Bebek ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Alt Açma Örtüsü - Tek Kullanımlık 10 Adet (Pratikser)
50x65 cm Tek Kullanımlık Çarşaf, %100 Selüloz ve Polietilenden üretilmiştir. Çift katmanlıdır, alt katmanı polietilen, üst katmanı selüloz kağıttır. Sıvı geçirmez özelliktedir. Yumuşak dokuludur. Doğada kolayca çözünebilir. Estetik görünüme sahiptir. Pratik ve oldukça kullanışlıdır. Ekonomiktir. Laminasyonludur. Perforelidir, kolayca koparılabilir. Evde, seyahatte, alışverişte kısacası heryerde bebeğinizin altını değiştirirken kullanabileceğiniz pratik ve hijyenik alt temizleme örtüsü. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Enfant (Çocuk) Spf50 Sprey 200 ml Güneş Losyonu
AVENE SPRAY ENFANT SPF50+ 200 ML ÇOÇUKLAR İÇİN ÇOK YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUMA SPREYİ -İz bırakmaz -Paraben içermez. -Parfüm içermez. Çoçukların hassas cildi için  özel formüle çok yüksek faktörlü güneşten korunma UVA ve UVB ışınlarına  karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce yeterli miktarda ürünü uygulayın.Güneşten koruyucu kullanımını sık sık tekrarlayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Lait Enfant Spf50 250 ml (Çocuk Güneş Sütü)
AVENE LAIT ENFANT SPF 50+ 250 ML ÇOÇUKLAR İÇİN ÇOK YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUMA LOSYONU İz bırakmaz. Parfüm içermez. Paraben içermez. Çoçukların hassas ciltleri için özel formüle edilmiş çok yüksek faktörlü güneşten korunma.UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce ürünü bolca uygulayın.Sık sık tekrarlayın. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Reflexe Solaire Enfants (Çocuk) Spf50 30 ml
Çocukların hassas cildi için çok yüksek koruma Parfüm içermez. Suya dayanıklı. Silikon içermez.UVA- UVB'ye karşı etkili koruma sağlar  Fotostabil özelliğe sahiptir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
  BABE PEDİATRIK NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ, bebeğin hassas yüzünde kullanarak cildini yumuşacık yapacak, ciltte rahatlama ve yatışma sağlayarak kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardım edecektir. Bazen kuru cilt bebekte kaşıntı yapar ve derdini anlatamayan bebeğiniz huzursuz bir şekilde ağlar. Uygun bir ürün kullanarak cildinin bakımı yapılmalıdır. Cildin dış etkenlerden korunması için lipitlerden oluşan bir bariyere ihtiyacı vardır. Bu lipitler azalmaya başladığında cilt savunmasız kalır. Doğal lipitlerin yeniden oluşması zordur. Mutlaka dışarıdan destek alınarak lipitlerin yeniden oluşması ve korunması sağlanmalıdır. Kuruyan cilt, kaşınmaya başlar, kaşındıkça tahriş olur ve gittikçe kötüleşir. Kuruluğu giderilmeyen cilt gittikçe daha fazla kurur ve alerjik oluşumlar görülebilir. Özellikle bebek ve çocuk cildi yapısı gereği, narin ve hassastır, özel bir bakım ve koruma ister. İçerik : kokum yağı 1.00% , bebek koruma kompleksi 0.50% , papatya 0.50% , E vitamini 0.25%  Kim için : Tüm bebek ve çocuklarda kullanılabilir.  Kullanım : Bebeğin temiz ve kuru cildine nazik bir şekilde masaj yaparak tamamı emilinceye kadar uygulayabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Pişik Kremi (Su Bazlı) 100 ml
BABE PEDİATRİK PİŞİK KREMİ , tahriş olmuş, pişik olmuş ciltler için kullanılır. Özellikle bebek ve çocuklar için su bazlı pişik önleyici ve tedavi edici üründür. Bileşimindeki aktif maddeler yardımı ile cildi yatıştırma ve yumuşatma etkisine sahiptir. Ayrıca nemlendirici ve besleyici özelliği de bulunmaktadır. Kullanımı cildin koruyucu bariyer tabakasının daha güçlü olmasına ve pişik gibi cilt sorunlarının oluşmamasına destek olmaktadır.Ciltte tahrişe neden olan bakteri ve kirleri izolize eder, kızarıklığı yatıştırır. Cildin skatrizasyonunu hızlandırmaya yardımcı olur.Yenileyici özelliğe sahiptir. Parfüm içermemektedir.Yüksek tolerans gösterir.Dermatolojik ve pediatrik testlerden geçmiştir. İçerik : çinko oksit 10.00% , titanyum dioksıt 2.00% , pantenol 1.50% , kaprıl-oıl glısın 1.00% , boswellıa serrata 1.00% , karite çiçeği 1% , şamdan çiçeği 0.50% , allantoın 0.25%  Kim için : Tüm bebekler ve çocuklar kullanabilir. Kullanım Şekli:Her bez değişiminde, temizlenmiş ve kurulanmış cilde, ince bir tabaka halinde uygulayınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Şampuan (Ekstra Yumuşak) 200 ml
SON KULLANMA TARİHİ: 09.2019 BABE PEDIATRIK EKSTRA ŞAMPUAN ,Bebekler ve çocuklar için günlük kullanım şampuanıdır. Saçlara yumuşaklık, parlaklık verir. Saç derisini ve saçı hassas bir şekilde temizler. Gözleri yakmaz. Babe, hem sizin hem de bebeğinizin farklı ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Yıllardır, pek çok kişi kendi ve bebekleri için güvenle ve memnuniyetle Babe ürünlerini kullanmaktadırlar.Bebekleriniz ve küçük çocuklarınız için etkili bir temizleme sağlamaya yardımcıdır, cildini kurutmaz, zarar vermez, saçlarında  ipek gibi bir yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. İçerik : Panthenol 1.0%, Hair Conditioners 1.0% , Baby-Care Complex 0.5% (Calendula, Mimosa and Aloe Vera) Kim için : Tüm bebek ve çocuklar kullanabilir.  Kullanım şekli : Önceden ıslatılmış saça uygulayınız.Hafif masaj yaparak durulayınız. Hergün rahatlıkla bebeğinizi yıkayabilirsiniz.      Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 1 400 gr Keçi Sütü Bazlı Devam Sütü
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ BEBEK MAMASI 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için formülize edilmiştir. * Özel formülü ile keçi sütündeki yüksek konsantrasyonlarda bulunan nükleotidler birleştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin kaynağı olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Baby Goat ® Bebek Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız (40-45 °C'ye kadar). Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Baby Goat ® bebek maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. Her 30 ml su için 1 ölçek (4.3g) toz ilave ediniz. Bebek sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz.   BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınız. SAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Açmış olduğunuz kutunun kapağını her kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin olunuz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız.      Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 2 400 gr Keçi Sütü Bazlı Bebek Maması
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ DEVAM SÜTÜ 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Yüksek oranlarda keçi sütü yağ oranlarını ihtiva eder.* 6 ay ve üstü bebeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal bir besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Bebek Keçi ® Devam Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon ya başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. (40-45 °C ye kadar) İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız. Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Bebek Goat ® , devam maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon ya içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. 30 ml su için 1 ölçek (4.3 g) toz ilave ediniz. Devam sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz. BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ya ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınızSAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Gelen kutunun kapağını Açmış ona kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin dinlemeniz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 3 400 gr Keçi Sütü Bazlı Bebek Maması
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ DEVAM SÜTÜ 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Yüksek oranlarda keçi sütü yağ oranlarını ihtiva eder.* 6 ay ve üstü bebeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal bir besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Bebek Keçi ® Devam Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon ya başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. (40-45 °C ye kadar) İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız. Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Bebek Goat ® , devam maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon ya içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. 30 ml su için 1 ölçek (4.3 g) toz ilave ediniz. Devam sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz. BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ya ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınızSAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Gelen kutunun kapağını Açmış ona kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin dinlemeniz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 3 500 gr (Bebek Sütü)
Bebelac kaşık mamaları,  sağlıklı bir gelişim için besleyici içeriğiyle süt ve tahıl bazlı ek gıdalardır. Bebelac Sütlü İrmikli Ballı Kaşık Maması da Bebelac kaşık mamaları serisinin besleyici ürünlerinden biridir. İçeriğindeki süt, anne sütüne yakın protein dengesindedir. Bebeğin büyümesiyle beraber fiziksel aktiviteleri de artacağından buna uygun olarak ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamaya yardımcı olacak besinler içerir. İçeriğinde bulunan irmik tokluk hissi yaratır. İrmik, bal ve sütün lezzetli karışımı iştahı olmayan bebeklerde bile işe yarayacaktır. Yarattığı tokluk hissiyle bebeğinizin uyku kalitesini arttıracaktır. İçeriğinde katkı maddesive tatlandırıcı bulunmamaktadır. İstenildiği takdirde günde 2 - 3 defa verilebilir. Tüm Bebelac Kaşık Mamaları Avrupa Birliği Standartları ına uygun olarak üretilmiştir.  Kullanım yaşı : 5. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 3 900 gr Bebek Sütü (9. Aydan İtibaren)
Bebelac 3 Bebek Maması, bebeğinizin 9. ayından itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 3 devam sütünde bulunan demir ve D vitamini bebeğinizi anemi riskinden korur. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 9. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 4 ( junior ) 500 gr Devam Sütü
Bebelac 4 Bebek Maması, bebeğinizin 1 yaşından itibaren kullanılabilecek çocuk sütüdür. Bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak enerji ve mineral kaynağına sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 4 çocuk sütü vitamin ve mineral açısından zengin içeriği ile bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur. İçeriğiyle, bebekler için çok önemli olan bir enerji kaynağıdır. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 1 yaşından itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bepanthol 30 gr Bebek Pişik Kremi
Bebeklerin narin ve hassas yapıda olan ciltleri, dış tehditlere karşı son derece savunmasızdır. Özellikle bez ile cildin temas etmesi, bebek cildinde tahrişlere, kızarıklıklara ve bebek için ağrılı durumlara neden olabilir. Bebekte pişik oluşumunun önüne geçebilmek için, bebeğin altını sürekli temiz ve kuru tutmak gerekir. Ayrıca bebeğin bez bölgesinin hava almasına da izin verilmelidir. Bebeğin yaşına, kilosuna ve boyuna uygun özellikte bebek bezi seçimi de oldukça önemlidir. Bepanthol Baby 30 gr Pişik Merhemi, bebeğin cildinin nem seviyesini korumaya ve pişik oluşumuna karşı önlem sağlamaya yardımcı olur. Parfüm, renklendirici, koruyucu ve paraben içermeyen bir formüle sahiptir. Bebeğin cildini tahrişten ve kızarıklıktan korumaya çalışırken, hava almasına da izin verir. Bebeğin her bez değişiminde uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bepanthol Pişik Önlemeye Yardımcı Merhem 100 g
Bebeklerin narin ve hassas yapıda olan ciltleri, dış tehditlere karşı son derece savunmasızdır. Özellikle bez ile cildin temas etmesi, bebek cildinde tahrişlere, kızarıklıklara ve bebek için ağrılı durumlara neden olabilir. Bebekte pişik oluşumunun önüne geçebilmek için, bebeğin altını sürekli temiz ve kuru tutmak gerekir. Ayrıca bebeğin bez bölgesinin hava almasına da izin verilmelidir. Bebeğin yaşına, kilosuna ve boyuna uygun özellikte bebek bezi seçimi de oldukça önemlidir. Bepanthol Baby Pişik Merhemi, bebeğin cildinin nem seviyesini korumaya ve pişik oluşumuna karşı önlem sağlamaya yardımcı olur. Parfüm, renklendirici, koruyucu ve paraben içermeyen bir formüle sahiptir. Bebeğin cildini tahrişten ve kızarıklıktan korumaya çalışırken, hava almasına da izin verir. Bebeğin her bez değişiminde uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Huile Shower Oil 1000 ml Duş Yağı
Bioderma Atoderm Huile Shower Oil 1000 ml Duş Yağı24 saat nemlendirme sağlayan duş yağı.   Ürünün Faydaları: -Ultra besleyici. -Yıpranma karşıtı. -Hassas bakım sağlama. -Gözü yakmayan formül. -Kolay uygulama ve durulanma. -Yağsız ve yapışkan olmayan doku. -Duş ve duş sonrasında anında konfor. Potansiyel 26 alerjeni içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Shower Gel 1000 ml Duş Jeli
Bioderma Atoderm Shower Gel 1000 ml Duş Jeli Hassas ve kuru ciltler için sabun ve koruyucu katkı maddesi içermeyen temizleyici jel Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 12 Ay+ 180 ml Mama Bardağı
CHICCO 12M+ MAMA BARDAĞI 180 ML TURUNCU RENK Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 12 Ay+ İlk Çatal Kaşık Seti
CHİCCO 12+ AY İLK KAŞIK ÇATAL SETİ; Çatal kaşığını kendi başına kullan! Uçları ve ergonomik, kavranması kolay sapları sayesinde çocuğun doğru yemeyi öğrenmesine yardımcı olur. Yuvarlatılmış Uçlar Çatalın uçları yuvarlatılarak bebeğinizin elleri için güvenli tutuş sağlanmıştır. Ergonomik Saplar Ergonomik saplar bebeğiniz için kolay tutuş sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 12 Ay+ Tabak Takımı
CHICCO 12M+ MAMA TABAĞI Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 18 Ay+ Isı Yalıtımlı Bardak
CHİCCO INSULATED CUP YALITIMLI YEŞİL SULUK 18 M+ Bebeğiniz artık 18 aylık oldu, biberon yerine suluk kullanabilme zamanı geldi. Özellikle, parkta, deniz kenarında, piknikte, yolculuklarda sizin kurtarıcı ve yardımcınız olacak Chicco Insulated Cup YalıtımlıTuruncu Suluk sayesinde bebek ve çocuklarınız için kullanım kolaylığı yaşayabileceksiniz. Yalıtımlı özelliği ile içerisindeki sıvının ısısını uzun süre korumaya yardımcı olacaktır. 18 aydan büyük olan tüm çocuklarınız için kolay ve güvenli bir kullanım kolaylığı sağlayan bu Chicco suluk Turuncu rengi seçeneği ile beğenilerinize sunulmuştur. Üstelik % 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir. Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmıştır.  Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur. Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, her yaş aralığındaki bebek ve çocuklara  yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir. Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar. Chicco Insulated Cup  Yalıtımlı Turuncu Suluk 18m+ ,bebeğinizin kolayca tutması düşünülerek tasarlanmış, sıvıyı sızdırmayan  güvenlik sistemine sahip ve yalıtım sistemiile ısıyı daha uzun bir süre korumaya yardımcı olabilecek, içme dönemini kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek bir suluktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 6 Ay+ Yumuşak Silikon Kaşık
CHİCCO SOFT SİLİKON KAŞIK  özellikle bebeğin ağzına farklı açılardan ulaşmak ve tabağın kenarlarında kalan yemeği sıyırmak için dizayn edilmiştir. Hassas silikon yapı bebeğin diş etlerini rahatsız etmez.  %100 silikon, ergonomik ve kaymayan tutacak. Yumuşak silikon kaşık, sütten kesme dönemi için idealdir Silikon kaşık, yumuşaklığı ve bükülebilirliğiyle sayesinde bebeğiniz kolay ve doğru bir tutuş gerçekleştirir  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 88 Adet Kulak Çubuğu
CHICCO EMNİYETLİ KULAK ÇUBUĞU 88 ADET   Chıcco pamuk uçlu çubuklar yumuşak ve esnektir. %100 pamuktandır.Hijyen ve güncel temizlik için uygundur. UYARILAR: Çoçukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.Kulak kepçesi ve dış kanalda kullanmakla yetininiz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco 8m+ İlk Mama Kaşığı
CHİCCO 8M+ İLK MAMA KAŞIĞI BPA içermez. Kısa sapı sayesinde kendi yemeğini yemeğe başlamasına yardımcı olur. Kaşığın ağız kısmı bebeğin kendi kullanımına göre tasarlanmıştır. 8 ay ve üzeri için uygundur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Açılı PP 250 ml Silikon Erkek Biberon
CHICCO SAĞLIKLI BESLENME İLK GÜNLER AÇILI BİBERON : ►Zamanı geldiğinde hem sizin için hem bebeğiniz için en rahat pozisyonu bulmak esastır. Eğik emzik başlığı ile bebeğinizin hem boynu rahat eder hem de anne memesi hissi verir. ►Anti-kolık valf sayesinde bebeğinizin gazlanmadan doymasını sağlar. ►Ekstra yumuşak silikon başlığı ile doğallık hissi verir. ►0M+ daki akış yeni doğmuş  bebeğiniz  için doğru miktarda mama akımını sağlar. ►Açılabilir alt tabanı sayesinde biberon temizliğinde kolaylık sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Açılı PP 250 ml Silikon Kız Biberon
CHİCCO AÇILI PP 250 ML SİLİKON KIZ Biberon ile emzirme,rahat yaşam köşeli biberon sayesinde daha bebeğinizin doğduğu ilk günlerinden itibaren doğal ve huzurlu bir ana dönüştürebilir. Biberonun köşeli özel şekli çoçuğun boynunu düzgün pozisyonda tutmaya ve biberon başlığıının daima sütle dolu olmasını sağlamaya olanak verir. Bu husus fizyolojik biberon başlığının kolik önleyici valfi ile birlştiğinde yeni doğanın emzirme sırasında daha az hava yutmasını sağlayarak kolikleri hatırı sayılır ölçüde azaltmaya yardımcı olur   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Baby Moments 200 ml Banyo Köpüğü
CHICCO GÖZ YAKMAYAN BANYO KÖPÜĞÜ 200 ML Bebeklerin hassas cildini nazikçe temizler ve hoş bir koku bırakır.Göz yakmayan ve nemlendirici özelliği olan aynısefa çiçeği içeren formülü sayesinde hassas ve nazik ciltleri nemlendirir.Parabensiz,SLS'siz ve SLES'siz.Alkolsüz.Renklendiricisiz.Hassas ciltler üzerinde klinik olarak test edilmiştir.Hipoalerjenik. KULLANIM ŞEKLİ: Saf kullanım: Az miktarda elinize dökünüz,sulandırınız ve nazilçe masaj yaparak uygulayınız.Durulayınız. Banyo suyu: Bir miktar ürünü direkt olarak banyo suyuna dökünüz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Baby Moments 200 ml Bebek Yağı
CHICCO MASAJ YAĞI 200 ML Pirinç kabuğu yağı içeren formülü sayesinde cilde yumuşaklık kazandırır.Konağın giderilmesi için de tavsiye edilir. Kolayca emilir. Katkı maddesi içermez. Parabensiz. Alkolsüz. Renklendiricisiz.Hassas ciltler üzerinde klinik olarak test edilmiştir. KULLANIM ŞEKLİ: Bir miktar yağı elleriniz arasında ısıtınız ve bebeğin cildine nazikçe masaj yapınız.  Konağın giderilmesi için elinize az miktar dökünüz, Chicco konak tarağı ile ile nazikçe masaj yapınız, daha sonra bir pamuk yardımıyla kurulayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Baby Moments Göz Yakmayan 200 ml Saç ve Vücut Şampuanı
CHICCO GÖZ YAKMAYAN SAÇ VE VÜCUT ŞAMPUANI 200 ML Bebeklerin hassas cildini ve saçlarını nazikçe temizler.Göz yakmayan ve nemlendirici özelliği olan aynısefa çiçeği içeren formülü sayesinde nazikçe temizler ve gözleri tahriş etmez.Parabensiz, SLS'siz ve SLES'siz.Alkolsüz.Renklendiricisiz.Hassas ciltler üzerinde klinik olarak test edilmiştir.Hipoalerjeniktir. KULLANIM ŞEKLİ: SAF KULLANIM:Az miktarı elinize dökünüz,sulandırınız ve nazikçe masaj yaparak uygulayınız, durulayınız. BANYO SUYU:Bir miktar ürünü direkt olarak banyo suyuna dökünüz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Çantalı Tırnak Bakım Seti (Mavi)
CHİCCO ÇANTALI TIRNAK BAKIM SETİ; Seyahat için ideal, kullanışlı ve taşınabilir çanta Bebeğinizin farklı dönemlerine uygun olarak el ve tırnakları için hazırlanmış taşınabilir küçük çanta, 4 farklı aksesuar içerir: - Yuvarlatılmış uçları ve koruyucu kılıfıyla bebek tırnak makası - Özellikle yeni doğanlar için tasarlanmış 6 adet bebek törpüsü; - Kaymayan tutma yeri ve maksimum güvenlik için yuvarlak uçlara sahip tırnak makası - Hipoalerjenik naylon kıllara sahip tırnak fırçası. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Çantalı Tırnak Bakım Seti (Pembe)
CHİCCO ÇANTALI TIRNAK BAKIM SETİ; Seyahat için ideal, kullanışlı ve taşınabilir çanta Bebeğinizin farklı dönemlerine uygun olarak el ve tırnakları için hazırlanmış taşınabilir küçük çanta, 4 farklı aksesuar içerir: - Yuvarlatılmış uçları ve koruyucu kılıfıyla bebek tırnak makası - Özellikle yeni doğanlar için tasarlanmış 6 adet bebek törpüsü; - Kaymayan tutma yeri ve maksimum güvenlik için yuvarlak uçlara sahip tırnak makası - Hipoalerjenik naylon kıllara sahip tırnak fırçası. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Dijital Rektal Özel Uç Termometre Ateş Ölçer
CHİCCO DİJİTAL REKTAL ÖLÇER, Yenidoğanlar için tasarlanmıştır.  Ekstra ince, kısa, esnek ucu vardır. Güvenli kaymaz tutma yeri vardır. Ateş alarmı ( >37.8°C/100.0°F) °C /°F seçme imkanı vardır. Son ölçüm bellek kaydını tutar.   Yumuşak eldiven, bebeğinizin cildini temizlemek için son derece ideal bir aksesuardır. Elastik bir şerit sayesinde tek ele geçirilen eldiven, diğer elinizin çocuğunuzu tutmak için serbest kalmasını sağlar. Ayrıca sabun konulacak pratik bir cebi vardır.    Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Diş Eti Jeli 4+ Ay 30 ml Diş Macunu
Chicco Multifunction Gum Gel 30 ml (4m+) Bebeklerin sağlığı için özel olarak tasarlanan Chicco Gum Gel, diş çıkarma döneminden önce ve sonraki dönemler için uygun olup, ilk dişlerin çıkmasına bağlı olan küçük sıkıntıları azaltmak için tasarlanmıştır. Eski zamanlardan beri rahatlatıcı etkisi ile tanınan papatya da çocuğu diş çıkarma döneminde rahatlatır. Mukozaların temizliği ve hijyeni kolaylaştırmak için formüle edilmiştir. Ayrıca ağız boşluğundaki antibakteriyel etkisi ile tanınan xylitol da içerir. Daha üstün ferahlatıcı bir etki için, jeli kullanmadan önce buzdolabında 30 dakika bekletiniz. Kapağı kapalı şekilde muhafaza ediniz, Göz ile temastan kaçınınız. Kullanmaya başlamadan önce kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Eldiven Banyo Süngeri
CHİCCO ELDİVEN BANYO SÜNGERİ Esnek el tutma yeri yalnızca tek elinizi kullanarak süngeri kaydırmanıza olanak sağlar ve diğer eliniz de bebeğinizi tutmak için serbest kalır. Pratik bir iç sabun cebi vardır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Elmalı Muzlu 6 Ay+ 50 ml Diş Macunu
CHICCO ELMALI MUZLU DİŞ MACUNU 50 ML Ksilitol sayesinde, diş çürüklerini önlemeye yardımcı olur.Süt dişlerine zarar vermeyen, az aşındırıcı olarak formüle edilmiştir.Florür içermediğinden, 3 yaşından küçük tüm çocukların kullanımı için uygundur.Elmalı ve muzlu aroması sayesinde, özellikle sütten kesilme dönemindeki çocuklar için idealdir.Katkı maddesi içermeyen formüle sahiptir.Kullandıktan sonra kapağı iyice kapatanız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Emzik Zinciri Karışık Renk
Yumuşak bir şekilde takma Pratik emzik zinciri ile emzik her zaman temizdir. Giysiye takması kolaydır Sıcak ve soğuk sterilize edilebilir Yumuşak kanca Lütfen istediğiniz rengi mesaj/mail olarak belirtiniz.     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Fizyolojik Biberon Emziği 0 Ay+ Normal Akış Kauçuk 2'li
Fizyolojik Biberon Emziği Yumuşak, doğal kauçuktan üretilmiş, anti kolik valfa sahip fizyolojik biberon emziği, yumuşak ve elastik olması sebebiyle anne göğsünün fizyolojisine benzemektedir. Chicco sağlıklı beslenme biberon serisi ve aksesuarları için tasarlanmıştır. TEKNİK BİLGİLER Özel akışı ile tüm çeşitlerdeki silikon veya kauçuk seçenekleri, bebeğin büyüme evresindeki tüm dönemleri için uygundur. Kauçuk biberon emziği. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Fizyolojik Kauçuk Akış Ayarlı 2 Ay+ Biberon Emziği
CHICCO PHYSIOLOGICAL KAUÇUK 2M+ 2'Lİ BİBERON EMZİĞİ AKIŞ AYARLI Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Fizyolojik Kauçuk Orta Akış 2 Ay+ Biberon Emziği
CHICCO 2M+ ORTA AKIŞ 2'LI KAUÇUK BİBERON EMZİĞİ Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Fresh Relax Diş Kaşıyıcı 4m+
CHICCO FRESH RELAX DİŞ KAŞIYICI, dişetlerini serinletmek ve rahatlatmak için tasarlanmıştır. Yumuşak plastik bölüm diş kaşıyıcı uzun bir süre soğuk tutmayı sağlayan strelize edilmiş su içerir.     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Funny Relax Diş Kaşıyıcı 6m+
CHICCO FUNNY RELAX DİŞ KAŞIYICI, bebeğin dişetlerine masaj yapmak ve sesli bir etkileşim ile onu uyarmak için tasarlanmıştır.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Turuncu Suluk 18m+
CHİCCO INSULATED CUP YALITIMLI TURUNCU SULUK 18 M+ Bebeğiniz artık 18 aylık oldu, biberon yerine suluk kullanabilme zamanı geldi. Özellikle, parkta, deniz kenarında, piknikte, yolculuklarda sizin kurtarıcı ve yardımcınız olacak Chicco Insulated Cup YalıtımlıTuruncu Suluk sayesinde bebek ve çocuklarınız için kullanım kolaylığı yaşayabileceksiniz. Yalıtımlı özelliği ile içerisindeki sıvının ısısını uzun süre korumaya yardımcı olacaktır. 18 aydan büyük olan tüm çocuklarınız için kolay ve güvenli bir kullanım kolaylığı sağlayan bu Chicco suluk Turuncu rengi seçeneği ile beğenilerinize sunulmuştur. Üstelik % 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir. Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmıştır.  Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur. Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, her yaş aralığındaki bebek ve çocuklara  yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir. Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar. Chicco Insulated Cup  Yalıtımlı Turuncu Suluk 18m+ ,bebeğinizin kolayca tutması düşünülerek tasarlanmış, sıvıyı sızdırmayan  güvenlik sistemine sahip ve yalıtım sistemiile ısıyı daha uzun bir süre korumaya yardımcı olabilecek, içme dönemini kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek bir suluktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Latte Solare Spf 50+ 150 ml Spray Güneş Sütü
CHİCCO LATTE SOLARE SPF50 SPREY, Yüksek korumalı Chicco güneş spreyi, sprey formu sayesinde uygulaması kolay ve pratiktir. Formülü cildi besler, ve UVA&UVB ile güneşin ışınlarından korur. Vitamin E içerir. Mikorbiyolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır, parfüm içermez ve hipoalerjeniktir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Mavi  Bebek Tırnak Makası
YENİDOĞAN TIRNAK MAKASI Paslanmaz çelikten üretilmiş yenidoğan makası, yukarı doğru kıvrık ve yuvarlanmış uçları sayesinde kullanım sırasında daha güvenlidir. Makasın ağzını koruyan kılıf dahildir. KULLANIM ŞEKLİ : Bebeğinizin sakin bir zamanında her defasında bir parmağı alacak şekilde , tırnağın kesilen parmağın baş ve işaret parmaklarınız arasında sabit tutarak kesmeniz önerilir.  TEMİZLİK : Sterilizasyon sıvısına batırılmış bir pamuk parçasıyla temizleyiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Natural Feeling 2 Ay+ 250 ml Biberon
CHICCO NATUREL FEELİNG BİBERON : ►Zamanı geldiğinde hem sizin için hem bebeğiniz için en rahat pozisyonu bulmak esastır. Eğik emzik başlığı ile bebeğinizin hem boynu rahat eder hem de anne memesi hissi verir. ►Anti-kolık valf sayesinde bebeğinizin gazlanmadan doymasını sağlar. ►Ekstra yumuşak silikon başlığı ile doğallık hissi verir. ►2M+ daki akış 2 ay olmuş bebeğiniz  için doğru miktarda mama akımını sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Natural Feeling 6 Ay+ 330 ml Biberon
CHICCO NATUREL FEELİNG BİBERON : ►Geniş tabanı ile çocuğun dudak yapısına uygundur. ►Anti-kolık valf sayesinde bebeğinizin gazlanmadan doymasını sağlar. ►Ekstra yumuşak silikon başlığı ile doğallık hissi verir. ►6M+ daki akış 6 ay olmuş bebeğiniz  için doğru miktarda mama akımını sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Natural Feeling Biberon (0M+) 150 ml
CHICCO NATUREL FEELİNG BİBERON : ►Zamanı geldiğinde hem sizin için hem bebeğiniz için en rahat pozisyonu bulmak esastır. Eğik emzik başlığı ile bebeğinizin hem boynu rahat eder hem de anne memesi hissi verir. ►Anti-kolık valf sayesinde bebeğinizin gazlanmadan doymasını sağlar. ►Ekstra yumuşak silikon başlığı ile doğallık hissi verir. ►0M+ daki akış yeni doğanlar için doğru miktarda mama akımını sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Chicco Natural Feeling Biberon (4M+) 250 ml
CHICCO NATUREL FEELİNG BİBERON : ►Geniş tabanı ile çocuğun dudak yapısına uygundur. ►Anti-kolık valf sayesinde bebeğinizin gazlanmadan doymasını sağlar. ►Ekstra yumuşak silikon başlığı ile doğallık hissi verir. ►4M+ daki akış 4 ay olmuş bebeğiniz  için doğru miktarda mama akımını sağlar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 277 (6 Sayfa)