Bilgisayar Gereçleri Ürünlerinde %25 İndirim Bulsakalsak.com' da Sizlerle!

Kablo Düzenleyici Cırt Cırt (6 Adet)
Kablo Düzenleyici Cırt Cırt (6 Adet) Odanızdaki ya da ofisinizdeki kablo karmaşası gittikçe sinirlerinizi bozuyorsa tam da size göre bir ürünümüz var! Kablo Düzenleyici Cırt Cırt sayesinde artık kablolarınız ortalığı karıştırmayacak. Bu şirin kablo toplayıcılarını kullanarak kablolarınızı düzene sokabilirsiniz!   Ürün Özellikleri: Sizi kablo karmaşasından kurtaracak basit ancak işlevsel bir üründür. Kolayca sökülüp takılır, defalarca kullanılır. Seyahat ederken adaptörleri toplamanıza yardım eder. 6 adet cırt cırt gönderilmektedir. Gönderim karışık renklerde olacaktır.   Paket İçeriği: 6 Adet Kablo Düzenleyici Cırt Cırt   Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858 ile artık hem şarkı söyleyin hem dinletin !   Yüksek Kalite Ses. Son zamanların gözde eğlencesi Karaoke Mikrofon.  ACL -858 Karaoke Mikrofon ergonomik yapısıyla kendisine hayran bıraktırıyor.  Bluetooth özelliğiyle istediğiniz yerde müzik sizinle olacak.     ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : - Kablosuz müzik akışı için gelişmiş audio dağıtım profili (A2DP) - Arama için eller serbest profili (HFP) - 33FT'e kadar mesafe(10M) - Bluetooth 2.0 ve üstü berrak dijital ses sinyal teknolojisi   - 40mm hoparlör ünitesi ile mükemmel ses kalitesi sunar - USB voltajı: DC5V, Mikro USB kablosu ile rahat şarj edilebilme   ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ  : - Bluetooth çekim alanı: 10 Metre - Mikro SD Kart ve USB girişi ile dileğiniz müziği rahatlıkla dinleyebilirsiniz.  - USB ve AUX girişi ile harici hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. - Panelinde yer alan fonksiyon tuşlarıyla dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. - Yüksek ses teknolojisine sahiptir.   Ürün Boyutu : 280 mm x 100 mm x 90 mm Paket içeriği:  ·1 x Mikrofon ·1 x USB Kablosu ·1 x 3,5 mm Ses Kablosu ·1 x Kullanım Kılavuzu    Renk Stok Durumuna Göre Karışık Olarak Gönderilmektedir. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858 - Gold
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858 ile artık hem şarkı söyleyin hem dinletin !   Yüksek Kalite Ses. Son zamanların gözde eğlencesi Karaoke Mikrofon.  ACL -858 Karaoke Mikrofon ergonomik yapısıyla kendisine hayran bıraktırıyor.  Bluetooth özelliğiyle istediğiniz yerde müzik sizinle olacak.     ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : - Kablosuz müzik akışı için gelişmiş audio dağıtım profili (A2DP) - Arama için eller serbest profili (HFP) - 33FT'e kadar mesafe(10M) - Bluetooth 2.0 ve üstü berrak dijital ses sinyal teknolojisi   - 40mm hoparlör ünitesi ile mükemmel ses kalitesi sunar - USB voltajı: DC5V, Mikro USB kablosu ile rahat şarj edilebilme   ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ  : - Bluetooth çekim alanı: 10 Metre - Mikro SD Kart ve USB girişi ile dileğiniz müziği rahatlıkla dinleyebilirsiniz.  - USB ve AUX girişi ile harici hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. - Panelinde yer alan fonksiyon tuşlarıyla dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. - Yüksek ses teknolojisine sahiptir.   Ürün Boyutu : 280 mm x 100 mm x 90 mm Paket içeriği:  ·1 x Mikrofon ·1 x USB Kablosu ·1 x 3,5 mm Ses Kablosu ·1 x Kullanım Kılavuzu    Renk : Gold Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858 - Gold Rose
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858 ile artık hem şarkı söyleyin hem dinletin !   Yüksek Kalite Ses. Son zamanların gözde eğlencesi Karaoke Mikrofon.  ACL -858 Karaoke Mikrofon ergonomik yapısıyla kendisine hayran bıraktırıyor.  Bluetooth özelliğiyle istediğiniz yerde müzik sizinle olacak.     ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : - Kablosuz müzik akışı için gelişmiş audio dağıtım profili (A2DP) - Arama için eller serbest profili (HFP) - 33FT'e kadar mesafe(10M) - Bluetooth 2.0 ve üstü berrak dijital ses sinyal teknolojisi   - 40mm hoparlör ünitesi ile mükemmel ses kalitesi sunar - USB voltajı: DC5V, Mikro USB kablosu ile rahat şarj edilebilme   ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ  : - Bluetooth çekim alanı: 10 Metre - Mikro SD Kart ve USB girişi ile dileğiniz müziği rahatlıkla dinleyebilirsiniz.  - USB ve AUX girişi ile harici hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. - Panelinde yer alan fonksiyon tuşlarıyla dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. - Yüksek ses teknolojisine sahiptir.   Ürün Boyutu : 280 mm x 100 mm x 90 mm Paket içeriği:  ·1 x Mikrofon ·1 x USB Kablosu ·1 x 3,5 mm Ses Kablosu ·1 x Kullanım Kılavuzu    Renk : Gold Rose Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858 - Siyah
Karaoke Mikrofonlu Hoparlör - ACL858 ile artık hem şarkı söyleyin hem dinletin !   Yüksek Kalite Ses. Son zamanların gözde eğlencesi Karaoke Mikrofon.  ACL -858 Karaoke Mikrofon ergonomik yapısıyla kendisine hayran bıraktırıyor.  Bluetooth özelliğiyle istediğiniz yerde müzik sizinle olacak.     ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : - Kablosuz müzik akışı için gelişmiş audio dağıtım profili (A2DP) - Arama için eller serbest profili (HFP) - 33FT'e kadar mesafe(10M) - Bluetooth 2.0 ve üstü berrak dijital ses sinyal teknolojisi   - 40mm hoparlör ünitesi ile mükemmel ses kalitesi sunar - USB voltajı: DC5V, Mikro USB kablosu ile rahat şarj edilebilme   ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ  : - Bluetooth çekim alanı: 10 Metre - Mikro SD Kart ve USB girişi ile dileğiniz müziği rahatlıkla dinleyebilirsiniz.  - USB ve AUX girişi ile harici hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. - Panelinde yer alan fonksiyon tuşlarıyla dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. - Yüksek ses teknolojisine sahiptir.   Ürün Boyutu : 280 mm x 100 mm x 90 mm Paket içeriği:  ·1 x Mikrofon ·1 x USB Kablosu ·1 x 3,5 mm Ses Kablosu ·1 x Kullanım Kılavuzu    Renk : Siyah Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Avometre Dijital Ölçü Aleti Multimetre
Avometre Dijital Ölçü Aleti Multimetre Bataryası Bulunmaktadır 3.1/2 LCD aydınlatmalı gösterge , maksimum okuma 1999 Esnek kullanım olanağı için 30 çok yünlü sıra Düşük pil göstergesi Aşırı yükleme koruması DCV : 200m /2/20/200/1000V, ±0.5% ACV : 200m/2/20/200/700V, ±1.2% DCA : 20µ/200µ/2m/20m/200m/10A, ±1.0% ACA : 20µ/200µ/2m/20m/200m/10A, ±1.0% OHM : 200/2k/20k/200k/2M/20M ? , ±0.8% Diyot test Diyot kontrol : 3V/0,8mA Transistör Hfe:0-1000 Ölçüler : 88 x 172 x 36mm Pil : 6F22, 9Vx1 Paket İçeriği :    1 Adet Avometre Dijital Ölçü Aleti Multimetre Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Balerin Fırça Ve Faraş Seti
Balerin Fırça Ve Faraş Seti ile ufak kırıntı ve döküntüler için elektrik süpürgesi yada gırgırlı süpürge çıkarmanıza gerek kalmayacak. Özellikle mutfakta ve sofranızı toplarken elinizin altındaki en pratik yardımcınız olacak. Balerin görünümü ile kullanımı diğer faraşlardan daha keyiflidir. İş yerinizde, evinizde ve arabanızda kullanıma uygundur. Masa üzerindeki silgi tozları, sofranızdaki ekmek kırıntıları ve arabanızdaki temizlenmesi zor küçük kırıntılar için kullanabilirsiniz.   Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Hava Üfleme ve Çekme Körüğü Profesyonel - 1000W / 12000r/min
Hava Üfleme ve Çekme Körüğü Profesyonel - 1000W / 12000r/min Sayesinde ister üfleyin , ister çekin.   1000 W / Dakikada 12000 devir. Toz Torbası Sayesinde İçine Çeker Süpürge Olur. Hortumu Sayesinde En Uzak Mesafelere Erişir. Üstün Blower Teknolojisi İle Üretilmiştir. 2 Yıl Garantilidir. Tüm Elektroniklerinizde Temizleme Yapabilirsiniz. Evde , Ofiste , Okulda , Yurtta Nerde İsterseniz Hem Elektrik Süpürgesi Hem Üfleme Amaçlıdır.   Bekar yaşayanlar , Yurtta Yaşayanlar , Öğrenciler Evinize Süprüge Almak Yerine Blower Alıp Hem Elektronıklerınızı , Elektrikli Aletlerinizi Temizler Hemde Evinizi Baştan Aşağı Süpürebilirsiniz.   Paket İçeriği :    1 Adet Hava Üfleme ve Çekme Körüğü Profesyonel - 1000W / 12000r/min 1 Adet Toz Torbası 1 Adet Körük   Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilmektedir. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Hava Üfleme ve Çekme Körüğü Profesyonel - 2000W / 16000r/min
Hava Üfleme ve Çekme Körüğü Profesyonel - 2000W / 16000r/min Sayesinde ister üfleyin , ister çekin.   2000 W / Dakikada 16000 devir. Toz Torbası Sayesinde İçine Çeker Süpürge Olur. Hortumu Sayesinde En Uzak Mesafelere Erişir. Üstün Blower Teknolojisi İle Üretilmiştir. 2 Yıl Garantilidir. Tüm Elektroniklerinizde Temizleme Yapabilirsiniz. Evde , Ofiste , Okulda , Yurtta Nerde İsterseniz Hem Elektrik Süpürgesi Hem Üfleme Amaçlıdır.   Bekar yaşayanlar , Yurtta Yaşayanlar , Öğrenciler Evinize Süprüge Almak Yerine Blower Alıp Hem Elektronıklerınızı , Elektrikli Aletlerinizi Temizler Hemde Evinizi Baştan Aşağı Süpürebilirsiniz.   Paket İçeriği :    1 Adet Hava Üfleme ve Çekme Körüğü Profesyonel - 2000W / 16000r/min 1 Adet Toz Torbası 1 Adet Körük   Stok Durumuna Göre Karışık Olarak Gönderilmektedir. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Laptop Soğutucu Ve Yükseltici Çapraz Ayaklar
İster masa üstü , isterseniz diz üstü kullanın ,cihazların direk sıcaklarına maruz kalmaktan kurtulacaksınız.   Çapraz ayaklar yeterli aralığı sayesinde hava akışının gercekleşmesini sağlar ve cihazların soğuk kalmasına ve Cihazın  performansının düşmemesine yardımcı olur. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Laptop Soğutucu Ve Yükseltici Vantuz Ayaklar
İster masa üstü , isterseniz diz üstü kullanın ,cihazların direk sıcaklarına maruz kalmaktan kurtulacaksınız. Vantuz ayaklar yeterli aralığı sayesinde hava akışının gercekleşmesini sağlar ve cihazların soğuk kalmasına,  Cihazın  performansının düşmemesine yardımcı olur. Ürün Ebatı : 2 Adet Ön Destek vantuz 4 cm x3 cm                   2 adet Arka Vantuz 3,5 cm x 2 cm Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan
Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan Yazın kavurucu sıcağında sizin serinliğiniz için çok şık bu ürün! Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan. Elektriğini Usb den alır kademeli pervanesi ile istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Pc nizin olduğu her yerde size serinlik sağlar. Usb fan ile yaz sıcağından etkilenmeden serinliğin keyfini yaşayın. Ürün özellikleri: Fan Çapı: 10 cm (3 pervaneli) Taban Çapı: 7.5 cm Yükseklik 18 cm Kablo Uzunluğu: 1 m Hız ayarı ve butondan kapanabilme özelliği Çalışırken çok şık mavi bir ışık verir Adaptör girişi (adaptör pakete dahil değildir.)   Paket İçeriği: 1 Adet Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan     Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Portatif Katlanabilir Soğutuculu Laptop Sehpası
Evde, ofiste, seyahatte laptopunuzu sırtınız ağrımadan rahat bir şekilde kullanın! Soğutucu fanları sayesinde laptopunuzun performansını artırır. Değişik yüksekliklere kolayca ayarlanabilen ayakları sayesinde ergonomik kullanım sağlar. Katlanabilir masa ve ayaklar sayesinde çok az yer kaplar. Laptop kullanırken sırt ve bel ağrılarını önler. Entegre mouse pad, bardaklık ve kalemliği ile birlikte! Ürün Özellikleri: Saniyeler içinde kolay kurulum Ayarlanabilir yükseklik ve açı Katlanabilir ve portatif Entegre mouse pad, bardaklık ve kalemlik USB'den çalışan dahili çift fan Makaralı USB kablosu  Şık ve estetik dizayn Hafif ve stabil Dayanıklı kaliteli PVC malzemeden üretilmiştir. 25 kg'a kadar yükleme kapasitesi Ürün Ölçüleri: Net Ağırlık: 1.49 kg Açık Halde Boy: 56 cm Açık Halde En: 31.6 cm Katlanmış Halde En: 28.5  Katlanmış Halde Boy: 31.6 cm Ayak Yüksekliği: 24 cm (33 cm'e kadar ayarlanabilir) Laptop alanının ölçüleri: 30.5 cm x 23.5 cm Paket İçeriği: 1 adet E-Table Soğutuculu Katlanabilir Laptop Sehpası Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Razer Renkli Desenli Oyuncu - Gamer Mousepad
Hızlı mouse hareketleri için kaygan ve sıkı dokuma. Piksel ölçeğinde hassaslık. Tüm mouse hassaslık dereceleri ve sensörleri için optimize edilmiştir. Kolay taşınabilir kumaş tasarım. Yıpranmaya dayanıklı dikişli kenarlar. Kaymayan kauçuk taban. Ölçüler : Ölçüleri: 320x240x3 (mm.)   Paket İçeriği : 1 Adet Razer Renkli Desenli Oyuncu - Gamer Mousepad Not : Desen ve Renk Stok Durumuna Göre Gönderilecektir. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Şarj Edilebilir Vantilatör Telefon Tutacaklı Askılı Fan
Çalışma masalarınızda mutlaka bulunması gereken ve bilgisayar başında çalışanlara özel olarak üretilmiş Şarj Edilebilir Vantilatör Telefon Tutacaklı Askılı Fan.   Sıcak havaların artması ile serinlemenize yardımcı olacak vantilatör fanı ofis veya ev ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.   Sıradan USB taşınabilir fan modellerine göre kıskaçlı tutacağı sayesinde masalara, sandalyelere, tezgahlara kolay bir şekilde tutturabilirsiniz.   Askılı vantilatör fan artan sıcaklarda serinlemenize yardımcı olur ve şık tasarımı ile göze hoş gelen bir modeldir.   USB girişinden aldığı güç ile istediğiniz her yerde dilediğiniz gibi serinleyebilirsiniz.   Çalışma masanızda, evde iş yerinde, okulda her yerde kullanabilirsiniz, ergonomik ve pratik bir üründür.   Telefon tutacaklı vantilatör fan ön tarafında bulunan telefon tutacağı sayesinde telefonlarınızı ön tarafına yerleştirerek kullanabilirsiniz..   Vantilatör Fan Teknik Özellikleri: Shift: 3  Girdi: DC 5V 1000mA  Çıkış: DC 5V 1000mA  Pil voltajı: 3.7V  Pil tipi: Li-ion 18650  Zaman: Tam dolu pil ile 3 saate kadar çalışabilir.  Pil: USB veya Lityum pil  Askılı Vantilatör Fan Ölçüsü: 155 mm x 130 mm x 40 mm Şarj Edilebilir Askılı Vantilatör Fan İçeriği: 1 Adet USB Fan 1 Adet Lityum Doldurabilir Pil 1 Adet Kıskaçlı Tutacak Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Taşınabilir Mini USB Fan
Taşınabilir Mini USB Fan   Serinleme yönteminizi dilediğiniz yere taşıyın!   Taşınabilir Mini USB Fan sıcak havalarda yanınızda taşıyabileceğiniz ve her an kullanabileceğiniz bir mini vantilatördür.   Fan kısmının takıp çıkartılabilir olması taşıma kolaylığı da sunmaktadır.   Cebinizde taşıyabileceğiniz şekle gelebilen vantilatörü bilgisayarınızda, harici bataryalarda kullanabilirsiniz.   USB girişi bulunan tüm güç kaynaklarında tak çalıştır yöntemiyle kullanabilirsiniz.   Silikon malzemeden üretilmiş olan USB Fanı eğip bükerek şekil verebilir, dilediğiniz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.   Ürün Ölçüleri: Uzunluk: 14.5 cm Not: Renkler karışık olarak stok dahilinde gönderilecektir.   Paket İçeriği: 1 Adet Taşınabilir Mini USB Fan   Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
USB Girişli E-Mail Habercisi Masa Lambası
Zarf şeklinde ilginç, eğlenceli ve şık tasarıma sahip E-mail habercisi bütün e-mail hesaplarınızı sizin yerinize kontrol eder ve yeni mail aldığınızda ışıklı ve sesli olarak size haber verir! Böylelikle e-maillerinizi sürekli kontrol etmek ya da farklı e-mail hesaplarınızı bilgisayar ekranınızda açık tutmak zorunda kalmazsınız. İş yerinde takip edemediğiniz kişisel mail hesaplarınızdan da anında haberdar olmanızı sağlar. Her farklı mail hesabınız için sizin seçeceğiniz farklı renkte yanıp sönerek aynı zamanda sesli olarak sizi uyarır. Bu sayede bilgisayarınızın başında beklemeden de tüm mail hesaplarınıza gelen maillerden haberdar olursunuz! Bazen bir e-maili görmemek ya da geç görmek çok pahalıya mal olabilir. E-mailiniz gelir gelmez sizi uyaran bu USB E-mail Bildirici ile içiniz rahat olacak. Gücünü USB'den alan ve pil gerektirmeyen USB E-mail Bildirici'yi bilgisayarınıza bağlamanız yeterli. E-mail gelir gelmez size haber verecek şekilde hazır bekleyecek. Böylelikle acaba e-mail geldi mi diye sürekli olarak e-mail kutunuza bakmanıza gerek kalmayacak.    Webmail olarak tanımlanan Gmail, Hotmail, Mynet, Yahoo gibi web üzerinden bağlanılan tüm e-mail servisleriyle uyumlu olan bu harika cihaz, işteyken ve iş e-mailiniz açıkken size webmaillerden gelen kişisel e-mailleri de kolaylıkla haber verebilecek. Böylelikle iş sırasında arkadaşlarınızdan veya ailenizden gelecek haberlerden de kopmamış olacaksınız. Ürün Özellikleri: Windows 2000/XP and Vista ile uyumludur. Outlook ve Outlook Express ile uyumludur. Webmail (Gmail, Hotmail, Yahoo, Windowslive, Hotmail, Mynet vs.) uyumlu olmasının yanı sıra Outlook'a kurulan birçok pop e-mail servisleriyle de uyumludur. E-mail geldiğinde yanıp sönerek ve sesli olarak size e-mailiniz geldiğini bildirir. Beyaz renkte ışıklı uyarı verir. Ürün Ölçüleri: 4.7 cm x 7.5 cm x 3 cm 62 gr ağırlığındadır. Paket İçeriği: 1 adet USB Girişli E-Mail Habercisi Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
USB Masaüstü Vantilatör
USB Masaüstü Vantilatör Masaüstü Sessiz Serinletme Çözümü 4 Pervaneli ve 360 Derece Dönebilen Mekanizma Sıcak Havalarda Vazgeçilmeziniz Olacak   Sıcak havalarda bilgisayar başında çalışırken serinlemeleri adına USB Masaüstü Vantilatör.   Artan sıcaklarda masaüstünüzün vazgeçilmezi olacak bu Mini Vantilatör ile gününüz geceniz hep serin.   İnanılmaz Fiyat, İnanılmaz Performans.   Masaüstü Vantilatör artan sıcaklıklarda masaüstünüzün vazgeçilmezi olacak.   360 derece dönebilen hareketli pervane haznesi.   Kompakt tasarımı, USB den güç alan yapısı ile iş yerinde evde serinlemek artık çok kolay.   Bu yaz serinlemek hiç bu kadar ucuz ve zahmetsiz olmamıştı.   Sessiz çalışan 4 pervaneli ve 360 derece dönebilen kafa yapısı ve kompakt tasarımı ile masaüstü vantilatör bulunduğu ortama rahatsızlık vermez.   Yukarı ve aşağı ayarlanabilen başlık sayesinde fana kolayca yön vererek istediğiniz yönde etkili bir serinleme elde edebilirsiniz. Masaüstü için tasarlanmış kompakt ve hafif bir yapıdadır. USB Vantilatörü uzatma kablosu ile masanızda kolayca istediğiniz alana konumlayabilirsiniz. Masaüstü Sessiz Mini Usb Vantilatör üzerinde üzerinde yer alan açma kapama butonu ile USB kablosunu çıkarmadan kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Üstelik gücünü bilgisayarınızdan veya USB adaptörünüzden alır, bilgisayar ile uyumlu, 5V, 1000 mA transformatör ile çalışmaya uyumludur. Dekoratif Popüler ön ekran panel tasarımı ile masanıza ayrı bir şıklık katacak. USB fan ve notebook soğutucu olarak kullanılabilir.   USB Masaüstü Sessiz Vantilatör Özellikleri: 360 derece dönebilen hareketli pervane haznesi. Üstelik piyasada bulunabilen en gelişmiş en sessiz model. 4 Pervane kanadı. Açma - Kapama Butonu Kaliteli sert plastik malzeme. Karışık Renk. USB Masaüstü Sessiz Vantilatör Ölçüleri: Yükseklik: 18 cm Pervane Çapı: 14 cm Pervane: 4 yaprak Kablo Uzunluğu: 115 cm Ağırlık: 332 Gram   Paket İçeriği: 1 Adet USB Masaüstü Vantilatör   Not: Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir. Bu kategorideki ürünler ertesi gün kargoya teslim edilir. ..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)