Chicco 88 Adet Kulak Çubuğu
CHICCO EMNİYETLİ KULAK ÇUBUĞU 88 ADET   Chıcco pamuk uçlu çubuklar yumuşak ve esnektir. %100 pamuktandır.Hijyen ve güncel temizlik için uygundur. UYARILAR: Çoçukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.Kulak kepçesi ve dış kanalda kullanmakla yetininiz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Eldiven Banyo Süngeri
CHİCCO ELDİVEN BANYO SÜNGERİ Esnek el tutma yeri yalnızca tek elinizi kullanarak süngeri kaydırmanıza olanak sağlar ve diğer eliniz de bebeğinizi tutmak için serbest kalır. Pratik bir iç sabun cebi vardır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Natural Feeling Biberon (0M+) 150 ml
CHICCO NATUREL FEELİNG BİBERON : ►Zamanı geldiğinde hem sizin için hem bebeğiniz için en rahat pozisyonu bulmak esastır. Eğik emzik başlığı ile bebeğinizin hem boynu rahat eder hem de anne memesi hissi verir. ►Anti-kolık valf sayesinde bebeğinizin gazlanmadan doymasını sağlar. ►Ekstra yumuşak silikon başlığı ile doğallık hissi verir. ►0M+ daki akış yeni doğanlar için doğru miktarda mama akımını sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Zanza No Sivrisinek Kovucu Sprey
CHİCCO SİVRİSİNEK KOVUCU 100 ML Chicco sivrisinek kovar ürün serisinde Avustralya'ya özgü bir akalitüs türünden elde edilen doğal kökenli bir aktif bileşen olan Citriodiol kullanılmaktadır Citriodiol'un sinek kovma konusundaki etkinliği yaygın olarak bilinmektedir. Bu etkinliği Citriodiol'u dünyanın en güvenilir aktif bileşenlerinden biri haline getirir Alkol, renklendirirci ve paraben içermeyen Chicco ürünleri, hamileler ve genel olarak cildi hassas olanlar için özel olarak geliştirilmiştir Yeni Chicco sivrisinek kovar ürün serisinin özel formülü, hem gece hemde gündüz kullanımına uygundur Dünya genelinde sayıları giderek artan, en rahatsız edici sivrisinek türleriden biri olan Asya Kaplan sivrisineği dahil olmak üzere en yaygın sivrisinek türlerine karşı mükemmel koruma sağlar Chicco'nun sivrisinek kovar ürünleri, piyada sunulan doğaş sivrisinek kovarların çoğundan daha uzun süre etkilidir Tek bit uygulamayla bebeğinizin cildini sivrisinek sokmalarına karşı 3 saate kadar korur Daha uzun süreli korumaya ihtiyaç duyulduğunda ürün tekrar uygulanabilir 2 Yaş Altı bebeklerde kullanımı uygun değildir!!! Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)