Lütfen Bekleyiniz.

FUSCHIA SAKAL SERUMU

69,00 TL
Havale ile : 66,93 TL (%3 indirim)
 Hızlı Kargo
Miktar Seçiniz
50 ml
0 Yorum  |  Yorum Yaz
İstediğiniz 50cc parfümü lütfen sipariş notunda belirtiniz.

Daha Gür Daha Estetik Sakallar! Etkisi klinik olarak kanıtlanmış özel formül! Sakallarınıza dilediğiniz şekli verin! 

Çoğu erkeğin sakallarının normal uzamasına rağmen, bazı erkeklerde köselik problemi görülüyor. Köseliğin yanı sıra seyrelmiş sakallar, hem estetik olmayan bir görünüm sergiliyor hem de sakal bırakmak isteyen erkekleri zor durumda bırakıyor. 
Eğer sizin de sakallarınız yukarıda bahsedildiği gibiyse FUSCHIA Sakal ve Bıyık Serumu tam size göre! 
Erkeklerin en önemli aksesuarı olan sakal ve bıyık üzerine geliştirilmiş en etkili formül olan bu serum, sakalların daha gür ve estetik bir şekilde çıkmasını sağlıyor! 

Uygulama;
Her gün, günde sadece bir kez uygulanır.Cilt tarafından iyi bir şekilde emilebilmesi için uygulama öncesi sakal ya da bıyık traş olunuz. Hafifçe masaj yaparak cildinize yediriniz. Ürünü kullandıktan sonra yüzünüzü yıkamayınız.Sadece istenilen bölgeye uygulanır.
Dikkat Edilecek Hususlar;
Uyguladıktan sonra elinizi yıkayınız. Ağıza ve gözlere uygulamayınız. Haricen kullanılır.
Her tür kozmetik ürünün ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir. Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde ürün size ulaştıktan 7 gün içerisinde bize bildirerek iade edebilirsiniz. Yedi günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; iade bildirim formunu doldurarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak ve mutlaka FATURASI İLE" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında iade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR KARŞI TARAF ÖDEMELİ OLARAK, AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ YAPILACAKTIR..
İlk yorumu siz yapın
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Belirlenen kriterlere göre ürün bulunamadı.
AKIN KAPLAN, akin@akinkaplan.com.tr