Chicco 18 Ay+ Isı Yalıtımlı Bardak
CHİCCO INSULATED CUP YALITIMLI YEŞİL SULUK 18 M+ Bebeğiniz artık 18 aylık oldu, biberon yerine suluk kullanabilme zamanı geldi. Özellikle, parkta, deniz kenarında, piknikte, yolculuklarda sizin kurtarıcı ve yardımcınız olacak Chicco Insulated Cup YalıtımlıTuruncu Suluk sayesinde bebek ve çocuklarınız için kullanım kolaylığı yaşayabileceksiniz. Yalıtımlı özelliği ile içerisindeki sıvının ısısını uzun süre korumaya yardımcı olacaktır. 18 aydan büyük olan tüm çocuklarınız için kolay ve güvenli bir kullanım kolaylığı sağlayan bu Chicco suluk Turuncu rengi seçeneği ile beğenilerinize sunulmuştur. Üstelik % 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir. Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmıştır.  Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur. Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, her yaş aralığındaki bebek ve çocuklara  yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir. Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar. Chicco Insulated Cup  Yalıtımlı Turuncu Suluk 18m+ ,bebeğinizin kolayca tutması düşünülerek tasarlanmış, sıvıyı sızdırmayan  güvenlik sistemine sahip ve yalıtım sistemiile ısıyı daha uzun bir süre korumaya yardımcı olabilecek, içme dönemini kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek bir suluktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 88 Adet Kulak Çubuğu
CHICCO EMNİYETLİ KULAK ÇUBUĞU 88 ADET   Chıcco pamuk uçlu çubuklar yumuşak ve esnektir. %100 pamuktandır.Hijyen ve güncel temizlik için uygundur. UYARILAR: Çoçukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.Kulak kepçesi ve dış kanalda kullanmakla yetininiz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Baby Moments Göz Yakmayan 200 ml Saç ve Vücut Şampuanı
CHICCO GÖZ YAKMAYAN SAÇ VE VÜCUT ŞAMPUANI 200 ML Bebeklerin hassas cildini ve saçlarını nazikçe temizler.Göz yakmayan ve nemlendirici özelliği olan aynısefa çiçeği içeren formülü sayesinde nazikçe temizler ve gözleri tahriş etmez.Parabensiz, SLS'siz ve SLES'siz.Alkolsüz.Renklendiricisiz.Hassas ciltler üzerinde klinik olarak test edilmiştir.Hipoalerjeniktir. KULLANIM ŞEKLİ: SAF KULLANIM:Az miktarı elinize dökünüz,sulandırınız ve nazikçe masaj yaparak uygulayınız, durulayınız. BANYO SUYU:Bir miktar ürünü direkt olarak banyo suyuna dökünüz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Eldiven Banyo Süngeri
CHİCCO ELDİVEN BANYO SÜNGERİ Esnek el tutma yeri yalnızca tek elinizi kullanarak süngeri kaydırmanıza olanak sağlar ve diğer eliniz de bebeğinizi tutmak için serbest kalır. Pratik bir iç sabun cebi vardır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Natural Feeling Biberon (0M+) 150 ml
CHICCO NATUREL FEELİNG BİBERON : ►Zamanı geldiğinde hem sizin için hem bebeğiniz için en rahat pozisyonu bulmak esastır. Eğik emzik başlığı ile bebeğinizin hem boynu rahat eder hem de anne memesi hissi verir. ►Anti-kolık valf sayesinde bebeğinizin gazlanmadan doymasını sağlar. ►Ekstra yumuşak silikon başlığı ile doğallık hissi verir. ►0M+ daki akış yeni doğanlar için doğru miktarda mama akımını sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Zanza No Sivrisinek Kovucu Sprey
CHİCCO SİVRİSİNEK KOVUCU 100 ML Chicco sivrisinek kovar ürün serisinde Avustralya'ya özgü bir akalitüs türünden elde edilen doğal kökenli bir aktif bileşen olan Citriodiol kullanılmaktadır Citriodiol'un sinek kovma konusundaki etkinliği yaygın olarak bilinmektedir. Bu etkinliği Citriodiol'u dünyanın en güvenilir aktif bileşenlerinden biri haline getirir Alkol, renklendirirci ve paraben içermeyen Chicco ürünleri, hamileler ve genel olarak cildi hassas olanlar için özel olarak geliştirilmiştir Yeni Chicco sivrisinek kovar ürün serisinin özel formülü, hem gece hemde gündüz kullanımına uygundur Dünya genelinde sayıları giderek artan, en rahatsız edici sivrisinek türleriden biri olan Asya Kaplan sivrisineği dahil olmak üzere en yaygın sivrisinek türlerine karşı mükemmel koruma sağlar Chicco'nun sivrisinek kovar ürünleri, piyada sunulan doğaş sivrisinek kovarların çoğundan daha uzun süre etkilidir Tek bit uygulamayla bebeğinizin cildini sivrisinek sokmalarına karşı 3 saate kadar korur Daha uzun süreli korumaya ihtiyaç duyulduğunda ürün tekrar uygulanabilir 2 Yaş Altı bebeklerde kullanımı uygun değildir!!! Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)