Elektronik Aksesuar Ürünlerinde %25 İndirim Bulsakalsak.com' da sizlerle!

Dream Cheeky USB Acil Durum Düğmesi
Dream Cheeky USB Acil Durum Düğmesi   Sıkıcı Ofis Ortamlarını Daha Eğlenceli Hale Getirin Bilgisayarda Facebook ta Vakit Geçirirken Kimse Sizi Fark Etmeyecek Patronunuza Gıcık Olduğunuz Anda Patlama Moduyla Fotoğrafına Yumruk Atmaya Başlayın Ofis ortamları ve bilgisayar karşısında geçirilen zamanlar oldukça sıkıcıdır.  Ay sonu hedefleri ya da hazırlanması gereken raporlar, bazen insanın üstüne üstüne gelir. Ofis ortamlarınızı renklendirmek ve sinirlendiğinizde tüm stresinizi atmak istiyorsanız Dream Cheeky USB acil durum düğmesi tam size göre! Ofiste sıkıldığınız zaman USB acil durum düğmesi, tüm stresinizi alarak eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak.   Toplamda 5 farklı uygulaması bulunan acil durum düğmesi, patlama modu sayesinde düğmeye basıldığı anda ekranda patlama efekti görülür ve kapağı kapattığınız zaman efekt ekrandan kaybolur.  Siz de çalışmanıza devam edersiniz. Eğer patronunuza gıcık oluyorsanız punch up modu tam size göre!  Dream Cheeky cihazı içinde gelen uygulamayla patronunuzun fotoğrafını seçip, yumruklarken tüm sinir ve stresiniz ortadan kalkacak.   Big red buton uygulamalarından bir diğer olan I'm working modu sayesinde ise yöneticinizin ayak seslerini duyduğunuz anda cihazın güvenlik kapağını kaldırmanız yeterli olacak. Kapağı kaldırdığınız anda ekrana bir Excel belgesi gelir ve düğmeye bastığınızda Excel kendi kendine çalışmaya başlar. İş yerinde Facebook ya da Twitter'da vakit geçirenler için bu uygulamanın kurtarıcı olacağı kesin! Take a break modu ise uygulama içinde yer alan çalışma modlarından size uygun olanı seçebilir veya kendinize özel bir çalışma programı belirleyebilirsiniz. USB acil durum düğmesi içinde yer alan bu uygulamayla cihaz mola vaktiniz geldiğinde sizi uyarır ve çok çalığı kendinize eziyet etmenize engel olur. Ekranda mola iletisi belirdikten sonra düğmeye bastığınızda bilgisayarınız hemen uyku moduna geçecektir. Sizin için en eğlenceli butonlardan bir diğeri ise web sitemi aç butonu olacak. Kırmızı botona batığınız anda favorilerinize eklediğiniz web siteniz açılacak ve hiç vakit kaybetmeyeceksiniz. Özellikler : Birbirinden eğlenceli patlama, punch up, I'm working, take a break ve web sitemi aç uygulamaları Sıkıcı ortamlarda kurtarıcınız olacak Çalışması için pile gerek yoktur, USB girişi yeterli olur Windows 10 / 8 /  7 / Vista /  XP / SP2 / 2000 /  SP4 ile sonrası ile uyumludur. Yazılım CD'si ile birlikte gönderilir Ölçüler :  5,3x7,3x3,5 cm Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Dream Cheeky USB Stres Topu
Dream Cheeky USB Stres Topu Stresli ve Sıkıcı Ofis Ortamlarından Hemen Kurtulun Stres Topunu Sıkın Ve Tüm Sıkıntınız Ortadan Kalksın İster Bilgisayarınızdaki Fotoğrafları Patlatın, İsterseniz de Ekranı Birbirine Katın . Sıkıcı ofis ortamları ve bitmek bilmeyen işlerinizden sıkıldınız mı?  Yöneticileriniz üstünüze geliyor ve onları bit türlü memnun edemiyor musunuz?  Sorunun sizde değil, var olan çalışma sisteminde olduğunu mu düşünüyorsunuz?  O zaman Dream Cheeky USB stres topu tam size göre bir ürün olacak!   Tüm iş stresi ve yükünüz üzerinizden alacak olan USB stres topu ile iş ortamlarınız renklenecek, keyfiniz ikiye katlanacak.  Standart stres toplarından çok farklı olan stres topu ile iş hayatınıza yeni bir soluk getirin. Canınız sıkıldığı veya patrona sinirlendiğiniz anda stres ball imdadınıza yetişecek.   Dream Cheeky USB stres topu ile isterseniz bilgisayarınızda yer alan sevmediğiniz kişilerin fotoğraflarını patlatın, dilerseniz de bilgisayarınızın ekranını alt üst edin. Tüm sinirlerinizin yok olduğunu ve stresinizin azaldığını göreceksiniz. Özellikleri :  Çalışmak için pile ihtiyaç duymaz, USB girişi yeterlidir Windows 10 / 8 /  7 / Vista /  XP / SP2 / 2000 /  SP4 ile sonrası ile uyumludur. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Fotoğraf Makinası Kılıfı Darbeye Dayanıklı
Fotoğraf Makinası Kılıfı Darbeye Dayanıklı yapısı sayesinde Fotoğraf makinenizi darbelere karşı, çizilmelere karşı korumaktadır.   Dilediğiniz marka Compact makine için kullanabilirsiniz.   Kompakt makineler için uygun olan kılıfın taşıması makinenizi taşımak kadar kolay.   Yer kaplamaz , Makinenizi Korur!   Ürün Ölçüleri : 12 x 9 cm   Paket İçeriği : 1 adet Darbeye Dayanıklı Fotoğraf Makinesi Kılıfı Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Masaüstü Dijital Termometre  Nem Ölçer Higrometre
Oda ısısı ve nem oranı bebeğinizin kendini mutlu ve huzurlu hissedebileceği aralıkta mı? Aynı zamanda saat göstergesi bulunan bu sıcaklık ve nem ölçer alet bebeğinizin dile getiremediğini size ifade edecek. Ürün Özellikleri: 12 ve 24 saat modları mevcuttur. Sıcaklık ve nem göstergesi bulunur. Ortam nem ve sıcaklık değerlerinin bebeğinizin için uygun aralıklarda olup olmadığını gösterir. Açılır kapanır klipsi ile masa üzerinde de kullanabilirsiniz. 1 adet AAA Pil ile çalışır. (Pil paket içeriğine dahil değildir.) Renk Beyaz Ağırlık 138 Gr. Paket İçeriği: 1 adet Masaüstü Dijital Termometre + Nem Ölçer Higrometre Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Masaüstü Dijital Termometre Nem Ölçer Saat
Oda ısısı ve nem oranı bebeğinizin kendini mutlu ve huzurlu hissedebileceği aralıkta mı? Aynı zamanda saat göstergesi bulunan bu sıcaklık ve nem ölçer alet bebeğinizin dile getiremediğini size ifade edecek. Ürün Özellikleri: 12 ve 24 saat modları mevcuttur. Sıcaklık ve nem göstergesi bulunur. Ortam nem ve sıcaklık değerlerinin bebeğinizin için uygun aralıklarda olup olmadığını gösterir. Açılır kapanır klipsi ile masa üzerinde de kullanabilirsiniz. 1 adet AAA Pil ile çalışır. (Pil paket içeriğine dahil değildir.) Renk Beyaz Ağırlık 138 Gr. Paket İçeriği: 1 adet Masaüstü Dijital Termometre + Nem Ölçer Higrometre Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Masaüstü İç - Dış Mekan Dijital Termometre Nem Ölçer Higrometre
Masaüstü İç - Dış Dijital Termometre Nem Ölçer Higrometre ile Oda ısısı ve nem oranı bebeğinizin kendini mutlu ve huzurlu hissedebileceği aralıkta kalır.   Aynı zamanda saat göstergesi bulunan bu sıcaklık ve nem ölçer alet bebeğinizin dile getiremediğini size ifade edecek. Kablosu ile dışarının derecesini ölçme imkanı. Aynı anda hem iç hem dış mekan ölçümü. Ürün Özellikleri: 12 ve 24 saat modları mevcuttur. Sıcaklık ve nem göstergesi bulunur. Ortam nem ve sıcaklık değerlerinin bebeğinizin için uygun aralıklarda olup olmadığını gösterir. Kablosu ile dış mekan sıcaklık ölçümü. Açılır kapanır klipsi ile masa üzerinde de kullanabilirsiniz. 1 adet AAA Pil ile çalışır. (Pil paket içeriğine dahildir.) Renk Beyaz Ağırlık 138 Gr. Paket İçeriği: 1 adet Masaüstü İç - Dış Dijital Termometre Nem Ölçer Higrometre Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Mini Kumanda Pili - Alarm - Araç Kumandası - Kapı Kumandası Pili
Mini Kumanda Pili - Alarm - Araç Kumandası - Kapı Kumandası Pili ile UYUMLU Kumanda, Araç Kumandası, Kamera, Fotoğraf Makinesi,  Müzik Çalar,  Alarm Sistemi, Alarm Seti, Radyo, TV, Bilgisayar, Mouse Klavye, Tablet, Oyun Konsolu, Oyun Seti, Duvar Saati, Masa Saati, Medikal Alet, Isı Ölçer, Yüksek Güç  Cihazı, Kişisel Bakım Seti, Akıllı Kumanda, El Feneri, Kafa Feneri, Çelik Elektronik Kasa, Otel Kasası, Kapı Kolu, Ölçüm Cihazı, Oyuncak, Hesap Makinesi, Büro Makinesi, El Terminali, Ses Sistemi, Kolon, Elektronik Cihaz,  Telefon, Telsiz, Bebek Telsizi, Dect, Drone, Anahtar, Hafıza Kartını çalıştırabilirsiniz.   GP High Voltage Battery Serisidir.   Şarj Edilemez. Kullan - Atdır.   Uzun Ömürlü Kullanıma Uygundur.   Civasız Çevreye Duyarlı Uzun Ömürlü Şarj Edilmez Garantili   Atık Piller Çöp Değildir.  Lütfen Atık Pillerinizi Ayrı Olarak Biriktirerek ATIK PİL TOPLAMA kutularına ve noktalarınıza bırakınız.  Atık Pil Biriktirme Kabı ve Toplama Noktaları için "TAP Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği" ile temasa geçiniz.   Şarjlı Pil Kullanarak Doğaya Çok Daha Az Atık Bırakırsınız 1 Şarjlı Pil Kullanımı Doğaya en az 100 Atık Pil Bırakılmasını ÖNLER. Doğayı Korumak İçin Şarjlı Pil Kullanınız ve Şarjlı Pil Kullanımını Tavsiye Ediniz   İLGİLİ KANUN GEREĞİ AMBALAJI AÇILAN PİLLER KESİNLİKLE İADE EDİLEMEZ. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Usb Mini Vantilatör / Fan, Pratik Serinletici
Usb Mini Vantilatör / Fan, Pratik Serinletici Yazın Sıcağına Karşı En Pratik ve Kolay Çözüm: Usb Mini Fan. Bilgisayarınızın usb girişinden çalışır. Ergonomik dizaynı ile pahalı vantilatörlerin işini elinden almaya aday. USB Güç Kablosu Gövde Ölçüsü: 149,73 mm x 96,3 mm x 146,5 mm Fan Çapı: 96 mm Ağırlık: 250 g Güç: DC5V Kablo uzunluluğu: 1,2 m Materyal: Plastik Artan sıcaklıklarda masaüstünüzün vazgeçilmezi olacak. 360 derece dönebilen hareketli pervane haznesi. Üstelik piyasada bulunabilen en gelişmiş sessiz model! Araç İçi USB dönüştürücünüzle aracınızda da kullanım imkanı. Açma - Kapama Butonu. 4 Pervane kanadı   Paket İçeriği: 1 Adet Usb Mini Vantilatör / Fan, Pratik Serinletici     Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Vantilatör - Led Işıklı Mini Usb Bağlantılı Fan
Vantilatör - Led Işıklı Mini Usb Bağlantılı Fan ile çalışırken asla terlemez ve görsel şovları sayesınde gözünüze de hitap eder... Gününüzü renklendirmenin en havalı yoludur!   Bilgisayarınızın, Powerbakınızın veya şarj başlığınızın ucuna takın hem görsel hemde serinleme yönünden rahatlayın... Paket içeriği :   1 Adet Vantilatör - Led Işıklı Mini Usb Bağlantılı Fan   Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilir. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)