Kategoriler
Sepetiniz

Yeşillik Kadın Parfüm

ixora Yeşillik Kadın Parfüm

Brand: ixora
ixora CHERRY KADIN PARFÜM B268Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriGenç bir kadının ruhundan esinlenerek sizlere doğanın harika yansımalarını bir şişe içerisinde sunmak istedik. Güzelliğinin tazeliklerini partnerine sergilemek isteyen bir kadın düşünün o kadını bu şişeye..
60,00TL Vergiler Hariç:50,85TL
Brand: ixora
ixora DIANA KADIN PARFÜM B301Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriDenizler üzerinde bir yolculuk uçsuz bucaksız kıyılarda ki baharlara bizi kavuşturacak… Arzuladığımız her şeyi Ixora Diana Kadın Parfüm B301’de bulacağız… Üst notalarda kızılcık meyvesi kırmızı ipeklerin i..
60,00TL Vergiler Hariç:50,85TL
Brand: ixora
ixora FEEL KADIN PARFÜM B072Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriYoğunluk arasında verilen molayı temsilen sizin için üretmiş olduğumuz Ixora Feel Kadın Parfüm B072  şehir hayatının şıklığına oldukça uyumlu her notasında baharın izlerini taşıyan  Ixora Feel Kad..
60,00TL Vergiler Hariç:50,85TL
Brand: ixora
ixora MELLOW KADIN PARFÜM B230Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriOdak noktası herkes olmak ister… Benmerkezci, cesur ve seksi kadınların vazgeçilmez kokusu… Üst notalarda şakayık pembe biber ananas ve akasya ile uyumlu bir açılış yapılıyor orta notada mango, şeftali, n..
60,00TL Vergiler Hariç:50,85TL
Brand: Florancia
FLORANCİA KADIN PARFÜM FB072Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriYoğunluk arasında verilen molayı temsilen sizin için üretmiş olduğumuz Florancia Kadın Parfüm B072  şehir hayatının şıklığına oldukça uyumlu her notasında baharın izlerini taşıyan  Florancia Kadın..
149,50TL Vergiler Hariç:126,69TL
Brand: Florancia
FLORANCİA KADIN PARFÜM FB230Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriOdak noktası herkes olmak ister… Benmerkezci, cesur ve seksi kadınların vazgeçilmez kokusu… Üst notalarda şakayık pembe biber ananas ve akasya ile uyumlu bir açılış yapılıyor orta notada mango, şeftali, nar..
149,50TL Vergiler Hariç:126,69TL
Brand: Florancia
FLORANCİA KADIN PARFÜM FB301Cilt Tipleri:Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün ÖzellikleriDenizler üzerinde bir yolculuk uçsuz bucaksız kıyılarda ki baharlara bizi kavuşturacak… Arzuladığımız her şeyi Ixora Diana Kadın Parfüm B301’de bulacağız… Üst notalarda kızılcık meyvesi kırmızı ipeklerin iç..
149,50TL Vergiler Hariç:126,69TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)