Cumlaude Lab Acnestil Mousse 150 ml
Cumlaude Lab Acnestil Mousse 150 ml Temizleyici Köpük Yağlı, sivilceye yatkın, akne ve seboreik dermatitli ciltler için önerilir.  Aktif akne problemlerinde, ciltte yaşanan gerginlik ve hassasiyeti yatıştırır.  Derin bir temizleme sağlarken, sebum ve bakteriyi arındırma özelliğine sahip nazik bir köpük temizleyicidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnestil Mousse 150 ml
Özellikleri: Yağlı ciltler için önerilir. Derin bir temizleme sağlarken, sebum arındırma özelliğine sahip nazik bir köpük temizleyicidir.Etken Maddeler: Sodyum Kokoil İzetinonat, Sodyum Metil Kokoil Taurat, Sodyum Lauram Phacecate, Niacinamide (Vitamin B3), Çinko & Bakır PCA, Sodyum,Salisilat,Sodyum Hyaluronat,Oliga Peptit 1, E VitaminiKullanım Önerisi: Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, ıslak cilde, dairesel hareketlerle, masaj yapılarak uygulanır . Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnilaude C 200 ml
Özellikleri: Yağlı ciltlerin günlük kullanımı için arındırıcı temizleme jelidir. Cildi nazikçe eksfolye ederek gözenekleri derinlemesine temizler. Rahatlatıcı etkisi vardır. Etken Maddeler: Sooting Complex (Alfa-Bisabolol + Tanik Asit+ Gliserin) Acnecidol,Zinc PCA, Sodium SalicylateKullanım Önerisi: Sabah ve akşam göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulanır. Bol su ile durulanır.     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnilaude K 30 ml
Özellikleri: Mikro soyucu etkisiyle cilt üzerinde rahatlatıcı, onarıcı etki eder. Yağlı ciltler için uygundur. Etken Maddeler: Sooting Complex (Alfa-Bisabolol + Tanik Asit + Gliserin), Acnacidol %3, Zinc - Copper PCA %0.3, Sodium Salicylate %2, Mattifying Complex . Kullanım Önerisi: Acnilaude C ile temizlenmiş cilde, göz çevresine getirilmeden geceleri uygulanır. Yoğun bakım gereken durumlarda Acnilaude M ile kombineli kullanılır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Acnilaude M 40 ml
Özellikleri: Yağlı ve yağlıya eğilimli ciltler için yağlanmayı kontrol altına alan nemlendirici bir emülsiyondur. Cilt üzerinde matlaştırıcı etki eder. Etken Maddeler: Acnecidol %2.5, Zinc - Copper PCA %0.2, Hyaluronic Acid, Sodium Salicylate %1,Sooting Complex(Alfa Bisabolol+Tanik Asit+Gliserin) Matlaştırıcı PartiküllerKullanım Önerisi: Acnilaude C ile temizlenmiş cilde, göz çevresine getirilmeden geceleri uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Hair Loss Men 5 ml x 15 Ampul
Özellikleri: Erkek tipi saç dökülmesini önlemeye yardımcı ampullerdir. Kuvvetli antioksidanlarla saçların ve saç derisinin bakımına yardımcı olur.Etken Maddeler: Stimoxidil 'Kompleks,- Potasyum Glutatyon CLA,Hidrolize ONA Proteinleri,Bitkisel Özler Tarçın, Adaçayı, Gingko Biloba, Kigelia Afrikana,Vitamin B KompleksiKullanım Önerisi: Temiz ve kuru saçlara uygulanır. Eşit olarak saç derisine yedirilir. Durulanmaz. 60 gün boyunca, haftada en az 3 defa tavsiye edilir. Yılda 2 kür uygulanması önerilir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Hair Loss Shampoo 200 ml
Özellikleri: Saç dökülmesini önlemeye yardımcı bir şampuandır. Kuvvetli antioksidanlarla saçların ve saç derisinin bakımına yardımcı olur. Etken Maddeler: Stimoxidil etken maddesi,- Potasyum Glutatyon CLA, Bitkisel Özler Tarçın, Adaçayı, Gingko Biloba, Kigelia Afrikana,Vitamin B Kompleksi (Vitamin B3, B5, B6, BB) + Fitokeratin Kullanım Önerisi: lslak saçlarda köpürtülerek , saç derisine masaj yapılır. Birkaç dakika bekletilir. Bol suyla durulanarak arındırılır. Haftada en az 2-3 kere kullanımı önerilir. Her gün kullanılmasının zararı yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Hair Loss Women 5 ml x 15 Ampul
Özellikleri: Kadın tipi saç dökülmesini önlemeye yardımcı ampullerdir. Kuvvetli antioksidanlarla saçların ve saç derisinin bakımına yardımcı olur. Kadınların kullanımı için uygundur. Etken Maddeler: Stimoxidil Kompleks, Vitamin B Kompleksi (B3, B5, B6,B8),Fitokeratin Kullanım Önerisi: Temiz ve kuru saçlara uygulanır. Eşit olarak saç derisine yedirilir. Durulanmaz. 60 gün boyunca, haftada en az 3 defa tavsiye edilir. Yılda 2 kür uygulanması önerilir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Shampoo 500 ml
Cumlaude Lab Advance Shampoo 500 ml (Normal Ve Hassas Saçlar İçin Günlük Şampuan) Normal ve hassas saçların günlük kullanımı için uygun, kafa derisinin fizyolojik dengesini bozmadan derinlemesine temizleyen bir şampuandır. Hassas ciltler için de önerilmektedir. Tüm ailenin kullanımı için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Advance Soothing Shampoo 500 ml
Özellikleri: Normal ve hassas saçların günlük kullanımı için uygun, saç derisini derinlemesine temizleyen bir şampuandır.Etken Maddeler: Pantenol, Buğday Proteinleri, At Kuyruğu Ekstresi Kullanım Önerisi: lslak saçlarda köpürtülerek, saç derisine masaj yapılır. Birkaç dakika bekletilir. Bol suyla durulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Clx Intimate Hygiene 500 ml
Özellikleri: Günlük intim temizliği için uygun bir yıkama jelidir. Rahatlatıcı ve koruyucu etki gösterir.Etken Maddeler: Clorhexidine % 0.1, Bitkisel Kompleks (Kekik, Lavanta, Kalendula, Biberiye, Peygamber çiçeği, At kuyruğu bitkisi), Mavi Kantaron, At Kuyruğu Ekstresi.Kullanım Önerisi: Kadın ve erkeğin kullanabileceği unisex bir üründür. Haftada 3 gün kullanılması tavsiye edilir. Bol suyla durulanır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Cuadri GF 30 Ampul
Cumlaude Lab Cuadri-Gf Ampollas/Vials  Antioksidan  etkili yenilikçi yaşlanma karşıtı serum Antioksidanlar sayesinde yaşlanmadan oluşan yaşlanma izlerine karşı cilde bakım yapan ve sıkılaşmasını sağlayan yaşlanma karşıtı serumdur. Kullanım Talimatı : Temizlenmiş cilde krem sürmedenönce akşam bir doz,yüz boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. Derin çizgi üzerine lokal uygulama yapılarak kullanılması da tavsiye edilir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Cream Spf50 50 ml
Cumlaude Lab d-clar crema 50 ml (Cilde Aydınlık Bir Görüntü Sağlayan Güneş Korumalı Nemlendirici) Cilde aydınlık bir görünüm sağlayan ve var olan lekelerin minimize olmasına yardımcı olan güneş korumalı nemlendiricidir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Cream Spf50 50 ml
Özelliği: Güneş koruyuculu bu aktif krem, fiziksel filtreler ile formüle edilmiştir. Cildi güneşten korumak ve güneşe bağlı leke oluşumunu önlemek için faydalıdır. UVA-UVB nin zararlı ışınlarından korunmasını sağlarken; Antioksidanlar sayesinde cildin canlı, parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına etki eder.Etken Maddeler: Çinko Oksit (Nano Teknolojisi), Titanyum Dioksit (Nano Teknolojisi), C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Niacinamide, Tokoferol Asetat, Askorbik Asit, Sitrik Asit, Bisabolol, Siklopentasikloksan.Kullanım Şekli: Sabahları göz çevresi hariç, yüz ve boyun bölgesine, ürün tamamen emilene kadar, masaj hareketleriyle uygulanır. Tüm cilt tipleri için uygundur.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Drops 30 ml
 Özelliği: Bitkisel bazlı, Alfa Hidroksi asitler sayesinde, cildi aydınlatır ve leke oluşumunu önler. Tüm Cilt tipleri dahil hassas ciltler için de uygundur. Etken Maddeler: Niacinamide, Tokoferol Asetat, Askorbik Asit, Sitrik Asit, Soya Fasülyesi, Kaprilik Trigliserid, Turp Kökü, Şeker Kamışı, C Vitamini Kompleksi (Portakal, Limon)Kullanım Şekli: Sabah, akşam göz çevresi hariç, yüz ve boyun bölgesine, ürün tamamen emilene kadar, masaj hareketleriyle uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab D-Clar Gotas/Drops 30 ml
Cumlaude Lab d-clar gotas /drops 30 ml (Cilde Aydınlık Kazandırmaya Yardımcı Olan Serum Kahverengi lekelerin görünümünün azaltmasına ve yeniden oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab External Moisturizer 30 ml
Özellikleri: Dış genital bölge nemlendiricisidir.Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, parfüm içermez.Etken Maddeler: Alfa- Bisabolol % 2, D-Panthenol % 1, Glycerine % 15, Sucrose Stearate, Likit ParafinKullanım Önerisi: Günde 2 kere uygulanır. İhtiyaç duyulursa daha sık kullanılmasının mahsuru yoktur Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab External Moisturizer Clx 30 ml
Özellikleri: Dış genital bölge nemlendiricisidir.Etken Maddeler: Clorhexidine % 0.1, Hyaluronik Asit Kullanım Önerisi: İhtiyaca göre dış genital bölgede, günde 1 veya daha fazla kez uygulanır. Öncesinde temizlik için; Cumlade Lab Higiene Intima CLX veya Cumlade Lab Higine Intima CLX Mousse önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Eye Hygiene Wipes 16 Adet
Özellikleri: Harici kullanım için uygun, göz temizleme mendilleri. Her bir mendil tek bir göz kullanımı için uygundur. Etken Maddeler: Hamamelis Ekstresi % 1 O, Potasyum Fosfat Kullanım Önerisi: Her bir göz için ayrı mendil bir defaya mahsus olarak kullanılır. Göz çevresine ihtiyaç duyulan sıklıkla kullanılmasında sakınca yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Cumlaude Lab Hidratante Externo Clx Gel 30 ml
CUMLAUDE LAB HIDRATANTE EXTERNO CLX  ( Genital Bölge Temizleyici) intim temizleyici jeldir. Enfeksiyonlu durumlarda dış genital bölge temizlemeyicidir. Flora temizleyici, koruyucu ve rahatlatıcı jeldir. Genital bölge delokal mikrobiyal floranın dengesinin bozulduğu veya bozulma ihtimalinin olduğu durumlarda,içeriğinde ki clorhexıdın ile dış genital bölge ve vulvada florayı dengeleyici, koruyucu, anti-inflamatuar, tahrişleri önleyici, yatıştırıcı, kaşıntıyı giderici ve nemlendirici etki eder. Doğum sonrası hijyen, bakım sağlamak için yada idrara çıkmada yanma, kaşıntı ve benzeri durumlarda önerilir. Prezervatif kullanımına mani değildir. Dermatolojık olarak test edilmiştir. Parfüm, alkol, renklendirici içermez. PH 5 olup 30ml'dir. ETKEN MADDELER : Clorhexidine %0,1, Hyaluronik Asit içerir. KULLANIM ŞEKLİ : İhtiyaca ya da özel durumlarda hekimin tavsiyesine göre dış genital bölgede, günde 1 veya daha fazla kez (duruma yönelik) 3cm lik bir alanda uygulanır. Öncesinde temizleme işlemi için; CUMLAUDE LAB HIGIENE INTIMA CLX veya CUMLAUDE LAB HIGIENE INTIMA CLX MOUSSE önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)