El Feneri Ürünlerinde %25 İndirim Bulsakalsak.com' da Sizlerle!

9 Ledli Süper Parlak Mini El Feneri
Hafif ve sağlam gövde yapısı, power led teknolojisi kullanılmış aydınlatma ekranı ile maximum kullanım sağlamaktadır! Ürün Özellikleri: Gövdesi kaliteli alüminyum malzemeden üretilmiştir. Taşıma kolaylığı sağlayan askısı mevcuttur. 3 adet AAA ince kalem pil ile çalışmaktadır. (Piller paket içeriğine dahil değildir) 2 farklı rengi mevcuttur. Renk Seçenekleri: Gri Siyah Ürün Ölçüleri: 9,5 cm x 3 cm Paket İçeriği: 1 adet 9 Ledli Mini El Feneri Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Cam Kıran Zoomlu Ve Şarjlı Polis Feneri
Mükemmel bir güce sahip olan Power Led El Feneri, kamp çantanızdan, arabanızdan asla eksik etmemeniz gereken bir ürün! Polis tipi taktik feneri, kullandığı Power Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahiptir! Ürün başlığını çevirerek cam kırmaya yarayan demir gövdesini dışarı çıkartabilir, acil durum anında kullanabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım Malzeme 3 Farklı Aydınlatma Modu vardır:  Yüksek, Orta ve Sellektör Ultra Yüksek Led Lamba (Cree Chip) Led Ömrü 100.000 Saattir. Sert ve Dayanıklı Kolayca Deforme Olmaz Tasarruflu Pil Harcama Özelliği Aşınmaz Yüzey Darbelere Dayanıklı Su Geçirmez. Pille Çalıştırlabilir. Şarj Edilebilir. Tüfekte Kulanılabilir. 3 AAA adet  Pille Çalışır.  Cam kırmaya yarayan demir gövdesi Ürün Ölçüleri: Kutu Ölçüleri: 20 cm x 15 cm Fener Ölçüleri: 16 cm x 3.5 cm Paket İçeriği: 1 adet Cam Kıran Zoomlu Ve Şarjlı Polis Feneri 1 adet Ultra Fire Şarjlı Pil ( NK 18650 - 6800 Mah ) 1 adet Pil Şarj Etme Cihazı  1 adet Taşıma Askısı 1 Adet Tüfek Aparatı 1 Adet Şık Orginal Kutusu Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Çift Başlı Pilli Kafa Lambası
Balık tutarken, geceleri köpek gezdirirken, yolda, dağda, kırda, bayırda, kampta ve tamiratta 2 elinizi serbestçe kullanırken ışıktan mahrum kalmayın diye Çift Başlı Pilli Kafa Lambası!   Ürün Özellikleri: Boyutlar: 6.30 cm 4 cm Işık Özelliği: Power LeD Işık Mesafesi: 50/100 mt Işık Rengi: Beyaz Çalışma Süresi: 4 Saat Gövde Malzemesi: Sert Plastik Kullanım Şekli: Aç Kapa Kullanım Özellikleri: Kafada Ve Esnek lastiği ve oynar Başlık ile Kolay Sabitlenebilme Teknik Özellikleri: 3 Adet AA Pil İle Çalışır Kullanım Yeri: Av, Kamp,Ev, Okul, Araba, Otel, Restorant Tasarruflu Enerji Harcama Özelliği   Kızaklı zoom özelliği   Esnek lastiği sayesinde kolay sabitleme özelliği   Pratik Açma/Kapama düğmesi   Kolay kullanılabilen pil yuvası   Oynar başlık kolaylığı   Tasarruflu pil harcama özelliği   Her LED'in ömrü 100,000 saattir.   Paket İçeriği: 1 adet Power Led Zoomlu Kafa Feneri   Önemli Uyarılar: Direk Göz İle Temas Ettirmeyiniz Kullanmadığınız Süreçte İçinde Pil Bırakmayınız Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Çift Başlı Spiral Led Fener Taschenlampe Snake
Anlık elektrik kesilmelerinde ya da geceleri çok işinize yarayacak.Aydınlatmaya ihtiyaç duyduğunuz anlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.Fenerin ön tarafı ileri-geri hareket ettirildiğinde açılıp kapanabilmektedir. Özel kıvrılabilme özelliği sayesinde istediğiniz heryere kolaylıkla asabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Yumuşak dokunuşlu yüzeyi sayesinde tam kavrama sağlar. Evde, araba, bisiklette askılı yapısıyla kolaylıkla taşınabilir. Mükemmel ışık gücü, aydınlatma. Tasarımı Şık ve Zariftir. Toplam 6 Adet AAA pil ile çalışmaktadır. (Piller Pakete Dahil Değildir.) Toplam 24 Led bulunmaktadır. Ürün Ölçüleri: Çap: 4.5 cm Uzunluk: 80 cm Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
El Feneri - Kredi Kartı Şeklinde Cep Fener Lamba
El Feneri - Kredi Kartı Şeklinde Cep Fener Lamba İlk bakışta düz küçük karton parçası gibi görünen cep lambasını her zaman her yerde kullanabilirsiniz.    Işığa ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken cep lambasını cüzdanınızdan çıkartmak ve ampül gibi duran parçayı yukarı doğru çekmek.   Işığı kapatmak için ise ampülü aşağıya doğru parmağınızla itmek.   Ürün Özellikleri:   Kredi kartı ebatlarındadır. Cüzdan İçerisine yerleştirilebilir Kablosuz led ışık Enerji: 3V Pil Malzeme: ABS   Boyut: 8.6 X 5.3 cm Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
El Feneri 2 Km Menzilli Power Ledli ve Zoomlu
El Feneri 2 Km Menzilli Power Ledli ve Zoomlu Sağlam , hafif gövde yapısı ve güçlü aydınlatma ekranı ile maximum kullanım sağlamaktadır.   Ürün Özellikleri: Ürün çok kaliteli olup Amerikan polislerinin kullandığı modeldir. Aynı zamanda özel güvenlik, site güvenlik elemanları içinde idealdir. Uzun mesafelerde dahi çok etkilidir. Selektör yapma özelliğine sahiptir. Kızaklı zoom fonksiyonludur. 3 adet AAA İnce Kalem Pil ile çalışmaktadır. (Piller paket içeriğine dahil değildir.) Renk: Metalik Siyah  , Metalik Gold Ürün Ölçüleri: 12 cm x 3.6 cm Paket İçeriği: 1 adet Zoomlu El Feneri Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
El Feneri Ledli ve Zoomlu
El Feneri Ledli ve Zoomlu Sağlam , hafif gövde yapısı ve güçlü aydınlatma ekranı ile maximum kullanım sağlamaktadır.   Ürün Özellikleri: Ürün çok kaliteli olup Amerikan polislerinin kullandığı modeldir. Aynı zamanda özel güvenlik, site güvenlik elemanları içinde idealdir. Boyutlar : Uzunluk 12,5 cm Ekran Çapı 3 cm Işık Özelliği : Zenon Led Işık Mesafesi : 100 mt Işık Rengi : Beyaz Gövde Malzemesi : Sert Plastik Teknik Özellikleri :3 Adet 3XAAA pil Ampül Ömrü :100.000 Saattir Kullanım Yeri :Av, Kamp,Ev, Okul, Araba, Otel, Restorant Tasarruflu Enerji Harcama Özelliği Önemli Uyarılar : Direk Göz İle Temas Ettirmeyiniz Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Polis El Feneri: Zoomlu + Sellektörlü + Şarjlı El Feneri (500 metre)
Güçlü aydınlatma özelliği ile sizi yarı yolda bırakmayacak ve güvenle ava çıkmanızı yada kamp kurmanızı sağlayacak. Polis tipi taktik feneri, kullandığı Power Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahiptir! Kullandığı son Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahip bir el feneridir. İsterseniz arabanızdan isterseniz evden çıkmadan önce şarj edebilirsiniz. Ürün Özellikleri: Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım Malzeme 3 Farklı Aydınlatma Modu vardır:  Yüksek, Orta ve Sellektör Ultra Yüksek Led Lamba (Cree Chip) Led Ömrü 100.000 Saattir. Sert ve Dayanıklı Kolayca Deforme Olmaz Tasarruflu Pil Harcama Özelliği Aşınmaz Yüzey Darbelere Dayanıklı Su Geçirmez. Arabanızdan direkt şarj edebilirsiniz. Pille Çalıştırlabilir. Şarj Edilebilir. Ürün Ölçüleri: Kutu Ölçüleri: 20 cm x 15 cm Fener Ölçüleri: 13.5 cm x 3.5 cm Paket İçeriği: 1 adet 600 Lumens Zoomlu El Feneri 1 adet Ultra Fire Şarjlı Pil ( NK 18650 - 6800 Mah ) 1 adet Şarj Etme Cihazı  1 adet Taşıma Askısı 1 adet Araç Şarj Cihazı 1 Adet Şık Orginal Kutusu Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Power Ledli ve Zoomlu 2 Km Menzilli Alüminyum El Feneri
Aliminyum, sağlam ve hafif gövde yapısı güçlü aydınlatma ekranı ile maximum kullanım sağlamaktadır. Ürün Özellikleri: Ürün çok kaliteli olup Amerikan polislerinin kullandığı modeldir. Aynı zamanda özel güvenlik, site güvenlik elemanları içinde idealdir. Uzun mesafelerde dahi çok etkilidir. Selektör yapma özelliğine sahiptir. Kızaklı zoom fonksiyonludur. 3 adet AAA İnce Kalem Pil ile çalışmaktadır. (Piller paket içeriğine dahil değildir.) Renk: Siyah Ürün Ölçüleri: 10.5 cm x 3.6 cm Paket İçeriği: 1 adet Zoomlu El Feneri Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Süper Parlak 9 Ledli Metal Mini El Feneri
Süper Parlak 9 Ledli Metal Mini El Feneri   Normal ampullere göre 7 kat daha fazla aydınlatma!   Bu Mini El Feneri, kullandığı son LED teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahip ender cep feneridir.   Mükemmel bir güce sahip olan ve buna rağmen sadece 8 santimetre uzunlukta olan Alüminyum Metal LED El Feneri, rahatlıkla cepte ve çantada taşınabilir.   Ürün Özellikleri:   50 metrelik şaşırtıcı bir aydınlatma mesafesi sunar.   3 adet ince kalem pil ile çalışmaktadır. (Piller Paket İçeriğine Dahil Değildir)   Power Zenon LED   Kaliteli Alüminyum Metal Gövde   Darbelere dayanıklı yapı   Ergonomik ve şık tasarım   Renkler:   Siyah, Kırmızı, Mavi, Gri   Not : Karışık renklerde gönderilecektir.   Teknik Özellikler:   9 LED'li   Uzunluk : 8 santimetre   Çap : 2.2 cm   3 Adet AAA pil ile çalışır. (Piller Paket İçeriğine Dahil Değildir) Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Taktik Hafif Silah Feneri
Mükemmel bir güce sahip olan Power Led El Feneri, kamp çantanızdan, arabanızdan asla eksik etmemeniz gereken bir ürün! ANOTLAMAK ORDU YÖNETMELİĞİNE UYGUN ÜRÜNDÜR   Polis tipi taktik feneri, kullandığı Power Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahiptir!   Ürün Özellikleri: Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım Malzeme 3 Farklı Aydınlatma Modu vardır:  Yüksek, Orta ve Sellektör Ultra Yüksek Led Lamba (Cree Chip) Led Ömrü 50.000 Saattir. Sert ve Dayanıklı Kolayca Deforme Olmaz Tasarruflu Pil Harcama Özelliği Aşınmaz Yüzey Darbelere Dayanıklı Su Geçirmez. Pille Çalıştırlabilir. Şarj Edilebilir. Tüfekte Kulanılabilir. 3 AAA adet  Pille Çalışır.  Bele , Kemere ve Tüfeğe Takılabilir.   Ürün Ölçüleri:   Fener Ölçüleri: 9,5 cm x 3 cm   Paket İçeriği:   1 adet Taktik Hafif Silah Feneri 3 Adet Pil ŞARJ EDİLEBİLİR ÜRÜN DEĞİLDİR. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)