Lütfen Bekleyiniz.

BAHARIN GİZEMİ

10,00 TL
Havale ile : 9,70 TL (%3 indirim)
 Hızlı Kargo
Miktar Seçiniz
500 ml
0 Yorum  |  Yorum Yaz
Özel ve hoş kokulu formülü ile istenmeyen kötü kokuları giderir, gün boyu bulunduğunuz ortama serinlik ve ferahlık verir.
 
Her tür kozmetik ürünün ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir. Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde ürün size ulaştıktan 7 gün içerisinde bize bildirerek iade edebilirsiniz. Yedi günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; iade bildirim formunu doldurarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak ve mutlaka FATURASI İLE" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında iade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR KARŞI TARAF ÖDEMELİ OLARAK, AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ YAPILACAKTIR..
İlk yorumu siz yapın
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

DENİZ YILDIZI

10,00 TL
 Hızlı

ADA FERAHLIĞI

10,00 TL
 Hızlı

AŞK RÜYASI

10,00 TL
 Hızlı

MOR BAHAR

10,00 TL
 Hızlı

MEYVE RÜYASI

10,00 TL
 Hızlı

KIRMIZI RÜYA

10,00 TL
 Hızlı

KAVUN TADINDA

10,00 TL
 Hızlı

DOĞANIN RENGİ

10,00 TL
 Hızlı

TATLI DÜŞLER

10,00 TL
 Hızlı
AKIN KAPLAN, akin@akinkaplan.com.tr