kireç etkisine karşı cildi koruma altına alır, nemlendirir, hassasiyeti gider.Etken Maddeler: Borage Oil (Hodan Yağı), Gliserin% 12, Squalene, Pantenol, Linseed Oil (Keten Tohumu Yağı) Kullanım Önerisi: Islak ellere alınan ürün köpürtülerek uygulanır. Bol su ile durulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Xeralaude 12 Leche 400 ml
Cumlaude Lab Xeralaude 12 Leche 400 ml Vücut Nemlendirici Hiperkeratoza eğilimi olan, aşırı kuruluk ve deride pullanma gözlemlenen ciltler için uygun nemlendirici bir vücut sütüdür. Sedef, egzama ve foliküler hiperkeratoz hastalarının tedavisine yardımcı olur. Cilt kuruluğunun hızlıca giderilerek, cildin nem tutabilme kapasitesinin arttırılmasını sağlar. Cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı ve pullanmayı giderir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 46 (2 Sayfa)