Anne ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

BABE Göğüs Ucu Bakım Kremi 30 ml
  BABE GÖĞÜS UCU BAKIM KREMİ , hamilelik ve emzirme dönemlerindeki tahriş oluşumunu en aza indirmenize yardımcıdır.Göğüs uçlarını nemlendirerek, korumaya, cildi yenilemeye ve rahatlatmaya yardım eder. İçerik : Ebegümeci , calendula ve E vitamini içerir. Kim için : Tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanım Şekli : Temiz ve kuru bölgeye hafif masajla uygulayınız. Emzirme öncesi göğüs ucunu su ile yıkayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BodyEver Kahve Peeling 2x75 gr
Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Elancyl Creme Prevention Vergetures 150 ml
Paraben içermeyen güvenli formülü ile hamileliğin 4. ayından itibaren çatlak oluşma riskine karşı kullanılabilir. %86 Oranında Etkili Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Elancyl Creme Prevention Vergetures 500 ml (Hamilelik Dönemi Çatlak Önleyici Krem)
Paraben içermeyen güvenli formülü ile hamileliğin 4. ayından itibaren çatlak oluşma riskine karşı kullanılabilir. %86 Oranında Etkili Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Elancyl Gel Correcteur Vergetures 75 ml
Koyu renkli çatlaklara karşı etkili bakım sağlar. Hamilelik ve emzirme döneminde kullanılması tavsiye edilmez. %74 Oranında Etkili Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Elancyl Huile De Soin Vergetures 150 ml (Emzirme Dönemine Özel Çatlak Karşıtı Yağ)
%99 doğal formülü ile emzirme döneminde bile güvenli, Hem oluşabilecek hemde mevcut çatlaklara karşı etkili bakım sağlar. %89 oranında etkili   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Evomere Femme Çatlak Kremi 200 ml
Evomere Femme Çatlak Kremi 200 ml Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Evomere Göğüs Ucu Kremi 30 ml
Evomere Göğüs Ucu Kremi 30 ml Aloe, papatya suyu, lanolin, shea yağı, mimoza, aynısefa ve ebegümeci özleri içerir. Güçlü rahatlatıcı etkiye sahip saf lanolin, shea yağı, aynısefa çiçeği ve mimoza özlerinden oluşan formülasyon sayesinde, göğüs ucunun rahatlatılmasına yardımcı olur. Paraben, fitalat ve fenoksietanol, boya, alkol, silikon, parafin, sentetik parfüm, sülfat SLS/SLES, PEG/PPG, kimyasal ve alerjen içermez. Kullanım şekli Temizlediğiniz göğüs ucu bölgenize her gün istediğiniz sıklıkta Evomere Göğüs Ucu Kremi 30 ml uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrasında silmenize gerek yoktur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Galactago Süt Arttırıcı Bitkisel Damla 50 ml
Galactago Bitkisel Damla 50 ml Kullanım şekli: Günde 3 defa 1 su bardağı dolusu : Su, meyve suyu veya süt içerisine 15 damla damlatıp kullanılması tavsiye edilir. Kullanım Yeri: Emziren anneler için bitkisel takviye edici gıda.  İÇERİK 10 ml`deRooibos (Kızılçay) Extract 76 mgFennel (Rezene) Extract 76 mgVerbana Herb (Mine çiçeği) Extract 76 mgChasteberry (Hayıt) Extract 38 mgGoat s Rue (Keçi Sedef Otu) Extract 38 mgBarley Seed (Arpa) Extract 38 mgFenugreek (Çemenotu) Extract 5 mgBetaglucan 94 mgVitamin C 189 mg   - % 100 bitkiseldir. - Boya maddesi içermez. - Suni aroma içermez. - Katkı maddesi içermez. - C vitamini ilavelidir. - Düşük kalorilidir. - Şeker ilavesi gerekmez, portakal aromalıdır. - Damla formundadır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Humana Still - Tee 200 gr Anne İçeçeği
Ürün Bilgileri Humana Still Tee Emziren Anneler İçin Bitki Çayı, doğal yapısı ile emzirme sürecini yaşayan annelere yönelik olarak özel olarak hazırlanmış süt arttırıcı özelliği bulunan bir üründür. Yapısında bulunan bitkisel galaktagoglar ( süt arttırıcı) sayesinde süt oluşumunu sağlayan bezlerin çalışmasını sağlar, süt salgılayıcı özelliktedir. Doğum sonrasında anne vücudunda oluşan gaz sıkışmalarının (sancı) azaltılmasında önemli etkisi bulunur. Doğum sürecinde büyüyen uterusun doğum sonrasında kasılarak küçülmesini ve eski haline dönmesini sağlayan Oksitosin hormonunu aktifleştirir. Düşük kalorili bir anne içeceğidir. Annelerimizin emzirme dönemleri boyunca, salgıladıkları süt miktarını artırabilmeleri için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Formülünde, katkı maddesi veya herhangi bir kimyasal içerik bulunmaz. C vitamini içerir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh 2 in 1 Elektrikli Göğüs Pompası
Ürün Özellikleri : Farklıhızlarda sağım yapabileceğiniz seçenekleri bulunan ürün ile göğsünüzdeki sütüsağabilir ve bebeğinize verebilirsiniz. Hızlı çekim ile süt akışı başlatılır vesüt gelmeye başladıktan sonra hızı yavaşlatılarak sağıma devam edilir. Pompaçiftli ya da ikili olarak bulunabilir. Kısa zamanda fazla süt sağmanızayardım eder. Anne sütü saklama şişeleri ileuyumludur. Sonuç : Sütünüzü sağarak bebeğe verme ya da saklamanızayardım. Kullanım Şekli : Hızlıemiş hızı ile ürün çalıştırılarak süt gelmeye başladıktan sonra hızıyavaşlatılır ve doğal beslenme hissi ile sağım yapılır. İçerik : İkili pompa , makinesi, şarj aleti ve çantası bulunur. Bebeğiniz için anne sütü çok kıymetlidir. Annenin çalıştığıveya bebekten uzakta kalmak zorunda olduğu zaman içerisinde bebeği annesütünden mahrum bırakmamak için pompalar kullanılabilir. Sağılan anne sütü uygun şekilde saklanarak değerini veözelliklerini korur. Lansinoh 2 in 1 Elektrikli Göğüs Pompası, anne sütü saklamaşişeleri ile uyumludur, sütü direkt olarak içine sağarak saklayabilirsiniz. Annesütü pompaya kaçmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kutunun içinde bulunançantası ile de kolayca yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duydukçakullanabilirsiniz. Pompanın kuruluşu ve temizlenerek hijyen sağlanması daoldukça kolaydır. Ürünün hiçbir parçası, BPA içermez, sağlıklı malzemelerdentasarlanmıştır. Çalışması da oldukça sessizdir ve en kısa sürede en fazlasütü alabilmenizi hedeflemektedir. Sahip olduğu 3 farklı emiş hızı ile konforlu ve kolay birşekilde sütünüzü sağarak saklayabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet
Ürün Özellikleri: Cildin sütle olan temasını önlemeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Emziren annelerin kullanımı için tasarlanmıştır. Göğüs ucunu kuru tutmaya ve tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur. Cildi korurken aynı zamanda nefes almasına da yardımcıdır. 2 yapışkan bandı sayesinde pedin kayması önlenebilir. Her beden için uygundur.Sonuç: Emziren annelerde, sütün ciltle temas ederek, tahriş olmasını önlemeye yardımcıdır.Kullanım Şekli: Pedi ambalajından çıkarın. Bantlarından açın. Bantlar altta ve üstte dışa bakacak şekilde sutyene yerleştirin. Sağlık için gerektiğinde pedi yenileyin. Her emzirme işlemi öncesi ve sonrası göğüsler temizlenmelidir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh Göğüs Ucu Koruyucu
Lansinoh Göğüs Ucu Koruyucu Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh Lanolin Göğüs ucu Kremi 10 ml
Ürün Özellikleri: Emziren annelerin, göğüs ucunda görülebilecek tahrişleri önleyebilme amacıyla geliştirilmiştir. Meme ucunda, emzirmeden kaynaklı meydana gelebilecek, tahrişi önlemeye ve yatıştırmaya çalışır. Sonuç: Emzirme dönemindeki annelerin,göğüs ucunda meydana gelebilecek tahrişleri önlemeye yardımcıdır. Kullanım Şekli: Emzirme öncesi veya sonrasında kullanım için idealdir. Hamileliğin otuz ikinci haftasından itibaren, güne bir kez kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh Lanolin Göğüs Ucu Kremi 40 ml
Ürün Özellikleri: Emziren annelerin, göğüs ucunda görülebilecek tahrişleri önleyebilme amacıyla geliştirilmiştir. Meme ucunda, emzirmeden kaynaklı meydana gelebilecek, tahrişi önlemeye ve yatıştırmaya çalışır. Sonuç: Emzirme dönemindeki annelerin,göğüs ucunda meydana gelebilecek tahrişleri önlemeye yardımcıdır. Kullanım Şekli: Emzirme öncesi veya sonrasında kullanım için idealdir. Hamileliğin otuz ikinci haftasından itibaren, güne bir kez kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh Latch Assist Göğüs Ucu Çıkartıcı
Ürün Özellikleri:  BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir. Düz veya içe dönük göğüs uçlarını geçici olarak düzeltir. Tek elle, hızlı ve kolayca kullanılabilir. Hijyen ve kolay taşıma için küçük bir kutusu vardır. Açıklama: Latch Assist™ Göğüs Ucu Çıkartıcı, başarılı emzirmenin ilk adımı olarak bebeğin memeyi doğru şekilde kavrayabilmesi için meme ucunu geçici olarak dışarı çeken basit bir araçtır. Kullanım Şekli:  Kullanmadan önce Latch Assist™ Göğüs Ucu Çıkartıcı'yı sıcak sabunlu suda yıkayıp durulayın ve sıcak havayla kurutun. Bebeği emzirme pozisyonuna getirdikten sonra ampulü hafifçe sıkın ve kalkanı meme ucunuzun etrafını da içine alacak şekilde meme ucunuza yerleştirin. Hava kaçmaması için kalkanı hafifçe cilde doğru bastırın. İstenen basıncı verecek şekilde ampulü yavaşça serbest bırakın. Meme ucu çıkana ve bebeğiniz memeyi kolayca tutabilene kadar tekrar edin. Ampulde biriken sütü atın. Kullandıktan sonra tekrar yıkayın, durulayın ve sıcak havayla kurutun. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh Manuel Süt Pompası Göğüs Pompası %0 BPA
Lansinoh Manual Göğüs Pompası %100 polipropilenden, anne sütünün saklanması için tercih edilen plastikten üretilmiştir. Eşsiz Comfort SealTM - korumaya yardımcı göğüs yastığı daha rahat ve etkili bir sağım yapmanızı sağlamaya yardımcı olur. Ergonomik sapı, hafif ve kompakt tasarımı tek elle kolaylıkla kullanılır ve güvenle taşınabilmesine olanak verir. Pompa sessizdir, kurulması ve temizlemesi kolaydır (bulaşık makinesinde yıkanabilir). Ambalajının içinde, pompanın yanısıra iki ekstra valf ve bir yedek silikon diyafram, iki saklama şişesi, şişe halkaları ve sızmayı önlemek için özel tasarlanmış kapatma diskleri bulunmaktadır.           Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lansinoh Ultra İnce Göğüs Pedi 60 lı
Ürün Özellikleri: Her bedene uygun bir yapıya sahiptir. Sütün cilt ile temasını önlemeye çalışır. Cildin sürekli nemli kalmasından kaynaklanabilecek tahrişi ve sızıntıyı önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kıyafetlerin leke olmasını da önlemeye çalışır. Yapışkan bantları sayesinde sabit kalır.  Sonuç: Göğüs ucunda sızansütün, cildi tahriş etmesini önlemeye yardımcıdır.  Kullanım Şekli: Emzirme işleminden önce ve sonra göğüslerin temizlenmesine dikkat edilmelidir. Hem gece hem de gündüz kullanımına uygundur. Ürünün bantlarını açtıktan sonra, bantlar alta ve üste bakacak şekilde, sütyene yerleştirilir. Gerektiğinde pedin yenilenmesi önerilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Lierac Phytolastil Gel 200 ml  (Çatlakları Önlemeye Karşı Etkili Jel)
LİERAC PHTYTOLASTIL JEL , çatlak önlemeye karşı etkili bir jeldir. Cildimizin yapıtaşları olan ve fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolajen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu vücutta çatlaklar oluşur. Çatlak görünümü ergenlik, kilo değişimi ve hamilelik gibi hormonal değişimlerin yaşandığı dönemlerde meydana gelir. PHYTOLASTIL, 35 yıldan beri nesilden nesile geçen lider çatlak karşıtı üründür. Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonlarını içeren PHYTOLASTIL, çatlak görüntüsünün ortaya çıkmasını engellemenin yanı sıra var olan çatlakların azalmasına da yardımcı olur. etkinliği on bir uluslararası deneyle kanıtlanmıştır. Ergenlik, Hamilelik ve Kilo Değişimleri %35 oranında bitkisel yeniden yapılandırma kompleksi içeren bu yağsız jel göğüs, karın, kalça ve basenlerde çatlakların ortaya çıkmasını engeller.   ETKİNLİK :  Bu jel özellikle çatlakların oluşumunu engellemeye yönelik seçkin bir botanik sinerji içerir. %35 Yeniden Yapılandırıcı Kompleks (aslan pençesi - sarmaşık - kırk kilit otu) LIERAC a özel flavanoid ve tannoidler yönünden zengin bu kompleks fibroblast hücreleri tarafından sentezlenen kolajen ve elastin liflerinin biyosentezini arttırır.   KULLANIM ŞEKLİ :  ►Çatlak oluşumuna meyilli bölgelere (göğüsler, karın, kalça ve basenler) masaj yaparak günde bir defa uygulayın. ►Uygulamaya hamileliğin 3 ayında başlayın ve doğumdan sonra ilk regl dönemine kadar devam edin. ►Sürekli kullanım, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.   SONUÇ :  Çatlakların ortaya çıkmasını engellemeye yardımcı olur. Klinik Çalışma: Uluslararası çalışmalarla 500 den fazla kadınla yürütülen 11 klinik araştırma ile onaylanmış, çatlaklar üzerinde engelleyici ve düzeltici etkinlik:   Hamile kadınların çatlak görünümünde belirgin azalma, vakaların %84 ünde* pozitif sonuçlar.   *Hamileliğin 3. ayından itibaren, doğumdan 1 ay sonrasında kadar PHYTOLASTIL JEL kullanan 48 hamile kadın ile birlikte yürütülen çalışma sonucu.     Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Mamsel Still Tee 200 gr Emziren Anne İçeceği
Ürün Bilgileri Mamsel Still Tee Emziren Anneler İçin Bitki Çayı, doğal yapısı ile emzirme sürecini yaşayan annelere yönelik olarak özel olarak hazırlanmış süt arttırıcı özelliği bulunan bir üründür. Yapısında bulunan bitkisel galaktagoglar ( süt arttırıcı) sayesinde süt oluşumunu sağlayan bezlerin çalışmasını sağlar, süt salgılayıcı özelliktedir. Doğum sonrasında anne vücudunda oluşan gaz sıkışmalarının (sancı) azaltılmasında önemli etkisi bulunur. Doğum sürecinde büyüyen uterusun doğum sonrasında kasılarak küçülmesini ve eski haline dönmesini sağlayan Oksitosin hormonunu aktifleştirir. Düşük kalorili bir anne içeceğidir. Annelerimizin emzirme dönemleri boyunca, salgıladıkları süt miktarını artırabilmeleri için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Formülünde, katkı maddesi veya herhangi bir kimyasal içerik bulunmaz. C vitamini içerir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Mustela Stretch Marks Prevention Cream 150 ml (Çatlak Kremi)
ÖZELLİKLERİ Hamileler ve yeni anneler için özel olarak formüle edilmiş, Mustela Çatlak Öncesi Kremi, doğal aktif içeriklerin yenilikçi bileşimi sayesinde çatlakların oluşumunun önlenmesine yardımcı olur: Patentli aktif içerik Avokado Peptidleri sayesinde ciltteki gerginlik hissini rahatlatır, cilt elastikiyetinin güçlenmesini destekler ve cildin yumuşamasını ve rahatlamasını sağlar. Karaçam ağacının özlerinden elde edilen çatlak önlemeye yardımcı patentli aktif içerik Galactoarabinactan ile esnekliği destekler, cildi yumuşak tutar.  Balmumu ve Shea Yağı cildi besler ve nemlendirir. Cilde yumuşaklık verir. Bebek Dostudur. Hipoalerjenik formül Hamilelik döneminde kullanımı şüpheli bulunan hiçbir içeriği İÇERMEZ !  %0 Paraben, Phthalate, Phenoxyethanol, Bisphenols A ve S, Kafein ve Alkol KULLANIM ÖNERİSİ Çatlak Öncesi Kremi, hamileliğin ilk ayından itibaren ve doğumdan 3 ay sonraya kadar kullanınız. Sabah ve akşam karın bölgesine, göğüslere, kalçalara ve bacağın üst kısmına uygulayarak, tamamen emilene kadar masaj yapın. Zengin yapısı kolayca ve hızlı bir şekilde ciltte emilir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Philips Avent SCF152/01 Niplette Tekli Göğüs Ucu Çıkartıcı
PHILIPS AVENT NIPLETTE TEKLİ GÖĞÜS UCU ÇIKARTICI İçe dönük göğüs uçları için basit bir çözüm. Düz veya içe dönük göğüs uçları, emzirmek isteyen kadınlar için potansiyel bir sorun olabilir. Niplette, nazik vakum yoluyla göğüs ucunu küçük, plastik, yüksük benzeri hazneye çeker. Cerrahi değildir, nazik vakum kullanır, Birkaç haftalık sürekli kullanım sonunda, göğüs ucu dik duracaktır. Hamile kalmadan önce kullanılması daha idealdir. Yine de, kalıcı düzeltme sağlamak için hamileliğin ilk altı ayında da kullanabilirsiniz. Doğuştan olmayan, yakın zamanda meydana gelen göğüs ucu dönmesi, Niplette kullanılmadan önce bir doktor tarafından muayene edilmelidir. Hamileliğin son üç ayında kullanılması önerilmez. Klinik olarak kanıtlanmış Niplette: içe dönük göğüs uçlarının düzeltilmesi için cerrahi olmayan bir araçtır. İçe dönük veya düz göğüs uçları için kullanılır Niplette, kalıtsal nedenlerden veya ergenlik döneminde ortaya çıkan içe dönük göğüs uçlarını düzeltilmesi için mükemmel bir çözümdür. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Philips Avent SCF156/00 Small Göğüs Ucu Koruyucu 2'li (15 mm)
AVENT Göğüs Ucu Koruyucuları kağıt inceliğinde, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır ve acıyan veya çatlak göğüs uçlarını korur. Bebeğinizin göğsünüzle daha çok temas kurabilmesi için kelebek şekillidirler. Bebeğiniz teninizi ve kokunuzu hissetmeye devam ederek emerken anne sütünün çoğalmasını temin eder. Göğüs uçlarınız iyileştiğinde ise kolayca göğsünüze döner. Küçük ve standart olmak üzere 2 bedeni mevcuttur.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Philips Avent SCF156/01 Standart Göğüs Ucu Koruyucu 2'li (21 mm)
AVENT Göğüs Ucu Koruyucuları kağıt inceliğinde, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır ve acıyan veya çatlak göğüs uçlarını korur. Bebeğinizin göğsünüzle daha çok temas kurabilmesi için kelebek şekillidirler. Bebeğiniz teninizi ve kokunuzu hissetmeye devam ederek emerken anne sütünün çoğalmasını temin eder. Göğüs uçlarınız iyileştiğinde ise kolayca göğsünüze döner. Küçük ve standart olmak üzere 2 bedeni mevcuttur.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Philips Avent SCF254/30 30'lu Göğüs Pedi
PHILIPS AVENT GÖĞÜS PEDİ , Sadece meme ve sutyen arasına pedi yerleştirin.  Giysinizin altında görünmez olacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni Göğüs Pedi giysinizde sızıntı ve görünür işaretler önlemek için tasarlanmıştır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Philips Avent SCF330/60 Natural Manuel Göğüs Pompası
Philips Avent Manuel Göğüs Pompası, daha rahat sağma pozisyonu sunar. Bu pompayı kullanırken tüm anne sütünün biberona aktığından emin olmak için öne eğilmenize gerek yoktur. Süt akışını harekete geçiren yumuşak ve rahat masaj başlığı vardır.  Pompayla beraber bebeğin anne sütünü ve biberon mamasını kolayca emmesini sağlayan doğal şekilli emzik de verilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası
PHILIPS AVENT NATURAL ELEKTRONIK GÖĞÜS POMPASI, Daha fazla konfor, daha fazla anne sütü Konforlu ve rahat olduğunuzda sütünüz daha kolay akar. Bu yüzden bu zamana kadarki en konforlu göğüs pompamızı yarattık: Öne eğilmeden rahatça oturun ve yumuşak masaj yastığımızın süt akışınızı nazikçe uyarmasına izin verin. Benzersiz tasarım sayesinde daha rahat pompalama pozisyonu Göğüs pompasının benzersiz tasarımı dik oturduğunuzda bile sütünüzün göğsünüzden doğrudan biberona akmasını sağlar. Böylece pompalama sırasında, sütünüzün biberona akması için öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar. Nazik uyarma modu ve 3 pompalama ayarı sunar Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde akması için 3 pompa ayarı arasında seçim yapın. Rahatlatıcı etkili yumuşak masaj başlığı Masaj başlığımızın yeni kadifemsi dokusu, cildinizi rahatlaması ve süt akışınızın nazikçe uyarılması için rahatlatıcı etki sağlar. Pompalama sırasında, doğal süt akışı ve kanıtlanmış verimlilik için bebeğinizin yaptığı hareketi nazik şekilde taklit eder. Yumuşak masaj başlığı, annelerin büyük bölümüne rahatça uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Doğal kavrama için Natural biberon ve biberon emziğiyle birlikte gelir Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. Kompakt, hafif tasarım, Göğüs pompasının kompakt tasarımı, kolay tutma ve rahatça göğse yerleştirilmesini sağlar. Küçük ve hafif ünite sağım yaparken rahat erişim için kolayca yerleştirilebilir. Hareket halinde ve saklamada kolaylık için tüp kolayca ünitenin etrafına sarılabilir. Ayrıca hareket halinde kolayca pille kullanılabilir. Kolayca öğrenilebilen montaj. Görsel olarak kolayca eşleşen parçalar, Kolayca öğrenilebilen montaj için görsel olarak kolayca eşleşen parçalar. Diğer Philips Avent Natural besleme ürünleriyle uyumludur Bu göğüs pompası Classic biberonlar ve süt saklama kapları dahil olmak üzere Philips Avent ürün serisindeki diğer besleme ürünleriyle birlikte kullanılabilir. Philips Avent ayrıca daha uzun süre emzirmenize yardımcı olmak ve daha rahat etmenizi sağlamak için geniş bir göğüs bakım aksesuarları yelpazesi sunar. Daha az sayıdaki parça sayesinde kolay temizleme, Daha az sayıdaki parça sayesinde kolayca temizlenir. Sütünüz hiç bir zaman tüp sistemi ve baz ünitesiyle temas etmez. Elektrikli parçalar dışındaki tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Tek düğmeye basarak kolay kullanım, Tek elektrikli göğüs pompası sık süt pompalayan ve zahmetsizce tek düğmeye basarak süt sağabilmeye önem veren anneler için idealdir.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Sebamed Çatlak Giderici Krem 200 ml
Cildin asit mantosunun doğal bariyer fonksiyonunu destekler ve korur. Sağlıklı ciltte olduğu gibi, 5.5 pH değeri taşır. ÖZELLİKLERİ Gebelik sırasında oluşan gerilme izlerini önlemeye ve azaltmaya yardım eder. Bağ dokusunun onarımına destek olur, cilde etkili bakım ve koruma sağlar. Bağ dokusu yapısının, fazla zarar görmeden vücut hacim değişimine daha iyi uyum sağlamasına yardımcı olur. Sonogramlarla uyumludur, giysilerde leke oluşturmaz. Benzersiz TRIPLE SOFT formülüne sahiptir; avokado ve shea yağı ile centella asiatica özü ve peptid içerir. Paraben, mineral yağlar, filalat, alkol, bisfenol (BPA) ve hayvani etken madde içermez. KULLANIM ALANI Gebelik sırasında oluşan gerilme izleri için tasarlanmıştır. Gebelik, doğum sonrası, obezite, diyet ve strese bağlı durumlarda, gerilme izi tedavisi ve önlenmesi için kullanılabilir. Ayrıca obezite, mezoterapi, liposuction, meme büyütme ile küçültme girişimlerinde gerilme izlerinin önlenmesine yardım eder. Masaj kremi olarak da kullanılabilir. Meme, karın, kalça, baldırlar gibi hassas bölgelerdeki cilt için kullanımı uygundur. Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. İÇERİKLERİ Aqua, Persea gratissima oil, Glycerin, Cetearyl Olivate, Pentylene Glycol, Butyrospermum parkii butter, Sorbitan Olivate, Cetyl Palmitate, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Coco Glucoside, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium Citrate, Parfum Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 28 (1 Sayfa)