Bioderma Atoderm Cream 500 ml Vücut Nemlendirici
Bioderma Atoderm Cream 500 ml Vücut Nemlendirici Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Huile Shower Oil 1000 ml Duş Yağı
Bioderma Atoderm Huile Shower Oil 1000 ml Duş Yağı24 saat nemlendirme sağlayan duş yağı.   Ürünün Faydaları: -Ultra besleyici. -Yıpranma karşıtı. -Hassas bakım sağlama. -Gözü yakmayan formül. -Kolay uygulama ve durulanma. -Yağsız ve yapışkan olmayan doku. -Duş ve duş sonrasında anında konfor. Potansiyel 26 alerjeni içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Intensive Balm 75 ml
BIODERMA ATODERM INTENSIVE BALM 75 ML Çok kuru cilde ve ileri cilt kuruluğuna sahip bebek, çoçuk ve yetişkinler için cildi yatıştırmaya arındırmaya ve cilt konforunu artırmaya yardımcı bakım kremi ÖZELLİKLERİ: Bir BIODERMA buluşu olan Atoderm Intensıve, ileri cilt kuruluğuna sahip ciltlerde meydana gelen rahatsızlık hissine karşı etkili emolyan bakımı sunar.Atoderm lntensıve, içeriğindeki kaşıntı karşıtı dermatolojik aktif bileşen PEA sayesinde, cildi nemlendirerek kaşıma isteğinin azaltılmasına da destek olur. KULLANIM ŞEKLİ: Atoderm Intensıve Gel ya da Atoderm Bar le önceden temizlenmiş yüz ve vucut bölgesine günde 1 veya 2 kez uygulanabilir.Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm intensive Baume 200ml ( intensive Foaming Gel 200ml HEDİYE )
Bioderma Atoderm intensive Baume 200ml ( intensive Foaming Gel 200ml HEDİYE ) Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm İntensive Baume 500 ml+Temizleme Jeli Hediye 200 ml
Bıoderma Atoderm Intensive Baume + Atoderm İntesive Gel Moussant İleri cilt kuruluğuna sahip ciltlerde meydana gelen rahatsızlık hissine karşı etkili emolyan bakımı sunar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Lip Stick 4 gr 1+1 Dudak Bakımı
Bioderma Atoderm Lip Stick 4 gr 1+1 Dudak Bakımı Kuru ve hassas dudaklar için.Nemsizliği giderir ve nemsiz dudakları yatıştırır.Günlük kullanıma uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye
Bioderma Atoderm Mains & Ongles 50 ml El ve Tırnak Bakım Kremi 2. si Hediye Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Pain Bar 150 gr 1+1 Cilt Sabunu
Bioderma Atoderm Pain Cleansing Bar SabunSiyah nokta oluşumunu engellemek ve cilt üzerinde tahrişe neden olmadan, hijyen sağlamak için kullanılan bir üründür. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Shower Gel 1000 ml Duş Jeli
Bioderma Atoderm Shower Gel 1000 ml Duş Jeli Hassas ve kuru ciltler için sabun ve koruyucu katkı maddesi içermeyen temizleyici jel Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Cicabio Arnica+ 40 ml Onarıcı Krem
Bioderma Cicabio Arnica+ 40 ml Onarıcı Krem Morluklar, çarpmalar, şişlikler, çeşitli estetik operasyonlar sonucunda kan birikmesi sonucu oluşan benzer görünümler üzerinde etkili sonuçlar veren bakım ürünüdür.Ciltteki kusurları giderir, cildi derinlemesine nemlendirir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Cicabio Cream 40 ml
Bioderma Cicabio Cream 40 ml Cilt onarımı sürecinin her aşamasında kullanılabilirYaralanan bölgedeki acının ve kaşınma hissinin giderilmesine yardımcı olur.Cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Cicabio Cream Spf 50+ 30 ml Leke Kremi
Bioderma Cicabio Cream Spf 50+ 30 ml Leke Kremi Leke riski taşıyan ciltlerde leke oluşumunu engellemeye yardımcı bakım kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Hydrabio Creme 50 ml Nemlendirici Krem
Bioderma Hydrabio Creme 50 ml Nemlendirici Krem Kuru ve çok kuru nemsiz ve hassas ciltler için zengin nemlendirici bakım kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Hydrabio Exfoliating 75 ml Nemlendirici
Bioderma Hydrabio Exfoliating 75 ml Nemlendirici Nemsiz ciltler için peeling etkili nemlendirici bakım kremi   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Hydrabio Gel-Creme 40 ml Nemlendirici
Bioderma Hydrabio Gel-Creme 40 ml Nemlendirici Normalden karmaya dönük nemsiz ve hassas ciltler için nemlendirici bakım kremi Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Hydrabio Mask 75 ml Cilt Maskesi
BIODERMA HYDRABIO MASK 75 ML Nemsiz ciltler için yoğun nemlendirici maske ÖZELLİKLERİ: Gün içinde maruz kalınan stres,soğuk ve kirlilik cildin hücresel aktivitelerini bozar.Sonuç olarak cilt gerilir ve su kaybederek nemsizleşir.Hydrabio Mask Aquagenium patenti içeren ilk derin bakım ürünü olup nemsiz ve hassas ciltler için derinlemesine bakım gerçekleştirir.Bir BIODERMA yeniliği olan bu patentli biyolojik kompleks cildin su tutma kapasitesinin artırılmasına yardımcı olur.Cildin üst ve alt katmanlarını nemlendirerek,cilt yüzeyinin nemli kalmasını sağlar.İçeriğindeki DAF kompleksi cildin tolerans seviyesinin yükselmesine yardımcı olur.Uzun süreli nemşlendirme ile cildi rahatlatır,cildin esneklik ve parlaklığının yeniden kazandırılmasına destek olur. KULLANIM ŞEKLİ: Hydrabıo H2O ya da Hydrabıo Mılky CVleanser ile önceden temizlenmiş ve Hydrabıo Tonıque ile sıkılaştırılmış yüz ve boyun bölgesine ince bir tabaka şeklinde uygulanır.Etkisini göstermes, için 10 dakika kadar bekletildikten sonra bir pamuk yardımıyla temizlenir. Optimum etki için ilk hafta hergün,daha sonra da haftada 1 veya 2 kez uygulanır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Node DS+ Cream Shampoo 125 ml
BIODERMA NODE DS+ SHAMPOO 125 ML Saçlı deri için tekrarlayan kepek oluşumunu önlemeye yardımcı şampuan. ÖZELLİKLER: Node DS+ eşssiz formülü sayesinde inatçı kepek problemine karşı oldukça etkilidir. DSactiv patentli kompleksi kepek sorunu olan saç derisi üzerinde ikili etki gösterir. Kepeğe neden olan Malassezia mayasının üremesinin sınırlandırılmasına yardımcıdır.Tekrarlayan kepek sorununu gidermeye yardımcıdr.İnatçı kepeklerin temizlenmesine yardımcıdır. Kepeklerin meydana getirdiği kaşıntının giderilmesine yardımcıdır.Akışkan krem yapısı sayesinde kullanımı kolaydır. KULLANIM ŞEKLİ: İlk 3 hafta boyunca haftada 3 kez uygulanır. Sonrasında ihtiyaca göre haftada 1 veya 2 kez uygulanabilir.Saç derisine masaj yaparak uygulanır ve durulanır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm AKN Mat Spf30 40 ml
BIODERMA PHOTODERM AKN MAT 40 ML SPF 30 UVA 13 Karma,yağlı ve akneli ciltler için uzun süreli matlaştırıcı etkiye sahip güneş koruyucu. Yüz için yüksek güneş koruması -Karma ciltler -Yağlı ciltler -Akneli ciltler ÖZELLİKLERİ: Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Phtoderm AKN MAT güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlar.Cilt hücreleri için optimum koruma sağlar ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur.BIODERMA yeniliği olan sebum düzeltici Fluıdactıve kompleksi sebum kalitesinin yükseltilmesine yardımcı olur.Böylece cildin arınmış ve sağlıklı görünümü korunur.Kalıcı matlaştırılmış ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.Mükemmel toleransa sahiptir.Özel parfümlü yapıya sahiptir.Suya dayanıklıdır. KULLANIM ŞEKLİ: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.Güneşe çıkmadan önce yüz bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm LEB Spf30 Sprey 125 ml
BIODERMA PHOTODERM LEB SPF 30 125 ML Hassas ciltlere özel olarak geliştirilmiş güneş alerjisine karşı etkili güneş koruyucu ÖZELLİKLER: En ideal UVA-UVB oranına sahip Photoderm Leb, içerdiği Hücresel Bioprotectıon patenti ile UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerini önlemeye yardımcı olur. Ultra hafif dokusu sayesinde cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz. KULLANIM ŞEKLİ: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Photoderm M Spf50 Cream Golden 40 ml (Tinted)
BIODERMA PHOTODERM M CREAM SPF 50+ GOLDEN 40 ML Leke sorununu yaşayan ya da leke oluşma riski yüksekciltlere özel yüksek koruma sunan güneş koruyucu krem ÖZELLİKLER: Bir Bioderma yeniliği olan olan Photoderm M,görülebilen ışınlara karşı sağladığı yüksek koruma ve özel pigment lekeleri karşıtı aktif içerikleri ile leke riskinin minimuma indirilmesinde rol oynar ve lekelerin azaltılmasına destek olur. KULLANIM ŞEKLİ: Leke riskinin azaltılabilmesi için günlük kullanım önerilmektedir.Sabah günlük kullanım öngörülmektedir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 42 (3 Sayfa)