Bebek & Anne ürünlerinde %25 indirim bulsakalsak.com'da sizlerle!

Alt Açma Örtüsü - Tek Kullanımlık 10 Adet (Pratikser)
50x65 cm Tek Kullanımlık Çarşaf, %100 Selüloz ve Polietilenden üretilmiştir. Çift katmanlıdır, alt katmanı polietilen, üst katmanı selüloz kağıttır. Sıvı geçirmez özelliktedir. Yumuşak dokuludur. Doğada kolayca çözünebilir. Estetik görünüme sahiptir. Pratik ve oldukça kullanışlıdır. Ekonomiktir. Laminasyonludur. Perforelidir, kolayca koparılabilir. Evde, seyahatte, alışverişte kısacası heryerde bebeğinizin altını değiştirirken kullanabileceğiniz pratik ve hijyenik alt temizleme örtüsü. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil 3 Devam Sütü 900 gr
SON KULLANMA TARİHİ:08/2018 Bebeklerin 9. aydan itibaren kullanımına uygun devamsütüdür. Anne sütüne ilave olarak, ya da tek başına kullanılabilir. Aptamil devamsütü immunofortis ve nükleotid ilavelidir. Milupa yıllardır, dünyada pek çok ülkede mamalarını bebeklere sunmaktadır. Bebeğin büyümesine uygun olarak farklı içerik ve farklı tatlar içeren formülleriyle biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları, anne için ve bebek için bitki çayları tasarlamaktadır. Ürünün içeriğindevitamin, demir, karbonhidrat, protein bulunmaktadır. IMMUNOFORTIS içeren mama, biberon mamasıdır. Mamayı bebeğinize biberonla, bardakla ya da içinde bulunduğu aya uygun olan damlatmaz özellikli bardaklarla verebilirsiniz. Nükleotid içeren mama bebeğinizin 9. ayından itibaren kullanıma uygundur. Anne sütü ve ek gıdaya ilave olarak kullanılabilir. Milupa Aptamil 3 Devam Sütü Mamaanne sütü alan ya da alamayan bebeklere ek gıdalara ek olarak verilebilir. Ek gıdalara geçildikten sonra bile bebeğiniz süt veya devam sütleri içebilir. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Aptamil Çocuk 5 Devam Sütü 900 gr
Son Kullanma Tarihi: 01/09/2018 Aptamil Çocuk 5 Devam Sütü 900 gr Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Enfant (Çocuk) Spf50 Sprey 200 ml Güneş Losyonu
AVENE SPRAY ENFANT SPF50+ 200 ML ÇOÇUKLAR İÇİN ÇOK YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUMA SPREYİ -İz bırakmaz -Paraben içermez. -Parfüm içermez. Çoçukların hassas cildi için  özel formüle çok yüksek faktörlü güneşten korunma UVA ve UVB ışınlarına  karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce yeterli miktarda ürünü uygulayın.Güneşten koruyucu kullanımını sık sık tekrarlayın. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Lait Enfant Spf50 250 ml (Çocuk Güneş Sütü)
AVENE LAIT ENFANT SPF 50+ 250 ML ÇOÇUKLAR İÇİN ÇOK YÜKSEK FAKTÖRLÜ GÜNEŞTEN KORUMA LOSYONU İz bırakmaz. Parfüm içermez. Paraben içermez. Çoçukların hassas ciltleri için özel formüle edilmiş çok yüksek faktörlü güneşten korunma.UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan önce ürünü bolca uygulayın.Sık sık tekrarlayın. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Avene Reflexe Solaire Enfants (Çocuk) Spf50 30 ml
Çocukların hassas cildi için çok yüksek koruma Parfüm içermez. Suya dayanıklı. Silikon içermez.UVA- UVB'ye karşı etkili koruma sağlar  Fotostabil özelliğe sahiptir Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Göğüs Ucu Bakım Kremi 30 ml
  BABE GÖĞÜS UCU BAKIM KREMİ , hamilelik ve emzirme dönemlerindeki tahriş oluşumunu en aza indirmenize yardımcıdır.Göğüs uçlarını nemlendirerek, korumaya, cildi yenilemeye ve rahatlatmaya yardım eder. İçerik : Ebegümeci , calendula ve E vitamini içerir. Kim için : Tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanım Şekli : Temiz ve kuru bölgeye hafif masajla uygulayınız. Emzirme öncesi göğüs ucunu su ile yıkayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
  BABE PEDİATRIK NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ, bebeğin hassas yüzünde kullanarak cildini yumuşacık yapacak, ciltte rahatlama ve yatışma sağlayarak kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardım edecektir. Bazen kuru cilt bebekte kaşıntı yapar ve derdini anlatamayan bebeğiniz huzursuz bir şekilde ağlar. Uygun bir ürün kullanarak cildinin bakımı yapılmalıdır. Cildin dış etkenlerden korunması için lipitlerden oluşan bir bariyere ihtiyacı vardır. Bu lipitler azalmaya başladığında cilt savunmasız kalır. Doğal lipitlerin yeniden oluşması zordur. Mutlaka dışarıdan destek alınarak lipitlerin yeniden oluşması ve korunması sağlanmalıdır. Kuruyan cilt, kaşınmaya başlar, kaşındıkça tahriş olur ve gittikçe kötüleşir. Kuruluğu giderilmeyen cilt gittikçe daha fazla kurur ve alerjik oluşumlar görülebilir. Özellikle bebek ve çocuk cildi yapısı gereği, narin ve hassastır, özel bir bakım ve koruma ister. İçerik : kokum yağı 1.00% , bebek koruma kompleksi 0.50% , papatya 0.50% , E vitamini 0.25%  Kim için : Tüm bebek ve çocuklarda kullanılabilir.  Kullanım : Bebeğin temiz ve kuru cildine nazik bir şekilde masaj yaparak tamamı emilinceye kadar uygulayabilirsiniz. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Pişik Kremi (Su Bazlı) 100 ml
BABE PEDİATRİK PİŞİK KREMİ , tahriş olmuş, pişik olmuş ciltler için kullanılır. Özellikle bebek ve çocuklar için su bazlı pişik önleyici ve tedavi edici üründür. Bileşimindeki aktif maddeler yardımı ile cildi yatıştırma ve yumuşatma etkisine sahiptir. Ayrıca nemlendirici ve besleyici özelliği de bulunmaktadır. Kullanımı cildin koruyucu bariyer tabakasının daha güçlü olmasına ve pişik gibi cilt sorunlarının oluşmamasına destek olmaktadır.Ciltte tahrişe neden olan bakteri ve kirleri izolize eder, kızarıklığı yatıştırır. Cildin skatrizasyonunu hızlandırmaya yardımcı olur.Yenileyici özelliğe sahiptir. Parfüm içermemektedir.Yüksek tolerans gösterir.Dermatolojik ve pediatrik testlerden geçmiştir. İçerik : çinko oksit 10.00% , titanyum dioksıt 2.00% , pantenol 1.50% , kaprıl-oıl glısın 1.00% , boswellıa serrata 1.00% , karite çiçeği 1% , şamdan çiçeği 0.50% , allantoın 0.25%  Kim için : Tüm bebekler ve çocuklar kullanabilir. Kullanım Şekli:Her bez değişiminde, temizlenmiş ve kurulanmış cilde, ince bir tabaka halinde uygulayınız.  Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
BABE Pediatrik Şampuan (Ekstra Yumuşak) 200 ml
SON KULLANMA TARİHİ: 09.2019 BABE PEDIATRIK EKSTRA ŞAMPUAN ,Bebekler ve çocuklar için günlük kullanım şampuanıdır. Saçlara yumuşaklık, parlaklık verir. Saç derisini ve saçı hassas bir şekilde temizler. Gözleri yakmaz. Babe, hem sizin hem de bebeğinizin farklı ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Yıllardır, pek çok kişi kendi ve bebekleri için güvenle ve memnuniyetle Babe ürünlerini kullanmaktadırlar.Bebekleriniz ve küçük çocuklarınız için etkili bir temizleme sağlamaya yardımcıdır, cildini kurutmaz, zarar vermez, saçlarında  ipek gibi bir yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. İçerik : Panthenol 1.0%, Hair Conditioners 1.0% , Baby-Care Complex 0.5% (Calendula, Mimosa and Aloe Vera) Kim için : Tüm bebek ve çocuklar kullanabilir.  Kullanım şekli : Önceden ıslatılmış saça uygulayınız.Hafif masaj yaparak durulayınız. Hergün rahatlıkla bebeğinizi yıkayabilirsiniz.      Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 1 400 gr Keçi Sütü Bazlı Devam Sütü
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ BEBEK MAMASI 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için formülize edilmiştir. * Özel formülü ile keçi sütündeki yüksek konsantrasyonlarda bulunan nükleotidler birleştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin kaynağı olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Baby Goat ® Bebek Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız (40-45 °C'ye kadar). Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Baby Goat ® bebek maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. Her 30 ml su için 1 ölçek (4.3g) toz ilave ediniz. Bebek sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz.   BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınız. SAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Açmış olduğunuz kutunun kapağını her kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin olunuz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız.      Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 2 400 gr Keçi Sütü Bazlı Bebek Maması
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ DEVAM SÜTÜ 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Yüksek oranlarda keçi sütü yağ oranlarını ihtiva eder.* 6 ay ve üstü bebeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal bir besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Bebek Keçi ® Devam Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon ya başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. (40-45 °C ye kadar) İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız. Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Bebek Goat ® , devam maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon ya içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. 30 ml su için 1 ölçek (4.3 g) toz ilave ediniz. Devam sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz. BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ya ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınızSAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Gelen kutunun kapağını Açmış ona kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin dinlemeniz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Baby Goat 3 400 gr Keçi Sütü Bazlı Bebek Maması
BABY GOAT KEÇİ SÜTLÜ DEVAM SÜTÜ 400 GR * Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirilen keçilerin taptaze ve tam yağlı sütleri ile titizlikle hazırlanmıştır. * Yüksek oranlarda keçi sütü yağ oranlarını ihtiva eder.* 6 ay ve üstü bebeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiştir.* İlave şeker içermez. Bebekler için anne sütü ideal bir besin kaynağıdır ve ilk 6 ay boyunca tek besin olarak kullanılmalıdır. HAZIRLANIŞI: Bebek Keçi ® Devam Sütü'nü, bebeğinizi besleyeceğiniz zaman hazırlayınız. Ellerinizi yıkayınız. Biberonu, biberon ya başlığını ve emziği temizleyip en az 10 dakika kaynatınız. (40-45 °C ye kadar) İçme suyunu kaynatıp ılımaya bırakınız. Gerekli miktarda suyu (Örnek Beslenme Tablosu'na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz. Ölçek kaşığını Bebek Goat ® , devam maması ile doldurunuz. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız. Biberon ya içerisindeki sterilize edilmiş suya ilave ediniz. 30 ml su için 1 ölçek (4.3 g) toz ilave ediniz. Devam sütünün sıcaklığını kontrol ettikten sonra bebeğinize veriniz. BESLENME TALİMATLARI: Hazırladığınız sütün içerisine ekstra ölçek toz veya herhangi başka bir besin ilave etmeyiniz. Belirtilen hazırlama ve saklama şartlarına uyulmaması bebek sağlığı için zararlıdır. Biberon ya ve emzikleri belirtilen şekilde hazırlayınız. Belirtilen talimatlara tam olarak uyunuz. Artan içeceği tekrar kullanmayınızSAKLAMA KOŞULLARI: Açılmamış kutuları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Gelen kutunun kapağını Açmış ona kullanımdan sonra kutu hava almayacak şekilde kapattığınızdan emin dinlemeniz. Kutu açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketiniz. Kutuları buzdolabında saklamayınız. Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 1 500 gr (Bebek Sütü)
Bebelac 1 Bebek Maması, bebeğinizin doğumundan itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek bebek sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 1 ürününün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : Doğumdan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 1 900 Gr Devam Sütü (Doğumdan İtibaren)
Bebelac 1 Bebek Maması, bebeğinizin doğumundan itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek bebek sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 1 ürününün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : Doğumdan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 2 900 gr Bebek Sütü (6. Aydan İtibaren)
Bebelac 2 Bebek Maması, bebeğinizin 6. ayından itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 2 devam sütünde bebeğinizin gelişimi ve ihtiyaçlar çerçevesinde mamada bulunan demir, vitamin ve mineral içeriği yükseltilmiştir. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 6. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 2 Devam Sütü 500 gr
Bebelac 2 Bebek Maması, bebeğinizin 6. ayından itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 2 devam sütünde bebeğinizin gelişimi ve ihtiyaçlar çerçevesinde mamada bulunan demir, vitamin ve mineral içeriği yükseltilmiştir. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 6. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 3 500 gr (Bebek Sütü)
Bebelac kaşık mamaları,  sağlıklı bir gelişim için besleyici içeriğiyle süt ve tahıl bazlı ek gıdalardır. Bebelac Sütlü İrmikli Ballı Kaşık Maması da Bebelac kaşık mamaları serisinin besleyici ürünlerinden biridir. İçeriğindeki süt, anne sütüne yakın protein dengesindedir. Bebeğin büyümesiyle beraber fiziksel aktiviteleri de artacağından buna uygun olarak ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamaya yardımcı olacak besinler içerir. İçeriğinde bulunan irmik tokluk hissi yaratır. İrmik, bal ve sütün lezzetli karışımı iştahı olmayan bebeklerde bile işe yarayacaktır. Yarattığı tokluk hissiyle bebeğinizin uyku kalitesini arttıracaktır. İçeriğinde katkı maddesive tatlandırıcı bulunmamaktadır. İstenildiği takdirde günde 2 - 3 defa verilebilir. Tüm Bebelac Kaşık Mamaları Avrupa Birliği Standartları ına uygun olarak üretilmiştir.  Kullanım yaşı : 5. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 3 900 gr Bebek Sütü (9. Aydan İtibaren)
Bebelac 3 Bebek Maması, bebeğinizin 9. ayından itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilecek devam sütüdür. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak içeriğe sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 3 devam sütünde bulunan demir ve D vitamini bebeğinizi anemi riskinden korur. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 9. aydan itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Bebelac 4 ( junior ) 500 gr Devam Sütü
Bebelac 4 Bebek Maması, bebeğinizin 1 yaşından itibaren kullanılabilecek çocuk sütüdür. Bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak enerji ve mineral kaynağına sahiptir. Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur. Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur. Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır. Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır. Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar. Bebelac 4 çocuk sütü vitamin ve mineral açısından zengin içeriği ile bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur. İçeriğiyle, bebekler için çok önemli olan bir enerji kaynağıdır. Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır. Kullanım yaşı : 1 yaşından itibaren Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün tarafınıza kargolanır. ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 372 (19 Sayfa)