Kategoriler
Sepetiniz


Ozon Okyanus Kadın Parfüm

Brand: ixora
ixora BLANCA KADIN PARFÜM B274Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriAteş ve su bir şişe içinde emrinize amade… Üst notalarda ylang ylang, beyaz frezya, yasemin ve limon ferahlatıcı bir etkiye bürünmüş orta notalarda beyaz şakayık, nilüfer ve blanca gülü çekici yanlarımızı..
60,00TL Vergiler Hariç:50,85TL
Brand: ixora
ixora LOVE KADIN PARFÜM B178Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriYaşamın zevkini alan özel ruhlara... hayatın her anının tadına varanlara özel Ixora Love Kadın Parfüm B178 denizlerin üstünden gelen ferahlığın dağların eteklerinden gelen güzel çiçek kokularının bir harman..
60,00TL Vergiler Hariç:50,85TL
Brand: ixora
ixora QUEEN KADIN PARFÜM B220Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriZarif, salaş, samimi, spontane… Anı yaşamayı seven kadınların kokusu… Üst notalarda biber, amrette çekirdeği yağı, bergamot ve mor frezya hayatta bir anda gelişen güzelliklerin örneği gibi, orta notada gül..
60,00TL Vergiler Hariç:50,85TL
Brand: Florancia
FLORANCİA KADIN PARFÜM FB178Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriYaşamın zevkini alan özel ruhlara... hayatın her anının tadına varanlara özel Florancia Kadın Parfüm FB178 denizlerin üstünden gelen ferahlığın dağların eteklerinden gelen güzel çiçek kokularının bir harman..
149,50TL Vergiler Hariç:126,69TL
Brand: Florancia
FLORANCİA KADIN PARFÜM FB220Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriZarif, salaş, samimi, spontane… Anı yaşamayı seven kadınların kokusu… Üst notalarda biber, amrette çekirdeği yağı, bergamot ve mor frezya hayatta bir anda gelişen güzelliklerin örneği gibi, orta notada gülh..
149,50TL Vergiler Hariç:126,69TL
Brand: Florancia
FLORANCİA KADIN PARFÜM FB274Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriAteş ve su bir şişe içinde emrinize amade… Üst notalarda ylang ylang, beyaz frezya, yasemin ve limon ferahlatıcı bir etkiye bürünmüş orta notalarda beyaz şakayık, nilüfer ve blanca gülü çekici yanlarımızı o..
149,50TL Vergiler Hariç:126,69TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

ixora Ozon Okyanus Kadın Parfüm