Lütfen Bekleyiniz.

E101-KING

18,00 TL
Havale ile : 17,46 TL (%3 indirim)
 Hızlı Kargo
Koku Ailesi
: Aromatik
Koku Ailesi
: Oryantal
Miktar Seçiniz
100 ml
30 ml
50 ml
0 Yorum  |  Yorum Yaz
Bu koku genç sıradan ve modern bir yapı bulundurmaktadır. Bu koku saf doğayı hatırlatır. Yağmur sonrası çimen ve kasnı otu sakızı ile kuş üzümü özü takip eder. Nane adaçayı ve karanfil ferahlığı ile tamamlanır. Ferah kalıcı koku seven herkese hitap eder. 

ÜST NOTA:
Bergamotu , kasnıotu sakızı , frenk üzümü .

ORTA NOTA:
Nane , karanfil , adaçayı .
DİP NOTA:
Sandal ağacı , sedir ağacı , meşe yosunu .
Her tür kozmetik ürünün ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir. Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde ürün size ulaştıktan 7 gün içerisinde bize bildirerek iade edebilirsiniz. Yedi günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; iade bildirim formunu doldurarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak ve mutlaka FATURASI İLE" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında iade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR KARŞI TARAF ÖDEMELİ OLARAK, AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ YAPILACAKTIR..
İlk yorumu siz yapın
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
AKIN KAPLAN, akin@akinkaplan.com.tr