Bebek & Anne ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Alt Açma Örtüsü - Tek Kullanımlık 10 Adet (Pratikser)
Alt Açma Örtüsü - Tek Kullanımlık 10 Adet (Pratikser)   Ürün Adı: Alt Açma Örtüsü - Tek Kullanımlık 10 Adet (Pratikser) Ürün Markası: Pratikser Ürün Boyutu: 50x65 cm Özet Bilgi: Bebekler için alt açma örtüsü Ürün Faydaları:  ·      Tek Kullanımlık Çarşaf, %100 Selüloz ve Polietilenden üretilmiştir. ·      Çift katmanlıdır, alt katmanı polietilen, üst katmanı selüloz kağıttır. ·      Sıvı geçirmez özelliktedir. ·      Yumuşak dokuludur. ·      Doğada kolayca çözünebilir. ·      Estetik görünüme sahiptir. ·      Pratik ve oldukça kullanışlıdır. ·      Ekonomiktir. ·      Laminasyonludur. ·      Perforelidir, kolayca koparılabilir. ·      Evde, seyahatte, alışverişte kısacası heryerde bebeğinizin altını değiştirirken kullanabileceğiniz pratik ve hijyenik alt temizleme örtüsü Kullanım Şekli: Gerekli zemin üzerinde rahatça kullanabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr
Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr Ürün Özellikleri: Anne sütünün yetersiz geldiği, annenin birtakım sebeplerle bebeğini emzirememesi durumunda kullanılabilir veya ek gıda olarak kullanılabilir. Bebeğin doğumundan itibaren 6. ayına kadar kullanılabilir. Su ile hazırlanan bir biberon mamasıdır.Sonuç: Sıfır- altı aylık bebeklerin beslenmesine yardımcıdır.Kullanım Şekli: Mamayı hazırlarken, kullanma mutlaka kullanma talimatlarına uymalısınız. Yaklaşık on dakika kaynatıp ılıttığınız suyun içine mamayı ilave ederek, iyice karıştırınız. Mamanın ılıklığını, bilek içinizde test edebilirsiniz. Mamayı hazırlarken, ürünün kendi ölçeğini kullanmaya dikkat edin. 30 ml su için, 1 ölçek mama önerilir.İçerik: Yağ, protein ve mineraller içeren bir formüle sahiptir.Bebeğiniz için en faydalı besin anne sütüdür, ilk altı ay bebeğe sadece anne sütü verilmelidir. Zaten her anne de, bebeğini kendi sütü ile beslemek ister. Bebeğin sağlıklı fiziksel ve ruhsal gelişimi açısından anne sütünün önemi çok büyüktür.Normal şartlarda bebeğe sadece anne sütü verilmelidir. Ancak, anne sütünün gelmediği, az olduğu veya bazı sebeplerle bebeğin anne sütü alamadığı özel durumlarda Milupa Aptamil devam sütü 1 yardımınıza yetişecektir. Ürün, biberon mamasıdır. Anne sütü yetersizse bebeğin anne sütüne ek olarak alabileceği gibi, tek başınada kullanılabilir. Doğumdan başlayarak bebeğinizin 6. Ayına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz mama, prebiyotik lifler,nükleotid ve Lcp içermektedir. Ürün 1200 gram olan formu sayesinde uzun bir kullanım süresine sahip olmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır. Doğumdan itibaren 6. ay dolana kadar kullanılan başlangıç biberon mamasıdır. İçerdiği lif karışımı patentlidir.Milupa Aptamil serisinde bulunan özel prebiyotik lifkarışımı etkinliği klinik olarak kanıtlanmış tek patentli lif karışımıdır. Bebeğiniz için en ideal beslenme şekli anne sütüdür ve hiçbir beslenme anne sütünün yerini tam olarak tutamaz, ancak bazen bazı rahatsızlıklar, ya da bebekle annenin bir arada olamayışı gibi nedenler sonucu bebeğinizi biberon mamalarıyla beslemeniz gerekebilir. Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz. Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 2 Devam Sütü 1200 gr
SON KULLANMA :08/2019 Bebekler, büyümeye başladığında daha fazla hareketlenirlerve enerji ihtiyaçları artar, ayrıca sürekli bir şeyleri ağızlarına götürmeyebaşlarlar böylelikle hastalıklara dadaha açık hale gelebilirler. 6. Aydan itibaren annenin sütünde de azalma görülebilirdışarıdan bir mama desteğiyle bebeğinizi doyurmaya yardım edebilirsiniz. Ancak 2 yaşına kadar anne sütüne devam etmenizi uzmanlar önermektedir. Bebeklerde, 6. aydan itibaren 9. ayın sonuna kadarkullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütüne, ek gıdalara ilave olarak, ya da tek başınakullanılabilir. Mama, İmmunofortis ve nükleotid ilavelidir. İçeriğinde vitamin, demir, karbonhidrat, protein bulunur. Patentli lif içerir. Bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra daha fazladesteğe ve beslenmeye ihtiyaç duyar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 2 Devam Sütü 1200 gr 3'lü Paket
Aptamil 2 devam Sütü 1200 gr 3'lü Paket Bebekler, büyümeye başladığında daha fazla hareketlenirlerve enerji ihtiyaçları artar, ayrıca sürekli bir şeyleri ağızlarına götürmeyebaşlarlar böylelikle hastalıklara dadaha açık hale gelebilirler. 6. Aydan itibaren annenin sütünde de azalma görülebilirdışarıdan bir mama desteğiyle bebeğinizi doyurmaya yardım edebilirsiniz. Ancak 2 yaşına kadar anne sütüne devam etmenizi uzmanlar önermektedir. Bebeklerde, 6. aydan itibaren 9. ayın sonuna kadarkullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütüne, ek gıdalara ilave olarak, ya da tek başınakullanılabilir. Mama, İmmunofortis ve nükleotid ilavelidir. İçeriğinde vitamin, demir, karbonhidrat, protein bulunur. Patentli lif içerir. Bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra daha fazladesteğe ve beslenmeye ihtiyaç duyar. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 3 Devam Sütü 1200 gr
Aptamil 3 Devam Sütü 1200 gr Milupa Aptamil 3 Devam Sütü, bebeklerin 9. aydan itibarenkullanımına uygun devam sütüdür. Anne sütüne ilave olarak, ya da tek başına kullanılabilir. Bebeğinizin seveceği devam sütü, immunofortis ve nükleotid ilavelidir. Biberon ya da bardak yardımı ile bebeğe verebilirsiniz. Üründe içeriğinde vitamin, demir, karbonhidrat, protein bulunur. Pek çok bebeğin sevebileceği bir mamadır. Devam sütü özelliği ile değişik mamalar hazırlamak için de kullanabilirsiniz. IMMUNOFORTIS içermektedir. Milupa Aptamil 3 Devam Sütü Mama, kalsiyum, vitamin ve mineraller içermektedir. Bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra daha fazladesteğe ihtiyaç duyar.   Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 3 Devam Sütü 1200 gr 3'lü Paket
Aptamil 3 Devam Sütü 1200 gr 3'lü Paket Milupa Aptamil 3 Devam Sütü, bebeklerin 9. aydan itibarenkullanımına uygun devam sütüdür. Anne sütüne ilave olarak, ya da tek başına kullanılabilir. Bebeğinizin seveceği devam sütü, immunofortis ve nükleotid ilavelidir. Biberon ya da bardak yardımı ile bebeğe verebilirsiniz. Üründe içeriğinde vitamin, demir, karbonhidrat, protein bulunur. Pek çok bebeğin sevebileceği bir mamadır. Devam sütü özelliği ile değişik mamalar hazırlamak için de kullanabilirsiniz. IMMUNOFORTIS içermektedir. Milupa Aptamil 3 Devam Sütü Mama, kalsiyum, vitamin ve mineraller içermektedir. Bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra daha fazladesteğe ihtiyaç duyar.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 3 Devam Sütü 900 gr
SON KULLANMA TARİHİ:13/08/2018 Bebeklerin 9. aydan itibaren kullanımına uygun devamsütüdür. Anne sütüne ilave olarak, ya da tek başına kullanılabilir. Aptamil devamsütü immunofortis ve nükleotid ilavelidir. Milupa yıllardır, dünyada pek çok ülkede mamalarını bebeklere sunmaktadır. Bebeğin büyümesine uygun olarak farklı içerik ve farklı tatlar içeren formülleriyle biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları, anne için ve bebek için bitki çayları tasarlamaktadır. Ürünün içeriğindevitamin, demir, karbonhidrat, protein bulunmaktadır. IMMUNOFORTIS içeren mama, biberon mamasıdır. Mamayı bebeğinize biberonla, bardakla ya da içinde bulunduğu aya uygun olan damlatmaz özellikli bardaklarla verebilirsiniz. Nükleotid içeren mama bebeğinizin 9. ayından itibaren kullanıma uygundur. Anne sütü ve ek gıdaya ilave olarak kullanılabilir. Milupa Aptamil 3 Devam Sütü Mamaanne sütü alan ya da alamayan bebeklere ek gıdalara ek olarak verilebilir. Ek gıdalara geçildikten sonra bile bebeğiniz süt veya devam sütleri içebilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 4 Çocuk Sütü 1200 gr
Aptamil 4 Çocuk Sütü 1200 gr Özellikleri: Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü, 1 yaşından sonra kullanılan, özel olarak geliştirilmiş çocuk sütüdür.Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü, dünyayı keşfetmeye çalışırken daha fazla güce ve besinsel desteğe ihtiyacı olan büyüyen bebeğiniz ve çocuğunuz için hazırlanmıştır.1 yaşından sonra çocuklar sosyalleşmeye ve çevreyle etkileşimin sonucu olarak daha sık hastalanmaya başlarlar.Özellikle bu dönemde Aptamil Junior Çocuk Sütü çocuğunuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeyi destekler, anne sütü ile başlayan korumayı devam ettirir.Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü, çocuğunuzun bağışıklık sistemini doğal olarak güçlendiren tek formüldür.IMMUNOFORTIS ile bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak desteklemeye devam eder. IMMUNOFORTIS Nedir? Patentli özel bir prebiyotik lif karışımıdır!Sadece Aptamil'de bulunur!Bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 4 Çocuk Sütü 1200 gr 3'lü Paket
Aptamil 4 Çocuk Sütü 1200 gr 3'lü Paket Özellikleri: Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü, 1 yaşından sonra kullanılan, özel olarak geliştirilmiş çocuk sütüdür. Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü, dünyayı keşfetmeye çalışırken daha fazla güce ve besinsel desteğe ihtiyacı olan büyüyen bebeğiniz ve çocuğunuz için hazırlanmıştır. 1 yaşından sonra çocuklar sosyalleşmeye ve çevreyle etkileşimin sonucu olarak daha sık hastalanmaya başlarlar. Özellikle bu dönemde Aptamil Junior Çocuk Sütü çocuğunuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeyi destekler, anne sütü ile başlayan korumayı devam ettirir. Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü, çocuğunuzun bağışıklık sistemini doğal olarak güçlendiren tek formüldür. IMMUNOFORTIS ile bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak desteklemeye devam eder.  IMMUNOFORTIS Nedir? Patentli özel bir prebiyotik lif karışımıdır! Sadece Aptamil'de bulunur! Bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil Çocuk 5 Devam Sütü 900 gr
Son Kullanma Tarihi: 01/09/2018 Aptamil Çocuk 5 Devam Sütü 900 gr Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Enfant (Çocuk) Spf50 Sprey 200 ml Güneş Losyonu
AVENE SPRAY ENFANT SPF50+ 200 ML ÇOÇUKLAR İÇİN ÇOK YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUMA SPREYİ -İz bırakmaz -Paraben içermez. -Parfüm içermez. Çoçukların hassas cildi için  özel formüle çok yüksek faktörlü güneşten korunma UVA ve UVB ışınlarına  karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce yeterli miktarda ürünü uygulayın.Güneşten koruyucu kullanımını sık sık tekrarlayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Lait Enfant Spf50 250 ml (Çocuk Güneş Sütü)
AVENE LAIT ENFANT SPF 50+ 250 ML ÇOÇUKLAR İÇİN ÇOK YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUMA LOSYONU İz bırakmaz. Parfüm içermez. Paraben içermez. Çoçukların hassas ciltleri için özel formüle edilmiş çok yüksek faktörlü güneşten korunma.UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce ürünü bolca uygulayın.Sık sık tekrarlayın. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Reflexe Solaire Enfants (Çocuk) Spf50 30 ml
Çocukların hassas cildi için çok yüksek koruma Parfüm içermez. Suya dayanıklı. Silikon içermez.UVA- UVB'ye karşı etkili koruma sağlar  Fotostabil özelliğe sahiptir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Göğüs Ucu Bakım Kremi 30 ml
BABE GÖĞÜS UCU BAKIM KREMİ Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki tahriş oluşumunu en aza indirmenize yardımcıdır.Göğüs uçlarını nemlendirerek, korumaya, cildi yenilemeye ve rahatlatmaya yardım eder. İçerik : Ebegümeci , calendula ve E vitamini içerir. Kim için : Tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanım Şekli : Temiz ve kuru bölgeye hafif masajla uygulayınız. Emzirme öncesi göğüs ucunu su ile yıkayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Duş Yağı 200 ml
BABE OIL SOAP / BABE PEDİATRİK EMOLIENT YIKAMA YAĞI , Bebeklerin ve çocukların atopik cilt iltihabına karşı günlük hijyen sağlar. Cildi korur, temizler ve yumuşatır. Omega 3 ve 6 içeriğiyle cildin nem seviyesini yeniler ve hızla rahatlama sağlar. Bebeklerin cildi, dış etkenlere karşı savunmasızdır. Ciltleri çok çabuk etkilenip, tahriş olabilir, kuruyabilir. Bebek cildine uygulanacak tüm uygulamaların ve kullanılacak tüm ürünlerin dikkatle ve özenle seçilmesi gerekir. Tahriş olmuş, kuru ve aşırı kuru bebek ve çocuk cildi için uygundur. Koruyucu madde içermez. Alkolsüzdür, hipoalerjenik kokulara sahiptir. Cilt ile uyumu yüksektir. Alerji riski minimumdur. İçerik : Sweet Almond 20.0%, Blackcurrant 1.0%, Vitamin F 1.0%, Vitamin E 0.25% Kim için : Kuru ve atopık ciltler içindir. Tahriş olmuş, kuru ve aşırı kuru bebek ve çocuk cildi için uygundur. Bebeğinize günlük temizlik sağlarken tahriş olan cildini de onarmaya ve beslenmeye yardım eder. Kullanım Şekli : Doğrudan veya yumuşak bir bebe süngeri yardımıyla cilde uygulayın. Uygulamadan sonra iyice durulayın. Tamamlayıcı ürün olarak BABE PEDİATRİK EMOLIENT KREM ve BABE PEDİATRİK PİŞİK KREMini kullanabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan 200 ml
BABE PEDİATRİK EKSTRA YUMUŞAK ŞAMPUAN Bebekler ve çocuklar için günlük kullanım şampuanıdır. Saçlara yumuşaklık, parlaklık verir. Saç derisini ve saçı hassas bir şekilde temizler. Gözleri yakmaz. Babe, hem sizin hem de bebeğinizin farklı ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Yıllardır, pek çok kişi kendi ve bebekleri için güvenle ve memnuniyetle Babe ürünlerini kullanmaktadırlar.Bebekleriniz ve küçük çocuklarınız için etkili bir temizleme sağlamaya yardımcıdır, cildini kurutmaz, zarar vermez, saçlarında  ipek gibi bir yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. İçerik : Panthenol 1.0%, Hair Conditioners 1.0% , Baby-Care Complex 0.5% (Calendula, Mimosa and Aloe Vera) Kim için : Tüm bebek ve çocuklar kullanabilir.  Kullanım şekli : Önceden ıslatılmış saça uygulayınız.Hafif masaj yaparak durulayınız. Hergün rahatlıkla bebeğinizi yıkayabilirsiniz.      Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Güneş Koruyucu Sprey Spf50 200 ml
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf50 Sprey çok yüksek koruma etkisi ile bebek ve çocukların güneş koruması için ideal bir yardımcıdır. Çok yüksek koruma ile birlikte yüksek toleransa sahiptir. UVA ve UVB ışınlarının bebek ve çocuk cildine etki etmesine izin vermez. Cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. İçerdiği bitkisel filtreler sayesinde çok yüksek ve doğru koruma sağlamaya yardımcı olur. Babe güneş koruyucu Spf50 Sprey suya dayanıklı yapıya sahiptir. Ayrıca hipo alerjeniktir. Kesinlikle koruyucu ve parfüm gibi içerikleri mevcut değildir. Ph değeri 7,5 dur. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200 ml
  BABE PEDİATRİK KONAK ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN ,  Saç derisinde pullanma arttıkça, kızarıklık da artar. Konak yetişkinlerde görülen kepeğe benzer. Genetik yapı, alerji gibi durumlar konağa neden olabilir. Saçlarını temizleyerek, korumaya yardım eder. Saç derisinin bakımını sağlamaya ve korumaya yardımcı olur. Saçları temizleyerek, yumuşatmaya ve parlatmaya yardımcıdır.Konaklanmanın giderilmesini sağlayarak pullanmayı önler.Saçın ve saç derisinin hassas bir şekilde bakımını sağlar. Saçtaki konağı gidermeye ve yeni oluşumları engellemede yardımcı olur. İçerik : undesilik asit  4.0% , saç kremi 2.2% , kalendula 1.0% , salisilik asit 0.5%, Pantenol B5 vitaminleri içerir. Kim için : Tüm bebek ve çocuklar kullanabilir.  Kullanım Şekli : Önceden ıslatılmış saça hafif masaj yaparak uygulayınız. Saçta birkaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. Haftada 2-3 kez kullanımı tavsiye edilir. Gözle temasından kaçınınız. Tamamlayıcı ürün olarak BABE PEDİATRİK NEMLENDİRİCİ VÜCUT SÜTÜNÜ kullanabilirsiniz    Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü 500 ml
BABE PEDİATRİK NEMLENDİRİCİ VÜCUT SÜTÜ Bebek ve çocukların günlük bakımı için hafif yapılı vücut sütüdür.Kokum yağı içeriği ile cildin koruyucu özelliğini desteklemeye ve devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.Kolay kullanım ve hızlı emilim sağlar. Cildin bakımını sağlayarak, nemlendirmeye ve cildi besleyerek,bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. İçerik : kokum  yağı 1.0%, kadife çiçeği 0.5% ,bebek koruma kompleksi 0.5% (kalendula, mimoza ve aloe vera) , matrıcarıa 0.5% , vitamin E 0.25% bulunur.. Kim için : Tüm bebek ve çocuklarda kullanılabilir. Kullanım Şekli : Tamamen emilene kadar nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Tamamlayıcı ürün olarak , BABE PEDİATRİK  İNTİM HİJYEN JELİ , BABE NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMini kullanabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
BABE PEDİATRIK NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ bebeğin hassas yüzünde kullanarak cildini yumuşacık yapacak, ciltte rahatlama ve yatışma sağlayarak kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardım edecektir. Bazen kuru cilt bebekte kaşıntı yapar ve derdini anlatamayan bebeğiniz huzursuz bir şekilde ağlar. Uygun bir ürün kullanarak cildinin bakımı yapılmalıdır. Cildin dış etkenlerden korunması için lipitlerden oluşan bir bariyere ihtiyacı vardır. Bu lipitler azalmaya başladığında cilt savunmasız kalır. Doğal lipitlerin yeniden oluşması zordur. Mutlaka dışarıdan destek alınarak lipitlerin yeniden oluşması ve korunması sağlanmalıdır. Kuruyan cilt, kaşınmaya başlar, kaşındıkça tahriş olur ve gittikçe kötüleşir. Kuruluğu giderilmeyen cilt gittikçe daha fazla kurur ve alerjik oluşumlar görülebilir. Özellikle bebek ve çocuk cildi yapısı gereği, narin ve hassastır, özel bir bakım ve koruma ister. İçerik : kokum yağı 1.00% , bebek koruma kompleksi 0.50% , papatya 0.50% , E vitamini 0.25%  Kim için : Tüm bebek ve çocuklarda kullanılabilir.  Kullanım : Bebeğin temiz ve kuru cildine nazik bir şekilde masaj yaparak tamamı emilinceye kadar uygulayabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Su Bazlı Pişik Kremi 100 ml
BABE PEDİATRİK SU BAZLI PİŞİK KREMİ tahriş olmuş, pişik olmuş ciltler için kullanılır. Özellikle bebek ve çocuklar için su bazlı pişik önleyici ve tedavi edici üründür. Bileşimindeki aktif maddeler yardımı ile cildi yatıştırma ve yumuşatma etkisine sahiptir. Ayrıca nemlendirici ve besleyici özelliği de bulunmaktadır. Kullanımı cildin koruyucu bariyer tabakasının daha güçlü olmasına ve pişik gibi cilt sorunlarının oluşmamasına destek olmaktadır.Ciltte tahrişe neden olan bakteri ve kirleri izolize eder, kızarıklığı yatıştırır. Cildin skatrizasyonunu hızlandırmaya yardımcı olur.Yenileyici özelliğe sahiptir. Parfüm içermemektedir.Yüksek tolerans gösterir.Dermatolojik ve pediatrik testlerden geçmiştir. İçerik : çinko oksit 10.00% , titanyum dioksıt 2.00% , pantenol 1.50% , kaprıl-oıl glısın 1.00% , boswellıa serrata 1.00% , karite çiçeği 1% , şamdan çiçeği 0.50% , allantoın 0.25%  Kim için : Tüm bebekler ve çocuklar kullanabilir. Kullanım Şekli:Her bez değişiminde, temizlenmiş ve kurulanmış cilde, ince bir tabaka halinde uygulayınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 1 400 gr Keçi Sütü Bazlı Devam Sütü
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ BEBEK MAMASI 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için formülize edilmiştir. * Özel formülü ile keçi sütündeki yüksek konsantrasyonlarda bulunan nükleotidler birleştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin kaynağı olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Baby Goat ® Bebek Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız (40-45 °C'ye kadar). Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Baby Goat ® bebek maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. Her 30 ml su için 1 ölçek (4.3g) toz ilave ediniz. Bebek sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz.   BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınız. SAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Açmış olduğunuz kutunun kapağını her kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin olunuz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız.      Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 2 400 gr Keçi Sütü Bazlı Bebek Maması
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ DEVAM SÜTÜ 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Yüksek oranlarda keçi sütü yağ oranlarını ihtiva eder.* 6 ay ve üstü bebeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal bir besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Bebek Keçi ® Devam Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon ya başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. (40-45 °C ye kadar) İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız. Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Bebek Goat ® , devam maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon ya içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. 30 ml su için 1 ölçek (4.3 g) toz ilave ediniz. Devam sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz. BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ya ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınızSAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Gelen kutunun kapağını Açmış ona kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin dinlemeniz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 3 400 gr Keçi Sütü Bazlı Bebek Maması
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ DEVAM SÜTÜ 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Yüksek oranlarda keçi sütü yağ oranlarını ihtiva eder.* 6 ay ve üstü bebeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal bir besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Bebek Keçi ® Devam Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon ya başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. (40-45 °C ye kadar) İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız. Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Bebek Goat ® , devam maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon ya içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. 30 ml su için 1 ölçek (4.3 g) toz ilave ediniz. Devam sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz. BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ya ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınızSAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Gelen kutunun kapağını Açmış ona kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin dinlemeniz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 1 500 gr (Bebek Sütü)
Bebelac 1 Bebek Maması, bebeğinizin doğumundan itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek bebek sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 1 ürününün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : Doğumdan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 1 900 gr Devam Sütü
Bebelac 1 900 gr Devam Sütü Bebelac 1 Bebek Maması, bebeğinizin doğumundan itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek bebek sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur.Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur.İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur.Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır.Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar.Bebelac 1 ürününün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır.Kullanım yaşı : Doğumdan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 2 900 gr Bebek Sütü (6. Aydan İtibaren)
Bebelac 2 Bebek Maması, bebeğinizin 6. ayından itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 2 devam sütünde bebeğinizin gelişimi ve ihtiyaçlar çerçevesinde mamada bulunan demir, vitamin ve mineral içeriği yükseltilmiştir. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 6. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 2 Devam Sütü 500 gr
Bebelac 2 Bebek Maması, bebeğinizin 6. ayından itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 2 devam sütünde bebeğinizin gelişimi ve ihtiyaçlar çerçevesinde mamada bulunan demir, vitamin ve mineral içeriği yükseltilmiştir. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 6. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 3 500 gr (Bebek Sütü)
Bebelac kaşık mamaları,  sağlıklı bir gelişim için besleyici içeriğiyle süt ve tahıl bazlı ek gıdalardır. Bebelac Sütlü İrmikli Ballı Kaşık Maması da Bebelac kaşık mamaları serisinin besleyici ürünlerinden biridir. İçeriğindeki süt, anne sütüne yakın protein dengesindedir. Bebeğin büyümesiyle beraber fiziksel aktiviteleri de artacağından buna uygun olarak ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamaya yardımcı olacak besinler içerir. İçeriğinde bulunan irmik tokluk hissi yaratır. İrmik, bal ve sütün lezzetli karışımı iştahı olmayan bebeklerde bile işe yarayacaktır. Yarattığı tokluk hissiyle bebeğinizin uyku kalitesini arttıracaktır. İçeriğinde katkı maddesive tatlandırıcı bulunmamaktadır. İstenildiği takdirde günde 2 - 3 defa verilebilir. Tüm Bebelac Kaşık Mamaları Avrupa Birliği Standartları ına uygun olarak üretilmiştir.  Kullanım yaşı : 5. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 3 900 gr Bebek Sütü (9. Aydan İtibaren)
Bebelac 3 900 gr Bebek Sütü (9. Aydan İtibaren) Bebelac 3 Bebek Maması, bebeğinizin 9. ayından itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur.Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur.İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur.Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır.Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır.Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar.Bebelac 3 devam sütünde bulunan demir ve D vitamini bebeğinizi anemi riskinden korur.Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır.Kullanım yaşı : 9. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 4 ( junior ) 500 gr Devam Sütü
Bebelac 4 Bebek Maması, bebeğinizin 1 yaşından itibaren kullanılabilecek çocuk sütüdür. Bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak enerji ve mineral kaynağına sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 4 çocuk sütü vitamin ve mineral açısından zengin içeriği ile bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur. İçeriğiyle, bebekler için çok önemli olan bir enerji kaynağıdır. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 1 yaşından itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 4 Junior 900 gr Çocuk Sütü
Bebelac 4 Bebek Maması, bebeğinizin 1 yaşından itibaren kullanılabilecek çocuk sütüdür. Bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak enerji ve mineral kaynağına sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 4 çocuk sütü vitamin ve mineral açısından zengin içeriği ile bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur. İçeriğiyle, bebekler için çok önemli olan bir enerji kaynağıdır. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 1 yaşından itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac Gold 1 Devam Sütü 900 gr
0-6 Aylık Bebekler İçin Başlangıç Sütü Anne sütü bebekler için en iyisidir.Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bebelac Gold 1 bebeğe anne sütü verilemediği durumlarda,yetkili sağlık çalışanının önerisi ile doğumdan itibaren 6.ayın sonuna kadar kullanılabilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac Gold 2 Devam Sütü 900 gr
6 Aydan İtibaren Bebekler İçin Devam Sütü, Anne sütü bebekler için mucizevi ve temel bir besindir. Bu yüzden bebeğinizi 2 yaşına kadar, katı gıdalarla birlikte mümkün olduğunca anne sütü ile beslemeniz önerilir. Bebelac Gold 2 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac Gold 3 Devam Sütü 900 gr
9 Aydan İtibaren Bebekler İçin Devam Sütü, Anne sütü bebekler için mucizevi ve temel bir besindir. Bu yüzden bebeğinizi 2 yaşına kadar, katı gıdalarla birlikte mümkün olduğunca anne sütü ile beslemeniz önerilir. Bebelac Gold 3 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac Gold 4 Devam Sütü 900 gr
12 Aydan(1 yaş) İtibaren Bebekler İçin Devam Sütü, Anne sütü bebekler için mucizevi ve temel bir besindir. Bu yüzden bebeğinizi 2 yaşına kadar, katı gıdalarla birlikte mümkün olduğunca anne sütü ile beslemeniz önerilir. Bebelac Gold 4 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bepanthol 30 gr Bebek Pişik Kremi
Bebeklerin narin ve hassas yapıda olan ciltleri, dış tehditlere karşı son derece savunmasızdır. Özellikle bez ile cildin temas etmesi, bebek cildinde tahrişlere, kızarıklıklara ve bebek için ağrılı durumlara neden olabilir. Bebekte pişik oluşumunun önüne geçebilmek için, bebeğin altını sürekli temiz ve kuru tutmak gerekir. Ayrıca bebeğin bez bölgesinin hava almasına da izin verilmelidir. Bebeğin yaşına, kilosuna ve boyuna uygun özellikte bebek bezi seçimi de oldukça önemlidir. Bepanthol Baby 30 gr Pişik Merhemi, bebeğin cildinin nem seviyesini korumaya ve pişik oluşumuna karşı önlem sağlamaya yardımcı olur. Parfüm, renklendirici, koruyucu ve paraben içermeyen bir formüle sahiptir. Bebeğin cildini tahrişten ve kızarıklıktan korumaya çalışırken, hava almasına da izin verir. Bebeğin her bez değişiminde uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bepanthol Pişik Önlemeye Yardımcı Merhem 100 g
Bepanthol Pişik Önlemeye Yardımcı Merhem 100 g Bebeklerin narin ve hassas yapıda olan ciltleri, dış tehditlere karşı son derece savunmasızdır. Özellikle bez ile cildin temas etmesi, bebek cildinde tahrişlere, kızarıklıklara ve bebek için ağrılı durumlara neden olabilir. Bebekte pişik oluşumunun önüne geçebilmek için, bebeğin altını sürekli temiz ve kuru tutmak gerekir. Ayrıca bebeğin bez bölgesinin hava almasına da izin verilmelidir. Bebeğin yaşına, kilosuna ve boyuna uygun özellikte bebek bezi seçimi de oldukça önemlidir. Bepanthol Baby Pişik Merhemi, bebeğin cildinin nem seviyesini korumaya ve pişik oluşumuna karşı önlem sağlamaya yardımcı olur. Parfüm, renklendirici, koruyucu ve paraben içermeyen bir formüle sahiptir. Bebeğin cildini tahrişten ve kızarıklıktan korumaya çalışırken, hava almasına da izin verir. Bebeğin her bez değişiminde uygulanır. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bio-Oil Çatlak Oluşumuna 60 ml Vücut Yağı
BİO-OİL ÇATLAK OLUŞUMUNA 60 ML VÜCUT YAĞI  Oluşmuş  çatlaklar , cilt lekeleri, ince çizgi ve kırışıklıklar için tasarlanmış bu ürün ayrıca cilde nem kazandırmaya yardımcı olur. Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, çok yönlü bir yağ olarak tasarlanmıştır, cildinizi etkili bir şekilde nemlendirmeye kuruluklardan korumaya destek olur. Formülünde bulunan PurCellin Yağı içerisindeki bitki özlerinin ve vitaminlerin cilde hızla emilmesini sağlamaya yardımcı olurken ciltte yağlı hissi bırakmamaya çalışır. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur. Bio Oil ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların  görünümünü azaltmaya ve cildi sıkılaştırmaya destek olur. Cilt renginde açılmaların ya da güneşe aşırı maruz kalmanın sebep olduğu ton farklılıklarının görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Cilde yoğun bir nem kazandırarak rahatlama sağlamaya, kuruluğa karşı korumaya yardım eder. Hızlı bir şekilde kilo alıp verme sonucunda sıklıkla görülebilen çatlaklar da özellikle kadınlar için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, düzenli kullanıldığında ciltte oluşmuş çatlakların görünümlerinde düzelme sağlamaya, renk pigmentasyonunda denge sağlamaya ve cilde bakım etkisi sunmaya yardımcıdır. Banyo yağı olarak da kullanarak cilde yoğun bir nem kazandırmanıza yardım eder. A ve E vitaminleri, Kalendula, lavanta, biberiye vepapatya yağı ve daha pek çok bitkisel yağlar ve vitaminler içermektedir. A VİTAMİNİ Yaşlanma belirtilerine karşı koruyucu etkisi olan bir vitamindir. A vitamini antioksidan özelliğiyle hücreleri korumaya ve yenilenmesine yardımcı olarak cilt yaşlanmalarını geciktirmeye yardımcı olur. Cildin doğal kolajen üretimini destekler. Özellikle A vitamini ciltteki kırışık ve lekeleri azaltıcı yapıya sahiptir. A vitamini eksikliğinde cilt sağlığı bozulur akne sorunları ve ciltte pul pul dökülmelerle karşılaşılabilir.   E VİTAMİNİ E vitamini cildi antioksidan etkisi ile nemlendirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Cildi güneşin zararlı ışınlarının oluşturabileceği sorunlara karşı korumaya çalışır. Ciltte güneşin neden olduğu kahverengi lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı bir vitamindir. Cildin kolajen üretimini arttırarak ciltteki bağ dokusunun güçlenmesine ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur.   Cildinizde dönem dönem karşılaştığınız sorunlardan biri olan vücut çatlakları için geliştirilmiş bir üründür.Çatlak genellikle hızlı kilo alıp verme sonucunda yeteri kadar nemi olmayan, kuru ciltlerde daha sık görülmektedir. Cildiniz kolayca kuruyabilecek özelliktedir pek çok nedenle kurur, kış aylarının soğukları, güneşin etkisi, yazın sıcakları, sık yaptığınız soğuk ve sıcak banyolar, merkezi ısıtma sistemlerinin kurutucu etkisi ile, hormonal değişimler gibi pek çok nedenle cildiniz kurumaya başlar ve canlılığını yitirir ve dış etkilere karşı daha açık hale gelir. Hızlı bir şekilde kilo alabildiğiniz dönemler de çatlaklar kuru ciltte kolaylıkla oluşabilir.Bacaklarda, basenler, bel, karın ve kalçada, göğüslerde bu sorun daha sık görülür.Bio-Oil Cilt Bakım Yağı bu çatlaklardan ve kırışık görünümlerden kurtulmanıza yardımcı olarak  üretilmiş mucizevi bir üründür. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bioderma Atoderm Huile Shower Oil 1000 ml Duş Yağı
Bioderma Atoderm Huile Shower Oil 1000 ml Duş Yağı24 saat nemlendirme sağlayan duş yağı.   Ürünün Faydaları: -Ultra besleyici. -Yıpranma karşıtı. -Hassas bakım sağlama. -Gözü yakmayan formül. -Kolay uygulama ve durulanma. -Yağsız ve yapışkan olmayan doku. -Duş ve duş sonrasında anında konfor. Potansiyel 26 alerjeni içermez. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 459 (12 Sayfa)